Päť najlepších VPN služieb pre popcornový čas v roku 2020

Popcorn Time je bezplatný streamovací program s názvom „Netflix pre pirátske filmy“. Umožňuje vám sledovať filmy a televízne programy okamžite a bez problémov, ale z kontroverzných zdrojov. Jeho multiplatformový klient BitTorrent sťahuje obsah z torrentov a prehráva ho vo vstavanom prehrávači médií, takže pri výbere Popcorn Time je nevyhnutné používať jednu z našich najlepších sietí VPN.. 


Pravdepodobne ste počuli o torrentingu, čo samo osebe nie je nezákonné, ale to, či ste si namočili prsty do kalných vôd pirátstva, je iná záležitosť. Torrenting je forma zdieľania súborov, ale väčšina obsahu nájdeného na torrent serveroch je chránený autorským právom a jeho stiahnutím porušujete zákon.

Teraz, pretože Popcorn Time streamuje filmy a premietania priamo z torrentov, necháva vás v riskantnej pozícii, pokiaľ nevykonáte preventívne opatrenia. Zákony o autorských právach sa v jednotlivých krajinách líšia a niektoré sú prísne iba pre tých, ktorí zdieľajú takýto obsah. 

To je dôvod, prečo by ste mali používať virtuálnu súkromnú sieť, aby ste sa skryli. Ak ste v zhone, aby sa popcorn rozprúdil, odporúčame vám použiť najlepšiu sieť VPN, ExpressVPN.

Najlepšie VPN pre Popcorn Time

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. Windscribe
 5. IPVanish
 6. TunnelBear

Ako sme si vybrali najlepšie VPN pre Popcorn Time

Všimnite si, že väčšina sietí VPN obsahuje rovnaké funkcie na papieri, ale nie sú implementované rovnako. Aj keď jeden môže mať vysoké rýchlosti, nemusí to byť skvelé v bezpečnostnom oddelení. Sieť VPN, ktorú vyberiete, by mala spĺňať nasledujúce kritériá, aby ste sa uistili, že ste pri streamovaní obsahu cez Popcorn Time chránená a čo najlepšie..

zabezpečenia

Silná bezpečnosť je absolútnou nevyhnutnosťou, keď sa nachádzate na území s výskytom torrentu. Nielenže vás ochránia pred nebezpečenstvami online, ako je napríklad počítačová kriminalita, ale skryje aj vašu adresu IP, aby ste ich nemohli sledovať. Je vhodné zvoliť sieť VPN, ktorá má zabudovaný prepínač zabíjania, pretože ak dôjde k zlyhaniu siete VPN, dôjde k úplnému prerušeniu vášho pripojenia, čo vás udrží skryté.

súkromia

Uistite sa, že poskytovateľ si tiež cení súkromie. Ak máte zavedené prísne zásady bez protokolovania, znamená to, že nebudete mať záznam o tom, čo ste robili online, čo je dobré, pokiaľ ide o autorské práva..

Servery šírky pásma a P2P

Kontrola využitia šírky pásma pri torrentovaní je ako sledovať hru Pac-Man. Zjesť sa rýchlo, takže je pochopiteľné, že mnohí poskytovatelia ani nepovoľujú torrenting. Aj keď sa priamo nezotáčate, je najlepšie sa ubezpečiť, že poskytovateľ VPN umožňuje prenos peer-to-peer a má neobmedzenú šírku pásma, aby ste sa nestihli minúť..

rýchlosť

Rýchlosti VPN budú tiež hrať úlohu pri sledovaní Popcorn Time. Ak vyberiete možnosť s nízkou rýchlosťou, budete mať šťastie, že sa dostanete cez obrazovku načítania. Vysoké rýchlosti pomôžu načítať obsah a umožňujú vám sledovať čas Popcorn v slušnom rozlíšení.

Jednoduchosť použitia

Jeho jednoduchosť použitia môže mať na pamäti, najmä ak máte málo vedomostí o tom, ako používať VPN. Existuje veľa sietí VPN, ktoré ponúkajú jednoduchý štart do vášho zážitku, s rýchlym stiahnutím a jednoduchým tlačidlom pripojenia. Ak však hľadáte viac možnosti prispôsobenia, mali by ste mať stále možnosť hrať sa s nastaveniami.

cena

Cena nemusí byť prvá vec, ktorá sa objaví vo vašej hlave, ale môže sa značne líšiť. Musíte sa ubezpečiť, že sa hodí do vášho rozpočtu.

1. ExpressVPN

Vzhľadom k tomu, že ExpressVPN je populárnou voľbou tu na Cloudwards.net a vzhľadom na skutočnosť, že je to naša najlepšia sieť VPN na streamovanie, pravdepodobne nie je žiadnym prekvapením, že sme jej poskytli najlepšie miesto pre Popcorn Time. Umožňuje torrentovanie a má vynikajúcu bezpečnosť, ktorá vás udrží v tajnosti, spolu s prepínačom kill, ktorý je v predvolenom nastavení povolený. Navyše sú zavedené prísne zásady neprihlásenia. 

Nebudete musieť dávať pozor na využitie šírky pásma, pretože príspevok je neobmedzený a je to najrýchlejšia sieť VPN na trhu..

expressvpn-review-server-navigation

Inštalácia a používanie je jednoduché. Ak ste začiatočník, nemusíte sa obávať, že sa s ním budete musieť vysporiadať, pretože na pripojenie je k dispozícii veľký prepínač zapnutia. Tí, ktorí to poznajú, ju však môžu prispôsobiť svojim vlastným potrebám. Viac sa o tom môžete dozvedieť v našej recenzii ExpressVPN.

ExpressVPN je drahý balík, ale stojí za to peniaze. Na zmiernenie nárazu je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vám poskytne čas na vyskúšanie. Ak pirátstvo nie je vaše vec, funguje to s aplikáciou BBC iPlayer veľmi dobre.

2.NordVPN

NordVPN je ďalšou skvelou voľbou, najmä preto, že je to naša najlepšia VPN na torrentovanie. Využíva špičkové zabezpečenie spolu so svojimi servermi s dvojitým skokom, ktoré v podstate zvyšujú ochranu vášho pripojenia. 

Prepínač zabíjania je pripravený a má solídne zásady bez protokolovania. Jeho kvalita služieb je podobná ako u ExpressVPN, ako to môžete prečítať v našom porovnávaní ExpressVPN vs. NordVPN..

Je dodávaný s neobmedzenou šírkou pásma a jeho rýchlosti sú dobré, aj keď sa môžu na dlhé vzdialenosti spomaliť. Ľahko sa používa a rýchlo sa pripojí. Prezrite si našu recenziu spoločnosti NordVPN, aby ste sa mohli lepšie pozrieť na túto službu.

nordvpn-review-interface

Pokiaľ ide o prísny rozpočet, spoločnosť NordVPN vám môže cenovo vyhovovať lepšie ako náš najlepší výber. Ponúka dobrú hodnotu za vaše peniaze, ale mesačný program nie je najlepšou voľbou. Dlhšie plány sú nakoniec lacnejšie a v prípade, že sa vám nepáčia, je k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby.

3. CyberGhost

Ďalej je CyberGhost. Je to dobrá služba, ktorá ponúka slušnú bezpečnosť, aby vás chránila. Má vypínač zabíjania, ale na rozdiel od iných poskytovateľov VPN je natrvalo povolený. Na jednej strane je to skvelé, pretože na to nemusíte pamätať, ale na druhej strane je škoda, že nad tým nemá kontrolu. CyberGhost neprihlási ani vaše online aktivity.

cyberghost-review-rozšíril-ui

Získate neobmedzenú šírku pásma a jeho rýchlosti sú vysoké. Rovnako ako v prípade NordVPN však jeho rýchlosť môže ovplyvniť vzdialenosť medzi vami a serverom. Vďaka aktualizovanému rozhraniu sa používateľský komfort stáva príjemnejším a nemali by ste mať problém s jeho používaním. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

CyberGhost je lacný, ale mali by ste si zvoliť dlhodobý plán, aby ste videli najvyššiu hodnotu. Sedemdňová bezplatná skúšobná verzia je k dispozícii pre Android a iOS. Používatelia počítačov žiaľ dostanú iba jednodňovú skúšobnú verziu. Stále však existuje záruka vrátenia peňazí, bez ohľadu na to, na ktorom zariadení ste.

4. Windscribe

Môžeme tiež odporučiť Windscribe. Ponúka veľkorysý bezplatný program, hoci nemá všetky zvončeky a píšťalky svojho plateného plánu. Budete pokrytí veľkou bezpečnosťou a vstavaným prepínačom zabíjania s ktorýmkoľvek plánom. Prepínač kill sa však mätúce nazýva „firewall“, preto sa na to treba pozerať. 

Má množstvo funkcií na ochranu osobných údajov, ale niektoré informácie sú zaznamenávané. Z toho vyplýva, že uchovávané informácie nemajú nič skutočného významu a nemôžu byť spätne spojené s vami, ako to môžete prečítať v našej recenzii Windscribe. Jeho rýchlosti sú dosť dobré pre väčšinu aktivít a má rozhranie bez ozdôb, ktoré vyhovuje začiatočníkom aj technikom.

windscribe-review-pripojený

Rozdiely medzi plánmi sú viditeľné najmä v oblasti šírky pásma. S plateným programom je to neobmedzené, zatiaľ čo bezplatný program vám poskytuje mesačný príspevok 2 GB, ktorý sa môže zvýšiť až na 10 GB, ak pri registrácii uvediete platný e-mail. Existujú aj spôsoby, ako zvýšiť limit.

Bezplatný plán nie je nič, čo by sa dalo vyčísliť – dokonca sa dostáva na prvé miesto v našom najlepšom porovnaní bezplatných služieb VPN – ale mali by ste byť lepší, ak máte istotu, že máte neobmedzenú šírku pásma. 

Na lacný spôsob, ako to dosiahnuť, môžete použiť možnosť „zostaviť plán“ spoločnosti Windscribe. Vďaka tomu môžete pridať jedno umiestnenie servera a neobmedzené množstvo dát iba za 2 doláre mesačne.

Ak sa rozhodnete ísť na celé prasa, platený program funguje lepšie pri dlhších odberoch. Neexistujú žiadne oficiálne pravidlá pre vrátenie platby, ale môžete si ich vyžiadať do troch dní od nákupu. Môže sa to zdať napäté, najmä preto, že nie je k dispozícii žiadna bezplatná skúšobná verzia, ale môžete si ju zadarmo najprv vyskúšať, aby sa vám páčila.

5. IPVanish

IPVanish je spravodlivá voľba pre bezpečný prístup k Popcorn Time, aj keď sa v niektorých oblastiach objaví krátko, najmä v porovnaní s našim najlepším výberom (prečítajte si našu časť ExpressVPN verzus IPVanish). Jeho bezpečnosť je dobrá s rôznymi možnosťami protokolu, z ktorých si môžete vybrať, a je tu tiež prepínač zabíjania. 

IPVanish-Server-List

Má politiku bez prihlásenia, ale predchádzajúce kroky spoločnosti IPVanish spôsobujú, že je otázna. Spoločnosť IPVanish predtým odovzdávala protokoly Ministerstvu vnútornej bezpečnosti USA, takže na to treba pamätať. Nie sme si istí, ako sa jeho zásady ochrany osobných údajov teraz dodržiavajú, ale to určite poškodilo jeho povesť. Viac informácií nájdete v našej recenzii IPVanish.

Iné ako to, IPVanish má dobrú rýchlosť na väčšine serverov (aj keď to NordVPN bije) a nemá limit šírky pásma. Je tiež jednoduché nastaviť a používať, takže tam nebudete mať žiadne problémy. Mesačné náklady sú priemerné a pri dlhších programoch môžete vidieť iba malé úspory. Existuje však sedemdenná záruka vrátenia peňazí, avšak v prípade, že to nie je pre vás.

6. TunnelBear

Náš posledný výber je TunnelBear, ktorý má dobrú bezpečnosť so stabilnou úrovňou šifrovania, ale je v tomto nastavení uzamknutý, takže ho nemôžete zmeniť. Zahŕňa prepínač zabíjania s názvom „VigilantBear“ a má politiku bez protokolov. TunnelBear zbiera minimálne informácie, nie je však identifikovateľný a používa sa na zlepšenie služby.

Dodáva sa s neobmedzenou šírkou pásma a rozhranie je užívateľsky prívetivé, ale o tom si môžete prečítať viac v našej úplnej recenzii TunnelBear. Rýchlosti sa medzi jednotlivými servermi líšia, ale mali by byť v poriadku.

Tunnelbear-Client

TunnelBear ponúka bezplatný plán, ktorý nie je taký dobrý ako program Windscribe, ale stále je slušný. S tým však dostanete mesačne iba 500 MB údajov, a to sa veľmi rýchlo pohltí. Limit môžete zvýšiť pomocou malých úloh, napríklad tweeting o aplikácii TunnelBear, ale stále to nemusí stačiť.

Keďže platený program je jedinou možnosťou, ako získať neobmedzenú šírku pásma, môžete ušetriť peniaze výberom ročného predplatného namiesto mesačného. Neexistuje však žiadne okno na vrátenie platby. Sú ponúkané od prípadu k prípadu, takže ak budete chcieť, budete sa musieť skontaktovať s firmou TunnelBear. Môžete však použiť bezplatný plán a vyskúšať ho ako prvý.

Čo je popcorn čas?

Aj keď ste možno dostali podstatu úvodu, objasníme presne, čo je Popcorn Time. Popcorn Time si môže stiahnuť ktokoľvek. Je to bezplatný program, ktorý vám umožní ľahko sledovať filmy alebo televízne programy. 

Klient BitTorrent má integrovaný prehrávač médií a keď ste si vybrali, čo chcete sledovať, stiahne obsah z torrentov a prehrá ho. Pritom ste ušetrili problémy s čakaním na stiahnutie torrentu a možno zistením, že je to zlé vajíčko. Môžete to okamžite a vo vysokom rozlíšení sledovať.

Stiahnutie Popcorn Time je k dispozícii na Windows, Mac, Linux, Android a iOS, takže pri výbere toho, ktoré zariadenie používať, máte veľa možností. 

Je Popcorn Time bezpečný? Prečo potrebujete sieť Popcorn Time VPN

Otázka „je bezpečný pre Popcorn Time“ je bežná. Odpoveď je trochu áno a nie. Pretože program Popcorn Time používa torrenty, ktoré väčšinou obsahujú obsah chránený autorskými právami, použitie VPN na ochranu nie je potrebné. Zákony o autorských právach sa v jednotlivých krajinách líšia, spravidla však nie je dobré tento obsah jednoducho sťahovať alebo prezerať bez ochrany. 

Použitím VPN sa vaša IP adresa skryje spolu s akýmikoľvek inými osobnými údajmi. Navyše, bez toho by sa vaše aktivity mohli prihlásiť a vysledovať späť k vám. Ak sú zákony vo vašej krajine prísne, môžete sa ocitnúť v horúcej vode. 

Stručne povedané, sieť VPN zaistí, aby ste zostali anonymní a nevysledovateľní, čo vám umožní mať toľko času Popcorn, koľko len chcete.

Používanie Popcorn Time s Androidom alebo iOS VPN

Rovnako ako hlavné streamingové platformy, aj Popcorn Time obrátil svoju pozornosť na mobilné zariadenia. Môžete si stiahnuť aplikáciu Popcorn Time priamo do svojho zariadenia a vychutnať si podobný zážitok ako vo verzii pre stolné počítače. 

Majte na pamäti, že stále používa rovnaký proces kreslenia obsahu z torrentov. Možno budete chcieť pri používaní používať WiFi pripojenie, inak by ste mohli skončiť so statným účtom za údaje. 

Pre používateľov iOS vyžadovala počiatočná aplikácia Popcorn Time, aby bolo zariadenie prepustené z väzenia. Našťastie to už nie je potrebné, čo vám prináša oveľa menej problémov. Vo verzii Popcorn Time Android by ste mali radšej stiahnuť APK Popcorn Time priamo z oficiálnych webových stránok, pretože nie je vždy k dispozícii v obchode Google Play..

Popcorn Time Mobile a VPN

Ak sa rozhodnete používať vaše mobilné zariadenie na program Popcorn Time, mali by ste sa ubezpečiť, že máte nainštalovanú vhodnú sieť VPN. Mnohé z vyššie uvedených sietí VPN sú na danú úlohu a ExpressVPN je stále najlepšou voľbou pre takéto zariadenia, ale naša najlepšia VPN pre mobilné zariadenia zahŕňa aj ďalšie výbery..

Napríklad, server VyprVPN nie je na tomto zozname, ale obsahuje niektoré z najlepších mobilných aplikácií – prečítajte si našu recenziu VyprVPN – vďaka tomu je jednou z našich najlepších sietí VPN pre Android. Súkromný prístup na internet je dobrou voľbou, ak chcete slušnú skúsenosť s VPN za nízku cenu, ako to môžete prečítať v našej recenzii PIA. Môžete sa tiež pozrieť na našu najlepšiu sieť VPN pre iPhone.

Poskytovatelia Popcorn Time a VPN zadarmo

Keďže používanie programu Popcorn Time online vám poskytuje bezplatný spôsob sledovania filmov a relácií zadarmo, pravdepodobne sa pýtate, či môžete udržať náklady na nule aj pre sieť VPN. Existuje veľa bezplatných sietí VPN, ktoré vás môžu nalákať, a niektoré z nich nie sú príliš zlé, ale ak sa rozhodnete použiť bezplatnú sieť VPN pre program Popcorn Time, mali by ste si ju určite strážiť..

Jednak trh je preplnený tzv. Sieťami VPN, ktoré vás skutočne nechránia. Niektorí čakajú na úder na ďalšiu obeť škodlivým softvérom, ktorý je súčasťou inštalačného programu. Iní jednoducho nefungujú, ale sledujú vaše informácie.

Najlepšie antivírusový softvér môže pomôcť s niektorými problémami so zabezpečením, ktoré bezplatné siete VPN prinášajú, ale existujú aj ďalšie nedostatky, na ktoré by ste mali myslieť. Náš najhorší bezplatný sprievodca VPN obsahuje niekoľko príkladov toho, aké zlé môžu byť.

najhoršie voľný-vpn-hola-vpn

Okrem toho, aj keď nájdete slušnú bezplatnú sieť VPN, je potrebné, aby sa v rámci tejto služby vyskytli určité obmedzenia, napríklad obmedzenie využívania šírky pásma. Najlepšie je ísť s renomovanou službou, keď je ohrozená bezpečnosť a údaje. Platená sieť VPN znamená, že sa od vás nesnažia získať peniaze iným spôsobom..

Neplatná mediálna chyba doby popcorn

Používatelia v komunite Popcorn Time nahlásili chybu pri pokuse o streamovanie obsahu. Zdá sa, že v niektorých prípadoch sa pri pokuse o pozeranie filmu alebo relácie objaví chyba „neplatného média“. Aj keď s nami na Cloudwards.net nemáme žiadne osobné skúsenosti, zdá sa, že môže existovať niekoľko dôvodov. 

Najčastejšími vinníkmi sú antivírusový softvér alebo brány firewall. Môžu zabrániť prístupu Popcorn Time k prístupom na stránky zdieľania P2P, z ktorých získa Popcorn Time svoj obsah. Jednoduchým vyladením nastavení môžu používatelia pokračovať v naparovaní. 

Skutočné kroky, ktoré budete musieť urobiť, aby ste vylepšili tieto nastavenia, budú závisieť od toho, ktorý antivírusový program alebo bránu firewall používate, ale môže to viesť k tomu, aby ste buď povolili Popcorn Time, alebo úplne zakázali softvér, hoci by sme ho neodporúčali..

Ako povoliť bielu listinu v bráne firewall

Ak problém spôsobuje predvolená brána firewall systému Windows alebo MacOS, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Povolenie času Popcorn v systéme Windows 10

 1. Do vyhľadávacieho panela na paneli úloh napíšte „firewall“
 2. Kliknite na „Windows Defender Firewall“
 3. V ponuke vľavo kliknite na možnosť „povoliť aplikácii alebo funkciám prostredníctvom brány Windows Defender Firewall“
 4. V okne „povolená aplikácia“ kliknite na „zmeniť nastavenia“
 5. Začiarknite políčko vedľa položky Popcorn Time
 6. Kliknutím na „ok“ uložíte vaše nastavenia

Povolenie času Popcorn v systéme MacOS X

 1. V ponuke Apple kliknite na položku „Systémové preferencie“
 2. Kliknite na „zabezpečenie“ alebo „zabezpečenie“ & ikona ochrany osobných údajov
 3. Vyberte kartu brány firewall
 4. Na table preferencií kliknite na ikonu zámku a zadajte meno a heslo správcu
 5. Kliknite na „Možnosti brány firewall“
 6. Kliknite na tlačidlo „Pridať aplikáciu“
 7. Vyberte aplikáciu Popcorn Time ako aplikáciu, ktorú chcete povoliť
 8. Kliknite na „pridať“
 9. Kliknutím na „ok“ uložíte vaše nastavenia

Niekoľko alternatív pre popcornový čas

Ak vám popcorn čas nevyhovuje, tu je niekoľko alternatív. 

Platené streamovacie služby

Ak by ste radšej používali inú metódu sledovania relácií a filmov, existuje niekoľko ďalších možností, z ktorých si môžete vybrať. 

Služby plateného streamingu majú k dispozícii veľa dobrého obsahu, ktorý hostí doteraz najobľúbenejšie a najoceňovanejšie šou. Napríklad, Netflix má rád Stranger Things a The Marvelous Mr Maisel vysiela na Amazon Prime Video.

Iné streamingové služby, ako napríklad Hulu a HBO Now, majú tiež lákavé knižnice, ale sú dostupné iba v USA. VPN sú našťastie skvelé na obchádzanie geoblokov. Ak si vyberiete server VPN v krajine, v ktorej sú tieto služby k dispozícii, bude to vyzerať, že ste fyzicky. 

To je obzvlášť dobré, ak cestujete alebo ste sa presťahovali, pretože budete môcť pokračovať vo svojich odberoch ako zvyčajne. Umožní vám tiež prístup k obsahu, ktorý je v súčasnej krajine nedostupný. Naše najlepšie VPN pre Hulu a najlepšie VPN pre HBO Now môžu pomôcť.

Knižnica Netflixu sa navyše v každej krajine líši z dôvodu autorských a licenčných dohôd. Použitím siete VPN na skreslenie vašej polohy sa budete môcť dostať do knižníc iných krajín. Len nezabudnite zvoliť sieť VPN, ktorá dokáže prekonať detektory VPN spoločnosti Netflix. Náš najlepší článok pre sieť VPN pre Netflix obsahuje zoznam niektorých, ktoré sú pre danú úlohu vhodné. 

Streamovanie obsahu pomocou Kodi

Ak máte iný spôsob, ako získať nejaký voľný Popcorn Time, Kodi je dobrá voľba. Kodi je softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý možno použiť na ukladanie a organizovanie mediálnych súborov, ale môžete ho tiež použiť na bezplatný streamovanie filmov a televíznych relácií. Je to celkom jednoduché použitie a môžete začať pomocou nášho sprievodcu Kodi.

Ak chcete streamovať filmy a relácie, budete musieť nainštalovať archívy a ich doplnky. Tieto doplnky vám sprístupnia veľa obsahu. Máme zoznamy najlepších úložísk Kodi a najlepších doplnkov Kodi, na ktoré sa môžete pozrieť.

Musíme však zdôrazniť, že hoci je spoločnosť Kodi v súčasnej podobe legálna, niektoré doplnky obsahujú nelegálny obsah. Napríklad, Covenant je populárny doplnok, ale poskytuje prístup k pirátskemu obsahu, takže môžete mať nejaký čas Kodi Popcorn Time. Nechceme vám hovoriť, čo máte robiť, ale ak sa ich rozhodnete používať, uistite sa, že používate VPN z nášho najlepšieho zoznamu VPN pre Kodi zoznam..

torrenting

Aj keď Popcorn Time triedi všetku tú pravú firmu, mali by ste ju radšej urobiť sami. K dispozícii je veľa stránok typu torrent, napríklad The Pirate Bay, a pomocou rýchleho vyhľadávania na nich by ste mali byť schopní nájsť to, čo hľadáte.

Ak však pôjdete touto cestou, je potrebné poznamenať niekoľko vecí. Napríklad, nemôžeme dostatočne zdôrazniť, že torrentovanie obsahu chráneného autorskými právami porušuje zákon a mohli by ste mať veľa problémov. Nezabudnite zostať skrytí pomocou VPN, ako je naša najlepšia voľba pre torrenting, NordVPN.

Musíte si tiež uvedomiť, že torrenting môže priniesť celý rad online nebezpečenstiev na dosah ruky. Súbory môžu byť prepláchnuté škodlivým obsahom, ktorý čaká na infikovanie vášho počítača.

VPN s tým môže pomôcť, ale je vo vašom najlepšom záujme nainštalovať dobrý antivírus. Odporúčame vám používať Bitdefender, pretože vás ochráni v reálnom čase. Naše hodnotenie antivírusového softvéru Bitdefender obsahuje ďalšie podrobnosti.

Záverečné myšlienky

Popcorn Time je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú okamžitý, voľný prístup k najnovším a najväčším filmom alebo reláciám. Je to jednoduché stiahnutie, ktoré ponúka skvelú alternatívu k plateným možnostiam, ak máte obmedzený rozpočet. To znamená, že so službou sú spojené určité riziká.

Ak máte skúsenosti s používaním Popcorn Time alebo si myslíte, že nám niečo uniklo, dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Pozrite si aj naše ďalšie články o VPN a našu sekciu zábavy. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me