Ako sledovať filmy online zadarmo v roku 2020

Vo veku, keď potrebujete na prácu vo filme druhé zamestnanie, niet divu, že čoraz viac ľudí hľadá spôsoby, ako sledovať filmy online. Chceme vám povedať, ako sa pozerať na filmy zadarmo, takže si môžete z obchodu vziať nejaké občerstvenie vo výške 1 USD a pozerať sa z pohodlia gauča, čo ste chceli vidieť.


Existuje mnoho spôsobov, ako sledovať filmy zadarmo, ale ako a kde ich nájdete, sa scvrkáva na to, aké sú staré. Možno sa budete chcieť usadiť s klasikou alebo sa stratiť v jednom z najnovších Hollywoodu. Nech už je to čokoľvek, nezasahujte do webových stránok, ktoré vás požiadajú o registráciu a urobte milión prieskumov, len aby ste zistili, že nemôžete dokončiť posledný. Strácate čas.

Sledujte filmy online zadarmo

Ak ste po nových filmoch, budete si musieť zašpiniť ruky. Aj keď nepripúšťame pirátstvo, nie sme tu, aby sme vám povedali, čo je správne alebo čo zlé. Môžeme vás však nasmerovať správnym smerom a odporučiť vám, aby ste to robili bezpečne.

Ak nemáte príliš veľa práce na kvalite, existuje veľa stránok, ktoré streamujú obsah chránený autorskými právami. 123Movies bolo jedným z najpopulárnejších, ale v roku 2018 sa zastavilo, pravdepodobne kvôli tlaku zo strany orgánov. Existujú alternatívy, ako napríklad Putlocker, SolarMovie a LookMovie. Nezabudnite, že mnohí musia hrať hudobné stoličky s ich názvami domén, aby zostali online, takže ich možno budete musieť vykopať, aby ste ich našli.

Sledujte filmy zadarmo

Vzhľadom na to, že robíte nejaké riskantné veci, odporúčame vám zaregistrovať sa v dobrej virtuálnej súkromnej sieti. Používanie siete VPN vás ochráni tak, že skryjete svoju totožnosť a utajíte svoje činnosti, čo znamená, že môžete pokračovať anonymne. ExpressVPN odovzdáva to najlepšie, čo je k dispozícii, ako si môžete prečítať v našej recenzii ExpressVPN.

Vaše údaje a súkromie sú ohrozené dokonca aj na najznámejších webových stránkach pre filmy zadarmo. Mnohé z nich sú napadnuté vírusmi a hoci ich sami nič nesťahujete, môžu stále infikovať váš počítač. Z tohto dôvodu odporúčame nainštalovať aj slušný antivírus. Bitdefender je jednou z najlepších možností na ochranu pred online hrozbami. Pridajte k tomu jeden z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien a bude dobré ísť.

Sledujte filmy na Kodi zadarmo

Kodi je domáce kino s otvoreným zdrojom. Umožňuje vám streamovať, ukladať a organizovať médiá a je kompatibilný s väčšinou platforiem. Po nainštalovaní ho môžete prispôsobiť svojim preferenciám. Ak ste na tom nový, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi.

Mnoho ľudí si myslí, že Kodi je nezákonné, ale nie je to samo o sebe. Repozitáre môžete nainštalovať pomocou doplnkov, ktoré vám poskytujú prístup k obsahu, z ktorých niektoré sú oficiálne a niektoré nie. To je to, čo ho robí nezákonným. Neoficiálne doplnky vám umožňujú prístup k množstvu pirátskeho obsahu.

Jeden z najlepších doplnkov sa nazýva Dohovor. Na internete nájde torrenty filmov a streamuje ich. Vďaka tomu získate takmer každý film, ktorý by ste mohli chcieť, a možno nájdete niektoré, ktoré sú stále v kinách. Existujú aj ďalšie doplnky a naše obľúbené položky sme zaradili do nášho najlepšieho dielu pre doplnky Kodi.

pozerať filmy zadarmo
© KodiVPN

Faktom je, že aj v prípade spoločnosti Kodi stále vysielate torrent, takže by ste mali používať sieť VPN, aby ste sa chránili a skryli. Nemôžete poraziť ExpressVPN, ale môžete si pozrieť náš najlepší článok VPN pre Kodi, kde nájdete viac možností.

Dalo by sa tiež hľadať torrent filmu, ktorý chcete sledovať na webových stránkach, ako je The Pirate Bay, ale mali by ste sa chrániť. Naša najlepšia sieť VPN na torrenting obsahuje niekoľko návrhov, ktoré zodpovedajú tejto úlohe.

Sledujte filmy prostredníctvom streamovacích služieb

Na sledovanie filmov môžete tiež používať streamingové služby, napríklad Amazon Prime Video, Hulu, Vudu alebo Netflix. Majú slušné výbery a aj keď nebudú mať vo svojich knižniciach najnovšie blokátory, niektoré sa rýchlo pridajú.

Aj keď žiadny z nich nie je zadarmo, môžete sa prihlásiť na bezplatné skúšky a zistiť, či sa vám páčia. Ak sa nechcete prihlásiť na odber, nezabudnite ho zrušiť skôr, ako sa naúčtuje poplatok. Potom sa môžete kedykoľvek rozhodnúť neustále sa prihlasovať pomocou falošných e-mailových adries. Je to nepríjemné, ale hej, zadarmo je zadarmo.

V závislosti od toho, kde sa práve nachádzate, možno zistíte, že ich knižnice sú obmedzené geoblokami. Zvyčajne sa s nimi môžete obísť stiahnutím VPN a jej pripojením k serveru na inom mieste. Keď to urobíte, budete mať prístup k oveľa väčšiemu počtu titulov ako predtým. Napríklad sa možno budete musieť pripojiť k serveru v EÚ a pozerať sa na zázrak Marvel (prečítajte si náš návod na sledovanie príručky The Avengers)..

Netflix je však dosť komplikovaný a má jeden z najmodernejších detekčných systémov VPN, ako si môžete prečítať v našom článku o tom, ako prekonať zákaz Netflix. Našťastie sme pre vás urobili tvrdú prácu a našli sme najlepšiu VPN pre Netflix.

ExpressVPN je najlepšou voľbou pre obídenie systémov Netflixu a najlepšiu VPN pre streamovanie všeobecne. NordVPN je však ďalšou najlepšou voľbou, pretože je vynikajúci nástroj na obídenie geoblokov streamovacích služieb. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN a získajte viac informácií.

Záverečné myšlienky

V závislosti od toho, čo sledujete, existuje mnoho spôsobov, ako sledovať filmy online. Na jednej strane existujú webové stránky a služby, ktoré ponúkajú slušnú knižnicu, ale nemusia mať najnovšie filmy a môžu prísť s výplatou. Na druhej strane existuje veľa spôsobov, ako sledovať to, čo chcete zadarmo, ale ak ste po jednom, ktorý je stále v divadlách, je toho viac.

Môžete použiť webovú stránku, napríklad Putlocker, rozhodnúť sa pre torrenting alebo nastaviť Kodi pomocou doplnku. Ak to však chcete urobiť, musíte začať tým, že sa budete chrániť pred nebezpečenstvami online a právnymi ťažkosťami s jedným z našich najlepších poskytovateľov VPN a antivírusom..

Dúfajme, že sme vám pomohli naplánovať vašu ďalšiu filmovú noc za lacnú. Ak existujú spôsoby, ako získať bezplatné filmy, ktoré nám unikli, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map