Najlepšie VPN pre BBC iPlayer v roku 2020: 8 poskytovateľov, ktorí si ich vybavia

Aplikácia BBC iPlayer, ktorá bola uvedená na trh v roku 2007, je streamingovou službou spoločnosti British Broadcasting Corporation. Má dobrú kombináciu živej televízie, športových udalostí, filmov a prehliadok na požiadanie, čo vám umožní vychutnať si svoje obľúbené na cestách. Ak ste mimo Spojeného kráľovstva, budete na prístup k službe BBC iPlayer potrebovať jednu z najlepších VPN sietí..


BBC je populárna televízna sieť pre britské publikum. Má širokú škálu obsahu, vrátane dokumentárnych filmov, drámy, športu a spravodajstva. S mnohými ľuďmi, ktorí požadujú strihanie káblov alebo potrebujú riešenie streamovania na cestách, malo zmysel, aby sieť predstavila svoju vlastnú online platformu na streamovanie videa.

Môžete sledovať všetky kanály BBC online, ale aplikácia BBC iPlayer poskytuje flexibilitu ľuďom, ktorí pri vysielaní nemôžu sledovať reláciu. Takmer všetky programy sú k dispozícii na sledovanie na požiadanie po vysielaní. Poskytuje tiež prístup k živým udalostiam, exkluzívnemu materiálu a určitému obsahu z archívov BBC.

Čokoľvek, čo vysiela BBC, je určené iba pre britské oči alebo aspoň pre obyvateľov Spojeného kráľovstva a technicky si chcete kúpiť televíznu licenciu, aby ste ju mohli sledovať na kábli alebo online. To vám poskytne niekoľko malých prekážok, ktoré vám umožnia preskočiť skôr, ako získate prístup. 

Ak sa však ponáhľate dostať k živému vysielaniu BBC One mimo Veľkej Británie, ExpressVPN je najlepšou voľbou VPN pre vstup do služby..

Najlepšie VPN pre BBC iPlayer

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. Windscribe
 5. ProtonVPN
 6. zažívacie
 7. VyprVPN
 8. Štít Hotspot

Čo robí VPN najlepším pre iPlayer BBC

Pri výbere najlepších VPN pre BBC iPlayer je potrebné mať na pamäti niekoľko kritérií. Mnohí poskytovatelia v našich recenziách VPN majú vynikajúce funkcie, to však neznamená, že sú schopní pristupovať k platforme a po pripojení fungujú dobre. Nasledujúce kritériá stanovujú referenčnú hodnotu pre možné voľby VPN.

Prebieha okolo geoblokov

Uistite sa, že sa VPN môže dostať do aplikácie BBC iPlayer, je najvyššou prioritou. Ak to nemôže urobiť, potom nemá zmysel zvoliť ju. Streamovacie platformy sú často dosť inteligentné na to, aby zistili, kedy používate VPN, ale niektoré z nich môžu zostať nepovšimnuté. 

Našťastie to však nie je také ťažké, ako prekonať zákaz služby Netflix (pomoc nájdete v našej najlepšej položke VPN pre sieť Netflix)..

Všetky siete VPN, ktoré sme si vybrali, sa môžu dostať do programu BBC iPlayer, aj keď s niektorými z nich bude možno potrebné získať prístup na rôznych serveroch. Musíte sa tiež uistiť, že VPN má servery aj vo Veľkej Británii. Niektorí môžu ponúkať vyhradenú adresu IP za príplatok, ale môže sa ukázať ako spoľahlivejšia. 

rýchlosť

Rýchlosti VPN sú dôležité pre streamovanie. Ak je pomalý, nebudete mať veľké skúsenosti s dlhou dobou načítania a nepríjemným ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Nie všetky naše výbery sú najrýchlejšími službami VPN, ktoré môžete získať, ale stále sú dosť dobré na sledovanie. 

Bandwidth

Nemali by ste prehliadnuť príspevok na šírku pásma VPN. Je užitočné zvoliť si ten, ktorý prichádza s neobmedzenou šírkou pásma, pretože ak si vyberiete ten, ktorý má limit, budete naň navždy dohliadať. Po dosiahnutí limitu prestane sieť VPN fungovať a budete sa nechať čudovať, čo sa stalo na konci Dr. Who.

Jednoduchosť použitia

Zrozumiteľnosť pre používateľov siete VPN je dôležitá, najmä ak ste nováčik. Jednoduché rozhranie s tlačidlom rýchleho pripojenia je skvelé, ale pretože budete potrebovať server vo Veľkej Británii, budete si tiež môcť jednoducho vybrať konkrétny server. Ak ste trochu viac technický, možno budete chcieť použiť sieť VPN s niektorými nastaveniami.

cena

Aj keď existuje niekoľko skvelých možností, musíte platiť, ak chcete, aby všetky zvončeky a píšťalky boli súčasťou služby VPN. Niektoré bezplatné siete VPN navyše nie sú dobrým nápadom, ako si môžete prečítať v našej najhoršej bezplatnej časti VPN. Ceny, zľavy a podmienky predplatného sa však líšia u každého poskytovateľa, preto by ste si mali zvoliť ten, s ktorým sa budete cítiť dobre.

1. ExpressVPN

Naši pravidelní čitatelia budú pravdepodobne hádať, že ExpressVPN bude najlepším uchádzačom všetkých poskytovateľov VPN o BBC iPlayer, najmä preto, že je to naša celkovo najlepšia VPN na streamovanie.. 

Bez problémov môže prekonať prekážky aplikácie BBC iPlayer a vo viacerých oblastiach. Okrem toho má veľa serverov na výber vo Veľkej Británii, čo vám dáva možnosť vyskúšať si na prístup na iné britské adresy IP.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Ak aplikáciu nechcete sťahovať a chcete radšej streamovať z prehliadača, Express VPN je jednou z najlepších sietí VPN pre prehliadače Chrome, takže môžete povedať, že je to najlepšia sieť VPN pre prehliadač BBC iPlayer Chrome..  

Jeho rýchlosti sú najrýchlejšie testované, ako to môžete prečítať v našej recenzii ExpressVPN, čo znamená, že môžete sledovať bez prerušenia v plnom HD a 4K. Je tiež dodávaný s neobmedzenou šírkou pásma, takže váš čas na popcorn nebude skrátený. 

Je to vynikajúca voľba pre začiatočníkov, pretože je to jedna z najjednoduchších sietí VPN, ktorá sa dá použiť, ale s nastaveniami sa môžu hrať aj technicky zameraní ľudia. V strede rozhrania je veľké tlačidlo „pripojiť“, ale konkrétny server si môžete ľahko vybrať kliknutím na tlačidlo „zvoliť miesto“.

Nevýhodou ExpressVPN je jeho cena. V porovnaní s inými sieťami VPN je to dosť drahé, ale za svoje peniaze dostanete veľa tresku. Získate celý rad užitočných funkcií a jednoduchý spôsob, ako sa dostať do aplikácie BBC iPlayer. Môžete ušetriť peniaze tak, že sa rozhodnete pre dlhší program a navyše máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže nemusíte nič stratiť.

2. NordVPN

Ďalšou slušnou voľbou je spoločnosť NordVPN. Je schopný ľahko odblokovať program BBC iPlayer, hoci pre najlepší výkon budete možno musieť vyskúšať niekoľko rôznych serverov. 

Keď si však vyberiete dobrý server, budete mať dobrý zážitok, ako môžete vidieť v našej najlepšej časti VPN pre Amazon Prime Video. Viac informácií o našich zážitkoch zo streamingu si môžete prečítať v našej recenzii NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Aj keď má vysoké rýchlosti, niektoré servery sú pomalšie, najmä tie, ktoré sú ďalej. Takže, ak sa nachádzate napríklad v Austrálii, možno zistíte, že sa vaše rýchlosti trochu znižujú. Je však ľahké vybrať konkrétny server a vo Veľkej Británii je na výber takmer 600. Navyše, neexistuje žiadny limit šírky pásma, na ktorý by ste sa mohli frustrovať, a ľahko sa používa. 

NordVPN môže byť lepšou voľbou, ak vaša peňaženka pľuje prach. Jeho mesačná cena nie je skvelá, ale dlhšie plány celkovo fungujú celkom dobre. Ak sa však obávate zaviazania sa na tak dlhé obdobie, máte k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby.

3. Cyberghost

Ďalej máme CyberGhost. Má servery určené na streamovanie platforiem a môže sa dostať do aplikácie BBC iPlayer bez problémov. Má obrovský počet serverov (5 600 v čase písania), takže nebolo prekvapením, že takmer 500 z nich sa nachádzalo vo Veľkej Británii.. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má slušné rýchlosti, ale ako môžete prečítať v našej recenzii CyberGhost, môže trpieť rovnakými poklesmi na veľké vzdialenosti, aké používa NordVPN. Neexistujú však žiadne obmedzenia šírky pásma, ktorých by ste si mali robiť starosti, a má ľahko použiteľné rozhranie. Jednoduchý výber servera, s ktorým sa chcete pripojiť, najmä preto, že by ste si mohli zvoliť iba server, ktorý je špeciálne určený pre aplikáciu BBC iPlayer. 

Je však potrebné poznamenať, že s veľkou bezpečnosťou CyberGhostu získate natrvalo povolený prepínač zabíjania. Prepínač zabíjania preruší vaše pripojenie, ak dôjde k poruche siete VPN, čo je dobré, ale v prípade streamovania sa môže stať, že budete pri sledovaní aplikácie BBC iPlayer náhle prerušení..

Mesačná sadzba nie je dobrá, ale dlhšie plány nakoniec nakoniec vyjdú lacnejšie. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia, ale na počítači získate iba jeden deň, zatiaľ čo mobilné zariadenia majú sedem dní. K dispozícii je tiež záruka vrátenia peňazí pri štandardných odberoch.

4. Windscribe

Môžete tiež použiť Windscribe na streamovanie BBC iPlayer. Platí servery Windflix, ktoré sú skonštruované na streamovanie, ale pri testovaní našej kontroly Windscribe sme zistili, že sme schopní získať prístup k službe BBC iPlayer na jej bezplatných serveroch, čo z neho robí najlepšiu bezplatnú sieť VPN pre službu BBC iPlayer..

windscribe-Slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Získate prístup k serverom vo Veľkej Británii s bezplatným plánom, takže sa môžete trochu pohrať, ak máte nejaké problémy. Plán, ktorý si nakoniec vyberiete, bude skutočne závisieť od toho, aké funkcie chcete do neho zahrnúť.

Jeho bezplatný plán je veľkorysý, dokonca získal titul pre najlepšiu bezplatnú sieť VPN, ale zjavne neprichádza so všetkými zvonmi a píšťalkami.. 

Napríklad bezplatný program aj platený program Pro získajú neobmedzené súčasné pripojenie, ale bezplatný program je obmedzený na 2 GB za mesiac na šírku pásma. Existujú však spôsoby, ako to zvýšiť, bez toho, aby ste museli skočiť priamo do úplne platenej možnosti. 

Ak napríklad pri registrácii zadáte platný e-mail, namiesto 2 GB vám bude automaticky poskytnutá 10 GB, ale prostredníctvom funkcie „zostaviť plán“ môžete pridať krajiny vrátane jednotlivých umiestnení servera Windflix. Za každý server, ktorý pridáte, získate ďalších 10 GB údajov, alebo môžete pridať možnosť neobmedzeného množstva dát za ďalších $ 1. 

Jeho rýchlosti sú v poriadku a sú dobré pre streamovanie, ale iné sú rýchlejšie. Začiatočníkom sa bude páčiť jeho jednoduché rozhranie. Je ľahké zistiť, kde musíte byť, a môžete si bez problémov vybrať server.

Ak sa rozhodnete pre platený program, mesačná cena nie je najlepšou voľbou. Dlhšie plány vám nakoniec ušetria peniaze. Neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale ak požiadate o vrátenie platby do troch dní od nákupu, vydajú jednu.

5. ProtonVPN

ProtonVPN je dobrá služba, ktorá sa znížila iba o niekoľko funkcií. Dokáže sa bez problémov dostať do programu BBC iPlayer, ale jeho rýchlosť ovplyvňuje výkon. Nie sú pomalé, ale nie sú ani veľmi rýchle. 

Pri testovaní našej kontroly ProtonVPN sme zistili, že načítanie aplikácie BBC iPlayer trvalo navždy. Môže to však závisieť od servera, na ktorom sa práve nachádzate, takže by ste sa mali chcieť hrať. Má servery vo Veľkej Británii, ale k nim môžete získať prístup iba vtedy, ak ste na najvyššej úrovni. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN rozhranie-jazdec-2

protonvpn profily-jazdec-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunelovanie-slider-5

predchádzajúca

Ďalšie

Všetky plány však zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma vrátane bezplatného plánu. Plán zadarmo vám umožní prístup iba k serverom v USA, Japonsku a Holandsku, takže to nie je možné pre iPlayer BBC. Servery vo Veľkej Británii sú k dispozícii vo všetkých ostatných plánoch, ale každý z nich má aj svoje výhody.

Základný plán poskytuje dve prepojenia. Plán Plus sa dodáva s piatimi pripojeniami a použitím jeho serverov Secure Core, streaming a Tor. Spravodlivá cena a výhody plánu Plus ho robia populárnejšou možnosťou, najmä preto, že najlepší plán Visionary narába príliš vysoko..

Navyše, s najvyšším plánom získate iba 10 spojení a použitie šifrovanej e-mailovej služby, čo neospravedlňuje zvýšenie cien. Radšej by ste radšej išli na náš prvý výber, ExpressVPN.

Napriek tomu, že existuje bezplatný plán, ktorý by ste mohli technicky využiť na vyskúšanie služby, ešte stále máte k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie peňazí, ktoré vám poskytne pokoj.

6. Ivacy

Naším ďalším výberom je Ivacy. Je to dobrý výber pre lacnú streamingovú sieť VPN, ale ak si ju vyberiete, musíte sa s ňou vyrovnať. Môže sa napríklad dostať do aplikácie BBC iPlayer a má vyhradený zoznam serverov na streamovanie, ale vždy nefungujú pri prvom pokuse, ako to môžete prečítať v našej recenzii Ivacy..

Zažívacie-Slider1

Zažívacie-Slider2

Zažívacie-Slider3

Zažívacie-Slider4

Zažívacie-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Napriek tomu má 58 serverov vo Veľkej Británii, takže sa na nich môžete odraziť, až kým nedosiahnete ten najlepší zážitok. Jeho rýchlosti sú pôsobivé, ale rovnako ako streamingové servery sú nekonzistentné. Získate však neobmedzenú šírku pásma.

Jeho rozhranie je zvláštne. Vyzerá to, že sa veľmi ľahko používa, ale v skutočnosti musíte skákať cez niekoľko obručí, aby ste veci nastavili. Akonáhle sa dostanete na kĺb, mali by ste byť v poriadku, a jeho streamingové servery sú na jednej karte. 

Jeho cena je spravodlivá a zdĺhavejšie predplatné funguje dlhodobo lepšie. Je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ale ak si vyberiete mesačný plán, budete mať iba jedno týždňové okno na vrátenie peňazí.

7. VyprVPN

VyprVPN je na ďalšom mieste. Je to dobrá VPN, najmä pre jej bezpečnosť, ale má aj niektoré vynikajúce vlastnosti streamovania. V našej recenzii VyprVPN si všimnete, že sa podarilo dostať do všetkých streamingových služieb hneď od netopiera. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho proprietárny protokol Chameleon je pripravený na pomoc s prístupom k aplikácii BBC iPlayer, pretože zakrýva skutočnosť, že dokonca používate VPN, ale pri našom testovaní sme to nepotrebovali. Servery vo Veľkej Británii sú pripravené a k aplikácii BBC iPlayer je možné pristupovať bez problémov.

To znamená, že existuje niekoľko oblastí, ktoré znižujú VyprVPN. Jeho rýchlosť nie je najlepšia, ale aby sme boli spravodliví, nesklamala nás v streamovaní výkonu. Navyše, ak narazíte na nejaké problémy, jeho zákaznícky servis je trochu pomalý a live chat je obsadený zástupcom AI. Získate však neobmedzenú šírku pásma a jednoduché rozhranie, s ktorým môžete hrať. 

Ceny VyprVPN budú závisieť od plánu, ktorý si vyberiete. Štandardný plán sa dodáva s tromi pripojeniami, zatiaľ čo plán Premium sa dodáva s piatimi pripojeniami a použitím jeho protokolu Chameleon. 

Navyše si môžete vybrať mesačné alebo ročné predplatné. Každoročné ho však robí dostupnejším. Existuje tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

8. Štít Hotspot

Naším posledným výberom je štít Hotspot, pretože jeho služba má pochybné aspekty. Má servery vo Veľkej Británii a počas testovania na kontrolu Hotspot Shield sa podarilo dostať do aplikácie BBC iPlayer.. 

HotSpot-Shield-VPN-homepage-2019

Proprietárny protokol Catapult Hydra sa zameriava hlavne na rýchle pripojenie. Zatiaľ čo čísla, ktoré sme sa vracali, však vyzerali vynikajúco, necítili sa tak. Pri mnohých príležitostiach trvalo niekoľko pokusov o pripojenie k serveru a skutočné rýchlosti boli nekonzistentné. 

Získate neobmedzenú šírku pásma a existuje bezplatný plán, ktorý vám poskytne 500 MB údajov za deň. Máte však prístup iba k hŕstke amerických serverov, čo znamená, že nebudete mať prístup k službe BBC iPlayer. 

Jeho rozhranie má dobré rozloženie a ľahko sa používa. Ponuka nastavení zjednodušuje konfiguráciu siete VPN podľa vašich vlastných preferencií.

Cena Hotspot Shield je štandardom pre VPN, ale môžete si ušetriť peniaze výberom dlhšieho predplatného. Pokiaľ ide o pravidlá pre vrátenie platby, táto inzercia nie je priamo inzerovaná na webe, ale keď sme sa oboznámili s častými otázkami, zistili sme, že o jednu môžete požiadať do 45 dní kontaktovaním podpory zákazníka.

Geobloky BBC iPlayer

Geobloky sú jednou z prekážok, ktoré musíte prekonať. Ide o celkom bežný problém. Väčšina streamingových služieb má regionálne obmedzenia z dôvodu autorských a licenčných dohôd. Z tohto dôvodu sa budete musieť pripojiť k aplikácii BBC iPlayer s britskou IP adresou.

Ak sa pokúsite pripojiť z ktorejkoľvek inej krajiny, zobrazí sa chybová správa s textom „Aplikácia BBC iPlayer funguje iba vo Veľkej Británii. Ľutujeme, je to kvôli problémom s právami. “

V takom prípade vám môže pomôcť virtuálna súkromná sieť. Pomôže vám to spestriť vašu polohu, takže budete vyzerať, že pristupujete k službe BBC iPlayer zo Spojeného kráľovstva. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť VPN na výber britskej IP adresy pred otvorením aplikácie BBC iPlayer. Existujú aj ďalšie výhody, napríklad bezpečnosť a súkromie.

Navyše, pretože BBC je financovaná prostredníctvom licenčného poplatku, ktorý platia domácnosti v Spojenom kráľovstve, možno budete musieť „potvrdiť“, že ho máte. Môže sa zobraziť upozornenie, že na získanie prístupu je potrebná televízna licencia. Môžete však jednoducho kliknúť na „Mám televíznu licenciu“ a vstúpiť na platformu. Nemusíte preukazovať, že máte britskú televíznu licenciu.

Ak ste požiadaní o zadanie PSČ – ekvivalent Spojeného kráľovstva s poštovým smerovacím číslom – jednoducho zadajte akékoľvek PSČ v Spojenom kráľovstve, ktoré nájdete na stránkach Google. Budete v poriadku, ak ste pripojení k serveru Spojeného kráľovstva.

Plány vysielania BBC

Predtým bol akýkoľvek program v službe BBC iPlayer k dispozícii iba 30 dní. V auguste 2019 však Ofcom schválil plány BBC ponechať tam programy jeden rok alebo viac.

Navyše, BBC nedávno spojila svoje sily so spoločnosťou ITV s cieľom spustiť novú streamingovú službu s názvom BritBox, ktorá sa stala dostupnou v USA v roku 2017 a v Kanade nasledujúci rok. Vo Veľkej Británii bol uvedený na trh až 7. novembra 2019.

Mnoho televíznych programov BBC a ITV sa po vysielaní v televízii presunie do spoločnosti BritBox a po skončení vysielacieho času sa im podarí preniknúť do služby vysielateľov, aby sa v nich mohli umiestniť niektoré z najlepších relácií BBC.. 

Niektoré koncerty však robia nezávislé produkčné spoločnosti, takže ich možno predávať inej streamingovej službe, podobne ako to bolo s Peaky Blinders. 

Dokonca aj kanál 4 bol zapojený a poskytne niektoré predstavenia pre službu. Existuje aj exkluzívny obsah s BritBoxom.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli nájsť najlepšiu službu VPN pre BBC iPlayer. Či už sledujete vysielanie správ BBC alebo chcete sledovať najlepšie relácie BBC, všetky vyššie uvedené odporúčania vám umožňujú sledovať BBC online. Nezabúdajte však, že výkonnosť každej VPN sa líši, takže nezabudnite. 

ExpressVPN je najlepším prístupom k službe BBC iPlayer v zahraničí a funguje aj pre rádiové vysielanie BBC. Budete mať možnosť ľahko sledovať britskú televíziu online mimo Veľkej Británie zadarmo, pretože sa bez problémov môže dostať do aplikácie BBC iPlayer. Vďaka svojim rýchlym rýchlostiam a neobmedzenej šírke pásma je to príjemný zážitok. Navyše so zárukou vrátenia peňazí 30 dní nemáte čo stratiť.

Ak máte skúsenosti s načítaním toku BBC iPlayer z inej krajiny pomocou VPN, dajte nám o tom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Pozrite si aj naše ďalšie články VPN a náš archív streamovania. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map