Ako sledovať evanjelium v ​​roku 2020, o dvadsať rokov neskôr

Keď sa v roku 1996 vysielala posledná epizóda Neon Genesis Evangelion, japonskí diváci sa hnevali. Po sledovaní série, ktorá povýšila anime na úroveň vyvolávajúcu myslenie, sa koniec cítil ako sklamanie. Nielenže sa skončila ich obľúbená show, ale finále sa nepodarilo uspokojiť. Napriek tomu história vníma Evangelion priaznivo, kritici ho označujú za povodeň v japonskej animácii.


Spoločnosť Netflix oznámila, že na budúci rok pridá do svojej knižnice Evangelion, ale apríl je ešte ďaleko. Tí, ktorí chcú vidieť bojových anjelov Shinji, Rei a Asuka v apokalyptickom Tokiu, hľadajú lepšie alternatívy online, aspoň zatiaľ. DVD a Blu-Ray nie sú ani možnosti, pretože práva sú mimo Japonska obmedzené.

Či už ste nováčik, ktorý sa chce pozerať na orientačný bod v japonskej animácii, alebo na anime fanúšik, ktorý chce vidieť, o čom všetkom je ten humbuk, urobili sme ťažký pokus, aby sme zistili, kde sa môžete pozrieť na šou. Pôvodná séria z konca 90. rokov je najlepším miestom na začiatok. Ukážeme vám, ako sa pozerať na Evangelion na bezplatných webových serveroch, platených službách prostredníctvom VPN a dokonca aj na doplnkoch Kodi.. 

Urobili sme tak aj pri iných významných prehliadkach; pozrite si naše kusy o tom, ako sledovať príklady hier Game of Thrones a ako sledovať príklady House of Cards. Ak anime nie je vaša vec a dávate prednosť pravidelným sieťam Netflix, pozrite si naše najlepšie hacky siete Netflix.

Sledujte Evanjelium zadarmo

Okamžitý a užívateľsky prívetivý spôsob, ako sledovať Evangelion, je prostredníctvom bezplatného streamovania. Prístup k vysokokvalitným epizódam s anglickými dabami alebo titulkami je jednoduchý, takže začatie pozerania si vyžaduje trochu času alebo nastavenia. Webové stránky, na ktorých sa práve nachádzajú, majú svoje vlastné výzvy, pretože sú často preliate pop-up reklamami, ktoré obsahujú malware. Existujú však spôsoby, ako ich bezpečne navigovať..

Pre svoju prvú obrannú líniu choďte s jedným z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien. Pomáhajú zmierňovať nepríjemnosti a zabraňujú škodlivému softvéru preniknúť do vášho systému. Ďalšou úrovňou bezpečnosti, ktorú treba pridať, je antivírusový softvér. Ak chcete začať, pozrite si naše antivírusové recenzie. Preskúmali sme niektoré z najlepších na dnešnom trhu a máme pocit, že máme čo najlepšie antivírusové riešenia.

Prechod na webové stránky s automaticky otváranými oknami ohrozuje vaše súkromie. Keď vstúpite na stránku, nielen prijímate údaje, ale tiež ich odosielate. Nedá sa to obísť, pokiaľ nechcete prestať používať internet; ďalšie informácie nájdete v našej online príručke na ochranu osobných údajov.

Keďže už nemáte prístup na web pravdepodobne pre vás nie je možné, zvážte prehliadanie pomocou virtuálnej súkromnej siete, ktorá zašifruje vaše údaje. To znamená, že vaše informácie zostanú počas používania týchto bezplatných webových stránok v bezpečí. Naše rozsiahle recenzie a porovnania VPN vám pomôžu vybrať jeden a začať.

V neposlednom rade sme našli dva webové stránky, ktoré ponúkajú celú sériu Evanjelia a sprievodné filmy Smrť a znovuzrodenie a Koniec evanjelia..

Image-1-AnimeHeaven

WatchDub predstavuje kompletnú sériu a filmy dabované v angličtine. Ak dávate prednosť sledovaniu s pôvodnými japonskými zvukovými a anglickými titulkami, AnimeHeaven ponúka vysoko kvalitné verzie všetkých 26 epizód a filmy s touto možnosťou.. 

Sledujte Evanjion na Kodi

Ak ste nepočuli o spoločnosti Kodi a o tom, ako môže vylepšiť váš zážitok zo sledovania doma, máme sprievodcu spoločnosťou Kodi, ktorý vás informuje o maximálnej rýchlosti. Jedná sa o komplexné mediálne centrum, kde si môžete na jednom zjednotenom informačnom paneli stiahnuť aplikácie a služby s otvoreným zdrojom.

Medzi mnohými doplnkami, ktoré ponúka Kodi, je KissAnime, doplnok, ktorý nielen ponúka Evangelion, ale stovky ďalších anime show a filmov. Má všetkých 26 epizód pôvodnej série a dva nadväzujúce filmy v titulkových a dabovaných verziách.

Image-3-KissAnime

Pripomíname: odporúčame používateľom, aby pri prístupe k doplnkom tretích strán v službe Kodi dodržiavali autorské práva. Spoločnosť nezodpovedá za podporu doplnkov ani za pomoc s problémami, ktoré sa môžu vyskytnúť. Máme článok o tom, ako používať Kodi a nainštalovať doplnky, ak potrebujete pomoc.

Zvážte pridanie VPN do svojho nastavenia, aby ste zrušili bloky ISP a získali prístup k doplnkom Kodi. Prečítajte si naše porovnanie najlepších VPN pre spoločnosť Kodi, kde nájdete návrhy.

Iné metódy

Keďže práva na evanjelium vypršali niekoľkým distribútorom mimo Japonska, nie je ľahké ich nájsť. To znamená, že hlavné platformy na streamovanie, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime Video, ho nemajú. Dokonca aj služby zamerané na anime, ako napríklad Funimation, Crunchyroll a VRV, sú krátke.

Všetko sa však nestratí, ak uprednostňujete platbu a pozeranie na dôveryhodnú službu streamovania. Amazon Japan má všetkých 26 epizód pôvodnej série, nie je však jasné, či sú možné anglické titulky. Ak chcete získať prístup k tomuto obsahu z oblastí mimo Japonska, budete potrebovať jednu z našich najlepších sietí VPN na streamovanie výberov, aj keď v špičke bude najlepšia sieť VPN pre Netflix. Náš výber najlepších sietí VPN pre Japonsko je tiež dobrý.

Image-4-Amazon-Japan

Ak žiadna z možností, o ktorých sme diskutovali, má jednu poslednú možnosť: torrenty. Vyhľadajte Pirate Bay alebo niektorý z jeho alternatívnych webových stránok, ale pred stiahnutím obsahu si nezabudnite vybaviť jednu z najlepších sietí VPN na torrentovanie z nášho zoznamu..

Záverečné myšlienky

Sledovanie Evanjelia je ako rituál prechodu. Mnohí to nazývajú majstrovským dielom, zatiaľ čo niektorí to preceňujú. Jeho vplyv, podobne ako tekutina LCL vo vnútri jednotiek Eva, sa rozšíril po modernom anime. Aj keď vám každý animátor môže povedať svoje názory na show, málokto vám môže ukázať, kde sa na to pozerať.

Nie sme tí, ktorí nechajú distribučné práva, ktorých platnosť sa skončila, prekážať tomu, aby prežili míľnik v japonskej animácii. Aj keď je ťažké nájsť pôvodnú sériu mimo Japonska, stále existuje niekoľko spôsobov, ako opraviť váš účet Evangelion a používanie VPN je spoločným menovateľom medzi nimi.

Čo si myslíš o Neon Genesis Evangelion? Existujú aj iné spôsoby, ako sledovať pôvodnú sériu, ktorá nám unikla? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map