Ako sledovať úžasnú pani Maisel v roku 2020

Video Amazon Prime zvyčajne nemá hviezdny zoznam prehliadok. V poslednej dobe sa to však zmenilo. Úžasní pani Maisel, The Boys a Good Omens sa pripojili k radám The Man in High Castle a stmelili Amazon Prime Video ako serióznu streamovaciu platformu, ktorá môže zápasiť s likes Netflixu.. 


V tejto príručke vám ukážeme, ako sledovať jednu z najobľúbenejších relácií Amazonu, Úžasnú pani Maisel. Prehliadka sleduje Miriam „Midge“ Maisel, ideálnu manželku a matku v 50. rokoch 20. storočia, ktorá žije v New Yorku na Upper West Side. Po slede zlých udalostí sa Midge ocitne opitý v klube a objaví talent pre stand-up komédiu, ktorú nikdy nevedela, že mala. 

S celkovým skóre 92 percent na Rotten Tomatoes je The Marvelous Mr Maisel jednou z najlepších televíznych relácií v okolí. Rovnaké časti, ktoré sú očarujúce a veselé, pani Maisel zahodí svoje postavy za najpravdepodobnejších okolností, aby ukázala, ako môže rozmaznaná matka a manželka odtrhnúť od škrupiny. Čítajte ďalej a zistite, ako sa pozerať na Úžasnú pani Maisel.

Ako sledovať úžasnú pani Maisel online

Ako už bolo spomenuté, Úžasná pani Maisel je exkluzívnym videom Amazon Prime. V závislosti od toho, kde ste na svete, však Amazon Prime Video nemusí byť k dispozícii alebo mať inú knižnicu obsahu.

nádherné-mrs-Maisel-amazonka

Podľa centra pomoci Amazonu je malý výber titulov označený ako „pozerať sa v zahraničí“, čo znamená, že ich môžete pozerať bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate. Je tu však dôraz na „malý“. Áno, niektoré tituly môžete vysielať kdekoľvek na svete, ale väčšina knižnice Prime Video sa zmení. 

Našťastie existuje spôsob, ako to obísť. Použitím virtuálnej súkromnej siete sa Prime Video môže zdať, akoby ste kdekoľvek na svete. VPN zmení vašu IP adresu, čo Amazon a ďalšie streamingové platformy používajú na identifikáciu vašej polohy. Aj keď je VPN podobná proxy, bezpečnejšia voľba, o ktorej sa môžete dočítať v našom sprievodcovi VPN vs. proxy vs. Tor. 

Spoločnosť Amazon nebude schopná zistiť, kde sa nachádzate, ak používate sieť VPN, takže bez ohľadu na to, či ste v Číne alebo Švédsku, môžete sa Amazonu zdať, akoby ste v, povedzme, USA (prečítajte si našu najlepšiu sieť VPN pre Čína sprievodca). Navyše, pretože používate novú IP adresu, Amazon nebude môcť sledovať vaše údaje, čo je obrovské z hľadiska ochrany osobných údajov online.

Máme najlepšie sprievodcu VPN pre Amazon Prime, ale nie je divu, že náš najlepší výber VPN ExpressVPN je na prvom mieste. Ako vidíte v našej recenzii ExpressVPN, uľahčuje prácu s blokmi VPN, ktoré má Prime Video k dispozícii, a je v procese rýchly. ExpressVPN v skutočnosti prevzal korunu v našom najrýchlejšom sprievodcovi VPN.

Ako sa pozerať na Úžasnú pani Maisel online zadarmo

Ak ešte nemáte predplatné Prime, vždy môžete zadarmo sledovať Úžasnú pani Maisel, aj keď si musíte prejsť niekoľko obručí. 

Po rýchlom pátraní sme zistili, že všetky epizódy Úžasná pani Maisel sa vysielali na serveroch PutLocker a Europix. Existuje veľa podobných stránok, ako sú tieto, vrátane služby CouchTuner, ktoré pravdepodobne majú aj toky údajov. 

nádherné-mrs-Maisel-putlocker

Nič však nie je nikdy úplne zadarmo a to je prípad tohto druhu streamovaných webových stránok. Predstavujú duplicitné prostredie pre rôzne druhy počítačovej kriminality a všetko od malwaru po sledovače prehľadávačov pripravené na zamorenie vášho počítača..

V prípade lokalít, ako je PutLocker, je VPN nevyhnutnosťou – v našej najbezpečnejšej príručke VPN nájdete niekoľko možností – antivírus tiež nie je zlý nápad. Zabezpečený antivírusový program zabezpečí, aby sa spolu so streamom nedoručovali žiadne nežiaduce pakety. Môžete si prečítať našu najlepšiu príručku k antivírusovému softvéru, kde nájdete odporúčania, ale poradie Bitdefenderu považujeme za prvé (prečítajte si Antivírusovú kontrolu Bitdefenderu)..  

Kontextové okná tiež tieto stránky zasúvajú do moru, takže si prečítajte nášho najlepšieho sprievodcu blokovaním automaticky otváraných okien. Aj keď ich používanie môže byť problémom, stránky ako PutLocker vám umožňujú bezplatne vysielať populárne televízne programy. Avšak kvôli ľahšiemu použitiu a kvalite je lepšie zvoliť miestny prístup.

Našťastie na to existujú možnosti.

Úžasná pani Maisel Torrentsová

Najlepší spôsob, ako sledovať Úžasnú pani Maisel zadarmo, je stiahnuť si ju. Nemôžete si ho však priamo stiahnuť. Z dôvodu autorských práv vo väčšine sveta je hosťovanie úplného stiahnutia diela, napríklad televíznej show, veľkým dôvodom, prečo nie. Ak však používate metódu decentralizovaného sťahovania, napríklad torrentovanie, môžete to obísť. 

nádherné-mrs-Maisel-torrent

Torrenting je ako sťahovanie malých bitov súboru z viacerých počítačov v sieti. Pretože žiadny stroj nemá všetko, je ľahšie oboznámiť sa s autorskými zákonmi. Upozorňujeme však, že šírenie obsahu chráneného autorskými právami je nezákonné takmer vo všetkých krajinách. To znamená, že ak to aj tak urobíte, mali by ste byť chránení. 

Ako je uvedené, VPN zmení vašu IP adresu, a to je rovnako dôležité pre torrenting ako pre geobloky. Ak na torrentovanie používate našu najlepšiu sieť VPN, môžete si ju stiahnuť do svojho srdca bez obáv z oznámenia od poskytovateľa internetových služieb alebo, čo je horšie, od držiteľa autorských práv.. 

Pre torrenting je nevyhnutná sieť VPN, ale antivírus nie je zlý nápad. Sťahujete neoficiálne súbory z internetu, čo môže vždy znamenať problémy. Prečítajte si našu najbezpečnejšiu príručku k antivírusovému softvéru, kde nájdete odporúčania.

Keď sa pozrieme okolo populárnych torrent stránok, viď príklad uvedený vyššie – ľahko sme našli každú epizódu Úžasná pani Maisel v najvyššej kvalite, ktorú ponúka: 1080p. Na každom zo súborov, ktoré sme našli, je tiež veľa sejačiek, čo znamená, že by ste mali mať možnosť ľahko si stiahnuť celú sezónu.. 

Ako sa pozerať na Úžasnú pani Maisel na Kodi

Nakoniec môžete cez Kodi sledovať Úžasnú pani Maisel. Kodi je softvérový softvér s otvoreným zdrojom, ktorý sa bežne používa na organizovanie filmov, televíznych relácií a hudby, ktorú vlastníte. Pomocou neoficiálnych doplnkov však môžete zadarmo streamovať filmy a televízne programy.

nádherné-mrs-Maisel-kodi

Tieto doplnky fungujú tak, že vymývajú weby ako Europix a CouchTuner a potom prenášajú tok cez rozhranie Kodi. Stále používate nelegálne stránky na streamovanie údajov, aj keď sa jedná o stránky Kodi, takže by ste sa mali so svojím zážitkom zo sledovania zaoberať ako takí. Nezavádzajte prúd bez toho, aby ste boli chránení našou najlepšou sieťou VPN pre spoločnosť Kodi. 

Našli sme každú epizódu dostupnú s doplnkom Poseidon, ktorý obsahuje takmer všetky filmy a televízne relácie, ktoré by ste mohli mať. Viac informácií o používaní doplnkov nájdete v našom návode na používanie sprievodcu Kodi.

Záverečné myšlienky

Úžasnú pani Masiel by ste si mali užiť bez ohľadu na to, či máte predplatné Amazon Prime alebo nie. Aj keď je relácia k dispozícii zadarmo na rôznych trasách, nemali by ste ich používať nechránené. Vždy sa uistite, že ste chránení sieťou VPN, bez ohľadu na to, či používate CouchTuner alebo Kodi. 

Ak sa chcete dozvedieť, ako sledovať ďalšie relácie, nezabudnite sa pozrieť na náš streamovací archív. Máme články, ako je tento, vrátane nedávno uverejnených článkov o tom, ako sledovať sumca a ako sledovať synov anarchie. 

Ako sa pozeráte na Úžasnú pani Maisel? Čo si myslíš o koncerte? Dajte nám vedieť vaše myšlienky v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me