Najlepšie VPN pre Hulu v roku 2020: Zápas so zákazom VPN

Hulu je populárna služba streamovania, ale je k dispozícii iba v USA. To znamená, že k nej máte prístup iba vtedy, ak cestujete alebo žijete v inej krajine, pomocou VPN. Nie je to však také jednoduché, ako sa pripájať prostredníctvom VPN. Hulu je ťažké odblokovať, ale dostanete sa k jednému z našich najlepších VPN pre výber Hulu.


Ak potrebujete rýchlu odpoveď, mali by ste sa prihlásiť do programu CyberGhost. Je to skvelá VPN, ktorá odblokuje Hulu bez problémov. Má obrovskú sieť serverov, vysoké rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma. Môžete využiť sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre mobilných používateľov alebo 24 hodinovú skúšobnú verziu, ak ste na počítači..

Hulu má veľké množstvo obsahu. Ak vám chýba obľúbená relácia, pretože nemáte prístup k službe, odpoveďou je virtuálna súkromná sieť. O tom, prečo budete potrebovať VPN, si povieme neskôr. Stručne povedané, pomôže vám to získať adresu IP v USA a prinútiť Hulu, aby si myslel, že sa tam skutočne nachádzate..

Najlepšie VPN pre Hulu

  1. CyberGhost – Konzistentný prístup s optimalizovanými streamovacími servermi, lacný
  2. ExpressVPN – Vysoké rýchlosti, nekonzistentný prístup
  3. NordVPN – Dôsledný prístup, ale niektoré servery sú pomalé
  4. Windscribe – Streamovacie servery Windflix, neobmedzené pripojenia
  5. VyprVPN – Dôsledný prístup, ale kvalita streamovania môže byť nízka
  6. ProtonVPN – Plán zadarmo s neobmedzenou šírkou pásma, ale pomalými rýchlosťami

1. CyberGhost

CyberGhost je najlepšou voľbou, pokiaľ ide o cestu do Hulu. Zaokrúhlila sa na tretie miesto v našej najlepšej sieti VPN v oblasti streamingu. Aj keď to nemusí byť celkovo naša najlepšia sieť VPN, existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo je pre Hulu prvou voľbou.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Pre začiatok je CyberGhost dodávaný so servermi VPN na celom svete, ktoré sú optimalizované pre konkrétne služby vrátane streamovania. Niektoré z týchto serverov sme testovali na kontrolu CyberGhost a bolo možné bezchybne a dôsledne odblokovať Hulu – ako aj mnoho ďalších streamovacích služieb -.

Aj keď má CyberGhost rozsiahlu sieť serverov, nie je jasné, v ktorej z nich je pre Hulu to najlepšie. Kliknutím na kartu „na streamovanie“ sa zobrazí skupina serverov pre rôzne krajiny, ale pod každou z nich vám CyberGhost povie, na ktorú službu je optimalizovaná.. 

S CyberGhostom však existuje nevýhoda, a to je jeho rýchlosť. Nie je to úplne pomalé, ale pri našich testoch sme zistili, že sa na dlhé vzdialenosti spomalil. Navyše, jeho rýchlosť bude závisieť od protokolu, ktorý používate. Napríklad sme zistili, že používanie OpenVPN ho môže spomaliť. VPN stále drží pri streamovaní dobre a získate neobmedzenú šírku pásma.

Ďalšie funkcie CyberGhostu

Bezpečnosť CyberGhost je dobrá a používa 256-bitové šifrovanie AES. Je tiež dodávaný s trvalo povoleným vypínačom zabíjania. Je to dobré z jedného hľadiska, pretože prepínač zabíjania preruší vaše pripojenie v prípade zlyhania siete VPN a zaistí vás v bezpečí. Skutočnosť, že to nemôžete vypnúť, je nepríjemná; nikto nechce byť prerušený v polovici show. 

Aplikáciu CyberGhost môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS. Ľahko sa používa, aj keď si na rozhranie zvykne. Môžete tiež pripojiť až sedem zariadení súčasne, len v prípade, že ostatní chcú sledovať niečo iné. Nezabúdajte však, že sedem je limitom pre inštalácie.

CyberGhost je lacná VPN s pôsobivým výkonom. Neodporúčame vám však zvoliť si mesačný plán. Dlhšie programy majú dobré zľavy. K dispozícii je sedemdňová bezplatná skúšobná verzia pre Android a iOS alebo 24hodinová skúšobná verzia pre stolné počítače. Navyše je tu záruka vrátenia peňazí, ktorá je 14 dní pre mesačný plán a 45 dní pre dlhšie.

2. ExpressVPN

Druhým výberom je ExpressVPN, čo je celkovo naša najlepšia VPN. Je to často naša prvá voľba a hoci sme zistili, že to môže Hulu odblokovať počas nášho testovania, jednoducho nemá konzistenciu, akú CyberGhost robí. ExpressVPN je však pôsobivý pri vstupe na iné platformy a je to náš najlepší výber VPN pre Netflix aj BBC iPlayer..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN nemá špeciálne optimalizované servery na streamovanie, takže môžete zo svojej siete pristupovať takmer na akúkoľvek platformu všeobecne. Znamená to však, že máte za úlohu hľadať server, ktorý je kompatibilný. Našťastie to však nie je príliš ťažké. Na celom svete existuje viac ako 3 000 serverov a mnohé z nich sú rozmiestnené po celej USA.

Rýchlosti ExpressVPN sú vynikajúce. Je to najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali, a vďaka svojej neobmedzenej šírke pásma by mal byť váš streamovací zážitok prvotriedny, keď nájdete správny server. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Má tiež veľkú bezpečnosť, ktorá je dodávaná s automaticky povoleným prepínačom kill, okrem toho, že môžete vypnúť tento vypínač. ExpressVPN môžete používať na Windows, MacOS, Android a iOS, ako aj na streamovanie zariadení, ako sú Roku a Amazon Fire TV. 

VPN umožňuje až päť súčasných pripojení. Navyše sa ľahko používa a má zjednodušené rozhranie, ktoré je ideálne pre začiatočníkov aj technikov.

ExpressVPN je drahá v porovnaní s inými službami, ale za svoje peniaze dostanete veľa. Aj keď je CyberGhost pre Hulu lepší, ExpressVPN ho prekonáva v mnohých ďalších oblastiach. Môžete ušetriť peniaze tak, že sa rozhodnete pre dlhší plán a máte pokojnú záruku vrátenia peňazí 30 dní.

3. NordVPN

NordVPN je ďalší dobrý výber pre Hulu. Môže sa ľahko a dôsledne dostať do služby. VPN je na treťom mieste kvôli svojej nekonzistencii v sieti. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Sieť serverov spoločnosti NordVPN je obrovská, a hoci môže Hulu odblokovať, narazili sme na niektoré servery, ktoré nemali potrebné zdroje na streamovanie obsahu Hulu. Niektoré servery majú vysoké rýchlosti, iné však majú úplný opak.

Vďaka rýchlej rýchlosti ExpressVPN stačí nájsť server, ktorý odblokuje Hulu. S technológiou NordVPN nejde o získanie prístupu, ale o nájdenie servera, ktorý je dostatočne dobrý na streamovanie a ktorý môže chvíľu trvať. Keď ho však nájdete, je to skvelé a nemusíte sa obávať žiadnych obmedzení šírky pásma. Prečítajte si viac v našej recenzii NordVPN.

Jeho bezpečnosť patrí medzi jedny z najlepších na trhu a je zahrnutý voliteľný prepínač zabíjania. Rovnako ako CyberGhost, aj NordVPN prichádza so špeciálnymi servermi. Žiadny z nich nie je optimalizovaný na streamovanie, ale získate ďalšie, vrátane serverov s dvojitým skokom pre dodatočnú ochranu, ako aj servery typu peer-to-peer, ktoré sú dosť dobré na to, aby sa NordVPN stalo našou najlepšou sieťou VPN na torrenting..

NordVPN sa ľahko používa a má intuitívnu mapu na výber umiestnenia vášho servera. Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS a môžete mať súčasne pripojených šesť zariadení.

S NordVPN získate veľa za svoje peniaze. Jeho cena je spravodlivá a môžete sa rozhodnúť pre zníženie nákladov, ak sa rozhodnete pre dlhší odber. K dispozícii je tiež 30-dňová lehota na vrátenie platby.

4. Windscribe

Ďalej je Windscribe, ktoré ponúka platený aj bezplatný program. Jeho bezplatný plán je celkom dobrý a získal prvé miesto v našom najlepšom bezplatnom VPN produkte. V prípade tohto zaokrúhlenia ho však bezplatný plán nezastaví. Je to preto, že počas testovania našej kontroly Windscribe sme zistili, že jej bezplatné servery sú pre prístup k Hulu zbytočné.

windscribe-Slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Prístup k aplikáciám BBC iPlayer a Amazon Prime Video na bezplatných serveroch bol jednoduchý, ale pre Hulu alebo Netflix nie sú dobré. Našťastie má Windscribe niekoľko serverov Windflix špeciálne vytvorených na streamovanie. Sú k dispozícii pre USA, Veľkú Britániu, Kanadu a Japonsko a fungujú. Niektoré z ostatných platených serverov spolupracujú s Hulu, ale nie je to zaručené.

Rýchlosti vetra Windscribe sú dobré, ale nie sú také dobré ako naše najlepšie možnosti. Je to bezpečné a má množstvo funkcií vrátane prepínača kill. Je tiež ľahko použiteľný a poskytuje rozhranie bez ozdôbiek. Môžete ho používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a umožňuje vám súčasne pripojiť neobmedzený počet zariadení. 

Pokiaľ ide o príspevok na šírku pásma, bude to závisieť od plánu, ktorý si vyberiete. Program zadarmo vás obmedzuje na 2 GB mesačne, ale ak sa pri registrácii zadáte platná e-mailová adresa, zvýši sa na 10 GB. Servery Windflix však nemôžete používať v bezplatnom pláne. Plne plateným programom získate neobmedzenú šírku pásma, ale existuje lacnejší spôsob, ako streamovať Hulu.

Použitím plánu zostavenia spoločnosti Windscribe môžete pridať server Windflix a neobmedzené údaje iba za 2 doláre mesačne. Aj keď to nemusí byť celkovo najlepšia VPN, určite poskytuje spôsob, ako sledovať Hulu a zostať v bezpečí za minimálny poplatok. Neexistujú žiadne oficiálne pravidlá pre vrátenie platby, ale môžete požiadať o vrátenie platby do troch dní od nákupu.

5. VyprVPN

Spoločnosť VyprVPN nevystupuje v porovnaní s našimi poprednými poskytovateľmi, má však niektoré vlastnosti, ktoré nemožno ignorovať. Jednou z týchto vlastností je jej schopnosť prístupu k streamovacím službám vrátane Hulu. V našich testoch na kontrolu VyprVPN sa neustále pristupovalo k Hulu na každom serveri, ktorý sme vyskúšali, bez vyladenia akýchkoľvek nastavení.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Je dodávaný s vlastným protokolom Chameleon, ktorý je navrhnutý tak, aby pomáhal pri streamovaní a zvyšoval bezpečnosť, ale zistili sme, že to nie je potrebné. Navyše, aj keď rýchlosti servera VyprVPN na papieri príliš nevyzerajú, v praxi na väčšine serverov fungujú dobre. To znamená, že nie všetky sú rýchle a často vám môže byť predložené nízke rozlíšenie.

VyprVPN prichádza s neobmedzenou šírkou pásma a jeho bezpečnosť je vynikajúca a prispôsobiteľná. Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS, a hoci jeho rozhranie nie je najlepšie, nie je ťažké ho používať. 

Cena, ktorú zaplatíte, závisí od toho, aký balík si vyberiete. V štandardnom pláne získate tri súčasné pripojenia a v prémiovom pláne získate päť pripojení a použitie jeho protokolu Chameleon. 

Môžete si vybrať medzi mesačným alebo ročným plánom, aj keď ročný plán bude z dlhodobého hľadiska lepší. Existuje aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

6. ProtonVPN

Náš posledný príspevok je ProtonVPN. Nie je to naša najlepšia sieť VPN na streamovanie zostáv, pretože jej rýchlosti ju znižujú, ale máme pocit, že si stále zaslúži miesto na našom zozname VPN v Hulu, pretože má ľahký prístup na platformu. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN rozhranie-jazdec-2

protonvpn profily-jazdec-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunelovanie-slider-5

predchádzajúca

Ďalšie

Nie je to síce najpomalšia sieť VPN, ale určite to môže urobiť aj s náskokom dozadu. Pri našom testovaní kontroly ProtonVPN sme zistili, že hoci to nemá problém s prístupom k streamovacím službám, načítanie skutočných tokov chvíľu trvá. To znamená, že sme mali viac šťastia, keď sme ignorovali odporúčané servery ProtonVPN a vybrali si vlastné, takže majte na pamäti, že.

Bezpečnosť ProtonVPN je pôsobivá, s 256-bitovým šifrovaním AES a využívaním jeho serverov Secure Core (k dispozícii na určitých plánoch). VPN má tiež dobré používateľské rozhranie a môže sa používať vo Windows, MacOS, Android a iOS.

Jedným z ďalších dôvodov, prečo spoločnosť ProtonVPN urobila náš zoznam, je jeho veľkorysý bezplatný plán. ProtonVPN síce nemá dobré rýchlosti, ale svojim používateľom poskytuje neobmedzenú šírku pásma pri platených aj bezplatných programoch, čo je zriedkavé. Program zadarmo vám poskytne jedno pripojenie a prístup k trom serverom, čo zahŕňa aj USA. Musíme vás však upozorniť, že jeho bezplatné servery nie sú skvelé.

Ak chcete zabezpečiť, aby ste mali prístup k spoľahlivejším serverom, platený program ProtonVPN má tri formy. Jeho základný plán vám umožní dve súčasné pripojenia a použitie všetkých jeho serverov. Plán Plus vám poskytne všetko, čo je obsiahnuté v základnom pláne, ako aj päť súčasných pripojení a použitie jeho optimalizovaných serverov. 

Posledný plán je jeho vizionársky. Takto získate všetkých vyššie uvedených 10 súčasných pripojení a použitie šifrovanej e-mailovej služby ProtonMail. Je však drahý a všetko, čo potrebujete, získate v pláne Plus. V prípade, že si to rozmyslíte, je k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby.

Ako sme si vybrali najlepšie VPN pre Hulu

Kľúčové zameranie je tu, či služba VPN má alebo nemá prístup k Hulu. Všetky naše tipy sú schopné odblokovať Hulu, ale zohľadnili sme aj konzistentnosť. To znamená, že majú ľahký prístup k službe na viacerých serveroch. Aby ste sa uistili, že máte dobrý streaming, je potrebné zvážiť aj ďalšie funkcie.

Rýchlosť a šírka pásma

Rýchlosť VPN je dôležitým faktorom. Vysoké rýchlosti znamenajú, že VPN je schopná streamovať s dobrým rozlíšením – dokonca 4K na určitých zariadeniach. Ak zvolíte pomalú sieť VPN, budete trpieť vyrovnávacou pamäťou, pomalými časmi načítania a možno dokonca úplným zlyhaním pri načítaní. 

Navyše si chcete zvoliť sieť VPN, ktorá má slušný príspevok na šírku pásma. Neobmedzené množstvo údajov je najlepšie, pretože sa nemusíte obávať prekročenia limitu. Ak dosiahnete limit, sieť VPN prestane fungovať a už nebudete môcť Hulu sledovať.

Sieť servera

Sieť servera je tiež dôležitá. Ak chcete získať prístup k službe Hulu, musíte sa pripojiť k serveru v USA. Takmer všetky siete VPN majú servery v Spojených štátoch. Pred registráciou by ste však mali ešte dvakrát skontrolovať. Navyše, čím viac existuje, tým väčšia je pravdepodobnosť, že nájdete ten, ktorý funguje a má dobrú rýchlosť.

zabezpečenia

Aj keď bezpečnosť a ochrana osobných údajov vám nepomôžu sledovať vašu obľúbenú reláciu, sú stále dôležité. Dobrá bezpečnosť vás ochráni pred akýmikoľvek online nebezpečenstvami, s ktorými sa stretnete. Ak si len chcete pozerať Hulu na televízore, nie je to taký veľký problém. Ak však chcete pozerať príbeh slúžky pomocou Wi-Fi v miestnej kaviarni, je to ďalší príbeh.

Ide o verejné Wi-Fi, že nikdy neviete, aké bezpečné je pripojenie. Ak sa k nemu pripojíte bez akejkoľvek ochrany, pýtate sa na problémy. Vaše osobné údaje a údaje o kreditnej karte môžu byť ukradnuté alebo môžu byť napadnuté škodlivým softvérom alebo spywarom. Používanie siete VPN – ako aj slušného antivírusu – vám môže pomôcť zaistiť bezpečnosť.

Jednoduché použitie a kompatibilita zariadení

Nezabudnite na užívateľskú prívetivosť, aj keď táto oblasť bude tiež závisieť od vašich predchádzajúcich skúseností s VPN. Ak ste nováčik, budete chcieť niečo priame, čo vás môže rýchlo spojiť, ale ak ste technický pracovník, môžete oceniť niečo, čo je vylepšiteľnejšie.. 

Tiež by ste mali skontrolovať, či je sieť VPN kompatibilná s vaším zariadením. Poskytovatelia VPN zvyčajne podporujú najobľúbenejšie operačné systémy – Windows, MacOS, Android a iOS – ale niektoré zahŕňajú aj iné operačné systémy, ako napríklad Linux alebo smart TV.

cena

Na stránkach Cloudwards.net sa viac zameriavame na hodnotu, ktorú získavate, než na skutočné náklady. Napriek tomu je stále dôležité uistiť sa, že si môžete dovoliť sieť VPN, a často existujú zľavy, ktoré môžete tiež využiť.

Prečo potrebujem VPN pre Hulu?

Ak do obchodu s aplikáciami alebo vyhľadávacieho nástroja zadáte výraz „VPN“, zobrazí sa vám veľa bezplatných sietí VPN. Predtým, ako sa predáte na základe toho, že niekto je zadarmo, je však treba vedieť niekoľko vecí.

Aj keď nie všetky bezplatné siete VPN sú zlé – napríklad bezplatný plán spoločnosti Windscribe – existuje veľa, ktoré to len neurobia. Napríklad sieť VPN by sa mohla inzerovať ako vysoko bezpečná a veľká na ochranu súkromia, ale v skutočnosti by mohla mať len malú ochranu bez ochrany a vaše osobné údaje by mohla byť priamo privádzaná marketingovým spoločnostiam.. 

Škodlivý softvér môže často čakať aj v inštalačných súboroch niektorých sietí VPN. Po nainštalovaní antivírusového programu vás ochráni pred neočakávanými útokmi, ale mali by ste byť stále ostražití.

Viac informácií o tom, ako zlé bezplatné siete VPN môžu byť, nájdete v našom najhoršom bezplatnom sprievodcovi VPN. Odporúčame vám však, aby ste zostali ďaleko od služieb, ktoré sa javia ako tienisté. Skôr, ako skočíte, prečítajte si pravidlá ochrany osobných údajov VPN, recenzie a všetky ďalšie informácie, ktoré v nej nájdete.

Záverečné myšlienky

Hulu nie je najjednoduchšia služba streamovania, na ktorú sa dá dostať, ale použitie jedného z našich výberov VPN Hulu vám pomôže obísť jej bloky. Nemali by ste mať problém so sledovaním svojej obľúbenej relácie Hulu za predpokladu, že si vyberiete slušný server VPN v USA. Aby ste sa uistili, že máte čo najlepší zážitok, VPN by mala mať aj dobrú rýchlosť a slušný príspevok na šírku pásma.

Zo všetkých poskytovateľov VPN má CyberGhost náš hlas pre spoločnosť Hulu. Má veľa serverov, dobrú rýchlosť a neobmedzenú šírku pásma. Je tiež lacný a má záruku vrátenia peňazí v prípade, že si to rozmyslíte.

Použili ste VPN na odblokovanie Hulu? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii komentárov. Pozrite si aj naše ďalšie články o VPN a archív streamovania. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me