Najlepšie alternatívne stránky s torrentom

Tu na Cloudwards.net sme hovorili o torrentingu predtým av tomto článku sme odporúčali použiť The Pirate Bay alebo Kickass Torrents. Mnoho krajín však má zavedené bloky, ktoré bránia používateľom v prístupe na niektorú z týchto lokalít. V tomto článku sa pozrieme na alternatívy Kickass a Pirate Bay, ku ktorým by ste mali mať prístup kdekoľvek sa nachádzate..


Predtým, ako to urobíme, však upozornenie: ak nepoužívate sieť VPN, vaše pripojenie nie je zabezpečené a môžete ho sledovať kohokoľvek. Vďaka rozsiahlym špionážnym programom, ktoré zaviedla NSA, a špionážnym programom amerických poskytovateľov internetových služieb neexistuje žiadna záruka, že vás nebude priťahovať nevítaná pozornosť, s výnimkou použitia niektorého z našich najlepších poskytovateľov VPN..

Na vrchole tohto všeobecného zoznamu je tiež päť najlepších VPN pre torrenting. Ak však nastavenie VPN nie je vaším štýlom, existuje jedna posledná možnosť, a to torrent torrenting. Každá z troch služieb preskúmaných v tomto článku vám umožní nielen anonymné torrentovanie, ale všetky sú tiež oveľa rýchlejšie ako bežné torrenty. Aj keď bezplatné plány s každým ukladajú nejaké vážne obmedzenia, pár dolárov mesačne vám umožní zdieľať súbory s obsahom vášho srdca.

Alternatívne stránky s torrentom

Nižšie nájdete rýchly zoznam alternatív ku Kickass Torrents a The Pirate Bay. Žiadna z nižšie uvedených nie je zaručená, že bude fungovať z vašej polohy (rôzne krajiny majú rôzne filtre na svojom mieste), ale trochu neporiadok s proxy a VPN ukazuje, že väčšina z nich funguje, väčšinou.

RARBG

Táto stránka ponúka menší výber ako väčšina, ale kvalita súborov je tu dosť slušná. Fanúšikovia kvality nad kvantitou budú s touto stránkou spokojní, najmä ak sa radi pozerajú na staršie i novšie filmy a televízne programy. Nie je to však skvelé pre hry.

isoHunt

Toto je jedno z najstarších torrentových serverov, hoci vďaka pravidelným inováciám používateľského rozhrania by ste si to nemysleli. Stránka ponúka trocha všetkého, hoci v časti s obmedzenými komentármi je trochu zložitejšie zistiť, ktoré odovzdané videá môžu byť dôveryhodné a ktoré nemôžu.

LimeTorrents

Ďalšia nemenšia stránka, LimeTorrents, je pekná, pretože vás informuje, či ste pripojení k sieti VPN alebo nie, a zároveň vám poskytne pekný prehľad o tom, či je roj, ku ktorému ste pripojený, zdravý. Keďže je používateľské rozhranie trochu zložitejšie na navigáciu, skúsení torrentéri pravdepodobne budú ťažiť čo najviac z výhod, zatiaľ čo začiatočníci môžu niekedy potrebovať trochu energie..

1337X

Názov tejto stránky by vám mal poskytnúť predstavu o tom, ako je stará a jej špecializáciou sú staršie filmy, predstavenia a hry. Nielenže uspokojí tých geriatrických, aby si spomenuli na 1337-speek, a dokonca aj mladší dav bude môcť používať túto stránku v poriadku.

yts.ag

Táto stránka je určená používateľovi, ktorý video odovzdal YIFY, takže ak ste jeho fanúšikom (dobre, väčšinou ide o „nich“), budete túto stránku milovať. Aj keď nie všetci môžu byť fanúšikmi tejto skupiny filmových crackerov, ak chcete nájsť skutočne obrovskú knižnicu filmov, viete, kam ísť. Vo všeobecnosti je kvalita filmov vynikajúca, hoci vkus skupiny môže byť pre niektorých príliš eklektický.

EZTV.ag

Čo je pre filmy, EZTV je pre televízne programy: hoci kvalita nemusí byť vždy až do stavu Netflix, výber je skutočne obrovský. Môžete stráviť toľko času rozhodovaním o tom, čo sledovať, ako ich skutočne pozerať.

Seedpeer

Ak je vaša vec jednoduchá, nezabudnite sa pozrieť na Seedpeer. Aj keď navigácia na webe môže byť mätúca práve preto, že existuje veľmi málo tlačidiel, poskytuje vám praktický malý prehľad o všetkých nedávnych odovzdaniach, vďaka čomu je vyhľadávanie čerstvých torrentov hračkou..

Vyhľadávacie nástroje typu Torrent

Ak hľadáte konkrétny súbor alebo len niečo temné, môže byť veľmi zložité nájsť ho. Okrem tých, ktoré sme uviedli vyššie, existuje aj veľa drobných webových stránok s torrentom, o ktorých nikto okrem niekoľkých fanúšikov, ktorí o to tvrdo zomrú, nepočuli. V takom prípade pomáha používať vyhľadávací nástroj torrent; vybrali sme tri nižšie.

Toorgle

Indexovanie 55 miliónov torrentov je Toorgle ťažkým hitom troch. Jeho rozhranie je však trocha neohrabané, pretože v podstate ide o modifikovaný výsledok vyhľadávania Google, ktorý neodfiltruje duplikáty alebo nevyžiadané torrenty. Ak však potrebujete nájsť niečo čudné, je to vaša najlepšia stávka.

Projekt Torrent

Torrent Project nielenže indexuje vyše 10 miliónov torrentov, ale rozhranie vám umožňuje sťahovať torrentový súbor alebo odkaz na magnet priamo z vlastnej stránky. To znamená, že pri vyhľadávaní budete mať menej automaticky otváraných reklám, čo je v našej knihe veľkým bonusom.

záver 

A tu to máte: niekoľko alternatívnych stránok torrentu, ktoré by mali fungovať v čase písania. Keďže tieto veci sa vo všeobecnosti nachádzajú v toku, zabezpečíme, aby bol tento zoznam priebežne aktualizovaný v priebehu nasledujúcich mesiacov. 

Ak nelegálne sťahovanie filmov a televíznych relácií nie je vaše vec, môžete sa kedykoľvek rozhodnúť pre získanie účtu Netflix. Ak je výber vašej krajiny trochu sklamaním, môžete kedykoľvek použiť ktorúkoľvek z našich najlepších sietí VPN pre výbery spoločnosti Netflix a pozerať sa na internetovú stránku spoločnosti Netflix. Ak je hra vaša vec, môžete tiež vyskúšať našich päť najlepších cloudových služieb pre hráčov..

Ďakujem za čítanie; dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak máte nejaké návrhy týkajúce sa dobrých torrent stránok. Pamätajte na to, že sťahovanie materiálov chránených autorskými právami nie je úplne legálne, takže nezabudnite zostať v bezpečí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map