Ako sledovať CW odkiaľkoľvek v roku 2020

CW je celkom v pohode založená sieť v USA, ktorá si vytvorila svoje meno vďaka Arrowverse a Riverdale, ale ponúka aj množstvo ďalších relácií. Sieť tam skutočne dala toľko obsahu, usúdili sme, že by sme venovali článok o tom, ako pozerať CW, aby ste si ju mohli nechať pre seba, nech ste kdekoľvek..


Spoločnosť CW začala svoju činnosť v roku 2006 spojením dvoch existujúcich sietí. Aj keď to spočiatku zápasilo, jeho súčasnosť sa stala oporou zábavného sveta a produkovala predstavenia ako Jane Panna, veľmi moderný pohľad na telenovela a post-apokalyptická séria The 100, ktorá má viac zákrut ako horská cesta..

Najväčšími predajnými miestami pre CW sú však Riverdale, dospievajúci zúriví tvorcovia komiksov Archie, ktoré sme ocenili vlastným sprievodcom, ako sledovať Riverdale, a Arrowverse. Tento posledný termín je úlovkom všetkých predstavení usporiadaných vo vesmíre DC, napríklad The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow a samozrejme ten, ktorý to všetko začal, Arrow. 

Ak vás táto ukážka zaujíma, máme samozrejme úplného sprievodcu, ako sledovať Arrow. Ak však ide o CW v celom rozsahu, čítajte ďalej, pretože vám ukážeme, ako ho sledovať online odkiaľkoľvek na svete..

Sledujte CW Live

CW je káblový kanál ako každý iný, a preto ho môžete zahrnúť do akéhokoľvek balíka, ktorý máte s vašim káblovým poskytovateľom, pokiaľ ste v USA alebo určitých častiach Kanady. Keďže však na stránkach Cloudwards.net skutočne nie sú všetky tie pozemské veci, sústredíme sa na spôsoby sledovania CW online..

Ak chcete mať všetko, čo CW ponúka, keď vysiela, Hulu ho ponúka ako súčasť svojho balíka Live TV, ktorý vám pobeží asi 45 dolárov mesačne a má v sebe veľa kanálov, plus všetky pravidelné streamy Hulu. ponúk. Ak vám to znie dobre, odporúčame vám to vyskúšať. Upozorňujeme však, že Hulu majú prístup iba ľudia s IP adresou v USA..

Ak nie ste v USA, ale stále sa chcete pozerať na Hulu, budete musieť na výber Hulu použiť jednu z našich najlepších sietí VPN, aby ste prekonali drastický zákaz VPN v službe.

Ďalším spôsobom, ako sledovať CW online, je navštíviť webovú stránku CW, kliknúť na kartu „Ukážky“ alebo prejsť na vyhľadávací panel a zadať názov toho, čo chcete sledovať. CW ponúka niekoľko posledných epizód každej relácie naživo na webe so vstavaným prehrávačom zadarmo, ale s reklamami. Celkovo je to celkom dobré a je to skvelý spôsob, ako dohnať relácie počas ich vysielania alebo ak ste zmeškali epizódu..

CW ukazuje

CW je však geoblokovaný iba pre návštevníkov z USA, takže na pripojenie sa znova budete musieť použiť virtuálnu súkromnú sieť. VPN lokalizuje vašu polohu, takže môžete predstierať, že ste v štátoch. Blok postavený v CW nie je veľmi hrozný, takže je to práve tvoja strieborná podšívka.

V tomto článku sme použili ExpressVPN, ktorý sa zdá byť po celý čas v poriadku, na mobilných aj stolných počítačoch. Prečítajte si viac o službe v našej recenzii ExpressVPN.

Existuje však lepší spôsob, ako pozerať CW ako na webe, a to pomocou aplikácie. Pozrime sa na to.

Pozrite si aplikáciu CW

Ak chcete nájsť aplikáciu CW, jednoducho prejdite na webovú stránku a prejdite na kartu Aplikácie. Nájdete tu veľa zariadení, na ktorých môžete aplikáciu nainštalovať. Kliknite na ten, ktorý chcete, a vy ste mimo závodov. Všimnite si však, že aplikáciu nie je možné nainštalovať na stolné počítače, čo je trocha bolesti, ak máte iba laptop a telefón (ako je ten váš).

V tomto článku sme nainštalovali aplikáciu CW do smartfónu s Androidom a rozprávali sa s ňou. Vyzerá to celkom dobre, aj keď pravdepodobne vyzerá lepšie na vašej inteligentnej televízii alebo tablete.

Aplikácia CW

Celkovo je to veľmi ľahko použiteľná aplikácia a veľmi ju odporúčame, najmä ak je bezplatná. Reklamy môžu byť nepríjemné, ale nie sú také zlé ako napríklad webové stránky ako PutLocker a podobne (prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako sledovať drôt pre ďalší program, ktorý je k dispozícii pre PutLocker)..

Rovnako ako na webe CW je však aplikácia uzamknutá v oblasti, takže na prístup k nej budete potrebovať sieť VPN zo zahraničia. Rýchly test ukazuje, že ktorákoľvek z najlepších služieb VPN urobí trik, hoci CW to zrejme neberie príliš vážne. 

Inštalácia aplikácie z krajín mimo USA je však iná vec, pretože v obchode Google Play sa jej nedovolí oklamať VPN. Nakoniec sme stiahli súbor APK z tohto webu, jedná sa však o jeden z tých obchodov, ktoré sú predmetom „na vaše vlastné riziko“. To znamená, že APK nám zatiaľ nepriniesol žiadne problémy.

Sledujte CW relácie na Netflixe

Ak sa všetko, čo sa týka správ s webmi, odbermi, aplikáciami a súbormi APK, javí ako príliš veľké problémy, existuje posledný spôsob, ako môžete sledovať veľa, aj keď nie všetky, relácie CW, a to prostredníctvom siete European Netflix. Verzia EÚ pre populárny webový server na streaming má licencie na celý zväzok obsahu CW vrátane väčšiny, ak má Arrowverse.

Arrow-Netflix

Ak to znie zaujímavo, pretože už máte predplatné Netflix, ale nie ste v Európe, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN pre výber Netflix a získajte prístup.

Záverečné myšlienky

CW je skvelá sieť s množstvom skvelých predstavení a má výhodu, že jej obsah je úplne zadarmo, aj keď je zablokovaný pre Spojené štáty americké. Dúfajme, že s týmito tipmi môžete sledovať Arrowverse a všetko, čo CW môže ponúknuť, bez prílišných problémov..

Čo si myslíte o CW a jeho aplikácii? Chýba nám nejaké dobré tipy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map