Najlepšie VPN pre Amazon Prime Video v roku 2020: Bití Bezos

Prítomnosť Amazonu v streamingovej oblasti sa za posledných niekoľko rokov rozrástla, dokonca aj keď sa streamingové služby stávajú čoraz viac novými konkurentmi prichádzajúcimi vľavo, vpravo a do stredu. Od historického obdobia, komédia-dráma Úžasná pani Maisel po sci-fi sériu The Expanse, je tu niečo pre každého.


Prime je k dispozícii na celom svete, s výnimkou prísnych cenzúrnych krajín, ako sú pevninská Čína, Severná Kórea, Irán a Sýria. Vo všetkých ostatných krajinách je dobré ísť za predpokladu, že máte pripojenie na internet. Ak vás zadržiavajú geobloky alebo ak chcete získať viac súkromia, môže vám pomôcť jedna z najlepších sietí VPN pre Amazon Prime Video..

Je možné, že cestujete a chcete získať prístup do knižnice svojej domovskej krajiny, alebo možno existuje konkrétna relácia, ktorá je k dispozícii v inej krajine. Budeme hovoriť viac o „ako“ a „prečo“ ďalej, ale bez ohľadu na to, aké prúdy potrebujete, aby ste prešli, virtuálna súkromná sieť pomôže. 

Použitím siete VPN môžete zdokonaľovať svoju polohu a streamingová služba tak bude presvedčená, že sa nachádzate vo vybranej krajine. Ako ďalší bonus VPN zabezpečí vaše pripojenie v bezpečí. 

Ak ste po rýchlej oprave, najlepšou stávkou je ExpressVPN. Stále čítajte ďalšie informácie o dôležitých funkciách VPN, prečo by ste ich mali používať a prečo sú bezplatné siete VPN zlý nápad.

Najlepšie VPN pre Amazon Prime Video

 1. ExpressVPN – Dostane sa do Amazonky zo zahraničia ľahko
 2. NordVPN – Prime Video za cenu
 3. CyberGhost – solídne určovanie cien
 4. Windscribe – skvelý bezplatný plán
 5. VyprVPN – Veľká bezpečnosť
 6. VPNArea – výhodný poskytovateľ
 7. Ivacy – Dobré pokrytie
 8. IPVanish – Starý veriaci

1. ExpressVPN

Ak ste pravidelným čitateľom na Cloudwards.net, pravdepodobne nie je šokom, že ExpressVPN prekročil najvyššie miesto, ale je to z dobrého dôvodu. Nejde iba o voľný vstup, ale musí to fungovať aj pre túto pozíciu číslo jedna. Zoznámme sa so všetkými dôvodmi, prečo je ExpressVPN najlepšou službou VPN pre Amazon Prime.

ExpressVPN je vynikajúcou voľbou pre streamovanie Amazon Prime Video, dokonca vedie našu najlepšiu VPN pre porovnávanie streamov. Môže sa ľahko dostať do služby, aj keď možno zistíte, že musíte vyskúšať niekoľko serverov. 

Napriek tomu by nemalo byť dlho trvať, kým sa nebudete venovať sledovaniu svojej obľúbenej show Prime. Navyše, ak ho potrebujete získať v inej časti sveta, ExpressVPN má servery v 94 krajinách.

expressvpn-review-server-navigation

Jeho bleskové rýchlosti znamenajú, že nebudete čakať na nakladacej obrazovke, a to ani v rozlíšení Full HD alebo 4K. Získate tiež neobmedzenú šírku pásma, takže môžete bozkávať obsah svojho srdca.

Ďalšie funkcie ExpressVPN

Pokiaľ ide o bezpečnosť, ExpressVPN vás chráni pomocou silného šifrovania na maskovanie vašej skutočnej identity. Viac informácií o jeho zabezpečení si môžete prečítať v našej úplnej kontrole ExpressVPN. Pokiaľ však ide o jednoduché použitie, vedzte, že je to jedna z najpriamejších VPN, ktorá sa má použiť. 

Ak ste začiatočník, oceníte veľké tlačidlo „zapnuté“ v strede palubnej dosky. Kliknutím na toto sa pripojíte k „inteligentnému“ miestu. Ak potrebujete vybrať konkrétne miesto, jednoducho kliknite na možnosť „vybrať miesto“ a vyberte požadované miesto.

Nevýhodou ExpressVPN sú jeho náklady. Je drahší ako iné siete VPN na trhu, ale platíte za kvalitu, takže to stojí za to. Na zmiernenie rany by ste sa mali rozhodnúť pre dlhodobý plán, pretože nakoniec nakoniec fungujú lacnejšie. Okrem toho existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, na ktorú sa môžete vrátiť.

2. NordVPN

NordVPN je ďalšou skvelou voľbou pre Amazon Prime Video. Pri testovaní našej revízie NordVPN sme skontrolovali jej spoľahlivosť pri vstupe do rôznych streamingových služieb. Zistili sme, že sa dokázalo dôsledne dostať do Amazon Prime Video. Niektoré servery, ktoré spoločnosť NordVPN odporúča, však vracajú nízku rýchlosť, takže radšej vyberiete jeden server sám. 

Aj keď sa NordVPN mohol dostať do Amazon Prime na každom serveri, ktorý sme vyskúšali, pomalý server môže ovplyvniť kvalitu toku. Keď sme vystopovali rýchly, streamingový zážitok bol v poriadku. Získate neobmedzenú šírku pásma a ak potrebujete prístup k Prime Video odinakiaľ, existujú servery v približne 60 krajinách.

nordvpn-review-server-navigation

Pokiaľ ide o bezpečnosť, NordVPN má chrbát. Používa špičkové šifrovanie a vy si môžete vybrať, či budete používať servery s dvojitým skokom, ktoré pridávajú ďalšiu úroveň zabezpečenia. 

Spoločnosť NordVPN vás uchová v anonymite, čo je jeden z dôvodov, prečo je naša najlepšia sieť VPN na torrenting. Je tiež ľahko použiteľný a jeho cena ponúka dobrú hodnotu za peniaze. Existuje 30-dňová lehota na vrátenie platby, takže môžete bez obáv rozvíriť.

3. CyberGhost

Ďalej je CyberGhost, čo je slušná služba, ktorá nemá problém dostať sa do streamingových služieb. Má zoznam serverov, ktoré sú určené pre streamingové platformy, a tie, ktoré sme testovali počas nášho prehľadu CyberGhost, fungovali bezchybne. Navyše, CyberGhost má servery vo približne 90 krajinách, v prípade, že ich potrebujete.

CyberGhost-Streaming-servery

Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, aby ste mohli sledovať, a jeho rýchlosť patrí medzi najrýchlejšie. Na dlhé vzdialenosti sa môže spomaliť, ako to robí NordVPN, ale stále funguje dobre. Navyše, jeho rozhranie si trochu zvykne, ale nie je ťažké ho používať.

Bezpečnosť CyberGhost je dobrá a prichádza s trvalo povoleným vypínačom zabíjania, ktorý vás okamžite odpojí v prípade zlyhania siete VPN. Je to dobré, pretože to zaistí, že vaše osobné údaje zostanú utajené, aby Amazon nemohol sledovať vaše aktivity. To znamená, že je pekné mať aspoň nejakú kontrolu nad prepínačom kill.

Je to lacné, ale mesačná sadzba nie je najlepšou možnosťou. Radšej sa zaregistrujte dlhšie, pretože uvidíte určité úspory. Pre Android a iOS je k dispozícii bezplatná sedemdňová skúšobná verzia. Používatelia počítačov môžu získať aj jeden, ale je to iba jeden deň. Existuje tiež záruka vrátenia peňazí.

4. Windscribe

Windscribe tiež vytvoril zoznam a je vhodné ho nazvať najlepšou bezplatnou sieťou VPN pre Amazon Prime. Je to preto, že hoci má Windscribe platený program, má tiež v ponuke veľkorysý bezplatný plán, ktorý Windscribe získal najvyššie miesto v našom najlepšom zozname bezplatných služieb VPN.

Počas testovania na kontrolu Windscribe sme otestovali bezplatné servery Windscribe a hoci nám bol zablokovaný prístup k sieťam Netflix a Hulu, dokázal sa dostať do Amazon Prime Video a BBC iPlayer bez problémov..

Nevýhodou bezplatného plánu však je, že mesačne získate iba 2 GB šírky pásma, hoci sa zvýši na 10 GB, ak počas registrácie objavíte platný e-mail. S plateným programom získate neobmedzené množstvo údajov a ak chcete pristupovať aj k sieťam Netflix alebo Hulu, mali by ste s tým radšej lepšie prístup, pretože získate prístup k serverom Windflix streamovania serverov Windscribe..

Ak však chcete streamovať Amazon Prime za lacnú, môžete použiť možnosť zostavenia Windscribe. Vďaka tomu si môžete vybrať konkrétny server a neobmedzené množstvo dát iba za 2 doláre mesačne.

Ďalšie funkcie Windscribe

Rýchlosti Windscribe nie sú tam najrýchlejšie, ale fungujú dobre, dokonca aj pri streamovaní. Získate tiež neobmedzené simultánne spojenia bez ohľadu na to, aký plán si vyberiete. Ľahko sa používa aj pomocou jednoduchého rozhrania bez ozdôb.

windscribe-review-pripojený

Využíva dobré zabezpečenie hneď po vybalení a dá sa prispôsobiť. Program Windscribe zaznamenáva niektoré informácie, ale nie je to nič, čo by sa k vám mohlo viazať, ani čokoľvek dôležité. 

Ak sa rozhodnete pre platený program, dlhšie plány ponúkajú viac úspor. Neexistujú žiadne oficiálne pravidlá pre vrátenie platby, ale ak o to požiadate do troch dní od nákupu, spracujú ho. Bezplatný plán by ste však mohli použiť najskôr, aby ste zistili, či sa vám to páči.

5. VyprVPN

VyprVPN má niektoré pôsobivé vlastnosti, hoci v iných oblastiach zaostáva. V tomto prípade je najdôležitejšou funkciou prístup k službe Amazon Prime Video a je to ľahké. 

Na papieri sú jeho rýchlosti priemerné, ale jeho skutočný výkon rozpráva iný príbeh. Počas nášho testovania fungovali jeho servery dobre a z väčšej časti sme mohli streamovať pri 1080p.

VyprVPN-Client

Získate neobmedzenú šírku pásma a vynikajúcu bezpečnosť. Bezpečnosť je v skutočnosti jednou z najlepších funkcií služby VyprVPN, najmä preto, že prichádza s vlastným protokolom Chameleon, ktorý maskuje vašu komunikáciu tak, aby vyzerala normálne pre navštívené webové stránky a služby.. 

To však chýba v iných oblastiach, napríklad v oblasti podpory zákazníkov. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii VyprVPN.

Cena, ktorú zaplatíte, závisí od zvoleného balíka. VyprVPN má dve úrovne: Štandardný plán je dodávaný s tromi pripojeniami a Premium plán je dodávaný s piatimi pripojeniami, ako aj použitie protokolu Chameleon. 

Potom si môžete zvoliť mesačný alebo ročný plán, hoci ročný plán bude z hľadiska stanovovania cien lepší. Existuje aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

6. VPNArea

O VPNArea často nehovoríme. Nie je to tak, že by sa nám to nepáčilo – je to solídna služba – ale v porovnaní s našimi najlepšími ponukami neponúka nič zvláštne. Jednou z oblastí, v ktorej vyniká, je však jeho schopnosť preniknúť do streamingových služieb. 

Streamovacie servery VPNArea sa môžu ľahko dostať do väčšiny streamovacích služieb vrátane Amazon Prime Video. Tieto streamingové servery sú navyše súčasťou vášho predplatného zadarmo. 

Aj keď je to všetko skvelé, celková rýchlosť VPNArea neprináša zníženie. Keď sú blízko, sú veľmi rýchle, ale všetky naše ďalšie testy sa vrátili pomalými rýchlosťami, ako to môžete prečítať v našej recenzii VPNArea..

Z tohto dôvodu, ak používate VPN len na to, aby ste Amazon marketingu zbavili chrbta, mali by ste byť v poriadku s miestnym serverom. Jeho bezpečnosť je dobrá a má možnosť použiť šifrovanie dvojitého hopu, ako to robí NordVPN. Získate tiež neobmedzenú šírku pásma a jeho rozhranie sa ľahko používa.

vpnarea-review-špeciálna servery

VPNArea je primeraná cena, najmä preto, že dostanete všetky zvončeky a píšťalky z get-go. Neexistujú žiadne drahé doplnky, iba jeden balík. Všetko, čo musíte zvoliť, je dĺžka času, aj keď dlhšie sú lepšie. Existuje záruka vrátenia peňazí, ktorá vám dáva čas zistiť, či je pre vás to pravé.

7. Ivacy

Ivacy je slušná služba, ktorá má určité nedostatky, ale jej vlastnosti z nej robia spravodlivú voľbu pre streamovanie. Dodáva sa s dedikovanými streamovacími servermi, ktoré sú optimalizované pre jednotlivé streamingové platformy a môžu sa do nich dostať všetky. 

To je skvelé, ale musíme zdôrazniť, že nie všetky tieto servery fungujú. Ivacy však odstraňuje niektoré frustrácie z bicyklovania cez servery, až kým nenájde ten, ktorý má prístup na platformu, po ktorej idete. Získate neobmedzenú šírku pásma a jeho rýchlosti sú pôsobivé, ale nekonzistentné.

Zažívacie-Slider1

Jeho bezpečnosť využíva vysokú mieru šifrovania, takže sa nemusíte báť, že zostanete pod radarom. Jeho rozhranie sa navyše ľahko používa a konkrétne servery sú usporiadané do kariet. Viac informácií o službe si môžete prečítať v našej recenzii nevyhnutnosti.

Ivacy je lacná s dlhodobými plánmi vysokej hodnoty. Na dlhšie programy je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí, aj keď mesačný plán je len jeden týždeň.

8. IPVanish

Schopnosť streamovania spoločnosti IPVanish nie je ničím, na čo by niekto kričal domov. Nemôže sa dostať k obľubám hry Netflix alebo BBC iPlayer, dokáže sa však dostať do Amazon Prime Video. Má veľké rýchlosti, s výnimkou niekoľkých testov, ktoré vracajú zlé výsledky, a získate neobmedzenú šírku pásma. Rozhranie sa dá ľahko nastaviť a používať. Viac informácií nájdete v našej recenzii IPVanish.

IPVanish-Server-List

Má dobré bezpečnostné funkcie a môžete si vybrať z množstva možností protokolu. Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti IPVanish sú sporné po predchádzajúcej spolupráci s ministerstvom vnútornej bezpečnosti USA a po odovzdaní denníkov. Nevieme, ako sa jeho zásady ochrany osobných údajov už dodržiavajú, ale nemali by ste mať žiadne problémy, ak ich práve používate ako marketingovú masku.

Cena IPVanish je priemerná cena za sieť VPN a pri dlhšej registrácii je možné zaznamenať iba malé úspory, vďaka čomu je drahšia ako niektoré z nich. Existuje však sedemdenná záruka vrátenia peňazí, ktorá vám dáva čas na to, aby sa vám páčila.

Prečo potrebujete Amazon Prime Video VPN

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je dobré používať VPN s programom Amazon Prime Video. Získanie prístupu k Amazon Prime nie je problémom pre väčšinu používateľov, pretože je k dispozícii vo viac ako 200 krajinách. Ak sa však nachádzate v krajine, kde je prístup blokovaný, sieť VPN vám môže pomôcť lokalizovať vašu polohu na krajinu, ktorá môže odblokovať Amazon Prime Video..

Amazon Prime VPN Error and Regional Restrictions

Rovnako ako všetky ostatné populárne streamingové služby, aj Amazon Prime Video má regionálne obmedzenia. To znamená, že v inej krajine sa nemusí zobraziť rovnaký obsah ako používateľ Prime Video. Dôvody obmedzení sa väčšinou týkajú licenčných a autorských dohôd. 

Pomôže vám to aj podvádzanie vašej polohy. Napríklad, ktokoľvek by premýšľal: „Ako môžem sledovať Amazon Prime Video v Mexiku,“ môžete sa jednoducho pripojiť k mexickej IP adrese a získať prístup k mexickému Prime obsahu. Podobne používatelia v krajinách ako Spojené arabské emiráty môžu uprednostniť prístup k americkej verzii, aby získali prístup k ďalšiemu obsahu.

Existujú aj ďalšie príklady regionálnych obmedzení v prípade streamovacích služieb. Americká knižnica spoločnosti Netflix je zďaleka najväčšia dostupná zo všetkých 190 krajín, ktoré majú prístup k službe. To znamená, že stále neobsahuje všetko, čo je k dispozícii na Netflixe ako celku, ale pomocou našej najlepšej VPN pre Netflix sa môžete dostať do požadovanej krajiny..

Plus, Hulu a HBO Now sú vyrobené výhradne pre publikum v USA (prečítajte si naše najlepšie VPN pre Hulu a najlepšie VPN pre HBO Now sprievodcov) a BBC iPlayer je k dispozícii iba pre obyvateľov Spojeného kráľovstva (prečítajte si našu najlepšiu VPN pre BBC iPlayer kúsok) ), budete potrebovať sieť VPN, aby ste k nim mali prístup aj mimo krajiny.

Amazon Prime Video a vaše súkromie

Ďalším kľúčovým dôvodom použitia VPN pri prístupe k Amazon Prime Video je súkromie. Amazon sleduje zariadenia svojich používateľov s cieľom vybudovať marketingový profil. Tento profil neobsahuje iba informácie špecifické pre používanie služieb Amazonu. 

Amazon môže sledovať vaše aktivity na viacerých webových stránkach a zaznamenávať cenné marketingové informácie. Potom môže váš profil predať iným spoločnostiam.

Ak používate sieť VPN, je pre Amazon nemožné urobiť takú vec. VPN skryje vašu IP adresu, zašifruje vaše pripojenie a zabezpečí, aby všetky vaše online aktivity zostali v tajnosti.

Ako sme si vybrali VPN pre Amazon Prime Video

Pri výbere najlepšej video VPN Amazon Prime Video VPN sme zvážili niekoľko faktorov a väčšina poskytovateľov v našich recenziách VPN má potrebné funkcie. To, čo VPN ponúka na papieri, sa však v praxi vždy nedosiahne. VPN, ktoré sme si vybrali, museli pri testovaní vyhovieť nasledujúcim kritériám.

Odblokovanie primárnych videí a geoobmedzení Amazonu

V prvom rade je potrebné, aby sa VPN mohla dostať do Amazon Prime Video. Aj keď si môžete myslieť, že je to ľahké, pretože to nemusí byť technicky zablokované, Amazon robí blokovanie sietí VPN čo najlepším možným spôsobom. Robí to tak, aby mohla pokračovať vo svojej láske k získavaniu údajov a predaju marketingových profilov používateľov.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN je prístup k filmom a reláciám, ktoré nie sú dostupné vo vašej krajine. Navyše, ak náhodou bývate niekde, kde nemáte prístup k službe Amazon Prime Video, chcete, aby sieť VPN mala dobrú serverovú sieť na obídenie bloku.

zabezpečenia

Sieť VPN musí mať dobrú bezpečnosť, aby ste sa uistili, že ste chránení pred sledovacími aktivitami spoločnosti Amazon. Táto bezpečnosť bude štítom medzi vašimi osobnými údajmi a pokusom Amazonu o sledovanie každého vášho pohybu, takže sa uistite, že VPN, ktorú vyberiete, používa špičkové protokoly VPN..

Rýchlosť a výkon streamovania

Rýchlosti VPN sú dôležitým faktorom pri streamovaní. Dobré rýchlosti znamenajú, že nebudete čakať na načítanie obsahu, pričom jedinou zábavou bude vyrovnávací kruh. Navyše, čím vyššie rýchlosti dosiahnete, tým lepšie rozlíšenie môžete streamovať.

Nie všetci poskytovatelia na našom zozname majú najrýchlejšiu rýchlosť, ale všetci sa osvedčili, pokiaľ ide o streamovanie video služieb, tak či onak.. 

Bandwidth

Prídavok na šírku pásma je kritickým faktorom pri získavaní najlepších skúseností so streamovaním videa. Väčšina poskytovateľov ponúka neobmedzenú šírku pásma od začiatku, ale niektorí majú mesačný limit. Ak vyberiete limit s obmedzením, pravdepodobne ho dosiahnete rýchlo pri streamovaní. Akonáhle sa to stane, VPN prestane fungovať a zostane tak zraniteľným.

Jednoduchosť použitia

Tento faktor bude závisieť od vašich skúseností s používaním sietí VPN, aj keď nie je zlé zvoliť si užívateľsky prívetivý. Ak ste začiatočník, oceníte siete VPN, ktoré prichádzajú s jednoduchým rozhraním. S týmito sa zvyčajne pripájate jednoduchým kliknutím na tlačidlo. Skúsenejší používatelia by však mohli uprednostniť prispôsobiteľnosť pred ľahkým použitím.

Môžete tiež skontrolovať, s ktorými zariadeniami je VPN kompatibilná. Väčšina sietí VPN pokrýva prinajmenšom systémy Windows, MacOS, Android a iOS a niektoré vrátane Linuxu. Iní majú zdĺhavejšie zoznamy vrátane zariadení, ako sú inteligentné televízory a Amazon Fire Stick.

cena

K dispozícii sú bezplatné možnosti, ale väčšina sietí VPN vhodných pre Amazon Prime sa spoplatní. Táto cena sa však medzi poskytovateľmi VPN líši, preto by ste sa mali uistiť, že sa zmestí do vášho rozpočtu.

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN na pozeranie videa Amazon Prime?

Rýchle vyhľadávanie sietí VPN na Googli alebo v obchode s aplikáciami vráti veľa bezplatných poskytovateľov VPN. Aj keď môžu byť lákavé, mali by ste byť pri pohľade na nich opatrní. Poskytnuté, nie všetky bezplatné VPN, sú zlé, ale trh je zaplavený tými, ktoré vám spôsobia iba problémy, či už si to uvedomíte alebo nie..

Niektorí z nich nie sú ani skutoční: vlk v ovčích šatách. Myslíš si, že máš skvelú súpravu, ktorá ťa ochráni, ale len čakajú, aby si udreli na ďalšiu obeť. 

Niektoré z nich sú preplnené škodlivým softvérom, ktorý sa uvoľní, keď narazíte na stiahnutie. Iní majú rovnaké informácie ako Amazon; chcú sledovať vaše informácie a predávať ich. Môžete si prečítať nášho najhoršieho bezplatného sprievodcu VPN, ktorý vám poskytne podrobnejšie informácie o tom, aké zlé môžu byť.

Nainštalovaním slušného antivírusu sa môžete chrániť pred niektorými nebezpečenstvami spojenými s bezplatnými sieťami VPN. Na rýchlu opravu vám odporúčame použiť Bitdefender. Chráni vás v reálnom čase, čo je nevyhnutné pri sťahovaní podozrivého softvéru. Najlepšie je však byť inteligentný a vybrať si serióznu službu, aj keď to znamená, že musíte odovzdať nejaké mince.

Záverečné myšlienky

Na rozdiel od iných populárnych streamingových platforiem tu nie je veľký problém prekonať geobloky. Vaše súkromie je najväčším faktorom, ktorý potrebuje Amazon VPN, ale použitie VPN môže zastaviť váš prístup k službe. 

Musíte zvoliť sieť VPN, ktorá môže obísť blok VPN siete Amazon a zároveň chrániť vaše citlivé informácie. Ak sú však pre vás problém regionálne obmedzenia, začne sa hrať aj jeho sieť serverov. 

Vaša najlepšia stávka, berúc do úvahy všetky tieto aspekty, je ExpressVPN. Udrží vás v tajnosti pred všetkými vašimi online aktivitami, ale dokáže obísť prekážky siete Amazon VPN. Navyše má tiež rozsiahlu serverovú šírku a vynikajúci zákaznícky servis. Prečo to nevynechať so svojou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí?

Ak máte nejaké myšlienky na používanie VPN s Amazon Prime Video, nechajte ich v sekcii komentárov. Prezrite si aj naše ďalšie články o VPN a našu sekciu zábavy. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map