Ako vyriešiť kód chyby Netflix m7111-1331-5059 v roku 2020

Ak ste niekedy použili virtuálnu súkromnú sieť na prístup k sieti Netflix v inej krajine, v určitom okamihu narazíte na chybový kód m7111-5059: „Zdá sa, že používate odblokovač alebo server proxy.“ V tomto článku vám ukážeme, ako tento problém vyriešiť niekoľkými spôsobmi.


Najlepším a najjednoduchším spôsobom je jednoducho zaregistrovať našu najlepšiu sieť VPN pre Netflix, ExpressVPN. Dodáva sa s 30-dňovou politikou vrátenia prostriedkov. Ak sa zaregistrujete pomocou tohto odkazu, získate nad rámec jeho celoročného plánu tri mesiace. Naším druhým najlepším výberom je NordVPN, ktorý má skvelý trojročný plán a rovnakú záruku vrátenia peňazí.

Čo je kód chyby m7111-1331-5059?

Chyba m7111-5059 je skoro to, čo sa v plechovke uvádza: Netflix zistil, že na prístup na web používate sieť VPN a odoprel vám prístup. Z akéhokoľvek dôvodu VPN alebo proxy, ktoré ste povolili, používajú IP adresu, o ktorej Netflix vie, že patrí k odblokovaču a Netflix vám dáva chybu proxy.

Netflix-Unblocker-error

Ak chcete zistiť prečo, odporúčame vám pozrieť si našu časť zákazu siete Netflix VPN, ale skrátka, vďaka licenčným zmluvám, ktoré spoločnosť uzavrela s rôznymi distribútormi, Netflix zobrazuje iba určitý obsah v určitých krajinách. To znamená, že ak ste napríklad v USA a chcete sa pozerať na Američanov, musíte na prístup do siete European Netflix použiť sieť VPN. Ironický, ale je to tak.

Ako opraviť chybu servera Netflix

Existujú tri spôsoby, ako sa môžete zbaviť chybového kódu m7111-1331-5059. Prvý z nich je najjednoduchší, ale nie vždy fungujúci: môžete jednoducho prepínať servery pomocou VPN, ktorú už používate. Takže namiesto použitia jedného v New Yorku použite jeden v Bostone (alebo v Londýne v Manchestri, alebo v Amsterdame v Rotterdame; získate predstavu).

expressvpn-review-server-lokality

Niektoré služby, bez ohľadu na to, čo tvrdia, sa však jednoducho netýkajú dierovania cez blok VPN, takže ich možno budete chcieť vzdať. Namiesto toho vám odporúčame pozrieť si náš výber najlepších sietí VPN na streamovanie, ktoré vás nielen dostanú do siete Netflix, ale aj ďalšie významné služby, ako je Hulu..

Ako sme uviedli v úvode, vaše najlepšie stávky sú ExpressVPN a NordVPN (pozrite sa, ako tieto dva porovnávajú v našom porovnávacom produkte ExpressVPN vs NordVPN), aj keď ak dávate prednosť svojim koňom trochu na temnej strane, dajte ProtonVPN šancu. 

Treťou možnosťou je jednoducho sa vzdať prístupu k sieti Netflix v inej krajine a buď urobiť to, čo je vo vašej domovskej krajine, alebo prepustiť predstavenie alebo film, ktorý ste dúfali sledovať. Aj keď zdieľanie súborov P2P nie je úplne legálne, rozdelenie obsahu online vďaka streamovacím vojnám vám nenecháva veľa na výber, teraz je to?

Ako obísť m7111-5059

  1. Prepínajte servery v rámci siete VPN, ktorú používate
  2. Použite inú službu VPN
  3. Sledujte niečo iné alebo sledujte svoju reláciu

Ako prepnúť servery

V tomto článku sa trochu pozrieme na prvé dve možnosti. Ak vás to znepokojuje, pozrite si náš archív torrentov alebo si preverte najlepšie siete VPN.

Prvú vec, ktorú môžete urobiť, keď sa chcete zbaviť chybového kódu Netflix m7111-1331-5059 (alebo prípadne kódu d’erreur alebo código de error), je jednoducho prepínať servery v sieti VPN, ktoré ste použitím. Toto je možné vo všetkých VPN, ktoré sme kedy testovali, od Surfshark po Windscribe, ale nižšie vám ukážeme, ako to urobiť v ExpressVPN, pretože sa to stalo, že je nainštalovaný v našom systéme.

Najprv otvorte aplikáciu ExpressVPN a skúste pristupovať k sieti Netflix pomocou ľubovoľného servera, ktorý máte radi. V tomto príklade sme chceli zistiť, čo nám Amerika mala ponúknuť, a preto sme vybrali server v New Yorku. Rýchlo nás však zasiahla chyba stránok Netflix, vieme však, ako to vyriešiť, takže to nie je správa „Teraz máme problém s hraním tohto titulu“..

ExpressVPN pripojeného-NYC

Ďalší krok je taký jednoduchý ako nájdenie iného servera a dúfame, že to bude fungovať s Netflixom. Našťastie má ExpressVPN v USA veľa dostupných miest, takže nebudeme musieť dlho hľadať. Ako si môžete prečítať v našej recenzii ExpressVPN, na prepínanie serverov stačí kliknúť na alternatívny server a automaticky sa prepne.

ExpressVPN-Pripojenie-DC

Tentoraz sme mali šťastie a server, ktorý sme vybrali, fungoval s Netflixom dobre. Váš počet najazdených kilometrov sa však môže veľmi líšiť, takže očakávajte, že sa to stane pravidelnou rutinou. Netflix neustále blokuje adresy IP, takže neočakávajte, že daný server bude fungovať donekonečna. Neexistuje jeden spôsob, ako opraviť Netflix, ktorý bude trvalý.

Ktoré VPN porazili kód chyby Netflix m7111-1331-5059?

V tomto ohľade však môžete život oveľa jednoduchšie použiť pomocou VPN, ktorá má oveľa lepšiu bilanciu pri prekonávaní tejto chyby streamovania. Už sme vám povedali o ExpressVPN a NordVPN, ktoré sú skvelé aj z iných dôvodov, ale nie sú to jediné, ktoré môžete vyskúšať..

Napríklad CyberGhost, prístup k súkromnému internetu a VyprVPN odvádzajú dobrú prácu, keď sa dostanú k sieti Netflix po celom svete a obidve sú o niečo lacnejšie ako naše najlepšie tipy. Nie sú však také spoľahlivé ako naši najlepší psi, takže očakávajte, že strávite trochu viac času jazdou na rôznych serveroch.

Čokoľvek však urobíte, neprihlasujte sa k starej službe VPN. Existuje veľa miest, ktoré tvrdia, že sú schopné prekonať chyby pri streamovaní, potom si zoberú peniaze a nechajú vás sedieť hľadiac na čiernu obrazovku s chybovým hlásením. Aby ste urazili urážku, niektorí z nich predajú vaše údaje prehliadania, zavedú sa, ako to urobil Avast. Ďalšie príklady nájdete v našom článku o najhorších bezplatných sieťach VPN.

Záverečné myšlienky

Ak sa pri pokuse o prístup k sieti Netflix v inej krajine nezobrazí chybové hlásenie, nie je to nič viac ako okamžitá frustrácia: zmena serverov pri používaní dobrej VPN by mala vyriešiť väčšinu problémov. Ak hľadáte fungujúci server, pomôže vám aj živý rozhovor väčšiny VPN.

Ak si nie ste istí, ktorá služba je pre vás najlepšia, prečítajte si náš článok o najlepších službách VPN alebo ešte lepšie vyskúšajte tieto služby sami pomocou pravidiel ich vrátenia. ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, rovnako ako takmer všetky ostatné na našom zozname, čo znamená, že môžete vyskúšať bez rizika, aby ste zistili, či vás dostane do Netflixu a či sa vám dokonca páči..

Prajeme vám veľa potešenia zo sledovania a ak sa chcete dozvedieť viac tipov a trikov týkajúcich sa streamingovej služby, prečítajte si článok o najlepších hackeroch Netflix. Dajte nám vedieť svoje skúsenosti s riešením bloku Netflix v nižšie uvedených komentároch a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me