Ako získať bangladéšsku IP adresu v roku 2020

Ak ste bangladéšsky žijúci alebo cestujúci mimo krajiny, možno nebudete môcť streamovať obsah z webov, ako sú bangladéšska televízia alebo ATN Bangla. Môžete tiež stratiť prístup na vládne webové stránky alebo na svoje účty online bankovníctva od banky Alfalah, HSBC a ďalších. 


Deje sa tak kvôli geoblokom. S bangladéšskou IP adresou však môžete odomknúť streamingové weby a online služby, aby ste získali prístup k požadovanému obsahu. Ukážeme vám, ako ho získať.

Adresa IP je skupina číslic, ktorá obsahuje informácie o vašej polohe a zariadení, ktoré používate na prístup na internet. Ak zmeníte svoju adresu IP na bangladéšsku, podvrhne vašu polohu a podvedie webové stránky a služby online tak, aby si mysleli, že ste fyzicky.

Či už chcete odblokovať streamingové weby alebo online služby, táto príručka vám ukáže, ako získať adresu IP pre Bangladéš odkiaľkoľvek na svete..

Ako získať bangladéšsku IP adresu

Na zmenu vašej IP adresy môžete použiť dve bežné trasy: pomocou proxy alebo pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). Hlavnou výhodou použitia servera proxy na získanie adresy IP v Bangladéši je to, že je zvyčajne zadarmo (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu zdarma pre server proxy).

Táto metóda však prináša niekoľko nevýhod, napríklad nedostatok bezpečnosti, čo znamená, že vaše spojenie je možné vysledovať späť k vám a nespoľahlivosť. Lepšia voľba je použitie VPN. 

Získa nielen adresu IP pre Bangladéš, ale tiež zašifruje vaše pripojenie, aby vás ochránila pred sieťovým snoopingom a počítačovou kriminalitou, a skryje vašu skutočnú adresu IP.. 

VPN sú tiež vybavené bezpečnostnými funkciami a nevedú záznamy o vašej online aktivite. To z nich robí užitočnú investíciu, ak chcete svoje údaje omotať okolo ďalšej vrstvy zabezpečenia a súkromia. Viac informácií nájdete v našich častiach VPN verzus proxy verzus Tor.

Z nášho sprievodcu recenziami VPN sme vybrali tri odporúčania VPN, ktoré majú servery v Bangladéši a môžu vám získať adresu IP v Bangladéši..

ExpressVPN

ExpressVPN je vynikajúcou voľbou pre získanie bangladéšskej IP adresy. Nie je to len najlepšia sieť VPN, ale aj najrýchlejšia sieť VPN s vynikajúcou bezpečnosťou. Odomkne tiež Netflix a ďalšie streamingové služby, a preto je na prvom mieste v zozname najlepších VPN pre streaming..

Jeho silná sada funkcií obsahuje prepínač zabíjania, 256-bitové šifrovanie AES, vstavané testy rýchlosti, kontroly úniku DNS a diagnostický nástroj. Taktiež neuchováva záznamy o vašej online aktivite a ctí vaše súkromie.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN môžete nainštalovať na Windows, MacOS, Linux, Android a iOS. Navyše si môžete stiahnuť rozšírenia pre prehliadače Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari.

Ak máte akékoľvek problémy s inštaláciou alebo riešením problémov, môžete sa obrátiť na ich priateľský tím zákazníckej podpory prostredníctvom e-mailu alebo živého rozhovoru. Užitočné databázy poznatkov sú k dispozícii aj pre ďalšie tipy.

Hlavnou nevýhodou ExpressVPN je jeho cena, ktorá stojí 99 dolárov ročne. Aj keď sa tým stáva jednou z najdrahších sietí VPN, jej vynikajúca služba zaisťuje, že si svoje peniaze vyberiete. Ak si chcete pred odberom vyskúšať záruku vrátenia peňazí, máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak chcete získať podrobnejšiu analýzu služby, pozrite si našu recenziu ExpressVPN.

HideMyAss

HideMyAss je ďalšou dobrou voľbou na získanie adresy IP pre Bangladéš. Má viac ako 900 serverov pokrývajúcich 190 krajín vrátane Bangladéša. Má tiež dobrú bezpečnosť, prepínač zabíjania, slušné rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma. Má však problém s ochranou osobných údajov, pretože uchováva denníky vašej online aktivity až 30 dní. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii HideMyAss.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete ho nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS a jeho klienti sa ľahko používajú. Jeho priateľský a ochotný personál zákazníckej podpory je k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo živého chatu, ako aj praktická informačná základňa pre menšie problémy s riešením problémov, ktoré môžete vyriešiť sami..

Má tiež sedemdňovú skúšobnú dobu a 30-dňové okno na vrátenie platby, takže si to môžete vyskúšať ako prvé. Nezabudnite však v tomto období zrušiť, pretože vám bude účtované ročné predplatné.

PureVPN

Rovnako ako naše ďalšie dve odporúčania, PureVPN vám môže dať bangladéšsku IP adresu. To spolu so skutočnosťou, že v Bangladéši má šesť serverov, je jediným dôvodom, prečo je na tomto zozname. 

Aj keď od našej poslednej kontroly došlo k určitým zlepšeniam, v niektorých kritických oblastiach stále zaostáva, preto by sme ho neodporúčali používať na činnosti, ktoré sú svojou povahou citlivé. Prečítajte si našu recenziu PureVPN a zistite prečo.

PureVPN-homepage-2018

Má dobrú sieť serverov s viac ako 2 000 servermi v 140 krajinách, slušné rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma. Bezpečnosť je v poriadku vďaka 256-bitovému šifrovaniu a v prípade výpadku pripojenia je k dispozícii prepínač kill. Pravidlá ochrany osobných údajov sú zavedené, ale nie sú konzistentné a poskytujú protichodné informácie o vedení denníkov.

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Podpora je k dispozícii aj prostredníctvom živého chatu, ktorý je rýchly, ale môžete sa k nim dostať aj prostredníctvom e-mailu. 

Služba môže byť lacnejšia ako ostatní dvaja poskytovatelia, ale pravdepodobne by ste nemali zakladať svoje rozhodnutie iba na cene. K dispozícii je aj 31-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si ju môžete vyskúšať pred tým, ako sa zaviažete mesačnému alebo ročnému plánu.

Nebezpečenstvo použitia adresy IP v Bangladéši

Pri používaní adresy IP v Bangladéši nehrozí žiadne nebezpečenstvo, musíte sa však trochu oboznámiť s pozadím a históriou používania internetu v krajine..

Sloboda internetu v Bangladéši je čiastočne bezplatná, uvádza sa v správe z roku 2019, ktorú presadzuje organizácia Freedom House. Je známe, že vláda obťažuje kohokoľvek z opozície alebo jej spojencov vrátane kritických hlasov v médiách a občianskej spoločnosti. Bližšie informácie nájdete v našej najlepšej VPN produkcii pre Bangladéš.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol pochopiť, ako získať bangladéšsku IP adresu. Používanie siete VPN je najlepšou a najúčinnejšou metódou na získanie a ochranu anonymity online. Pomôže vám tiež obísť geobloky, aby ste mohli sledovať obsah zo streamovacích služieb, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Prime Video a ďalšie..

ExpressVPN odporúčame z dôvodu vyváženia bezpečnosti, výkonu, použiteľnosti a funkcií ochrany osobných údajov. Odblokuje tiež služby streamovania médií a škrtenia, takže môžete sledovať obsah v horúcom vysokom rozlíšení. Okrem toho vám nedochádza k rušivému vládnemu dohľadu, online snooperom a cenzúre.

Ak máte nejaké odporúčania na získanie bangladéšskej adresy IP, zdieľajte ich v časti Poznámky. Radi by sme ich počuli. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me