Najlepšie VPN pre Netflix: Prekonanie zákazu v roku 2020

Netflix je jednou z popredných svetových streamingových služieb. Je k dispozícii vo viac ako 190 krajinách a má k dispozícii veľa filmov a predstavení, pričom každý mesiac sa pridávajú nové. Všetko, čo potrebujete, je zariadenie na pripojenie k internetu na streamovanie Netflixu, ale môžu tu byť aj nejaké škytavky, preto sme zostavili tento najlepší sprievodca sieťou VPN pre Netflix..


Aj keď je Netflix k dispozícii vo väčšine krajín, nie všetci používatelia majú rovnaké skúsenosti. Knižnica Netflixu sa v jednotlivých krajinách líši, takže to, čo je k dispozícii na stránkach Netflix v USA, nemusí byť prístupné vo Veľkej Británii. 

To tiež znamená, že ak cestujete, Netflix bude vyzerať trochu inak, keď sa prihlásite, a možno nebudete môcť pokračovať v sledovaní obľúbenej relácie..

Niektoré krajiny, ktoré prísne dodržiavajú cenzúru, nepovoľujú prístup k sieti Netflix vôbec. Čína je jednou z týchto krajín a jej Firewall blokuje najviac, ak nie všetky, západný obsah. Našťastie všetky vyššie uvedené problémy možno vyriešiť jednoducho pripojením k Netflixu prostredníctvom virtuálnej súkromnej siete. Nie všetky VPN však môžu blok VPN Netflix obísť.

Ak by ste radšej preskočili na cieľovú čiaru, ExpressVPN je front-runner, ktorý sa neustále dostáva do Netflixu. Je to najlepšia VPN na trhu a začiarkava všetky políčka pre Netflix. 

Pokračujte v čítaní, ale pre viac možností. Hovoríme tiež o tom, prečo potrebujete sieť VPN, aké funkcie aplikácie sú najdôležitejšie pre prístup k sieti Netflix, ako aj o nevýhodách používania bezplatnej siete VPN.. 

Najlepšie VPN pre Netflix

  1. ExpressVPN – najlepšia VPN pre USA Netflix
  2. NordVPN – pomáha vám sledovať americký Netflix z iných krajín
  3. CyberGhost – obchádza blok VPN siete Netflix
  4. Windscribe – dobrý servis, ale zadarmo plán pre Netflix nie je dobrý
  5. VyprVPN – bezpečná služba, ktorá obchádza zákaz
  6. Súkromný prístup na internet – nákladovo najvýhodnejšia možnosť
  7. ProtonVPN – open source a ponúka skvelé ponuky

1. ExpressVPN

ExpressVPN sedí na tróne v mnohých z našich piatich najlepších článkov, ale z dobrého dôvodu. Je to jedna z najlepších všestranných aplikácií, ktoré môžete získať, dokonca aj pre cloudové úložisko, a osvedčila sa v mnohých oblastiach nášho testovania.. 

ExpressVPN vyniká nad mnohými svojimi konkurentmi dôsledným prelomením niektorých z najťažších bariér streamingu v okolí, a preto je tiež našou najlepšou sieťou VPN pre streamovanie.

Pokiaľ ide o streamovanie, ExpressVPN je najlepšou sieťou VPN, ktorá sa používa pre sieť Netflix, s prístupom takmer do knižnice každej krajiny. Má tiež viac ako 3 000 serverov v 94 krajinách, takže by nemal byť problém nájsť server Netflix (obzvlášť sa nám páčia New York servery pre Netflix USA).

Je to tiež najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme doposiaľ testovali. To znamená, že by ste nemali mať problém so streamovaním vo formáte 1080p alebo dokonca 4 kB a na načítanie obsahu nemusíte čakať večnosť. Získate tiež neobmedzenú šírku pásma, takže môžete streamovať toľko, koľko chcete, kedykoľvek budete chcieť. 

Ďalšie funkcie ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najjednoduchších sietí VPN, ktorú môžete použiť. Je to skvelé pre začiatočníkov, s rozhraním zobrazujúcim veľké tlačidlo „on“, aby ste sa rýchlo pripojili. Stlačením tohto tlačidla sa pripojíte k „inteligentnému“ serveru na základe vašej polohy. Ak sa chcete pripojiť k určitej krajine, jednoducho kliknite na možnosť „vybrať miesto“ a vyberte tú, ktorú chcete. Prečítajte si viac v našej úplnej recenzii ExpressVPN.

expressvpn-review-server-navigation

Jednou z oblastí, v ktorej nás ExpressVPN znižuje, je jej cena, ako sme sa zmienili v článku ExpressVPN vs PureVPN. Je to drahé, ale stojí to za peniaze a ponúka oveľa viac, než len spôsob, ako sa dostať do siete Netflix. Ak sa rozhodnete pre dlhšie predplatné, môžete náklady znížiť o niekoľko stupňov. Ak s tým nie ste spokojní, na váš pokoj môžete využiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

2. NordVPN

NordVPN sa blíži k tomu, aby bol najlepšou sieťou Netflix VPN, ktorá je porovnateľná s našou najlepšou voľbou, ako si môžete prečítať v našom odkaze ExpressVPN vs. NordVPN. Stýskajú sa však kvôli jeho nekonzistentným rýchlostiam. 

Skutočne dostať sa do Netflixu nebolo počas testovania na kontrolu NordVPN problémom. Všetky servery, ktoré NordVPN odporučil, boli schopné získať prístup. Problém je v tom, že odporúčané servery majú hroznú rýchlosť. V skutočnosti je také zlé, že nedokáže prenášať obsah. Samotný výber servera má oveľa lepšie výsledky. 

nordvpn-review-server-navigation

Akonáhle si vyberiete slušný server, NordVPN funguje ako kúzlo, dokonca naberá najlepšie miesto v našej najlepšej VPN na torrentovanie. Je dodávaný s neobmedzenou šírkou pásma av prípade, že potrebujete získať prístup k sieti Netflix z iných krajín, existuje viac ako 5 500 serverov v 59 krajinách. Je tiež ľahko použiteľný, s obrovskou mapou, ktorá ukazuje krajiny, kde sú servery.

NordVPN ponúka dobrú hodnotu za vaše peniaze a môže byť lepšou voľbou, ak nemáte dostatok hotovosti. Mesačný plán však nie je dobrý. Dlhšie plány vám ušetria nejaké peniaze a v prípade, že sa vám nepáčia, je tu 30-dňové okno na vrátenie platby.

3. CyberGhost

CyberGhost je ďalšou skvelou voľbou pre najlepšiu službu VPN pre Netflix. Má veľa serverov, ktoré sú optimalizované pre streamingové platformy, ako je BBC iPlayer, a dostať sa do Netflixu je hračka. Má tiež rozsiahlu sieť serverov s približne 6 000 v 90 krajinách, čo nie je ďaleko od rozšírenia krajín ExpressVPN (prečítajte si naše porovnanie ExpressVPN vs CyberGhost). Toto číslo má tendenciu kolísať, ale nikdy nie je príliš ďaleko.

Jeho rýchlosti sú trochu nekonzistentné, s vyššími rýchlosťami pozorovanými na bližších serveroch, podobne ako pri NordVPN (prečítajte si našu časť NordVPN vs CyberGhost). Počas našich testov sme však zistili, že server CyberGhost fungoval dobre, keď sme našli slušný server, ako to môžete prečítať v našej recenzii CyberGhost..

Šírka pásma nie je nijako obmedzená. Aj keď si jeho rozhranie môže zvyknúť, je ľahké zistiť, kde musíte byť. CyberGhost vám tiež umožňuje pripojiť až sedem zariadení súčasne, čo je skvelé, ak sa chce pripojiť celá rodina. 

CyberGhost-Streaming-servery

CyberGhost je lacná služba, ale rovnako ako mnoho iných poskytovateľov nie je mesačný plán nákladovo najvýhodnejší. Pre používateľov systému Android a iOS je k dispozícii sedemdňová bezplatná skúšobná verzia, ale používatelia počítačov majú na vyskúšanie iba jeden deň. K dispozícii je tiež záruka vrátenia peňazí: 14 dní s mesačným plánom a 45 dní s dlhšími.

4. Windscribe

Ďalším krokom je Windscribe, ktorý ponúka svoje služby VPN prostredníctvom bezplatného aj plateného plánu, ktorý je možné prispôsobiť. Pokiaľ však ide o prístup k systému Netflix, bezplatný plán ho jednoducho nezrušil. Keď sme sa pokúsili dostať do Netflixu pomocou bezplatných serverov Windscribe, boli sme úplne zablokovaní.

Jeho bezplatné servery navyše pokrývajú iba niekoľko krajín, čo znamená, že vám nebudú k dispozícii všetky knižnice Netflixu. Keď sa však pozriete na jeho platený plán, všetko sa zmení. Získate nielen prístup k celému množstvu serverov v iných krajinách, ale môžete použiť aj servery Windscribe Windflix.. 

Servery Windflix sú skonštruované špeciálne na streamovanie a fungujú dobre. Sú k dispozícii v USA, Veľkej Británii, Japonsku a Kanade a majú prístup k sieti Netflix bez akýchkoľvek problémov. Okrem toho má jednoduché rozhranie, vhodné pre začiatočníkov aj technikov. 

windscribe-review-windows

Navyše získate neobmedzené simultánne pripojenie bez ohľadu na plán, ktorý plánujete, a preto je to naša najlepšia VPN pre viac zariadení. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii Windscribe.

Šírka pásma a cena Windscribe

Otázka, či máte s Windscribe neobmedzenú šírku pásma, nie je jednoduché áno alebo nie. Plán zadarmo je jednou z najlepších bezplatných služieb VPN, ale mesačne získate iba 2 GB šírky pásma. Môžete to zvýšiť na 10 GB zadaním platnej e-mailovej adresy pri registrácii, ako aj inými spôsobmi, ale stále to nebude stačiť na zvládnutie dobrého prejazdu Netflix..

Platený program Windscribe však prichádza s neobmedzenou šírkou pásma, ale nie je to najlacnejšia možnosť na trhu, najmä ak ho porovnáte s tým, čo získate, povedzme, NordVPN (prečítajte si našu časť Windscribe vs. NordVPN). Dlhšie plány vám časom ušetria peniaze, ale existuje lacnejší spôsob, ako získať to, čo chcete.

Použitím možnosti „build-a-plan“ spoločnosti Windscribe môžete spojiť neobmedzenú šírku pásma a akýkoľvek server – vrátane jedného zo serverov Windflix – len za 2 doláre mesačne. Do balíka môžete tiež pridať ďalšie servery, a to za ďalších 1 USD. Neexistujú žiadne oficiálne pravidlá pre vrátenie platby. Ak však o to požiadate do troch dní od nákupu, môžete svoje peniaze získať späť.

5. VyprVPN

VyprVPN si tiež získal miesto ako jedna z najlepších VPN pre Netflix. Môže sa dostať do streamingových služieb bez toho, aby muselo vylepšiť akékoľvek nastavenia, takže vstup do Netflixu bol kúsok koláča. 

VyprVPN má tiež vlastný protokol Chameleon, ktorý vám môže pomôcť prekonať blok Netflix, pretože je navrhnutý tak, aby úplne maskoval skutočnosť, že dokonca používate VPN. Nie je to však vždy potrebné.

VyprVPN-Client

Je tiež dodávaný s neobmedzenou šírkou pásma a pomerne dobré rozhranie. Jeho servery sa nachádzajú vo viac ako 64 krajinách, hoci celkový počet serverov a ďalšie aspekty služby nevyzerajú na papieri príliš sľubne. Naše rýchlostné testy priniesli zlé výsledky, ako môžete prečítať v našej recenzii VyprVPN, ale jej skutočný výkon vypovedal iný príbeh. 

Miestne servery vrátili rýchlosti podobné tým, ktoré boli zaznamenané, keď sme nepoužívali sieť VPN, a umožnili sme, aby sa obsah načítal rýchlosťou 1080p bez veľkého oneskorenia. Vzdialenejšie servery sa trochu snažili začať a pôvodne sa načítavali v nižšom rozlíšení, ale rýchlo sa dostali na preferovaných 1080p..

VyprVPN sa dodáva v dvoch rôznych balíkoch. Štandardný plán umožňuje až tri súčasné pripojenia a prémiový plán umožňuje päť plus použitie jeho protokolu Chameleon. Potom si môžete vybrať medzi mesačným alebo ročným vyúčtovaním, pričom ročný plán bude lepší a lacnejší. Existuje tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

6. Súkromný prístup na internet

Napriek tomu, že súkromný prístup na internet sa nemôže do Netflixu dostať konzistentne, máme pocit, že stále stojí za zmienku ako VPN, ktorá je schopná prekonať bariéru. Aj keď sme sa počas testovania kontroly súkromného prístupu na internet stretli s nejakými podivnými stretnutiami, môže mať prístup k streamingovej službe po hraní s rôznymi servermi..

PIA má viac ako 3 000 serverov, ale pokrývajú iba 29 krajín. To by však malo stačiť na prístup do inej knižnice Netflix, ak to potrebujete. Navyše, väčšina z týchto serverov je v USA, čo znamená, že PIA by mohla byť skvelou sieťou VPN pre American Netflix. PIA je tiež naša najlepšia VPN pre Linux, v prípade, že sa snažíte nájsť vhodnú VPN.

PIA-review-windows-aplikácií

Získate neobmedzenú šírku pásma a jeho rýchlosti sú vo všeobecnosti rýchle, aj keď je to väčšinou spôsobené používaním šifrovania PIA v predvolenom nastavení ľahším šifrovaním. Ako brána do siete Netflix by to nemal byť problém, ale ak plánujete niečo iné, mali by ste zvážiť zvýšenie na bezpečnejšie 256-bitové šifrovanie..

PIA je jednou z najlacnejších VPN, kde stále získate kvalitné služby, a to aj po nedávnom zvýšení cien. Je len škoda, že jej zostava zákazníckej podpory nezahŕňa live chat. Stále to môžete skúsiť s vedomím, že existuje sedemdňová lehota na vrátenie platby. 

7. ProtonVPN

Nakoniec máme ProtonVPN. Nemá problém s pripojením k sieťam Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu alebo k iným streamingovým službám. Dôvodom, prečo to príde naposledy, sú však jeho zlé rýchlosti. 

ProtonVPN, podobne ako mnoho iných poskytovateľov, odporúča používať servery, sú však pomalé. Ak si vyberiete server sami, mali by ste nájsť ten, ktorý sa načíta rýchlejšie, ale stále to nebude najlepšie.

ProtonVPN má servery v 44 krajinách. Ak však chcete mať prístup ku všetkým serverom, musíte mať jeden zo svojich platených programov. S bezplatným programom získate jedno pripojenie a použitie troch serverov umiestnených v USA, Japonsku a Holandsku. 

Samotné miesta môžu byť pre vás v poriadku, najmä ak chcete japonský Netflix, ale servery nie sú spoľahlivé a nemusia mať dobrú rýchlosť.. 

protonvpn-review-interface

Získate neobmedzenú šírku pásma na všetky svoje plány, vrátane bezplatnej. Nastaviť to môže byť bolesť, rozhranie sa však dá ľahko používať. Nie je však veľa nastavení, s ktorými by sa dalo hrať. Viac informácií o službe si môžete prečítať v našej recenzii ProtonVPN.

Balíčky ProtonVPN

ProtonVPN má na výber niekoľko úrovní. Ako sme povedali vyššie, existuje bezplatný plán. Potom si môžete vybrať z troch plánov: Basic, Plus a Visionary.

Základný plán vás jednoducho posunie o jeden kolík nahor, aby ste mali prístup ku všetkým serverom, a tiež sa spojenia zvýšia na dva. Plus prichádza s piatimi pripojeniami, ako aj s niektorými ďalšími výhodami, ako sú streamingové servery. Visionary vám nakoniec poskytne 10 spojení a použitie šifrovanej e-mailovej služby, ale v našich očiach je to príliš veľa peňazí.

S cieľom zabezpečiť čo najlepší zážitok zo streamingu bez prílišného zaplatenia je program Plus tou najlepšou voľbou. Získate päť spojení a prístup ku všetkým serverom danej krajiny, ako aj k serverom streamovania a serverom Tor. Navyše môžete použiť servery Secure Core spoločnosti ProtonVPN, ktoré v prípade potreby pridajú vrstvu ochrany. Existuje aj 30-dňová lehota na vrátenie platby.

Prečo potrebujete VPN pre Netflix

Používanie siete VPN, keď ste online, je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. VPN ponúkajú vynikajúcu ochranu proti mnohým veciam, ako je počítačová kriminalita, dohľad a čokoľvek iné súvisiace s ochranou súkromia na webe. VPN je však viac, než len ochraňovať, a pomôcť vám dostať sa do Netflixu a ďalších streamingových služieb je len ďalšou výhodou, že máte jednu.

Netflix Geoblocks

Niektoré krajiny nemajú prístup k sieti Netflix vôbec. Ak sa nachádzate v takejto krajine, sieť VPN vám umožní vybrať si server v krajine, ku ktorej je možné získať prístup a vyzerať, akoby ste sa tam fyzicky nachádzali. Aj keď máte prístup k Netflixu, neznamená to, že môžete sledovať všetko v jeho knižnici.

Je to kvôli geoblokom. Ak ste o termíne nikdy nepočuli, môžete si svoje vedomosti rozšíriť prečítaním nášho sprievodcu geoblokom. Stručne povedané, je to v podstate tam, kde je určitý obsah dostupný iba v určitej oblasti. 

Napríklad séria spy-thriller Homeland je na serveri Netflix, je však k dispozícii iba v knižnici vo Veľkej Británii. Podobne aj séria Crime-Drama Better Call Saul je k dispozícii na serveri Netflix v USA aj Veľkej Británii, ale verzia pre Veľkú Britániu má obdobia od jedného do štyroch a knižnica pre USA má iba obdobia od jedného do troch.

Aj tu môže VPN pomôcť. Ak ste v USA a chcete sa pozerať na štvrtú sezónu programu Better Call Saul, stačí sa pripojiť k britskému serveru. Existuje mnoho ďalších relácií Netflix, ktoré sú exkluzívne aj v niektorých krajinách, ale budete k nim mať prístup pomocou dobrej VPN. S jedným môžete sledovať Netflix pomocou VPN odkiaľkoľvek.

Ak napríklad cestujete do zahraničia, môžete sledovať sieť USA Netflix z iných krajín, aj keď tam nie ste fyzicky. 

Zákaz siete Netflix VPN

Teraz, keď sme sa dostali do Netflixu, aby vyzeral ako prechádzka v parku, povieme vám, že to tak nie je. Aj keď je obchádzanie regionálnych obmedzení obyčajne ľahké výberom vhodného servera, zákaz siete Netflix VPN je ďalšou prekážkou, ktorú môže prekonať iba hŕstka služieb VPN, pretože sieť Netflix často blokuje siete VPN..

Dôvodom je to, že hoci množstvo obsahu v službe streamovania je produkované samotnou sieťou Netflix, stále je toho veľa. Zvyšok produkujú iné spoločnosti a hovoria, kde sa zobrazuje. Ak spoločnosť predala práva do siete, znamená to, že Netflix nemôže mať show zaradenú do knižnice tejto krajiny..

Pred zákazom siete VPN spoločnosti Netflix čoraz viac ľudí používala VPN na prístup k televíznym programom spoločnosti Netflix, distribútori vyvíjali tlak na sieť Netflix, aby ľuďom zabránili v prístupe k službe pomocou jedného. Vtedy sa zrodil sofistikovaný systém detekcie VPN spoločnosti Netflix a dôvodom, prečo mnohí používatelia narazia na chybu servera proxy Netflix, kým nevypnú sieť VPN.

Našťastie sa však mnohí poskytovatelia sietí VPN zaoberali výzvou, ako odblokovať Netflix a môžu byť zahrnutí do týchto zoznamov. Je pravda, že sa jedná o mačku a myš. Možno si myslíte, že vaša vybraná sieť VPN musí vykonať určité úpravy svojej služby zakaždým, keď ju Netflix chytí, ale ak vyberiete takú, ktorá má viac pracovných serverov, mali by ste byť v poriadku.

Ako si vybrať najlepší Netflix VPN

Pokiaľ ide o výber fungujúcej VPN pre Netflix, najväčšou otázkou je, či je alebo nie je dosť silný na to, aby sa rozpadla stena Netflixu bez toho, aby sa zobrazilo chybové hlásenie a aby sa to dôsledne robilo.. 

Potom je potrebné vziať do úvahy niekoľko ďalších faktorov. Pri našich výberoch sme sa ubezpečili, že sa VPN môžu dostať do Netflixu nezistené, ale zvážili sme aj nasledujúce kritériá.

Rýchlosť a výkon streamovania

Nemá zmysel dostať sa do Netflixu, ak sú rýchlosti VPN také pomalé, že v skutočnosti nemôžete nič streamovať. Čím rýchlejšie sú rýchlosti VPN, tým menšia je pravdepodobnosť, že budete kričať v vyrovnávacom kruhu. Nielen to, rýchly server znamená, že môžete streamovať rýchlosťou 1080p alebo dokonca 4K. 

Aj keď nie všetky naše výbery patria medzi najrýchlejšie na trhu, stále majú nejaký význam pre vstup do Netflixu..

Bandwidth

Väčšina poskytovateľov ponúka neobmedzenú šírku pásma, ale existuje pár nepárnych, ktorí to tak nie sú. Príspevok na šírku pásma je dôležitý, pretože streamovanie ho môže zjesť veľmi rýchlo, a ak dosiahne limit, VPN prestane fungovať. 

Predstavte si, že sa chystáte zistiť, kto je vinníkom v Sherlocke, a vyhodíte ho. Strata VPN bude tiež znamenať, že vás ohrozí vaše súkromie.

Sieť servera

Ak potrebujete sledovať sieť Netflix v zahraničí, dobrá sieť serverov vám umožní sledovať sieť Netflix pomocou VPN. Ak chcete získať prístup k inej krajine, mali by ste skontrolovať, či VPN má servery. Výber VPN, ktorá má niekoľko serverov vo viacerých krajinách, je dobrý nápad, takže môžete obísť akékoľvek geobloky a nahliadnuť do rôznych knižníc..

Zrozumiteľnosť pre používateľov a zariadenia

Nováčikovia a technici sa budú líšiť v tom, čo chcú od klienta VPN. Ak ste začiatočník, pravdepodobne budete radšej, aby bolo rozhranie čo najjednoduchšie a do značnej miery pre vás všetko.. 

Ak ste trochu viac zameraní na technológie, mali by ste oceniť sieť VPN s dobrou ponukou nastavení, ktorú si môžete zahrať. Niektoré aplikácie majú to najlepšie z oboch svetov, ale je to niečo, čo treba skontrolovať.

Je tiež dobré skontrolovať, či je sieť VPN kompatibilná s vaším zariadením. Väčšina sietí VPN je vhodná pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS, niektoré však majú klientov pre systém Linux, ako aj pre ďalšie zariadenia, ako napríklad inteligentné televízory..

cena

Ak chcete získať sieť VPN, ktorá skutočne funguje so sieťou Netflix, budete musieť minúť aspoň niektoré z ťažko zarobených halierov. Náklady sa však u jednotlivých poskytovateľov líšia. Mali by ste sa ubezpečiť, že si to môžete dovoliť spolu so svojím predplatným Netflix a že sa rozhodnete pre nákladovo najvýhodnejší plán..

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN pre Netflix?

Aj keď sú k dispozícii niektoré pomerne slušné bezplatné VPN – napríklad plány, ktoré sme spomenuli vyššie – väčšina samostatných sietí je bezplatné pripojenie VPN zlý nápad, najmä pre sieť Netflix. Neexistuje teda skutočná najlepšia bezplatná sieť VPN pre systém Netflix.

Napríklad, neexistuje veľa VPN, ak vôbec nejaké, ktoré fungujú s Netflixom. Obchody s aplikáciami sú navyše zaplavené voľbami, ktoré vás zvádzajú, ale mnoho z nich neurobí nič, len spôsobí problémy. 

Niektoré z nich sú maskované ako VPN, ale v skutočnosti sú to len vírusy, ktoré čakajú na infikovanie vášho zariadenia. Iní majú istotu zabezpečenia, ale ich hlavným cieľom je získať od vás informácie a predať ich iným spoločnostiam. Náš najhorší bezplatný sprievodca VPN ide do oveľa podrobnejších detailov, ale mali by sme sa im vyhnúť.

Inštaláciou slušného antivírusu, ako je napríklad Bitdefender, si môžete chrániť pred nebezpečnými udalosťami (prečítajte si našu recenziu na antivírusové programy Bitdefender). Napriek tomu je najlepšie vybiť si peňaženku a ísť s dôveryhodným poskytovateľom z get-go.

Záverečné myšlienky

Netflix je tvrdým orieškom, pokiaľ ide o streamovanie pomocou VPN. Či už cestujete a chcete vstúpiť do knižnice svojej domovskej krajiny, chcete si pozrieť reláciu alebo film, ktorý nie je k dispozícii tam, kde ste, alebo ste úplne blokovaní z používania služby, VPN vám môže pomôcť. Aby však prelomila stenu siete Netflix, musí byť vybavená virtuálnym kladivom.

Našťastie existuje niekoľko možností VPN, ktoré sú vyzbrojené správnymi nástrojmi pre danú úlohu. Existujú však aj ďalšie faktory, ktoré je potrebné zvážiť. Rýchlosť, povolená šírka pásma a sieť servera sú tiež hlavnými hľadiskami. 

ExpressVPN spĺňa všetky požiadavky na sieť Netflix VPN. To môže ľahko obísť zákaz Netflix a všetky geobloky pozdĺž cesty. Má bleskové rýchlosti, neobmedzenú šírku pásma a rozsiahle šírenie servera. Vďaka všetkému sa z neho stane najlepšia sieť VPN na streamovanie Netflixu a vďaka 30-dňovej záruke vrátenia peňazí nebudete mať čo stratiť. 

Aké máte skúsenosti s používaním VPN pre Netflix? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Navštívte naše ďalšie články VPN a našu knižnicu zábavy, aj keď ste tu. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me