Najlepšie VPN pre HBO teraz v roku 2020

HBO Now je jednou z lepších dostupných streamovacích platforiem. Poukázali sme na to v našom sprievodcovi, ako sa pozerať na sprievodcu hrou trónov, ale platforma má čo ponúknuť viac ako draci a fantasy. Okrem vyvíjajúcej sa knižnice kurátorských filmov a prehliadok ako Minulý týždeň dnes večer s Johnom Oliverom má HBO Now pre každého niečo.


Každý občan USA. Aj keď je HBO k dispozícii v približne 50 krajinách, HBO Now je k dispozícii iba v USA Rovnako ako Hulu, HBO Now má k dispozícii najnovšie streamy filmov a televíznych relácií a distribútori radi držia pevnú kontrolu nad tým, kto môže sledovať, čo (čítať naše najlepšie VPN pre Sprievodca Hulu).

Existujú však spôsoby, ako to vyriešiť. V tomto sprievodcovi najlepšou sieťou VPN pre HBO Teraz vám ukážeme, ako môže virtuálna súkromná sieť otvoriť protipovodňové prúdy. Pomocou našich najlepších recenzií VPN sme kurátori oslovili päť poskytovateľov, ktorí budú mať prístup k službe HBO Now a počas procesu poskytnú príjemný zážitok zo streamovania.

Prečo teraz potrebujete VPN pre HBO

Ako je uvedené vyššie, služba HBO Now je k dispozícii iba v USA, takže všetci ostatní na svete majú smolu. Existuje však spôsob, ako obísť tento geoblok a odomknúť obsah, ktorý HBO Now teraz môže ponúknuť.

Pomocou siete VPN môžete spoločnosť HBO Now oklamať, aby ste si mysleli, že sa nachádzate v USA. VPN vám priradí novú adresu IP, čo je to, čo spoločnosť HBO Now používa na zisťovanie, v ktorej krajine sa nachádzate. Napríklad, ak ste chceli Ak chcete streamovať zariadenie BBC iPlayer, musíte použiť britskú IP adresu (prečítajte si našu najlepšiu príručku pre sieť VPN pre BBC iPlayer).

Pred pripojením k službe HBO Now sa najprv pripojíte k serveru, ktorý vlastní poskytovateľ VPN so sídlom v USA. Na server HBO Now to bude vyzerať, akoby ste sa práve pripojili zo servera VPN, čo znamená, že môžete streamovať odkiaľkoľvek na svete.

Pre tých, ktorí sa pohybovali okolo tejto technickej zákruty, budete vedieť, že to isté sa dá dosiahnuť pomocou servera proxy, ale ako sme zdôraznili v našom sprievodcovi VPN verzus proxy verzus Tor, použitie jedného z nich je vo všeobecnosti zlý nápad. Na rozdiel od servera proxy VPN šifruje vaše počiatočné pripojenie, takže je takmer nemožné zistiť, kto ste.

Jednoduché sledovanie trasy môže nasmerovať vaše pripojenie späť k vám, ak používate server proxy, ale nie je to možné pomocou siete VPN. Zašifrovaním vášho pripojenia funguje server VPN ako blok, ktorý vám umožňuje tunelovať bez toho, aby ostatní mohli sledovať vaše pripojenie späť k vám..

To znamená, že sieť VPN vás nielen pripojí k službe HBO Now, ale v tomto procese vás tiež ochráni. S náporom špionáže a snoopingu na pripojeniach je VPN kľúčovým bezpečnostným opatrením, vďaka ktorému sa vaše súkromie vráti do vašich rúk..

Najlepšie VPN pre HBO teraz 2020

Výber najlepšej VPN pre HBO teraz

Aj keď myšlienka použitia akejkoľvek virtuálnej VPN s HBO Now funguje na papieri, v praxi to nefunguje. HBO Teraz, spolu s väčšinou ostatných streamovacích platforiem, sú zavedené systémy na zisťovanie, či používate VPN. Pred spustením nášho zoznamu sme možnosti zúžili tým, že sme zistili, či poskytovateľ nemá prístup na platformu.

Preraziť raz však nestačí. Testujeme prístup k streamovacím platformám na viacerých serveroch a iba poskytovatelia, ktorí majú konzistentný prístup k týmto platformám, sa dostanú na vrchol. Napríklad program VPNArea vás zavedie do siete Netflix, ale iba na konkrétnych serveroch v USA (prečítajte si našu recenziu VPNArea).

Rýchlosť hrá veľkú úlohu aj pri streamovaní. Pokiaľ váš poskytovateľ internetových služieb neprerušuje vaše pripojenie, sieť VPN bude potrebovať určitú rýchlosť vášho internetového pripojenia. Pridaním ďalšieho servera do mixu zvyšujete réžiu siete. To len preto, že dochádza k zhoršeniu rýchlosti, ktoré neznamená, že vaše pripojenie musí byť pomalé.

Poskytovatelia, ktorých sme vybrali, majú malý rozdiel medzi chránenou a nechránenou rýchlosťou. S HBO Now je to menej dôležité ako s, povedzme, Netflix, pretože HBO Now nepodporuje streamovanie HDR alebo 4K (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu VPN pre Netflix).

Aj keď sa to netýka HBO Teraz, keď používate VPN, je bezpečnosť a ochrana osobných údajov vždy stredobodom pozornosti. Vybrali sme poskytovateľov, ktorí ponúkajú to najlepšie v oblasti zabezpečenia VPN, chránia vás a to, čo robíte online, pred tým, ako niekto strčí nos tam, kam nepatrí..

Okrem toho sme sa zaoberali aj cenou, ľahkým používaním, umiestnením serverov a zákazníckym servisom, ale tieto oblasti boli okrajové. Aj keď sú dôležité, boli sme ochotní obchodovať napríklad s užívateľskou prívetivosťou pri vyšších rýchlostiach.

Najlepšie VPN pre HBO: ExpressVPN

ExpressVPN je najlepšia VPN na streamovanie, takže neprekvapuje, že je to najlepšia VPN pre HBO Now. Medzi jeho ľahko použiteľným rozhraním, ultrarýchlymi rýchlosťami a nezmyselným prístupom k súkromiu je ExpressVPN perfektnou VPN pre takmer všetko. To znamená, že jej schopnosť obísť geobloky je zvlášť vhodná na streamovanie.

expressvpn-review-speed-test

Pokiaľ ide o streamovanie, nie je veľa poskytovateľov, ktorí by sa zhodovali s ExpressVPN. Počas nášho testovania dokázala dôsledne obchádzať väčšinu geoblokov. Bojovalo s Amazon Prime a Hulu, ale iba na niekoľkých serveroch. S Netflixom, BBC iPlayerom a HBO Now, to vstúpilo na platformu bez ohľadu na to, ktorý server sme testovali.

Jeho rýchlosti sú tiež skvelé. ExpressVPN prevzal korunu v našom najrýchlejšom sprievodcovi VPN udržiavaním väčšiny našej nechránenej rýchlosti bez ohľadu na to, kde sme tunelovali. Aj keď zostať v tesnej blízkosti domu je samozrejmosťou, ExpressVPN je zriedkavý v tom, že zostane rýchly na veľké vzdialenosti. Pretože HBO Now je k dispozícii iba v USA, táto odolnosť je dôležitá.

V USA je tiež veľa miest na výber. ExpressVPN má na tomto mieste 21 miest, ktoré siahajú od New Yorku po Los Angeles, s prekvapivým počtom možností na Stredozápade. Väčšina serverov v USA tiež podporuje všetky protokoly ExpressVPN, takže môžete používať úroveň zabezpečenia, ktorú vám vyhovuje.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Všetko o ExpressVPN je, úprimne povedané, skvelé. Hoci nemá zvony a píšťalky niektorých poskytovateľov, ktorých sa zmienime v tejto príručke, napraví svoje nedostatky pevnou základnou službou..

Stručne povedané, to znamená, že bez ohľadu na to, kam smerujete z alebo do tunela, ExpressVPN dokáže doručiť. Jeho rýchle globálne rýchlosti vyrovnávajú jeden z hroznejších problémov, ktorým čelia VPN, a jeho pripravenosť na okamžité použitie uľahčuje nájdenie servera a konfiguráciu aplikácie. Je dosť ľahké, aby sa nováčik začal a zároveň si zachoval pokročilou konfiguráciu, s ktorou sa drotári môžu pokaziť.

Jedinou nevýhodou je vysoká cena značky ExpressVPN. V porovnaní s niektorými poskytovateľmi je ExpressVPN drahá, ale v porovnaní s povedzme, Hide.me, nie je to také zlé (prečítajte si našu recenziu Hide.me). ExpressVPN nemá najhoršie ceny, ale v priemere utratíte viac.

Viac informácií o cenách a funkciách sa dozviete v našej recenzii ExpressVPN alebo si to vyskúšajte sami s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

CyberGhost

CyberGhost bol vždy vynikajúcou službou, ale jeho staré rozhranie ostávalo veľa želania. Aktualizácia na verziu 7 ju prinútila počítať s tým, že sa zefektívni používateľské prostredie a do procesu sa pridajú nové funkcie..

CyberGhost-Streaming-servery

Je ľahší ako kedykoľvek predtým pristupovať k svojim špeciálnym streamovacím serverom. Na rozdiel od ExpressVPN má CyberGhost zoznam miest, ktoré sa dajú streamovať. Existuje okolo 50 miest, z ktorých každé je optimalizované pre inú platformu streamovania vrátane HBO Now. Platformy, ktoré majú regionálne obmedzenia, ako napríklad HBO Now, majú miesta v krajine svojho pôvodu.

Aj keď sa zdá, že streamingové servery nerobia nič zvláštne, CyberGhost nepochybuje o tom, na ktorom mieste by ste sa mali rozhodnúť pre streamovanie HBO Now. Z nášho testovania servery tiež fungujú na rôznych platformách, takže britský server optimalizovaný pre BBC iPlayer môže tiež pracovať s Netflixom..

Pokiaľ ide o rýchlosti, CyberGhost nie je najlepší, ale nie je to ani zlé. Pri použití OpenVPN je počiatočný pokles rýchlosti hlboký, ale použitie IKEv2, s ktorým CyberGhost inštaluje, vedie k oveľa vyššej rýchlosti.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Na rozdiel od ExpressVPN sú funkcie jedným z kľúčových predajných miest spoločnosti CyberGhost. Okrem streamovacích serverov zahŕňa aj torrentovacie servery. Nerobia nič iné, pokiaľ ide o rýchlosť alebo bezpečnosť, len sú vyčlenené pre dátové peer-to-peerové spojenia, ktoré majú hlad. Vďaka týmto špeciálnym serverom získal CyberGhost miesto v našej najlepšej sieti VPN na účely sprievodcu torrentom.

Jednou z najzaujímavejších funkcií je však vstavaná automatizácia. CyberGhost vám umožňuje nastaviť „inteligentné pravidlá“. Hovorí im, čo majú robiť, povedzme, po pripojení k serveru. Napríklad by ste mohli dať spoločnosti CyberGhost pokyn, aby spustil prehliadač po pripojení, alebo by ste mu mali povedať, aby používal VPN iba v určitých sieťach WiFi.

Aj keď sme videli náznaky tejto funkcionality s inými službami, implementácia CyberGhost sa zdá byť najúplnejšia. Viac informácií o inteligentných pravidlách a ďalších funkciách spoločnosti CyberGhost nájdete v našej recenzii CyberGhost alebo ju môžete vyskúšať so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

NordVPN

NordVPN to má veľa, vrátane vysokých najvyšších rýchlostí, rozsiahlej siete serverov a dlhého zoznamu funkcií. Stále však klesá pod ExpressVPN. Ako vidíte v našom porovnávaní ExpressVPN vs. NordVPN, NordVPN má najlepšie postavenie ako strieborný medailista, schopný robiť viac ako ExpressVPN, ale s oveľa menšou konzistentnosťou.

nordvpn-review-server-navigation

Robí všetko, čo by mal, ale veľká serverová sieť často máva. Namiesto prezentácie miest vám spoločnosť NordVPN umožňuje zvoliť individuálny server, ku ktorému sa chcete pripojiť. Keďže ide o väčšinu technológií, nie každý server vykonáva vždy taký výkon, aký má, takže pravdepodobnosť nájdenia servera, ktorý má problémy, je väčšia ako u iných poskytovateľov..

Počas nášho testovania sme sa pripojili k serverom, ktoré jednoducho nefungovali viackrát. Keď sa hviezdy zarovnajú, neexistuje žiadna služba podobná službe NordVPN. Môže zlomiť takmer akýkoľvek geoblok, vrátane HBO Now’s, a udržiavať niektoré z najrýchlejších rýchlostí, aké sme kedy videli.

To si však vyžaduje vstup od vás. Ak sa chcete ponoriť, ExpressVPN je viac „plug and play“. Spoločnosť NordVPN vyžaduje, aby ste si zašpinili ruky, ale vyplatí sa to.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Zoznam funkcií spoločnosti NordVPN patrí k najlepším. Začína sa CyberSec, vstavaným blokátorom reklamy a škodlivého softvéru. Na rozdiel od PureVPN, ktorý podľa všetkého používa blokovanie reklám ako marketingový bod, nie ako funkčný nástroj (prečítajte si našu recenziu PureVPN), CyberSec funguje celkom dobre, ale napriek tomu odporúčame hľadať najlepší antivírusový softvér, ktorý obsahuje obšírnejšie riešenie..

Rovnako ako CyberGhost, aj NordVPN obsahuje špeciálne servery, ale žiadny z nich nie je optimalizovaný na streamovanie. Namiesto toho môžu pomôcť v oblasti bezpečnosti alebo ochrany súkromia. Napríklad servery Tor chránia vašu identitu tým, že vás pred pripojením odrazia od niekoľkých serverov, a servery Double VPN pridajú do vášho spojenia druhú vrstvu šifrovania..

NordVPN je tiež lacný. Aj keď mesačný plán nie je pôsobivý, viacročné zmluvy znižujú mesačnú cenu na menej ako niekoľko dolárov. Cenovú schému môžete vidieť v našej recenzii spoločnosti NordVPN alebo ju vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

TorGuard

TorGuard je tu obľúbený u Cloudwards.net, aj keď to nie je najlepšia VPN pre všetkých. Nie je to najpútavejšia možnosť na trhu, ale úroveň konfigurovateľnosti, ktorú ponúka, je neprekonateľná. Našťastie to nie sú všetky gombíky a gombíky. Pod ovládacím panelom je spoľahlivá služba, ktorá pristupuje k väčšine streamingových platforiem s vysokou rýchlosťou.

torguard-review-interface

Robí to tiež dôsledne. TorGuard sedel spolu s ExpressVPN v našom najrýchlejšom sprievodcovi VPN kvôli jeho odolnosti na viacerých miestach. Priemerná rýchlosť TorGuardu je nižšia. Aj keď väčšina miest funguje dobre, občasný chlap bráni tomu, čo by bolo inak vynikajúce výsledky.

Čo sa týka umiestnenia serverov, TorGuard nie je príliš pôsobivý, ale zameriava sa na USA, čo z neho robí skvelú voľbu pre službu HBO Now. Existujú miesta v USA vrátane dátových centier v Dallase, Chicagu a Atlante.

TorGuard má tiež najlepšiu bezpečnosť, akú sme videli. S dostatočným počtom protokolov VPN, ktoré vám pomôžu roztočiť hlavu a zamerať sa na konfigurovateľnosť, dokáže vyhovieť všetkým požadovaným bezpečnostným nastaveniam.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Ako už bolo spomenuté, najsilnejším aspektom TorGuardu je jeho prispôsobiteľnosť. Môžete si nielen vybrať, ktorý protokol použijete, ale aj typ šifrovania, spôsob autentifikácie správy a veľkosť kľúča. Aj keď pre väčšinu ľudí rozdiel medzi AES-256-CBC a AES-256-GCM nezáleží, tí, ktorí chcú nakonfigurovať svoje zabezpečenie, môžu.

Táto flexibilita je rozšírená o podporu pre vlastné skripty a zabíjanie aplikácií, čo vám umožňuje nastaviť prepínač killswitch na určité aplikácie. Napríklad by ste mohli povedať spoločnosti TorGuard, aby zablokovala pripojenie na internet k vášmu klientovi s torrentom, ak zlyhá sieť VPN a necháte prehliadač nedotknutý..

Vlastné skripty sú k dispozícii pred pripojením, po pripojení a po odpojení. Budete musieť napísať skripty a ukázať na nich TorGuard, ale úroveň flexibility je neprekonateľná. Ako jednoduchý príklad by ste mohli povedať spoločnosti TorGuard, aby po pripojení spustila prehliadač Chrome v režime inkognito.

Ohľadne TorGuarda je toho veľa, napriek jeho datovanému vzhľadu. Viac informácií získate v našej recenzii TorGuard alebo sa dozviete, ako sa vám to páči, s týždennou bezplatnou skúšobnou verziou.

Súkromný prístup na internet

Minimalistický prístup súkromného prístupu na internet môže byť nepríjemný pre tých, ktorí dávajú prednosť praktickému používaniu svojho softvéru, ale flexibilita a hodnota služby sú nepopierateľné. PIA je jednou z najlacnejších možností v okolí. Hoci je to zvyčajne červená vlajka, PIA má osvedčené výsledky.

súkromného internet-access-review-tour

Napriek skromnému rozhraniu je PIA výkonná. V našom najrýchlejšom sprievodcovi VPN sa umiestnil na druhom mieste a nedosahoval vážený priemer ExpressVPN. Aj keď sa inštaluje s 128-bitovým AES, ktorý má vyššiu rýchlosť, testovali sme ho s 256-bitovým AES. Našťastie rýchlosť PIA zostala nedotknutá, a to aj po zvýšení bezpečnosti.

Má problémy s väčšinou streamovacích služieb, ale HBO Now pracovalo počas nášho testovania. Poloha spoločnosti PIA v USA znamená, že existuje veľa možností servera, takže by ste nemali mať problém nájsť server pre službu HBO Now..

Hoci sieť VPN umiestnená v USA je zvyčajne predmetom záujmu, PIA preukázala, že stojí za súkromím používateľov. Užívatelia, ktorí sa dopustili trestného činu počas používania služby, boli dvakrát súdení, a dokonca ani na predvolanie neboli schopní poskytnúť žiadne informácie o používateľovi..

Iné dôvody, prečo sa nám páči súkromný prístup na internet

PIA nedávno aktualizovala svoje rozhranie, a hoci je klient stále viazaný na panel, sme fanúšikmi vykonaných zmien. Jedným zdanlivo nevýznamným doplnkom je nočný režim, ktorý stmavuje oslepujúce pozadie a namiesto toho osvetľuje text. Vďaka nedávnej aktualizácii programu Windows Explorer v nočnom režime môže úhľadné nové rozhranie PIA zodpovedať tomu, čo je na vašej pracovnej ploche.

Existujú aj pokročilejšie funkcie. PIA obsahuje MACE, čo je nástroj na blokovanie škodlivého softvéru a reklám podobný CyberSec. Používa zoznam známych domén, ktoré zobrazujú reklamy a blokujú ich počas prehliadania. Odporúčame ich preto zapnúť a čakať, aby sa naplno prejavili..

Rovnako ako TorGuard má PIA veľa prispôsobivosti, čo je prekvapujúce vzhľadom na to, ako minimálna je aplikácia. Môžete nastaviť veľkosť kľúča, spôsob šifrovania a autentifikácie údajov, ako aj veľkosť šifry a kľúča sieťového handshake..

Aj keď nie tak hlboký ako TorGuard, vyniká prispôsobiteľnosť PIA. Použitelnosť bez ohľadu na to, PIA je solídna služba s primeranou cenou. Viac sa dozviete v našej recenzii súkromného prístupu na internet alebo ju môžete vyskúšať so sedemdennou zárukou vrátenia peňazí.

Záverečné myšlienky

HBO Teraz má čo ponúknuť, takže je škoda, že k platforme majú prístup iba obyvatelia USA. S VPN však môžete byť kdekoľvek na svete a stále si môžete užiť hru trónov, pravého detektíva, Sopranos a ďalšie.

Predtým, ako sa dostanete príliš hlboko do svojej tradície Westeros, nezabudnite sa pozrieť na náš archív streamovania. Nájdete tu spôsoby, ako sledovať filmy a televízne programy po celom webe. Nielenže vás prevedieme streamovaním, ale tiež vám ukážeme, ako to bezpečne urobiť.

Čo teraz vysielate s HBO? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me