Najlepšie VPN pre ESPN 2020

Ak ste športovým fanúšikom, je pravdepodobné, že ESPN je súčasťou vašej televíznej stravy. Ak je váš šport vybraný u niektorej zo zahraničných dcérskych spoločností ESPN, jediný spôsob, ako pokračovať vo fandení obľúbenému tímu, je použitie virtuálnej súkromnej siete. Preto tím Cloudwards.net zostavil tohto sprievodcu najlepšou sieťou VPN pre sieť ESPN.


ESPN nie je všade rovnaká. Kým obyvatelia USA majú baseball, futbal, futbal, basketbal a hokej, rôzne krajiny oceňujú rôzne športy. Napríklad austrálska pridružená spoločnosť ESPN vykazuje kriket a ragby, ktoré nie sú k dispozícii v USA..

Nie všetky VPN sú však vytvorené rovnako. Potrebujete systém, ktorý je vybavený kombináciou vysokých rýchlostí streamovania a schopnosti obísť geobloky. Zaradili sme náš zoznam najlepších poskytovateľov VPN, aby sme určili, ktoré sú optimálne pre sledovanie ESPN bez kábla.

Ak hľadáte alternatívu ESPN, vyskúšajte aj fuboTV, skvelý streamovací kanál pre športy aj inú zábavu..

Najlepšie VPN pre ESPN 2020

Čo robí VPN najlepším pre ESPN?

Všetky siete VPN znižujú rýchlosť, ale niektoré z nich, ako napríklad BoxPN, odoberajú príliš veľa informácií, ako si môžete prečítať v našej správe o BoxPN.) Preto sme sa obrátili na náš zoznam najrýchlejších poskytovateľov VPN, aby sme určili najlepšie VPN pre streamovanie ESPN..

Ak sa chcete pripojiť k sieti VPN, mali by ste sa ubezpečiť, že aj naďalej dosahujete rýchlosť sťahovania medzi 3 megabitmi za sekundu a 25 Mbps. Odporúča sa, aby vaša internetová rýchlosť bola najmenej 3 Mbps pre streamovanie v štandardnom rozlíšení, 5 Mbps pre high-definition a až 25 Mbps pre 4K alebo Ultra HD.

Netflix má jeden z najlepších detekčných systémov VPN na svete, ale nie je dokonalý. Existuje spôsob, ako poraziť zákaz siete Netflix VPN. Pokiaľ ide o ESPN, fanúšikovia športu budú chcieť VPN, ktorá má históriu odblokovania pokročilých systémov.

Chcete tiež VPN, ktorá má veľa serverov po celom svete. Ak sa napríklad chcete pozerať na nemecký futbal, musíte mať prístup na server v Nemecku. Čím viac serverov má VPN, tým efektívnejší bude pri streamovaní ESPN (alternatívne si pozrite našu najlepšiu VPN pre Nemecko).

Ak si len chcete užiť hokejovú noc v Kanade, nechcete mať VPN, ktorá je zložitá alebo mätúca pri nastavovaní a používaní. Špičková sieť VPN sa pripojí jediným stlačením tlačidla a bude bez problémov prechádzať medzi servermi.

1. Najlepšie VPN pre ESPN: ExpressVPN

Nielenže je ExpressVPN naša najlepšia VPN pre ESPN, je to celkovo naša najlepšia VPN. ExpressVPN nepretržite trvá prvý rok po roku. Športovo si predstavte vysnívaný tím s Lebronom Jamesom, Shaqom, Michaelom Jordanom a Kobe Bryantom. Takto je táto sieť VPN dobrá.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN je rýchly a odblokuje takmer všetko. Je to najlepšia VPN pre Netflix, rovnako ako najlepšia VPN pre BBC iPlayer. Streamovanie ESPN nebude mať žiadne problémy.

ExpressVPN má pôsobivý výber serverov, s počtom 148 miest v 94 krajinách. Športové orechy by nemali mať problém s prístupom do krajiny podľa vlastného výberu.

Páčilo sa nám jeho používateľské rozhranie. Je to jednoduché a efektívne, pomocou jedného tlačidla sa služba zapína a vypína. Šikovné bočné menu vám umožňuje vybrať krajinu podľa vášho výberu kliknutím, takže môžete minútu sledovať baseball v New Yorku a ruský hokej nasledujúcu minútu.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN používa OpenVPN ako svoj hlavný tunelový protokol a spáruje ho s 256-bitovým šifrovaním AES. Toto je najbezpečnejšia kombinácia na planéte a umožňuje anonymné prehliadanie webu. Vďaka jeho silnému zabezpečeniu sme v našej recenzii ExpressVPN získali vysoké známky.

Je vybavený prepínačom kill, ktorý ukončí vaše pripojenie VPN aj v prípade úniku IP.

ExpressVPN môžete nainštalovať v mnohých prostrediach vrátane operačných systémov Windows, MacOS a Linux; Mobilné zariadenia so systémom Android, BlackBerry a iOS; a smerovače. Nezvyčajne má rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome, Firefox a Safari a dá sa dokonca použiť s Apple TV a Amazon Fire TV.

ExpressVPN má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže pri jeho vyskúšaní nehrozí žiadne riziko.

2. NordVPN

Spoločnosť NordVPN, ktorá je na druhom mieste na svete, by nemala mať problém s odblokovaním obsahu ESPN.

Keď sme to testovali, služba nemala problémy s prístupom k Netflixu, Hulu, BBC iPlayeru alebo Amazon Prime Video. Vzhľadom na to by ESPN nemal predstavovať žiadny problém.

NordVPN je pomalší ako ExpressVPN, ale stále je dosť rýchly na to, aby sa mohol vysielať. Viac informácií o porovnaní týchto dvoch položiek nájdete v článku ExpressVPN verzus NordVPN.

predchádzajúca

Ďalšie

Rýchlosť však klesala, takže na sledovanie obsahu 4K a Ultra HD budete potrebovať pomerne rýchle nechránené pripojenie k internetu..

Na tomto zozname je spoločnosť NordVPN tak vysoko na zozname, že je to obrovský výber servera. Má viac ako 5 000 serverov v 60 krajinách. To zahŕňa šesť kontinentov a takmer každé hlavné mesto na svete. Bez ohľadu na to, aký šport chcete sledovať, NordVPN má server, ktorý vás tam dostane.

NordVPN je ďalšia ľahko použiteľná služba, ktorá sa spája stlačením tlačidla. Inštalácia je jednoduchá a nenáročné na používanie. Prepínanie medzi krajinami je také jednoduché ako zmena kanálov v televízore.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

V našej recenzii NordVPN sme si všimli, že sa pripája až k šiestim zariadeniam naraz, čo vám umožňuje rozšíriť jej ochranu na celú rodinu. Pracuje tiež s bezdrôtovými smerovačmi a vytvára zabezpečenú sieť, ktorá zaistí bezpečnosť inteligentných domácich zariadení.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, NordVPN podporuje niekoľko protokolov tunelovania, medzi ktorými je predovšetkým OpenVPN. Má tiež IPSec, PPTP, L2TP a SSTP, pre systémy, ktoré majú problémy s OpenVPN. Väčšina protokolov pracuje s 256-bitovým šifrovaním AES, o ktorom sa môžete dočítať v našom popise článku o šifrovaní.

Je to tiež cena dobre, s plánmi už od 2,99 dolárov mesačne na tri roky. Takýto spôsob stanovovania cien nie je pre VPN tak dobrý.

3. TorGuard

Pri sledovaní ESPN s TorGuardom nebudete mať žiadne problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Vyznačuje sa vysokými rýchlosťami, ktoré sú prekonané iba ExpressVPN a súkromným prístupom na internet (prečítajte si našu recenziu PIA)..

Každý server, ktorý sme testovali, by mohol obstáť v náročnosti na 4K a Ultra HD. Ako vo väčšine sietí VPN, latencia sa so vzdialenosťou zvyšovala, ale ani pri prechode zemeguľou TorGuard nikdy neklesol mimo prijateľný rozsah..

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

predchádzajúca

Ďalšie

TorGuard nedokázal sám odblokovať Netflix alebo BBC iPlayer, ale služba predáva účelové streamované IP adresy za ďalších 7,99 dolárov mesačne..

Tieto doplnky fungujú ako kúzlo, ale predávajú sa podľa jednotlivých krajín. Ak ste chceli prístup k obsahu z Kanady, Anglicka a Austrálie, budete musieť zaplatiť za tri určené adresy.

Sieť TorGuard pozostáva z viac ako 3 000 serverov v 55 krajinách. Úlovok spočíva v tom, že sa ku každému nemôžete pripojiť jednotlivo. Namiesto toho si vyberiete jedno zo 68 dátových centier a VPN vás priradí k serveru v tejto oblasti. Väčšina krajín má jediné dátové centrum, takže to nie je veľký problém pre tých, ktorí sa snažia získať prístup k informačnému kanálu ESPN.

Pokiaľ ide o klienta, TorGuard je jednoduchý. Program sa spustí na paneli úloh počítača, takže budete musieť kliknúť pravým tlačidlom myši, aby ste sa dostali do jeho používateľského rozhrania. Používateľské rozhranie je väčšie ako väčšina ostatných, ale svoju prácu zvládne. Ak však chcete prepínať servery, musíte sa od služby odpojiť, čo môže byť nepríjemné.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

TorGuard prešiel z cesty, aby zabezpečil, že vaše skúsenosti zostanú súkromné. Aj keď to nie je pre odblokovanie ESPN príliš dôležité, v našej kontrole TorGuard to na nás urobilo silný dojem.

Táto služba umožňuje pripojiť päť zariadení súčasne na jeden účet. Ak chcete viac, môžete si kúpiť až 20 ďalších zariadení za 1 $ za kus. Môžete tiež pripojiť TorGuard k bezdrôtovému smerovaču, takže celá domáca alebo kancelárska sieť môže spadať pod jeho ochranu.

Je to solídna VPN bez protokolovania, bez únikov a vypínača, ktorý vás ochráni. Je tiež dodávaný s blokátorom reklamy a nástrojmi, ktoré môžete použiť na kontrolu úniku IP.

TorGuard bol navrhnutý špeciálne pre torrenting a ukazuje. Preto je jednou z našich najlepších sietí VPN na torrenting.

4. CyberGhost

Napriek niekoľkým problémom, ktoré sa vyskytli pri niektorých chybách proxy servera Netflix, sa CyberGhostu podarilo odblokovať Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a BBC iPlayer. Fanúšikovia ESPN by mali dôverovať jeho schopnosti odblokovať svoje obľúbené športy.

S 4 800 servermi vo viac ako 50 krajinách je sieť VPN dobre zastúpená a mala by umožňovať športovým fanúšikom prístup k sieti ESPN v regiónoch po celom svete. Mohlo by to stáť a pridať ďalšie krajiny v Afrike a Ázii, aby posilnili svoj zoznam, ale väčšina oblastí, ktoré dostávajú ESPN, je zastúpená, vrátane každej krajiny v Európe..

Pokiaľ ide o rýchlosť, CyberGhost sa darí dobre, nie však zďaleka rovnako dobre ako služby, ako sú ExpressVPN a TorGuard..

Spojenia na krátke vzdialenosti vidia malú stratu, ale zhoršuje sa tým ďalej. CyberGhost je ďalšia služba, ktorá vám poskytne slušné rýchlosti streamovania, ak ste pred pripojením museli horieť rýchly internet.

Pripája sa rýchlo a umožňuje vám ľahko zvoliť váš server. Aj keď je usporiadanie klienta neohrabané, funguje to dobre. Používateľské rozhranie sa podobá niečomu z Windows 10, ale obrazovka výberu servera sa ľahko spravuje, so schopnosťou vybrať najrýchlejšie servery, najmenej osídlené servery alebo servery optimalizované na torrentovanie..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost stojí pri svojom produkte so sedemdennou bezplatnou skúšobnou verziou pre Android a iOS a so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí pre akúkoľvek platformu. Má mnoho prispôsobiteľných nastavení, ktoré sú ľahko dostupné prostredníctvom navigačného panela.

CyberGhost môžete spustiť naraz až na siedmich zariadeniach. Väčšina sietí VPN umožňuje pripojenie neobmedzeného počtu zariadení, ale umožňuje iba určitému počtu pracovať súčasne. V našej recenzii CyberGhost sme preukázali, že táto služba vám umožňuje nainštalovať ju až na sedem zariadení. Toto sú jediné pripojenia, ktoré budete môcť používať.

CyberGhost je chránený najsilnejšími tunelovými protokolmi a šifrovaním vo svete VPN. Ako hlavný protokol používa protokol OpenVPN, ktorý je zálohovaný 256-bitovou verziou AES (ďalšie informácie nájdete v našej príručke zabezpečenia VPN)..

5. Windscribe

Windscribe má veľa úspechov pri odblokovaní služieb, ako je Netflix. V našej recenzii Windscribe sme to vyskúšali pripojením k niekoľkým náhodným serverom a získali sme prístup.

Má tiež niekoľko serverov s názvom Windflix, ktoré sú určené na streamovanie Netflix. Pracovali aj pre nás. To znamená, že fanúšikovia ESPN by nemali mať problémy s prienikom cez softvér blokujúci VPN, aby mali prístup k športovým udalostiam s Windscribe.

rozhranie Windscribe

preferencie windscribe

rozšírenie prehliadača windscribe

windscribe možnosti ochrany osobných údajov

skúšky tesnosti proti vetru

predchádzajúca

Ďalšie

Je to stredne rýchla služba. Pri pripájaní dochádza k počiatočnému poklesu rýchlosti, ale dokáže udržať túto úroveň na veľké vzdialenosti. Vysokorýchlostní používatelia nebudú mať problém streamovať obsah v krištáľovo čistej kvalite.

Klient VPN je jednoduchý a efektívny. Existuje jedno veľké tlačidlo na pripojenie a odpojenie. Servery môžete ľahko prepínať a zapínať a vypínať vypínač systému v hlavnom rozhraní. Prepínač zabíjania Windscribe sa z nejakého dôvodu označuje ako firewall.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčili Windscribe

Windscribe je jedinou VPN v tomto zozname s bezplatnou možnosťou, ale to neznamená, že je to najlepšia možnosť, najmä ak je cena za službu ako NordVPN tak dobrá (prečítajte si naše porovnanie Windscribe vs. NordVPN).

Je obmedzená na 10 GB šírky pásma za mesiac, takže vám nepomôže streamovať Športové centrum (ani nebude užitočné pre nahrávanie do cloudového úložiska). Ak sa však chcete pripojiť k verejnej sieti Wi-Fi, chránite sa, je to vynikajúci nástroj.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše nebezpečenstvo sprievodcu verejným WiFi pripojením.

Windscribe umožňuje neobmedzené pripojenie zariadení, čo je vždy vítané. Bezpečnosť je tiež skvelá, vďaka 256-bitovému šifrovaniu OpenVPN a AES chráni pred počítačom zločincov..

Záverečné myšlienky

Mnoho sietí VPN vám umožní prístup k 24-hodinovému cyklu športového programovania ESPN, ale myslíme si, že naše výbery vám poskytnú najlepší zážitok.

VPN nám umožnili prekročiť hranice našej mediálnej spotreby. Vyzbrojení jednou z týchto kvalitných služieb sa nemôžete pokaziť. Pevne však cítime, že ExpressVPN a NordVPN majú oproti ostatným výhodu.

Čo si myslíte o našom zozname? Vyhodili sme touchdown alebo vyhodili loptu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map