Príbeh slúžky musí byť jedným z najzaujímavejších predstavení, ktoré v poslednej pamäti zasiahnu streamingové platformy. Dystopická dráma získala nespočet ocenení za herecké výkony, špeciálne efekty, kinematografiu a ďalšie. Ak máte túžbu po prenasledovaní drámy s ťažkými náboženskými a politickými tónmi – vieme, lákajú – sme tu, aby sme vám pomohli.


V tejto príručke o tom, ako sa pozerať na príbeh slúžky, vám poskytneme všetky možnosti, ako streamovať show online. Niektoré metódy sú platené a iné sú bezplatné. Niektoré sú legálne a iné nie také. Bez ohľadu na veľkosť vašej príručky však máme spôsob, ako sledovať príbeh slúžky.

Sledujte príbeh slúžky online

Prístupnosť nie je náročná, pokiaľ ide o príbeh The Handmaid’s Tale. Prehliadka je produkovaná Hulu a podobne ako väčšina streamingových platforiem vydáva všetky epizódy určitej sezóny naraz (podobne ako Netflix s Black Mirror). Hulu nie je ani príliš drahá, aspoň ak ste ochotní ponúknuť reklamy.

ako sa pozerať na príbeh hulu

V tomto prípade nie je zlé ísť pravou cestou. Hulu je lacný a jeho streamovaním ho budete môcť zabezpečiť, aby ste dostali prúd 4 kB. To znamená, že to nie je možné pre každého. Hulu je k dispozícii v USA iba vďaka prísnym geoblokom zavedeným sieťami, ako je NBC. Ak ste mimo USA, nemáte šťastie.

Náš najlepší sprievodca VPN pre Hulu však môže pomôcť. Virtuálna súkromná sieť maskuje vaše pripojenie na internet, aby sa javilo akoby ste na inom mieste. Keď ho používate, môžete byť kdekoľvek na svete a stále vyzeráte, akoby ste boli v USA v Hulu.

Ak chcete sledovať príbeh The Handmaid’s Tale, musíte mať dve veci: aktívne predplatné Hulu a umiestnenie v USA. Našťastie môže VPN túto požiadavku odstrániť, ak nežijete v USA..

Sledujte príbeh slúžky zadarmo

Aj keď je lacný, niečo stojí Hulu. Nebojte sa však, pretože existujú spôsoby, ako to streamovať zadarmo. Najpriamejšou cestou je Couchtuner, ktorý má obe sezóny príbehov The Handmaid’s Tale. Existujú aj ďalšie streamingové webové stránky, ale s Couchtunerom sme mali to najlepšie šťastie.

Nenechajte sa však utekať a začnite streamovať. Prechod na akýkoľvek web, ktorý porušuje autorské práva, je dobrý spôsob, ako získať škodlivý softvér. Pred spustením sa pomocou najlepšieho antivírusového softvéru chráňte pred potenciálnymi hrozbami. Odporúčame Bitdefender, pretože môže chrániť váš počítač v reálnom čase pred akoukoľvek počítačovou kriminalitou, ktorá zasiahla jazdu vo vašom streame (prečítajte si našu recenziu Bitdefenderu)..

Ani použitie siete VPN by nebolo na škodu. Bitdefender má svoje vlastné, ale ako vidíte v našej kontrole Bitdefender VPN, nie je to také skvelé. Urobíte lepšie s ktoroukoľvek z možností nášho najlepšieho sprievodcu VPN. Ak však nechcete čítať niekoľko tisíc slov o VPN, môžete si prečítať našu recenziu ExpressVPN..

VPN ochráni vašu IP adresu pred každým, kto sa chce pripojiť na vaše pripojenie. Pri používaní siete VPN a antivírusu budete na webe chránení nielen pred škodlivým softvérom, ale aj pred každým, kto sa chce dozvedieť, kde sa nachádzate. Tieto webové stránky navyše nie sú legálne, takže ak sa chcete vyhnúť listu od vášho poskytovateľa internetových služieb, musíte skryť to, čo robíte.

Sledujte príbeh slúžky na Kodi

Ak si neželáte sedieť pri stole a pozerať príbeh slúžky, môžete použiť Kodi. Nastavenie však môže byť komplikované, takže ak si nie ste s platformou oboznámení, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi. Stručne povedané, je to front-end mediálne centrum, ktoré vám umožňuje organizovať médiá uložené vo vašej sieti.

Mnoho neoficiálnych doplnkov pre Kodi vám umožňuje streamovať filmy a televízne programy zadarmo. Veľa z nich má epizódy Príbeh slúžky – môžete si prečítať nášho najlepšieho sprievodcu doplnkami Kodi a zistiť, ktoré z nich – odporúčame však Exodus. Ak sa chcete naučiť, ako ho nainštalovať, prečítajte si vyššie uvedenú príručku.

Zákonnosť spoločnosti Kodi je komplikovaná. Môžete si prečítať našu právnu príručku Kodi týkajúcu sa podrobností, ale jej podstatou je, že akýkoľvek materiál chránený autorskými právami je vo všeobecnosti nie. Máme pocit, že bijeme mŕtveho koňa, ale cesta okolo takýchto zákonných blokov je VPN.

Môžete nastaviť Kodi a začať streamovať bez VPN, ale nie je to dobrý nápad. Zakaždým, keď požiadate o streamovanie epizódy, odošle sa spolu s ňou vaša IP adresa a ako taká vaša online identita. Každý, kto vidí tieto informácie, vrátane vášho ISP a orgánov činných v trestnom konaní, bude vedieť, čo robíte.

Prečítajte si náš najlepší sprievodca sieťou VPN pre Kodi, aby ste sa dostali do maximálnej možnej miery. Tiež sa nám páči ExpressVPN pre spoločnosť Kodi, ale spoločnosť NordVPN je solídnou alternatívou zameranou na rozpočet (prečítajte si našu recenziu správy NordVPN)..

Pozrite sa na príbeh Torma slúžky

Nakoniec môžete prebrať príbeh slúžky. Rýchle vyhľadávanie na populárnych webových stránkach s torrentmi – sme si istí, že viete, ktoré z nich – ukazuje, že všetky epizódy z období jedna a dve sú k dispozícii na stiahnutie. Ak nie ste oboznámení s tým, ako funguje torrenting, prečítajte si nášho sprievodcu torrentingom.

ako sa pozerať na príbeh príťažliviek

Nie je prekvapením, že s torrentom existujú aj právne obavy. Našim torrentom sa nelegálne pokusy o vyčistenie sivej oblasti, v ktorej sa zaoberá, ale bez ohľadu na to, tu by ste mali používať aj VPN. Naše najlepšie VPN pre zoznam torrentov je dobré začať.

ExpressVPN je solídny na torrenting, ale my máme radi NordVPN viac kvôli jeho dedikovaným serverom peer-to-peer. CyberGhost má tiež torrenting servery, ale ako vidíte v našej recenzii CyberGhost, rýchlosti sú sklamaním..

Ešte viac ako pri online streamingu je antivírus nevyhnutný pri torrentingu. Pri sťahovaní pomocou magnetického odkazu neexistuje spôsob, ako zistiť, čo obsahuje súbor torrent, čo znamená, že neviete, čo vkladáte do svojho počítača. Pokiaľ však používate najbezpečnejší antivírusový softvér, ste v poriadku.

Bitdefender za to berie korunu, ale existujú aj iné možnosti, ak to nezaškrtí vašu fantáziu. F-Secure je, ako napovedá názov, bezpečný, ale je nákladný, ako môžete vidieť v našej kontrole antivírusového softvéru F-Secure. Aplikácia Kaspersky Anti-Virus sa stabilne radí v laboratórnych výsledkoch, ale v súvislosti s ochranou osobných údajov používateľa existujú obavy (prečítajte si našu recenziu aplikácie Kaspersky Anti-Virus).

Záverečné myšlienky

Existuje niekoľko ciest, ako sledovať príbeh slúžky. Bez ohľadu na to, čo prijímate, sa vám však VPN hodí. Prezrite si naše recenzie VPN a nájdite poskytovateľa, ktorý pracuje pre vás.

Užitočný by mal byť aj náš streamovací archív. Nájdete tu ďalšie články, ako je tento, na streamovanie najnovších filmov a televíznych relácií po celom webe. Nedávno sme pripravili, ako sa pozerať na Dragon Ball a ako sa pozerať na Black Panther, takže si ich pozrite.

Ako sa pozeráš na príbeh slúžky? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me