Ako sledovať lekára, ktorý je online v roku 2020

Cestovanie vesmírom a časom je jednoduché, ak ste Timelord. Pre nás bežných ľudí však lov našich obľúbených televíznych programov vyžaduje, aby sme boli na správnom mieste v správny čas alebo aspoň dostatočne blízko na to, aby sme rekordér postavili. Pre fanúšikov fanúšikov, ktorí nemajú vlastný stroj času, to znamená byť v Anglicku o 19:00. v nedeľu v noci.


Fanúšikovia mimo Veľkej Británie sa budú musieť uchýliť k prefíkanosti, ak chcú sledovať dobrodružstvá svojho obľúbeného Gallifreyana. Našťastie existuje veľa ďalších spôsobov, ako sledovať reláciu, ako sú napríklad streamingové služby.

Pravidelne však menia svoje knižnice, takže je ťažšie ich sledovať ako navigačný systém Tardis. Preto sme zostavili túto príručku o tom, ako sledovať doktora Whoa, aby vás udržiaval v čo najväčšej miere.

Sledovanie klasiky

Sledujte lekára, ktorý je online
© Amazon

Vyskúšať prvé lekárove dobrodružstvá doktora je ako cestovanie časom. Prvých niekoľko sezón prehliadky je čiernobielych. Farba sa prejaví až po treťom doktorovi.

Niektoré staršie epizódy sú na DVD a Blu-ray diskoch, takže vyhľadajte epizódy na Amazone. Ak ste už starí ako doktor, môžete mať zaklopať VHS prehrávač, ktorý dokáže prehrávať videokazety predávané na eBay alebo z kufrov automobilov.

Nie všetko z klasickej série je však možné kúpiť. Hlavné pásky v prvých niekoľkých sezónach boli vymazané, keď BBC vymazala záťaž zo svojich archívov, aby ušetrila peniaze za ukladanie dát (vložte tu spomenutý vtip o našom najlepšom článku o ukladaní v cloude – ed.). To znamená, že pre každú epizódu je zvuk a nájdete videá, ktoré ju prehrajú so statickými obrázkami z relácií.

Rovnako ako doktor, aj užívatelia Windows pochopia ťažkosti s prácou s nespoľahlivým strojom. Aj keď nemôžete cestovať časom, ak dôjde k strate práce, môžete si svoj život jednoduchšie zálohovať vopred. Pozrite sa na našu online príručku pre zálohu systému Windows, kde nájdete informácie o nízkej úrovni.

Uvidíte tiež, čo sa stalo, keď sa nízkorozpočtová show pokúšala umiestniť monštrá a cudzincov na obrazovku každý týždeň v dňoch pred CGI. Nie je to vždy pekné. Vtedy však boli veci jednoduchšie. Nebolo potrebné sa obávať globálneho otepľovania alebo počítačovej kriminality.

Doctor Who Streams

Amazon Prime Video má najnovšie vydanie relácie v USA. Vo Veľkej Británii, kde sa zdá, že Tardis vždy skončí, môžu diváci sledovať modernú inkarnáciu seriálu na serveri Netflix. Ak sa chystáte zaregistrovať v službe, prečítajte si náš článok o hackeroch Netflix, ktorý vám pomôže začať.

BBC iPlayer pre britských platiteľov licenčných poplatkov vám umožňuje prístup k moderným epizódam. Je blokovaný mimo Veľkej Británie, existujú však spôsoby, ako sa obísť. Prezrite si náš najlepší článok VPN pre iPlayer a požiadajte ho o radu.

iPlayer

Nájdenie klasickej série platených služieb je omnoho zložitejšie. Hulu mal v minulosti vybrané epizódy. Odporúčame vyhľadať aktuálnu knižnicu vo vašom regióne a zistiť, či sú k dispozícii. Twitch a BBC streamovali aj klasické epizódy, takže v prípade, že tak urobia, sledujte ich..

Stream lekára, ktorý zadarmo

Webové stránky, ako je Couchtuner, vám umožňujú naladiť sa kdekoľvek a kedykoľvek, ale odkazy zvyknú regenerovať každú tak často. Spoločnosť Google je vaším priateľom, pokiaľ ide o ich nájdenie.

Zákonnosť takýchto webových stránok je otázna. Ak ich používate na prezeranie diel bez autorských práv alebo za ktoré ste zaplatili (napríklad, ak ste platcom licenčných poplatkov), zákonné vody sa stanú matnými..

Pri prehliadaní streamingových webových stránok sa vyplatí mať nainštalovaný blokovač automaticky otváraných okien, pretože nikdy neviete, čo sa skrýva na pozadí. Škodlivý JavaScript môže byť ťažšie na mieste než Ticho.

Doktor Who a Kodi

V roku 2004 debutovala mediálna platforma Kodi približne o niečo dlhšie ako Nu-Who. Je to vynikajúci spôsob zobrazenia mediálneho obsahu. Ak ju chcete vyskúšať, prečítajte si našu príručku Kodi, kde nájdete tipy na jej nastavenie a čo najlepšie využitie.

Má široký výber doplnkov, ktoré vám umožňujú streamovať médiá, a možno ich budete môcť nájsť u Doctor Who. Je to tiež skvelý softvér pre drotárov, takže by mal vyhovovať rádým časomery na zem. Viac informácií nájdete v našom článku o najlepších úložiskách Kodi.

Schováva sa za pohovkou

Existujú aj miesta, kde môžete torrentovať epizódy Doctor Who. Torrenting je legálna sivá oblasť, ale najskoršie epizódy zo 60. rokov sú v niektorých krajinách pravdepodobne v poriadku. Platnosť autorských práv uplynula 50 rokov po vytvorení diela a stále sa stáva v mnohých častiach sveta, čím sa stáva verejným majetkom.

Vďaka monštrum, ktoré by vyděsilo dokonca doktora Whoa, podnikového právnika, mnoho miest predĺžilo dĺžku autorských práv na 70 rokov, takže ak máte bydlisko v jednej z týchto krajín, budete musieť počkať dlhšie, ak ste nie je ochotný doniesť si pirátsky klobúk.

Ak chcete prehľadávať tmavšie rohy webu, môžete naraziť na niekoľko príšer. Vírusy, trójske kone a ďalšie náhrobky sa môžu schovávať za najnevinnejšími hľadanými odkazmi. Streamovanie a torrentovanie webových stránok by sa malo používať opatrne. Odporúčame neklikať na ich reklamy a dvakrát skontrolovať, na čo chcete kliknúť.

Ochrana pripojenia k virtuálnej súkromnej sieti vám môže poskytnúť pokoj. Rovnako ako zvukový skrutkovač, sieť VPN môže vyriešiť mnoho problémov jednoduchým stlačením tlačidla. Využite aj náš článok o zabezpečení VPN a hackovanie bude ťažšie ako Dalek Pathweb. Registrácia do jednej z najlepších sietí VPN na torrenting vám tiež pomôže chrániť vás pred zvedavými očami.

Záverečné myšlienky

Doktorove časovo dobrodružné dobrodružstvá boli koncipované ako prostriedok na sprostredkovanie histórie deťom. Keď sa predstavili cudzinci a príšery, boli to veľké hity s divákmi a čoskoro neosadená história ako zameranie prehliadky..

V súčasnej dobe televízor prijíma zadné sedadlo do iných formátov. Našťastie to neznamená, že si stále nemôžeme užívať naše obľúbené staré šou, aj keď potrebujeme nájsť nové spôsoby, ako to urobiť..

Ako vidíte, existuje takmer toľko spôsobov, ako sa pozerať na doktora, ako sú lekári. Dajte nám vedieť, či sa vám podarilo získať spôsob, ktorým ste opravili svojich vlastníkov pomocou niektorej z metód, ktoré sme opísali. Ak viete lepšiu, povedzte nám o tom v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map