Ako sledovať Showtime v roku 2020 prostredníctvom streamovania, Roku a zadarmo

Showtime je americká televízna sieť s mnohými populárnymi kanálmi pod svojím menom. V roku 2015 spustila svoje samostatné streamingové služby, ktoré fanúšikom poskytujú možnosť na cestách využívať viac zariadení. Ak sledujete kvalitný, živý obsah alebo obsah na požiadanie, je to skvelá voľba a táto príručka vám povie, ako sledovať online showtime..


Sieť Showtime sa začala v roku 1976 prvým vysielaním, ktorým bol koncert „Celebration“, vystúpeniami Rod Stewart, ABBA a ďalších známych umelcov. Od tej doby jeho predplatiteľská základňa rástla rýchlo a jej programovanie teraz zahŕňa filmy a televízne seriály, napríklad Shameless, ako aj boxerské a zmiešané zápasy bojových umení.. 

Služba Showtime Streaming Service

Časy sa zmenili a mnoho ľudí sa obracia k alternatívam streamingu z obmedzujúcej možnosti káblov. Aby udržal krok s davom, spoločnosť Showtime začala svoju vlastnú službu streamovania a konkurenčným spôsobom páčila Hulu s prehliadaním reklám bez reklám..

Službu streamovania prehliadky Showtime však nemožno zamieňať so službou Showtime Anytime. Showtime Anytime je zadarmo a je k dispozícii každému, kto má predplatné Showtime prostredníctvom zúčastneného poskytovateľa televíznych služieb. Používatelia sa môžu jednoducho prihlásiť a začať sledovať prostredníctvom aplikácie Showtime Anytime alebo online. 

how-to-hodinky-showtime-showtime-kedykoľvek

Na streamovanie Showtime nepotrebujete televízne predplatné. Ide o úplne samostatnú službu, ktorá stojí 10,99 dolárov mesačne. Noví predplatitelia môžu využiť bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu zadarmo.

Showtime je však k dispozícii iba v USA z dôvodu geoblokov, takže ak ste v inej krajine, na získanie adresy IP v USA budete musieť použiť virtuálnu súkromnú sieť. ExpressVPN vám však s tým môže pomôcť, ako uvidíte.

Ako sa pozerať na Showtime

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako začať sledovať, je zaregistrovať sa prostredníctvom svojej webovej stránky. Jednoducho sa môžete zaregistrovať online a potom streamovať prehliadky Showtime na akomkoľvek zariadení zadaním prihlasovacích údajov Showtime. Stále dostanete aj bezplatnú skúšobnú verziu.

how-to-hodinky-showtime-webové stránky-signup

Showtime na Amazon Prime bez kábla

V roku 2015 spoločnosť Amazon spustila v USA svoj program streamingových partnerov, ktorý sa od tej doby znovu premenoval na Prime Video Channels a rozšírila sa do ďalších krajín, napríklad do Veľkej Británie, Nemecka a Japonska. Umožňuje televíznym sieťam a iným poskytovateľom obsahu spojiť sa s Amazonkou a osloviť širšie publikum. 

how-to-hodinky-showtime-streaming-partnerom-programu

K dispozícii je tiež mnoho ďalších streamingových kanálov, vrátane HBO a Starz, ale ak premýšľate, ako sa pozerať na program Showtime na Amazon Prime, musíte byť členom Amazon Prime a kúpiť si predplatné Showtime v rámci služby.. 

Ako sa pozerať na Showtime na Amazone

Ak ešte nie ste členom Amazon Prime, môžete sa pokúsiť zdvojnásobiť na 30-dňovú bezplatnú Prime skúšku. Po skúšobnom období vás bude stáť Prime 12,99 dolárov mesačne. Samotné Prime Video je 8,99 dolárov.

how-to-hodinky-showtime-prime-showtime-free-trial

Ak už ste členom Amazon Prime, môžete prejsť do kategórie „kanály“ a pridať tam čas Showtime. Po skončení bezplatnej skúšobnej verzie vás Showtime bude stáť 10,99 dolárov mesačne v hornej časti vášho odberu Amazonu.

Amazon Prime Video je k dispozícii na viacerých zariadeniach, vrátane inteligentných televízorov, mobilných zariadení a ďalších, čo vám dáva úplnú odpoveď o tom, ako sledovať Showtime bez kábla. Nezabudnite, že služba Showtime nie je k dispozícii mimo USA, takže na získanie prístupu budete možno musieť použiť jednu z našich najlepších sietí VPN pre výber videí Amazon Prime..

Showtime na Roku

Ak vás zaujíma, ako sa pozerať na program Showtime na Roku, je to ľahké, pretože je na to vyhradená aplikácia. Službu si môžete objednať priamo z prehrávača Roku alebo Roku TV. Z bezplatnej skúšobnej verzie budete aj naďalej profitovať a potom je to štandardná cena 10,99 $ mesačne. 

how-to-hodinky-showtime-roka

Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť Showtime v „filmoch“ & TV “v obchode kanála Roku a kliknite na„ + pridať kanál “. Keď to urobíte, môžete postupovať podľa pokynov na obrazovke a dokončiť registráciu do bezplatnej skúšobnej verzie. Uistite sa však, že ste vybrali aplikáciu na streamovanie, nie však aplikáciu Showtime Anytime.

Používanie Roku na pozeranie Showtime vám poskytuje rýchly a ľahký spôsob, ako sledovať svoje obľúbené relácie a filmy na veľkej obrazovke. Akonáhle sa prihlásite na odber, neobmedzujete sa iba na používanie na zariadení Roku, pretože svoje prihlasovacie údaje môžete použiť na sledovanie relácie Showtime na iných zariadeniach.. 

Teraz, ako sme už povedali, Showtime je k dispozícii na pozeranie iba v USA. Ak však nie ste v krajine, stále je možné získať prístup pripojením Roku k VPN routeru.

Sledovanie Showtime na Hulu

Ak máte predplatné služby Hulu, môžete do nastavení účtu pridať položku Showtime tak, že prejdete na nastavenia a vyberiete možnosť „spravovať doplnky“. Odtiaľ môžete do svojho balíka pridať službu Showtime bezplatnou týždennou skúšobnou verziou, ktorá bude stáť 10,99 dolárov po prvých siedmich dňoch. 

how-to-hodinky-showtime-Hulu

Ak ste novým zákazníkom spoločnosti Hulu, môžete si užiť prvý mesiac zadarmo. Platí to aj pre oprávnených vracajúcich sa odberateľov, takže stojí za to sa na to pozrieť. Potom základný plán spoločnosti Hulu príde na 5,99 dolárov mesačne. 

Po nastavení balíka môžete sledovať relácie a filmy Showtime z tony rôznych zariadení vrátane mobilných zariadení, inteligentných televízorov a herných konzol.. 

Rovnako ako v prípade Showtime je Hulu k dispozícii iba v USA, takže ak nie ste v krajine, lekcia o tom, ako sa pozerať na Showulu v Hulu, bude o niečo dlhšia. 

Najprv sa musíte pripojiť k serveru U.S cez VPN. Potom budete mať prístup k Hulu a tiež si do balíka môžete pridať Showtime. Máme vyhradený kus najlepšej VPN pre Hulu, ktorú si môžete prečítať.

Ako sledovať Showtime zadarmo

Aj keď sa zdržiavate v rôznych bezplatných skúšobných verziách, všetky vyššie uvedené spôsoby sledovania Showtime znamenajú, že za túto službu budete musieť v určitom okamihu platiť. Možno premýšľate o tom, ako sledovať Showtime naživo a zadarmo. Existuje niekoľko spôsobov, ako získať obsah Showtime zadarmo, hoci to nemusí byť vždy živé.

Používanie Kodi na sledovanie relácií

Ak ste o spoločnosti Kodi ešte nepočuli, jedná sa o softvér s otvoreným zdrojom, ktorý môžete použiť na ukladanie a organizovanie médií. V podstate ho môžete použiť ako domáce kino na vysielanie filmov a televíznych relácií. Inštalácia je jednoduchá a môžete ju prispôsobiť podľa svojich potrieb. Môžete si prečítať nášho sprievodcu Kodi, ktorý vám pomôže ísť ďalej.

Po dokončení úvodného nastavenia môžete nainštalovať archívy a ich doplnky. S nimi máte prístup k tonu iného obsahu. Na začiatok si môžete nahliadnuť do našich najlepších repozitárov Kodi a najlepších doplnkov Kodi, aby ste mohli začať. 

Aj keď samotný produkt Kodi nie je nezákonný, mnoho doplnkov obsahuje nelegálny obsah. Napríklad doplnok Covenant vám umožňuje prístup k pirátskemu obsahu. Tento pirátsky obsah by vás mohol preniknúť do niektorých nebezpečných vôd chránených autorskými právami, takže na skrytie digitálnej stopy použite sieť VPN. 

Nemôžete poraziť ExpressVPN, ako si môžete prečítať v našej recenzii ExpressVPN, ale naša najlepšia časť VPN pre produkt Kodi má viac návrhov.

Ako pozerať Showtime na Kodi

Teraz, keď sme vám dokončili prácu s telefónom Kodi 411, povieme vám, ako sa pozerať na obsah Kodi v režime Showtime. Po krátkom pohľade sme zistili, že v doplnku Poseidon, ktorý je súčasťou úložiska Kodil, by sme mohli sledovať obsah Showtime.. 

how-to-hodinky-showtime-kodi

Torrenting Showtime filmy a relácie

Ak chcete sledovať niečo konkrétne, čo je k dispozícii iba v službe Showtime, môžete sa vydať na cestu torrentom. Existuje veľa alternatívnych stránok torrentov, z ktorých si môžete vybrať, a často prinášajú sľubné výsledky.

Našli sme výsledky pre viacsezónne originály relácií, ako napríklad Ray Donovan, a dráma seriálu The L Word: vysoko očakávané pokračovanie, The L Word: Generation Q na populárnom torrentovom serveri The Pirate Bay.

how-to-hodinky-showtime-the-pirát-bay

Nebezpečenstvo torrentu

Pamätajte však, že to torrenting prináša nejaké nebezpečenstvá. Jedným z nich môže byť preberanie škodlivých súborov, čo vás vystavuje riziku počítačovej kriminality. Navyše, väčšina obsahu dostupného na webových stránkach s torrentom je materiál chránený autorskými právami, čo znamená, že jeho porušením zákona zobrazíte jeho zobrazením. Nie sme tu, aby sme súdili, ale chceme sa ubezpečiť, že viete o rizikách. 

Preto by ste sa mali uistiť, že ste stále chránení sieťou VPN. Jeho bezpečnosť vás ochráni pred hrozbami a skryje vašu IP adresu pred snoopermi. NordVPN je skvelá voľba. Má vlastné servery P2P, ako aj vynikajúcu bezpečnosť, a preto je našou najlepšou sieťou VPN na torrenting. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Navyše, keďže počítačové hrozby sú skutočným problémom, odporúčame vám použiť ďalšiu vrstvu ochrany vo forme slušného antivírusu. Bitdefender je vaša najlepšia stávka. Chráni vás pred akýmikoľvek hrozbami prostredníctvom práce v reálnom čase, ale môžete si prečítať našu Bitdefender Antivirus recenziu, aby ste získali lepší obraz.

Záverečné myšlienky

Služba Streaming v službe Showtime obsahuje živé kanály a obsah na požiadanie vrátane pôvodných seriálov, športu, dokumentárnych filmov, filmov a ďalších. Dalo by sa stráviť veky závislé od všetkého jeho materiálu a existuje mnoho rôznych spôsobov, ako k nemu získať prístup. 

Pritom však treba mať na pamäti niekoľko vecí. Pre jedného je Showtime obmedzený na publikum v USA, takže ak sa nenachádzate v krajine, musíte sa pripojiť, aby ste získali prístup na server U.S. 

Na druhú stranu, ak máte v pláne získať obsah prostredníctvom Kodi alebo torrentov, budete si prezerať pirátsky obsah a počas toho by ste mohli čeliť nebezpečenstvu online..

Pri obidvoch týchto problémoch pomôže VPN a lídrom balíka je spoločnosť ExpressVPN. Ľahko získate adresu IP v USA a tiež vás ochráni pred akýmikoľvek online nastiami. Jeho vysoké rýchlosti a neobmedzená šírka pásma vám poskytnú najlepší zážitok pri sledovaní filmov a relácií Showtime. Navyše s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí nemáte čo stratiť.

Ak máte nejaké skúsenosti s pozeraním Showtime na počítači alebo inom zariadení, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Nezabudnite sa pozrieť aj na naše ďalšie články o zábave. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me