Ako sledovať Disney Plus s VPN v roku 2020 mimo USA

V posledných niekoľkých mesiacoch spoločnosť Disney ohlásila nový vysielací kanál Disney +, ktorý sa má spustiť 12. novembra 2019. Nemusíte však čakať, kým sa na to sami presvedčíte. Zúčastnili sme sa výkopu a zistili sme, ako sa pozerať na Disney + zadarmo a v tomto článku sa s vami podelíme o trik..


Ak sa k tomu chcete dostať priamo, kliknite sem, aby ste sa dostali na skok, alebo použite vyššie uvedený obsah. Ak chcete najskôr trochu viac zázemia na Disneyho Netflix-buster, čítajte ďalej.

V našom mesačnom stĺpci Stav cloudu sme veľa hovorili o prúdiacich vojnách. Pravdepodobne poznáte streamingový gigant Netflix, ktorý od svojho vzniku rastie takmer nepretržite pred viac ako desiatimi rokmi. Nemôžete však pestovať tak veľké – a zarobiť toľko peňazí – bez toho, aby ostatní chceli kúsok koláča.

To viedlo k súčasnej situácii, keď – podľa toho, ako počítate – existuje viac ako 15 hlavných streamingových služieb, ktoré súťažia o vašu pozornosť. Patria sem obri ako Amazon Prime Video, ako aj menšie, ale rovnako dobré služby ako CW. Aj keď sa kúsky množia, koláč ako celok stále rastie, čo je dobrá správa pre tieto masívne korporácie.

The Rise of Disney + Streaming

Túto rovnováhu však možno čoskoro rozruší, a to vďaka najväčšej zábavnej spoločnosti na svete, ktorá sa do akcie zapája. Disney, nielen obsah so spusteným webovým serverom Hulu a športovým kanálom ESPN, sa rozhodol napadnúť trón spustením svojej vlastnej stránky, Disney +, ktorá bude nosiť všetky svoje duševné autorské práva.

Disney + -Homepage

Na prvý pohľad sa to nemusí zdať ako príliš veľa, ale je tu dôvod, prečo Netflix v noci popraví dobre. Autorské práva spoločnosti Disney sa nevzťahujú iba na veci, ktoré vy a skoro každý, kto čítal tento film, vyrastali a sledovali, ako napríklad Snow White, Lion King a všetky ostatné sacharidy. Disney je už takmer desať rokov na veľkom nákupe a je držiteľom práv na množstvo obsahu.

Ducky Dominion

Disney práve teraz vlastní Fox 20. storočia a jej dcérske spoločnosti (filmové štúdio, nie zábavný kanál Fox News), Marvel Studios (myslím The Avengers, Black Panther) a Lucasfilm (Star Wars, niektoré veci Ewok), medzi mnohými, mnohými ďalšími.

Okrem zábavnej skutočnosti, že Leia a Black Widow sú teraz princeznami Disney, to tiež znamená, že Disney sleduje príjem z zábavy v miliardách dolárov, a to aj bez vlastného kanála na streamovanie. 

Disney + bude pre mnoho ľudí obrovským lákadlom, a to vďaka všetkým týmto populárnym franšízam, ale to tiež znamená, že Netflix nebude nič z toho ukazovať. Streamujúci gigant stráca na dvoch frontoch a od chvíle, keď Disney stiahol všetok svoj obsah asi pred rokom.

Disney + Cena

Ak vyššie uvedené nie je dostatočný dôvod si myslieť, že Disney sa chystá získať Netflix, je tu aj otázka stanovenia ceny. Disney + podhodnotí Netflix o výrazné rozpätie, požiada iba 7 dolárov za svoj základný plán a 13 dolárov za plán, ktorý zahŕňa Disney +, Hulu a ESPN. 

Kontrastujte to so základným plánom spoločnosti Netflix s 9 dolármi a 13 a 16 dolármi za pokročilejšie plány a my môžeme zistiť, že ide o prípad striel.

Samotný Hulu je silnou alternatívou k Netflixu a jeho spojenie s Disney + môže byť pre mnohých používateľov Netflixu príliš lákavou nástrahou. Okrem toho má väčšina domácností peniaze iba na jedno, možno na dve streamovacie odbery, takže by sa veľmi dobre mohlo stať, že Netflix bude vidieť, ako sa jeho užívateľská základňa zmenšuje. Iba čas ukáže.

Dátum spustenia spoločnosti Disney +

Dátum vydania Disney + bol stanovený na 12. novembra 2019. Spoločnosť Disney však začala skúšku služby na všetkých miestach v Holandsku. Až do 12. novembra môžu obyvatelia krajiny s dopingom a slávou sledovať Disney + na celkovom súčte jedného eurocentu, pričom v deň oficiálneho uvedenia produktu na trh sa začína plná cena 7 eur..

Predpokladáme, že Holanďania boli vybraní ako morčatá, pretože to bude dobrý trh pre Disney +, akonáhle bude oficiálne prepustený, a zároveň bude to dosť veľký trh, aby sa všetky chyby mohli včas vyrovnať..

Disney + Trial Prvé dojmy

Samozrejme sme sa venovali tomu, že vám prinášame to najlepšie zo streamovania, šli sme skontrolovať Disney + von. Bolo to vlastne zložitejšie, ako si možno myslíte, pretože servery tejto stránky neboli schopné zvládnuť záťaž počas niekoľkých prvých týždňov a nedovolili nám prihlásiť sa. Už dobré znamenie pre Disney a zlé pre Netflix.

Raz sme si všimli, že Disney + vyzerá podobne ako Netflix. Rovnako ako v, dizajn je prakticky rovnaký.

Netflix-vs-Disney +

Je to však dobrá vec, pretože môžete priamo sledovať, čo chcete. Neexistuje však rovnaká možnosť ako pri Netflixe. Potom znova, ak ste skutočne v Disney alebo Marvel, potom si môžete vybrať z viac ako dosť.

Disney + -marvel

Streamovanie prebiehalo veľmi hladko, podobne ako pri Netflixe, a určite vidíme, kde je atrakcia. Netflix má právo na obavy.

Ako môžem sledovať Disney Plus zadarmo pomocou VPN?

Dôvtipní čitatelia už prišli na to, ako môžu Disney + chytiť včas a zadarmo. Jednoducho si získajte holandskú adresu IP pomocou virtuálnej súkromnej siete, prihláste sa do služby Disney +, zaplatite cent a vy ste na pódiu.

V prípade nezasvätených je VPN program, ktorý môžete použiť na spoofovanie vašej polohy kamkoľvek a zároveň zostať v bezpečí. Sú veľmi šikovní a vždy ich odporúčame všetkým. Najlepšie VPN, podľa nášho odhadu, je ExpressVPN a to je ten, ktorý sme použili na prístup k Disneymu+.

Fungovalo to bezchybne, ako by ste očakávali od služby VPN, považujeme za najlepšiu sieť VPN na streamovanie, aj keď očakávame, že spoločnosť Disney + získa zákaz VPN, ktorý sa na rozdiel od Netflixu v blízkej budúcnosti nestane. To znamená, že teraz to funguje dobre, takže vám odporúčame dať šancu, aby ste zachytili najnovšie správy v Star Wars.

Ako sledovať Disney Plus s VPN

 1. Prejdite na stránku ExpressVPN a zaregistrujte sa
 2. Stiahnite si klienta ExpressVPN do svojho zariadenia
 3. Pripojte sa k serveru v Holandsku (ktokoľvek to urobí)
 4. Po pripojení prejdite na stránku disneyplus.com
 5. Zaregistrujte sa a zaplatte cent
 6. Vychutnajte si, aj keď nezabudnite mať ExpressVPN zapnuté

Záverečné myšlienky

Disney sa pripravuje, aby prevzal Netflix, a z toho, čo sme videli, sa formuje ako skutočný uchádzač. Aj keď spoločnosť Disney + sama o sebe nespôsobí, že sa niektorí konkurenti dostanú do studeného potu, zväzovanie spoločností Hulu a ESPN ich pevne uvedie na trh ako služba, na ktorú treba dávať pozor..

Čo si o tom všetkom myslíte? Zbavíte Netflixu, aby ste sa zúčastnili predplatného Disney +? Alebo si ponecháte oboje? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map