Ako sledovať teóriu veľkého tresku v roku 2020

Ak vás slovo „bazinga“ nezmení, pravdepodobne ste už počuli o teórii Veľkého tresku. Falošná komédia o pitomcoch, vede a beznádejnom prenasledovaní žien trvala 12 sezón, vytvorila svoj vlastný spin-off a dokázala sa byť jednou z najúspešnejších amerických televíznych relácií všetkých čias.


Prehliadka sa sústreďuje na životy štyroch trápnych vedcov a ich susedov, ktorí idú vedľa, keď zápasia s nepríjemnými sociálnymi situáciami a zlyhávajúcimi vzťahmi, aby rozhádali, našli lásku a rástli ako ľudia. Ak máte radi vedu alebo sci-fi, pravdepodobne sa vám bude páčiť Teória Veľkého tresku.

Chytiť viac ako 200 epizód bude zložité, ak neviete, kde hľadať. V tejto príručke vám povieme, ako sledovať online teóriu The Big Bang Theory.

Ako sa pozerať na teóriu veľkého tresku online

Netflix je vynikajúci nástroj na sledovanie fantázie, kým nezistíte, že nemá predstavenie, ktoré hľadáte. Je to preto, že nie každý región, v ktorom slúži, má rovnaký obsah. Keď sa dozviete, ako prekonať zákaz siete Netflix VPN, prihlásenie na odber správnej virtuálnej súkromnej siete, ako je napríklad CyberGhost (pozri našu recenziu CyberGhost), vám umožní sledovať obsah z ktorejkoľvek oblasti Netflix..

BIGBANG-Netflix-UK

Teória Veľkého tresku nie je k dispozícii v americkej alebo kanadskej verzii Netflix, ale je inde. Regióny Netflix v Spojenom kráľovstve, Švajčiarsku a Nemecku sú nositeľmi prvých 11 sezón seriálu a prvých osem sezón má rumunská, japonská a grécka verzia..

Prehliadka nie je na Amazon Prime Video ani na Hulu. Ak môžete získať účet, môžete dohnať poslednú sezónu prehliadky v službe CBS All Access.

Prenájom alebo nákup epizód od prvých 11 sezón seriálu je s iTunes ľahký. Ak sa však chcete spojiť s teóriou Veľkého tresku online, najlepšou metódou je kombinácia pripojenia VPN z nášho najlepšieho zoznamu VPN pre Netflix s predplatným Netflix..

Ako sa pozerať na teóriu veľkého tresku zadarmo

Existujú spôsoby, ako sledovať televízne programy, ako je The Big Bang Theory, bez toho, aby ste si predplatili streamingovú službu. Webové stránky na bezplatné streamovanie existujú, ale buďte opatrní, pretože nie všetky sa dajú bezpečne používať.

Pirátstvo je osobná voľba. Ak vám nezáleží na tom, kde získate svoj obsah, len že je to zadarmo, nebudeme vás za to súdiť. Tento článok je prísne faktický. Neodporúčame, aby ste používali bezplatné streamingové webové stránky alebo iné metódy porušujúce autorské práva.

Jediným odporúčaním, ktoré robíme, je ochrana hardvéru. Nainštalujte najlepší antivírusový softvér a aktualizujte ho, aby ste predišli škodlivému softvéru.

Predplatné VPN je dobrou druhou vrstvou obrany, najmä ak prichádza s ochranou pred škodlivým softvérom, ako je napríklad WiTopia personalVPN (prečítajte si našu recenziu WiTopia personalVPN).

Teóriu Big Bang Theory nájdete na väčšine bezplatných webových stránok. Staré časovače, ako sú Putlocker a Movies123, stále existujú, rovnako ako veľa uchádzačov, ktorí používajú rovnaké alebo podobné mená, a všetci pravdepodobne budú mať uvedenú Teóriu veľkého tresku..

Len neverte tomu, čo vidíte. Udržujte svoju obranu hore, a ak sa neprúdi, skúste niekde inde.

Sledujte Teóriu Veľkého tresku na Kodi

Nie každý chce riskovať, že nakazí svoj počítač, len aby sledoval televíznu reláciu. Softvér Kodi, softvér mediálneho centra, je perfektnou alternatívou vďaka doplnkom tretích strán.

BIGBANG-Kodi-Yoda

Ak ste softvér nikdy nepoužili, budete si musieť prečítať nášho konečného sprievodcu spoločnosťou Kodi. Po inštalácii do počítača alebo smartfónu je potrebné nainštalovať správny doplnok na streamovanie, aby ste mohli začať sledovať.

Seren, Placenta a 13 klauni sú populárni u používateľov Kodi, ale možno budete musieť najskôr pridať niektoré z najlepších úložísk Kodi, aby ste ich mohli nájsť a nainštalovať..

Doplnky spoločnosti Kodi sa z času na čas menia, takže si pozrite náš najlepší sprievodca doplnkami Kodi, kde nájdete niektoré z najlepších. Väčšina z nich sú tvorcovia fandov, ktorí nemajú radi riskovať hnev veľkých firiem s obsahom, aby svoje služby udržali v aktuálnom stave..

Nie je to tak Bazinga: Teória veľkého tresku a torrent

Ako sme už uviedli, či ste pirátstvom v oblasti autorských práv, záleží len na vás. Ak je to niečo, čo ste ochotní urobiť, torrenting je alternatívou k streamovaniu teórie Veľkého tresku inde.

Nemôžeme však povedať, že je to legálne, pretože to nie je v mnohých krajinách. Neriskujte svoju bezpečnosť. Použite službu VPN, ako je napríklad ExpressVPN (pozrite si našu recenziu ExpressVPN), alebo si pozrite niektoré z ďalších najlepších sprievodcov VPN pre torrenting..

BIGBANG-PirateBay

Teória Veľkého tresku je jedným z najznámejších situačných komédií v USA, takže zistenie, že by malo byť ľahké. Webové stránky Torrent, ako je The Pirate Bay, majú na stiahnutie epizódy a celé sezóny vrátane najnovších vysielaných epizód..

Uvedomte si, že veľkí producenti televíznych a filmových programov budú zdieľať svoj vlastný obsah na webových stránkach s torrentom, aby vytvorili zoznam zdieľateľov, ktorí môžu naháňať škody, pomocou ich IP adries na ich identifikáciu.

Preto je také dôležité používať službu VPN, ktorá podporuje torrenting, napríklad TorGuard (pozrite si našu recenziu TorGuard)..

Záverečné myšlienky

S teóriou Veľkého tresku vysielajúcou svoju poslednú sezónu, nikdy nebol lepší čas dobehnúť stovky hodín bludnej komédie naplnenej blbcom. Vďaka oddeleniu Young Sheldon, fanúšikovia Teórie veľkého tresku, budú mať stále čo sledovať, keď sa séria skončí.

Vzhľadom na riziká, torrenting Teória Veľkého tresku nie je niečo, čo odporúčame. Ak tak urobíte, na zvýšenie ochrany použite sieť VPN, napríklad VyprVPN (prečítajte si našu recenziu VyprVPN). Streamovanie pomocou doplnku Kodi je pre väčšinu ľudí lepšou voľbou a stojí za to sa pozrieť na to, ako najskôr použiť sprievodcu Kodi..

Prvých 11 období Teórie veľkých treskov nájdete v niekoľkých regionálnych verziách systému Netflix, takže ak ste predplatiteľom siete Netflix, je najlepšou voľbou použitie poskytovateľa siete VPN, ktorý podporuje sieť Netflix, napríklad ExpressVPN..

Ak Teória veľkého tresku nie je vaša vec, potom si dajte voľno a naučte sa, ako sa pozerať na filmy zadarmo online.

Máte odporúčania na sledovanie The Big Bang Theory online? Radi by sme sa od vás dozvedeli v komentároch nižšie. Ďakujem za Váš čas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map