Ako sledovať Archer online v roku 2020: Lana, Lana, LAANAAA

Archer by mohol byť najbláznivejšou show posledných niekoľkých desaťročí, ktorá v rovnakej miere posúva hranice animácie a dobrého vkusu. Bez ohľadu na dej, autori vrhajú nevhodné vtipy, odkazy mimo kontextu a absurdné situácie. Aby sme sa ubezpečili, že ste napravení, pripravili sme túto príručku, ako sledovať Archer online.


Počas prvých niekoľkých sezón sa Archer koná v ISIS, súkromnej špionážnej agentúre, počas studenej vojny. Časové obdobie nie je jasné, pretože počítače sú ťažkopádnymi sálovými počítačmi, ale agenti a podporní pracovníci stále chodia s flip telefónom. Sme si tiež istí, že Sovietsky zväz nemal program pre vrahovcov Android (ak sú pre vás zabijaci androidi, prečítajte si nášho sprievodcu pozeraním na Westworld)..

Hlavnou postavou je muž-dieťa Sterling Archer, špičkový agent spoločnosti ISIS vďaka svojej matke Mallory, ktorá vedie spoločnosť. Je rovnakou súčasťou chladnokrvného vraha, ženského pohlavia, alkoholika a chlapca mamy, ale je tiež obrovským obchodom nejasných drobností..

Pomáhajú mu, proti ich lepšiemu úsudku, Lana, Amazonský bojovník, ako aj pomocný personál ISIS, od dobre zaveseného účtovníka Cyrila Figgisa, bojovníka za ľudské zdroje v klietke Pam a narušenej dedičky Cheryl, ktorá chráni lepidlo..

Ako si dokážete predstaviť, skupina sa dostane do bláznivých situácií a autori dokážu vyvážiť vtipy postavičiek, rozzúrený vizuálny humor a príbehy lacných špionážnych thrillierov, ktoré sú napájané magickým zrkadlom. Je to skvelé hodinky, ak máte tmavý humor a shenanigany mimo steny, takže sa pozrime, kde môžete sledovať Archer online..

Ako sa pozerať na Archer online

Archer je zo stabilnej siete FX a podobne ako jeho súrodenec The Shield je k dispozícii na streamovanie na FX +, čo stojí iba 6 dolárov mesačne a umožňuje vám prístup k niektorým dobrým reláciám. Je k dispozícii iba v USA, takže ak budete mať záujem, budete potrebovať adresu IP v USA. 

Pre fanúšikov amerického Archera so sídlom v USA však existuje ďalšia možnosť: Hulu. Hulu for Hulu má výhodu, že jej knižnica predstavení je obrovská, takže okrem sledovania Sterling a Lana Bicker môžete tiež sledovať Bleach alebo niektorú z ďalších stoviek relácií a filmov.

lukostrelec-Hulu

Nevýhodou Hulu je, že má jeden z najlepších blokov virtuálnej súkromnej siete v podnikaní, takže ak chcete k nemu pristupovať z krajín mimo USA alebo dokonca len používať VPN na ochranu súkromia, uvidíte najviac prázdnu obrazovku času. Pomôže vám naša najlepšia sieť VPN pre výber Hulu.

Ak nie ste fanúšikom Hulu alebo FX + a ste v Európe, máte šťastie. Všetkých deväť sezón Archeru je k dispozícii v krajinách EÚ, ako aj veľa mimo dosahu Bruselu. Ak máte predplatné Netflix a nie ste v Európe, môžete použiť jeden z našich najlepších výberov VPN pre Netflix na obídenie zákazu Netflix VPN a na sledovanie depresie Cyril.

Archer-Netflix

ExpressVPN sa nám najviac páči, keď sa dostaneme do Netflixu, a tiež robí dobrú prácu pri dosahovaní Hulu. 

Ako sledovať Archer online zadarmo

V tomto veku digitálneho pirátstva je výdavky na ťažko zarobené peniaze za zábavu vedomé rozhodnutie. Pre tých z vás, ktorí sa necítia radi, že si podšívate vrecká vysokopodnikových vedúcich pracovníkov, ktorí sú zlomení alebo ktorí sa jednoducho cítia príliš nihilisticky na to, aby zaplatili za čokoľvek, existuje veľa ďalších možností, ako sledovať Archer online..

Prvým krokom je bezplatné streamovanie, ktoré sa zvyčajne vykonáva na podvodných webových stránkach, ako sú Couchtuner a Putlocker, a netýka sa to iba surfovania, vyhýbania sa niekoľkým tuctom automaticky otváraných okien a kliknutia na požadovanú show. V čase písania mal Putlocker všetkých deväť sezón Archera, ale Couchtuner nemal.

Archer-putlocker

Keď sme povedali, že tieto kontextové okná sú cenou, ktorú platíte, nerozprávali sme si, preto vám odporúčame použiť zabezpečený prehliadač a nainštalovať jeden z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien, pokiaľ nechcete, aby bol počítač napadnutý väčším počtom vírusov ako CDC. laboratórium. 

Ak máte zmluvu na niečo nepríjemné, zbavte sa toho jedného z našich najlepších antivírusových riešení. Môžete dokonca chcieť spustiť skenovanie po krátkej návšteve. Vieme, že sme to urobili.

Ako sledovať Archer na Kodi

Ďalšou možnosťou streamovania, a nie menej nelegálnou ako pomocou Putlockera, je Kodi. Umožní vám spustiť a nainštalovať ho na takmer akomkoľvek zariadení, ale je zložité ho použiť, ak naň nie ste zvyknutí. Máme však úplného sprievodcu spoločnosťou Kodi, ktorý vám to uľahčí. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si ho.

lukostrelec-kodi

Stručný pohľad okolo ukazuje, že doplnok Poseidon má všetky obdobia Archera. Nájdete ho pod jedným z najlepších úložísk Kodi tam, Kodil, a malo by byť ľahké ho nainštalovať. Kodi však nie je úplne legálne, preto odporúčame pri sledovaní Archera alebo čokoľvek iného používať jednu z našich najlepších sietí VPN na výber Kodi..

Archer Torrents

Poslednou možnou cestou je zdieľanie súborov typu peer-to-peer alebo torrentovanie, ako je známe. Rovnako ako populárny ako Archer, existuje veľa torrentov pre vaše potešenie zo sledovania. Torrenting je nezákonný, takže predtým, ako sme odišli a skontrolovali sme, zapojili jednu z VPN z našej najlepšej VPN na torrentovanie, v tomto prípade NordVPN..  

Archer-torrentov

To sú tiež najlepšie výsledky, takže nie je dostatok možností. Rýchly pohľad na niekoľko komentárov pod niektorými z týchto súborov ukazuje, že medzi videosúbormi sa vyskytol malvér, takže pri kliknutí naň buďte opatrní.

Záverečné myšlienky

Archer je skvelá šou a ako vidíte, nejestvuje dostatok možností, ak si ju chcete pozrieť online, takže ak sa vám páči pozeranie špinavých úst, politicky nesprávne špióni sa navzájom trhajú s niektorými najlepšími reorganizátormi. “ Budem to niekedy počuť.

Čo si myslíš o Archerovi? Je horúce alebo nie? Čo si myslíte o našich možnostiach prezerania? Poznáte niečo lepšie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map