Ako sledovať Flash online v roku 2020 a rýchlo

Flash je druhá šou v Arrowverse a takmer tak populárna ako prvá, Arrow. Nasleduje mladý vedec menom Barry Allen, ktorý sa po vedeckom experimente pokazí, dostane nadľudskú rýchlosť a začne nosiť červený spandex, aby pomohol ľuďom z úzkych miest. Ak sa vám zdá táto príťažlivosť príťažlivá, zostavili sme túto príručku, ako sledovať online Flash.


Flash je trochu ľahší ako prehliadka, z ktorej sa točil (pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako sledovať šípku, aby sme videli, čo máme na mysli), hoci občas to vyzerá oveľa vážnejšie, keď Barry a jeho tím vystopujú a uväznia. ostatní ľudia postihnutí rovnakou nehodou, ktorá ho spôsobila. Zatiaľ čo niektorí z nich využívajú svoje novo nájdené sily k dobru, oveľa viac ich používa na páchanie zverstiev.

Nasleduje príklad šípky v tom, že jej obsadenie sa s postupujúcimi obdobiami zväčšuje, pričom stále viac ľudí sa pripája k Barrymu a ďalším, aby zastavili zločincov tak prírodných, ako aj nadprirodzených. Jednoducho naskočte a začnite sledovať nadchádzajúcu sezónu 6, nie je možné, takže by ste sa mali uistiť, že budete sledovať od samého začiatku..

K zmätku prispieva aj zvyšok Arrowverse, keď postavy a podvrháva skákanie dovnútra a von nielen z Arrow, ale aj z Legends of Tomorrow and Supergirl. Ak si však sadnete a urobíte si čas na to všetko, máte zaručenú stovky hodín kvalitnej zábavy. S týmto vedomím vám pomôžeme začať s programom Flash.

Ako sa pozerať na Flash online

Flash vysiela na CW, rovnako ako zvyšok Arrowverse, a ako taký ho môžete zadarmo sledovať prostredníctvom stránok CW a aplikácie CW. Ako vysvetľujeme v našom sprievodcovi, ako sa pozerať na CW, môžete sledovať posledných päť epizód z webu, zatiaľ čo táto aplikácia vám umožňuje zadarmo sledovať všetky Flash, ale s reklamami.

Flash na CW App

Celkovo vzaté, celkom veľa, aj keď je tu jeden úlovok: na sledovanie CW musíte mať adresu IP v USA. Každý, kto sa prihlási zo zahraničia, je zasiahnutý geoblokom. Predpokladáme, že to má zabrániť problémom s licenciami medzi CW a inými sieťami, ale pre nás divákov je to správna bolesť.

Existuje však spôsob, ako obísť akýkoľvek geoblok, a to pomocou virtuálnej súkromnej siete. Stručne povedané, sieť VPN vám umožní predstierať, že ste niekde inde, a zabezpečiť svoje pripojenie, naštartovať, takže je to celkom dobrá investícia do vašej vlastnej bezpečnosti, ako aj spôsob prístupu k väčšine zábavy. Zdá sa, že náš najlepší poskytovateľ VPN, ExpressVPN, nemá vôbec problém s prístupom k CW.

Sledujte Flash na Netflixe

Jedným z obchodov, s ktorými CW uzavrela dohodu, je Netflix, ktorý ponúka všetky Arrowverse, vrátane The Flash, v Európe a tiež aktuálny. Aj keď to nie je zadarmo ako aplikácia CW, má to výhodu, že má ešte väčšiu knižnicu šou na pozeranie, akonáhle sa prebojujete cez všetky fantastické dobrodružstvá našich pestrých superhrdinov. 

Flash Netflix

Ak vám to znie príťažlivejšie, pretože už máte účet Netflix, ale ešte nie ste v Európe, môžete predstierať, že ste, v sieti VPN. Aj keď je zákaz siete Netflix VPN omnoho tvrdší ako zákaz, ktorý používa spoločnosť CW, náš výber najlepšej siete VPN pre sieť Netflix by vás mal stavať v dobrom slova zmysle..

Ako sa pozerať na Flash zadarmo

Ak sa vám zdá, že všetko uvedené vyššie je pre vás príliš nepríjemné, pretože buď nie ste v Štátoch, alebo preto, že sa nechcete pripájať k sieti Netflix alebo k nákladom na sieť VPN, pokryli sme vás. Aj keď je to morálka vašou vlastnou záležitosťou, existuje niekoľko menej legálnych spôsobov, ako chytiť Flash online.

Prvým krokom je nelegálne streamovanie, na ktoré vás zvyčajne odkazujeme na PutLocker, jednoducho preto, že je to najmenej zlá skúsenosť medzi jeho bludmi. Stručný pohľad ukazuje, že sú k dispozícii všetky ročné obdobia epizód The Flash.

Flash PutLocker

Problém s väčšinou týchto bezplatných streamovacích serverov, medzi nimi PutLocker, je však šialený počet automaticky otváraných okien a reklám, z ktorých mnohé obsahujú škodlivý softvér. Pre najlepší zážitok zo sledovania, a naozaj jediný, ktorý vás neroztrhne, je použitie jedného z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien alebo jednoducho s nepretržitým prerušovaním šialenstva..

Ako pozerať blesk na Kodi

Ďalšou možnosťou je vyskúšať Kodi, čo je skvelá alternatíva streamovania. Je to mediálna platforma, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre konzolu Xbox, ale teraz bude fungovať takmer na čomkoľvek. Ak sa chcete o tom dozvedieť skôr, ako začnete klesať, prečítajte si nášho úplného sprievodcu spoločnosťou Kodi.

Rýchle vyhľadávanie našlo všetky ročné obdobia doplnku The Flash on Poseidon, jedného z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi, Poseidon, ktoré nájdete pod jedným z najlepších úložísk Kodi, Kodil. Inštalácia oboch je hračka, takže ak máte záujem pozerať skoro stovky relácií, viete, kam máte ísť.

Flash Torrents

Posledným je staromódne pirátstvo vo forme torrentingu. Stručný pohľad na naše obľúbené zrkadlo The Pirate Bay ukazuje, že je k dispozícii každé obdobie hry The Flash, hoci sme nekontrolovali kvalitu každého z týchto súborov. Medzi používateľmi, ktorí odovzdávajú video, však existujú známe mená, takže by ste mali byť v poriadku.

Flash torrenty

Samozrejme, torrentovanie čokoľvek vyžaduje problémy, takže nech robíte čokoľvek, uistite sa, že máte VPN povolenú, keď to robíte alebo očakávate oznámenia DMCA a podobne prichádzajúce doporučenou poštou. Zostavili sme zoznam piatich najlepších VPN na torrentovanie. Predtým, ako sa pustíte do temných vôd, nezabudnite sa zaregistrovať u jednej z nich..

Záverečné myšlienky

Flash je veľmi pútavá a zábavná šou, ktorá vás prekvapí skutočnými emóciami, ako aj niektorými tmavšími momentmi. Ktorákoľvek z vyššie uvedených ciest vám umožní sledovať ju v plnom rozsahu a vo vašom voľnom čase, preto vám odporúčame strieľať hneď teraz.

Čo si myslíš o The Flash? Máte radšej Arrow? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo neváhajte zdieľať akékoľvek metódy sledovania, ktoré ukazujú, že sme zmeškali. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map