Ako sa zbaviť chyby servera Netflix Proxy v roku 2020

Ak ste niekedy používali sieť VPN a pokúsili ste sa sledovať sieť Netflix súčasne, pravdepodobne ste narazili na nepríjemnú chybovú správu m7111-5059 a sprievodný text: „Zdá sa, že používate odblokovač alebo server proxy. Vypnite ktorúkoľvek z týchto služieb a skúste to znova. “ Tento článok sa týka obchádzania tejto frustrujúcej chyby servera Netflix.


Ak nemáte náladu čítať príliš veľa a chcete sa len vrátiť k sledovaniu Archera, najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť chybe proxy, je zaregistrovanie sa jednej z najlepších sietí VPN pre Netflix, ExpressVPN alebo NordVPN a použitie ich servery pre prístup k Netflix.

ExpressVPN v súčasnosti vedie obchod, v rámci ktorého získate zadarmo tri mesiace navyše, keď sa zaregistrujete na rok, zatiaľ čo NordVPN má takmer bezkonkurenčný trojročný plán na odhlásenie. Obe siete VPN majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže nemusíte nič stratiť.

Ak chcete trochu podrobnejšie informácie, držte sa pri rozhovore trochu o tom, ako funguje chyba servera proxy a o rôznych spôsoboch, ako ho opraviť, keď príde.

Prečo sa zobrazuje chyba servera proxy?

Vo všeobecnosti sa chyba servera proxy vyskytne iba pri používaní virtuálnej súkromnej siete alebo servera proxy (duh) pri vstupe do siete Netflix. Existuje niekoľko ojedinelých prípadov, keď ľudia, ktorí nepoužívajú, boli zasiahnutí chybou obľúbených stránok Netflix každého, zvyčajne je to preto, že ich poskytovateľ internetových služieb používa jednu z rovnakých adries IP, ktoré používa aj sieť VPN.. 

Netflix-Unblocker-error

Úplné vysvetlenie, prečo vám spoločnosť Netflix nedovolí používať server proxy, odblokovač alebo sieť VPN, nájdete v našom článku o zákaze siete VPN spoločnosti Netflix. Stručne povedané, je to kvôli streamingovému gigantu, ktorý obchoduje s distribútormi obsahu. zobrazovať iba určité série a filmy na určitých miestach. 

Aby sa to obišlo, mnoho ľudí začalo používať VPN, aby vyzerali, akoby boli v USA, napríklad v Spojených štátoch, aby mohli sledovať relácie, ktoré tam boli uzamknuté. S partnermi spoločnosti Netflix to nesedí príliš dobre, takže spoločnosť Netflix bola nútená implementovať tu najtvrdšiu blokátor VPN, ktorá bola konkurenciou iba toho, ktorý používa spoločnosť Hulu..

Ako môžem obísť chybu servera proxy na serveri Netflix?

Digitálny blok, ktorý nie je možné napadnúť, sa, samozrejme, ešte musí vymyslieť a Netflix to nie je nič iné. Všetko, čo musíte urobiť, keď budete konfrontovaní s chybou streamovania, je jednoducho prepnúť servery v sieti VPN, ktorú používate. Ak teda smerujete svoju prevádzku cez Los Angeles, prepnite na server v San Franciscu. To isté platí pre Európu: Amsterdam nefunguje? Prepnite do Paríža.

expressvpn-review-server-lokality

Existujú však dve veci, ktoré to robia menej jednoduchým, ako by malo byť. Prvým je, že Netflix vždy hľadá IP adresy, o ktorých si myslí, že patria do VPN alebo proxy serverov, takže nemôžete očakávať, že váš nový obľúbený server bude pracovať príliš dlho. Každú chvíľu sa stretnete s chybou proxy servera Netflix a budete musieť nájsť nový server.

Druhým letom v masti je, že mnohé zo služieb, ktoré sa ponúkajú ako veľká sieť VPN pre Netflix, sú čokoľvek iné. Faktom je, že rozdelenie na streamingové služby je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa ľudia prihlasujú do sietí VPN, takže tvrdenie, že to môžete urobiť pre zákazníkov, je dôležitou súčasťou zarábania peňazí..

Pri testovaní sietí VPN, ktoré dokážu poraziť Netflix, sme však rýchlo zistili, že existuje len menšina služieb, ktoré sa môžu vyhnúť chybe proxy servera Netflix, a potom nie vždy. ExpressVPN a NordVPN môžu byť tým najlepším VPN vo svete, ale aj s nimi budete musieť občas tancovať server Netflix. Menej často ako s ostatnými.

Ďalšie možnosti, ktoré sa nám naozaj páčia, sú CyberGhost, VyprVPN a Windscribe. Upozorňujeme však, že posledný bezplatný plán nenabízí prístup k sieti Netflix. Službu neobviňujeme ani: Prečo ponúkajú niečo zadarmo, keď sú ľudia za to veľmi jasne pripravení platiť?

Čo Proxy pracuje s Netflixom?

Vedľajšia poznámka, žiadne proxy tam vonku nefunguje s Netflix. Proxy sú ďaleko za krivkou v porovnaní s VPN. V posledných niekoľkých rokoch sme ešte nenašli taký, ktorý túto prácu zvládne. Ak chcete, aby sa prístup do siete Netflix javil v inej krajine, ako je vaša, VPN je cesta. Máme špeciálny článok, ak by ste sa chceli dozvedieť viac o proxy a VPN.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vyššie uvedené informácie vám pomôžu získať opravu chyby servera proxy servera Netflix, ktorú potrebujete. Používanie siete VPN je skutočne jediná vec, ktorá bude fungovať, a dokonca aj keď nie každá služba, je k dispozícii strieborná strela. Naozaj sa nám páči ExpressVPN a NordVPN, aby sa práca dokončila, ale existuje aj mnoho ďalších služieb, ktoré to dokážu.

Aké máte skúsenosti s chybou proxy servera Netflix? Neprekonateľná prekážka alebo okamžité obťažovanie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

FAQ

 • Ako opravím chybu servera Netflix Proxy?

  Existuje niekoľko spôsobov, ale najlepšie sa zaregistrujete do siete VPN, ktorá spolupracuje so sieťou Netflix, a potom na bicykloch cez servery, kým nenájdete spôsob, ktorý vám umožní prístup k sieti Netflix v krajine, o ktorú sa zaujímate. Naše odporúčania budú fungovať , prípadne.

 • Ako vypnem proxy alebo odblokovač?

  Prejdete do ponuky VPN alebo proxy a vypnete ich. Takto samozrejme stratíte zabezpečené prehliadanie, preto namiesto toho odporúčame používať kvalitnú službu VPN, ktorá vás ochráni a umožní vám sledovať Netflix..

 • Čo znamená Unblocker alebo Proxy na Netflixe?

  V prípade Netflixu to v podstate znamená každú službu, ktorá presmeruje váš internetový prenos na IP adresu, ktorú Netflix nemá rád. Mysli na to proxy prehliadača, aký ponúka HideMyAss, alebo VPN ako CyberGhost a NordVPN.

 • Aká je najlepšia bezplatná sieť Netflix VPN?

  Žiadny z nich. Aj keď existuje niekoľko slušných sietí VPN zadarmo, žiadna z nich nemá kapacitu preraziť blok Netflix. Odporúčame vám, aby ste sa vyhli akejkoľvek bezplatnej sieti VPN, ktorá tvrdí, že vás dostane do siete Netflix. Pravdepodobne chce iba vyzdvihnúť vaše údaje.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me