Ako sledovať ESPN Plus v roku 2020: Sports Galore

Spoločnosť ESPN spustila svoju službu streamovania videa ESPN Plus v roku 2018 a je to skvelá voľba pre každého, kto miluje šport. Existujú však určité nejasnosti, pokiaľ ide o to, čo je zahrnuté a ako k nemu máte prístup. 


Nie je to náhrada za bežné kanály ESPN, takže to nemusí byť to, čo očakávate. V tejto príručke vám povieme, čo to je a ako sledovať ESPN Plus.

ESPN má bezplatnú aplikáciu, kde môžete získať najnovšie správy, informácie a informácie o najnovších udalostiach. Ak máte predplatené televízne predplatné, ktoré obsahuje ESPN, môžete vysielať kanály z aplikácie bez ďalších poplatkov. 

Na druhej strane ESPN Plus je možné zakúpiť ako samostatnú službu a má jedinečné funkcie, ku ktorým majú prístup iba jeho účastníci. Nemá však vyhradenú aplikáciu. Musíte k nemu pristupovať prostredníctvom existujúcej aplikácie.

ESPN Plus Obsah a ceny

ESPN Plus ponúka tisíce ďalších živých udalostí, predstavení a obsahu na požiadanie, ktoré má ESPN právo vysielať. Patria sem medzinárodné udalosti, vysokoškolské športy a americké futbalové a futbalové hry mimo trhu.

how-to-hodinky-ESPN-plus športy

Aby sme však vyjasnili, udalosti, ktoré ukazuje, nie sú udalosti, ktoré sa objavujú na hlavných televíznych kanáloch ESPN. Takže, zatiaľ čo budete mať živé udalosti od MLB, NHL, MLS a tak ďalej, nebudete môcť sledovať hlavnú udalosť, ktorá sa vysiela na sieťových kanáloch ESPN. Plus, pondelok večer futbal nie je k dispozícii na ESPN Plus.

Ak to znie priamo v uličke, budete radi, keď viete, že ide o pomerne lacnú službu. Stojí to 4,99 dolárov mesačne, alebo sa môžete rozhodnúť pre ročné predplatné na 49,99 dolárov. 

how-to-hodinky-ESPN-plus-cenová

Môžete sa zaregistrovať prostredníctvom aplikácie ESPN alebo prostredníctvom webovej stránky ESPN Plus. Okrem toho je v ponuke bezplatná sedemdňová skúšobná verzia, takže môžete zistiť, či sa vám ju ako prvá páči. Nezabudnite zrušiť odber pred koncom skúšobného obdobia, ak sa vám to nepáči, inak vám bude fakturovaná automaticky.

Začiatkom tohto roka sa ESPN Plus stala exkluzívnou destináciou udalostí UFC s platbami za prezretie. Každá udalosť však stojí naviac 59,99 dolárov navyše k predplatnému. To znamená, že noví predplatitelia si môžu kúpiť balík jednej udalosti UFC PPV a ročné predplatné ESPN Plus za 79,98 dolárov (zvyčajne 109,98 dolárov, ak sa kupujú samostatne)..

how-to-watch-ESPN-plus-UFC

Po zaplatení predplatného môžete zrušiť kedykoľvek, ale neposkytuje vrátenie platby. To znamená, že ak zrušíte, keď je predplatné stále aktívne, budete mať prístup k službe až do konca aktuálneho fakturačného obdobia.. 

Inými slovami, mesační predplatitelia budú mať prístup po zvyšok mesiaca a roční predplatitelia budú mať prístup po zvyšok roka.

Z tohto dôvodu – a skutočnosť, že sedemdňová skúšobná verzia nemusí byť dosť času na to, aby ste si boli istí, že ste so službou spokojní – môže byť dobré zvoliť si mesačné predplatné najskôr..

Kompatibilné zariadenia ESPN Plus

ESPN Plus vám umožňuje streamovať kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho môžete obsah prevziať späť, prehrať alebo stiahnuť a pozrieť si ho neskôr. Je k dispozícii vo vysokom rozlíšení a môžete ho sledovať súčasne až na troch zariadeniach.

Stačí sledovať ESPN Plus priamo z vášho prehliadača. Ak však chcete zážitok na cestách alebo ak ho chcete radšej vysielať do svojho televízora, existuje niekoľko možností, z ktorých si môžete vybrať. 

how-to-hodinky-ESPN-plus-prístroje

Možnosti na cestách zahŕňajú zariadenia iPhone, iPad a Android. Ak chcete streamovať priamo do televízora, máte k nemu prístup na zariadeniach ako Roku, Chromecast, Fire TV a tretej a štvrtej generácii Apple TV. Navyše, ak máte televízor Samsung s operačným systémom Tizen, môžete k nemu prepojiť svoje predplatné ESPN Plus a odtiaľ ho priamo streamovať.

Medzi ďalšie možnosti patria konzoly Xbox One, PlayStation 4 a Oculus Go. V prípade, že potrebujete pomoc s nastavením na ktoromkoľvek z týchto zariadení, ESPN Plus obsahuje niekoľko užitočných článkov určených na pomoc.

ESPN Plus Geoblocks

ESPN Plus nie je k dispozícii mimo USA z dôvodu licenčných dohôd. Ak ste mimo krajiny, musíte obísť svoju polohu, aby ste obídili geobloky. Môžete to urobiť pomocou virtuálnej súkromnej siete na získanie adresy IP v USA.

VPN majú mnoho ďalších výhodných funkcií, ako napríklad zabezpečenie, takže sa oplatí investovať do jednej. V našich recenziách VPN je veľa možností, ale odporúčame vám použiť ExpressVPN. Jeho použitie je jednoduché a dostanete sa za všetky obmedzenia streamovania, s ktorými sa stretnete (dokonca aj zákaz Netflix). Preto – a jej vysoké rýchlosti – je to naša najlepšia sieť VPN na streamovanie.

Je to tiež naša najlepšia VPN pre sieť ESPN, takže niet divu, že je vhodná pre sieť ESPN Plus. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste sa dozvedeli viac, alebo vyskúšajte bezrizikové so svojou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Športové udalosti na Kodi

Kodi môžete použiť aj na sledovanie športových udalostí. Ak to nepoznáte, spoločnosť Kodi je bezplatný prehrávač médií s otvoreným zdrojom. Umožní vám ukladať a prehrávať médiá a prístup k obsahu získate prostredníctvom úložísk a doplnkov. Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi.

Je to legálne, pokiaľ nesledujete obsah chránený autorskými právami. Mnoho športových udalostí sa však nachádza v neoficiálnych doplnkoch, ktoré často dodávajú nezákonné prúdy. Ak ho používate na sledovanie športových udalostí, mali by ste sa uistiť, že používate VPN, aby ste sa nezachovali. Nemôžete poraziť ExpressVPN, ale náš najlepší sprievodca VPN pre Kodi má niekoľko ďalších možností.

Existuje mnoho doplnkov na sledovanie športu na Kodi a niektoré z nich sme nazvali v našich najlepších doplnkoch pre športový kus Kodi. SportsDevil a Project D sú doplnky, ktoré nájdete v úložisku Kodil. 

how-to-hodinky-ESPN-plus-kodi

S SportsDevil môžete sledovať takmer každú živú udalosť, ktorá sa často vyskytuje, a často v rozlíšení 1080p. Projekt D je však vynikajúci pre staršie hry, pretože neexistujú žiadne živé prenosy.

Záverečné myšlienky 

Dúfame, že teraz rozumiete rozdielom medzi aplikáciou ESPN a ESPN Plus. Aj keď budete stále potrebovať predplatné na pravidelné sieťové kanály ESPN, aby ste mohli sledovať väčšinu významných športových udalostí, ESPN Plus poskytuje jedinečnú službu pre milovníkov športu v USA. Dostanete originálne relácie, živé podujatia a obsah na požiadanie za nízku cenu cena 4,99 dolárov mesačne.

Pamätajte, že ak nie ste v štátoch, nie je to koniec sveta. Svoju polohu môžete zmeniť pomocou VPN, čo v podstate vedie k tomu, že si služba myslíš, že si v krajine. ExpressVPN je najlepšou sieťou VPN na sprístupňovanie streamovacích služieb, takže je to dobrá voľba pre ESPN Plus.

Máte nejaké návrhy na sledovanie ESPN Plus, alebo nám niečo uniklo? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Pozrite si aj naše ďalšie články o zábave. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me