Ako získať americkú IP adresu v roku 2020, jednoduchý spôsob

Vaša IP adresa je viac ako veľa čísel. Informuje webové stránky a online služby o vašej polohe, čo môže viesť k zablokovaniu obsahu, ktorý chcete zobraziť. Získanie adresy IP v USA má niekoľko výhod pre obyvateľov iných krajín a amerických občanov v zahraničí. V tomto článku vám ukážeme, ako na to.


Možno budete chcieť sledovať film, televíznu reláciu alebo športovú udalosť, ale zistíte, že je k dispozícii iba tým v USA, z dôvodu zákonov o obmedzení obsahu a geoblokov. Niektoré služby sú exkluzívne pre USA, ako je napríklad USA Netflix, ku ktorej sa mnohí ľudia chcú pripojiť, pretože verzia ich krajiny je obmedzená. Naša časť zákazu siete Netflix VPN obsahuje viac informácií.

US Netflix má množstvo predstavení a filmov, ktoré nie sú dostupné inde, takže mnohí ľudia, ktorí využívajú túto službu, majú pocit, že boli špinaví. Ak je to váš hlavný problém, pozrite si našu najlepšiu časť siete VPN pre Netflix.

Možno však máte iný dôvod na to, aby ste chceli získať adresu IP v USA. Niektoré hry, ktoré sa dajú stiahnuť, sa v USA vydávajú skôr, ako v iných regiónoch, a niektoré z nich to nikdy neurobia. V niektorých krajinách sú sociálne médiá a iné online služby zakázané. Navyše, ak ste na dovolenke, niektoré americké banky umožňujú online prístup iba z adries IP nachádzajúcich sa v štátoch.

Ako získať americkú IP adresu

Existuje niekoľko spôsobov, ako získať adresu IP v USA. Jeden spôsob je cez proxy a, aby som bol spravodlivý, je to pravdepodobne najjednoduchší. To však neznamená, že je to najlepší spôsob. Mnohokrát nefungujú a nechávajú vaše pripojenie nezabezpečené. Dokonca aj náš najlepší bezplatný server proxy sa dá vysledovať a zistiť vašu skutočnú adresu IP. Viac informácií nájdete v článku VPN verzus proxy verzus Tor.

Najspoľahlivejšou a najbezpečnejšou metódou je použitie virtuálnej súkromnej siete. To zaistí, že vaše pripojenie bude bezpečné a vy zostanete v anonymite. Mnoho našich najlepších sietí VPN vám poskytne adresu IP v USA, ale niektoré vás nemusia dostať k požadovaným službám.

Netflix má pravdepodobne najlepší systém detekcie VPN na svete a niektoré VPN ho jednoducho nemôžu prekonať (prečítajte si našu časť o chybe proxy servera Netflix). Existuje však hŕstka, ktoré dokázali, čo majú.

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najlepších dostupných služieb. Nielenže poskytuje vynikajúce zabezpečenie a súkromie, ale je aj najrýchlejšou sieťou VPN. Vďaka plus neobmedzenej šírke pásma je táto sieť najlepšou sieťou VPN na streamovanie, ak chcete. Bez problémov sa dostanete do služby Netflix a ďalších streamingových služieb.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN má v USA viac ako 30 serverov, preto by ste nemali mať problém s falšovaním adresy IP. Funguje so všetkými operačnými systémami a ľahko sa používa, dokonca aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s VPN. Navyše s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí nemáte čo stratiť. Prečítajte si viac o službe v našej recenzii ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN je ďalší skvelý poskytovateľ, ktorý sa pýši bezpečnosťou a súkromím. ExpressVPN to len bije, pretože sa môže spomaliť na veľké vzdialenosti, ale obaja sú najlepšími kandidátmi, ako to môžete prečítať v našom porovnávacom článku..

predchádzajúca

Ďalšie

NordVPN má viac ako 5 000 serverov, z toho viac ako 1 900 z nich je v USA. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a umožní vám sledovať vašu obľúbenú reláciu na serveri Netflix. K dispozícii je tiež 30-dňová refundácia, takže si ju môžete skontrolovať sami. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je ďalšou dobrou možnosťou na získanie adresy IP v USA. Štandardne má spoľahlivé zabezpečenie, ktoré je možné manuálne zvýšiť na bezpečnejšie 256-bitové šifrovanie AES. Neuchováva si záznamy o vašej aktivite a neexistuje žiadna hranica, koľko šírky pásma môžete použiť. Celkovo má viac ako 3 000 serverov, z ktorých takmer polovica je v USA.

predchádzajúca

Ďalšie

Mali by sme však poznamenať, že spoločnosť PIA sídli v USA, takže tí, ktorí hľadajú úplné súkromie, môžu chcieť ísť inam. Prečítajte si náš príspevok o vládnom dohľade a zistite prečo. PIA má sedemdňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete byť istí, že sa vám bude páčiť, skôr ako sa pustíte. Prečítajte si našu recenziu PIA, kde nájdete ďalšie informácie o službe.

Nebezpečenstvo použitia americkej adresy IP

Získanie adresy IP v USA nie je obzvlášť nebezpečné, pokiaľ sa ubezpečíte, že pripojenie je chránené. Preto je dobré skontrolovať, kde je poskytovateľ VPN založený. Naše dve najlepšie odporúčania sú v krajinách priateľských k súkromiu, ale ako sme už spomenuli, PIA sídli v USA.

V USA je veľa dohľadu a pravdepodobne by ste si ani neuvedomili, že sa to deje. Používanie siete VPN, ktorá je tam založená, znamená, že spadá pod jurisdikciu USA, čo nie je dobré. Prezrite si článok o zákonoch o ochrane osobných údajov a zistite, ktoré krajiny sú najlepšie, a prečítajte si našu najlepšiu sieť VPN pre USA, kde nájdete viac informácií o danej krajine.

Nedostatok neutrality siete je tiež problémom v USA. Bez nich môžu poskytovatelia internetových služieb zrýchliť preferované webové stránky a spomaliť ostatných. Máme tiež kus týkajúci sa neutrality siete, takže môžete oprášiť svoje vedomosti.

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že teraz viete najlepší spôsob, ako získať adresu IP v USA a zamaskovať svoju skutočnú polohu. Či už chcete streamovať najnovší film alebo využívať iné online služby, najlepším riešením je použitie VPN.

Sú ľahko použiteľné a môžete si byť istí, že ste chránení. ExpressVPN je najlepší, ktorý môžete použiť v USA a so svojou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí môžete skúsiť aj vyskúšať.

Ak máte tipy na získanie adresy IP v USA, dajte nám vedieť v komentároch. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me