Ako sa pozerať na zlomyseľné zlo v roku 2020: Sága Waltera Whitea

Breaking Bad sa stal takmer historickou show a definuje zlatý vek televízie, podobne ako The Wire alebo The Sopranos. Ak ste to ešte nevideli, alebo je viac pravdepodobné, že budete chcieť znova sledovať zlom Waltera Whitea, zostavili sme tohto komplexného sprievodcu, ako sledovať hru Breaking Bad online..


Aj keď je teraz Breaking Bad považovaný za orientačný bod v televíznej krajine, svoju prvú sezónu takmer neprežil. Málo vedúcich pracovníkov AMC, jeho hostiteľskej siete, videlo veľkú budúcnosť v príbehu učiteľa chémie, ktorý zmenil metódu na kráľa, najmä nie vtedy, ak ho konal stereotypný milý chlap Bryan Cranston. Predvádzači však vytrvali vytrvalo a skončili sme päť a pol sezóny napätej drámy.

Breaking Bad je príbeh Waltera Whitea, kedysi sľubného chemika v jeho 50-tych rokoch, ktorý skončil učenie na strednej škole v Albuquerque v Novom Mexiku, snívajúc o jeho slávnych dňoch. Je ženatý, má na ceste mladistvého syna s detskou mozgovou obrnou a dieťa. Život pokračuje, aj keď drasticky, keď je mu diagnostikovaná rakovina pľúc a potrebuje peniaze, veľa z toho, aby sa o jeho rodinu mohlo postarať potom, čo prejde.

Spolu s ním prichádza Jesse Pinkman – drogovo závislý, drogový dealer a bývalý študent Bieleho – a títo dvaja začínajú variť metamfetamín v prívese v púšti. Prenasledujú ich obchodníci s drogami, takmer pobehujú policajti a to je len prvá epizóda.

Ak vás tento stručný popis zaujíma, či sa chcete pozerať na Breaking Bad, alebo ste nadšení, že to znova uvidíte, držte sa s nami, keď vám ukážeme, kde ho môžete sledovať online. Budeme využívať bezplatné aj platené možnosti.

Ako sa pozerať na lámanie zlých online

Najprv sa pozrime na legálne spôsoby, ako môžete sledovať Breaking Bad. AMC, jej sieť, nemá vlastnú službu streamovania, ako napríklad CW. Na Netflixe nájdete všetky epizódy Breaking Bad. To isté platí pre ďalšiu základňu AMC, Mad Men, ktorá sa tiež nachádza úplne na Netflixe.

Breaking-Bad-Netflix

Rýchlo sme vyhľadali ponuky spoločnosti Netflix z viacerých krajín pomocou virtuálnej súkromnej siete – programu, ktorý vám umožní spoofovať vaše online umiestnenie – a na všetkých sme našli Breaking Bad Season 1 až 5, bez ohľadu na to, či to bola stránka v USA, stránky Spojeného kráľovstva alebo stránky EÚ.

Netflix je prítomný takmer vo všetkých krajinách sveta, s výnimkou škaredých despotických režimov, ako je Severná Kórea a podobne (ďalšie príklady nájdete v našom prehľade o cenzúre internetu).. 

Pretože však nemáme prostriedky na kontrolu všetkých výberov systému Netflix pre každú krajinu, je možné, že v jednej alebo dvoch z nich chýba funkcia Breaking Bad. V takom prípade budete musieť na získanie prístupu k sieti VPN použiť sieť VPN. krajina, ktorá to robí.

Úlohou nie však bude každá sieť VPN, pretože sieť Netflix má zavedený drakonický zákaz VPN, ktorý preťažuje väčšinu služieb. V našom prípade sme použili ExpressVPN, ktorý sa v našom dôkladnom a prebiehajúcom testovaní vždy javí ako najlepšia VPN pre Netflix. Dôrazne odporúčame, ak máte problémy s nájdením Breaking Bad na Netflix vo vašej krajine.

Ako sa pozerať na zlomy zlé zadarmo

Pre tých z vás, ktorí nemajú radi vymýšľanie pre Netflix – hoci by sme nevedeli prečo, pretože je to skvelá služba – alebo sa chcete vyhnúť politike streamingových vojen, existuje tiež veľa spôsobov, ako sledovať Breaking Bad zadarmo. Vo zvyšku tohto článku prejdeme niekoľko vašich najlepších možností.

Prvou možnosťou je bezplatné streamovanie, pričom „bezplatné“ v tomto prípade znamená nezákonné. Existuje veľa stránok, ktoré to ponúkajú, ale zvyčajne odporúčame PutLocker. 

Je to preto, že PutLocker ponúka najmenšie kontextové okná, najlepšie rozhranie a zvyčajne má všetky epizódy aktuálne, dokonca aj s temnejšími predstaveniami, ako je Timeless. Pre nikoho neprekvapuje, že má tiež všetky sezóny Breaking Bad vo svojom katalógu.

Breaking-Bad-Putlocker

Rovnako ako u všetkých nelegálnych streamovacích serverov, aj PutLocker zarába peniaze z reklám a zdá sa, že je jedno, kto ich umiestňuje. To znamená, že ak používate počítač, existuje vážne riziko, že váš počítač napadne malvérom.

Odporúčame, aby ste pri návšteve PutLocker mali jeden z najlepších blokovaných automaticky otváraných okien, ako aj slušný antivírus. V opačnom prípade riskujete, že váš počítač bude zábavný len preto, že ste chceli sledovať šou zadarmo. V prípade antivírusového programu odporúčame program Bitdefender, preto si pozrite viac v našej kontrole antivírusového softvéru Bitdefender.

Ako sa pozerať na Breaking Bad na Kodi

Ak ste takí vtieraví, ako streamujeme stránky, aké sme, Kodi môže byť pre vás lepšou možnosťou. Je to otvorená mediálna platforma, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre Xbox, ale teraz ju možno nainštalovať do takmer každého zariadenia a operačného systému. Ak by ste sa chceli o tom dozvedieť skôr, ako začnete klesať, odporúčame vám vyhľadať viac informácií v našej príručke Kodi.

Čo sa týka hry Breaking Bad, rýchly pohľad okolo ukazuje, že je k dispozícii v našom obľúbenom doplnku Poseidon, ktorý nájdete pod jedným z najlepších úložísk Kodi, Kodil. Ak sa však rozhodnete pre trasu Kodi, nezabudnite použiť jednu z našich najlepších sietí VPN pre výber kodi, pretože to, čo robíte, je technicky torrentujúce sa, a teda nezákonné vo väčšine častí sveta..

Breaking Bad Torrents

To nás pekne vedie do našej záverečnej sekcie, konkrétne ako sa pozerať na Breaking Bad pomocou torrentu. Ako by ste očakávali od predstavenia tejto obľúbenej hry, zátoka Pirate Bay sa hemží iba torrentmi, ktoré majú buď jednotlivé ročné obdobia alebo celú vec, takže sa nemusíte obávať. Ak by ste však chceli, vždy by ste sa mohli pozrieť na niektoré alternatívne weby s torrentom.

Lámanie-Bad-Torrenty

Platia však zvyčajné vylúčenia zodpovednosti: torrenting sa všade považuje za nelegálny, takže bez ohľadu na to, čo robíte, použite na torrentovanie jednu z najlepších sietí VPN, keď zdieľanie súborov alebo hrozí pokuta. Organizácie na ochranu autorských práv v posledných rokoch stiahli rukavice z celého sveta, takže sa musíte chrániť.

Záverečné myšlienky

Sága Waltera Whitea a jeho rodiny, nehovoriac o všetkých farebných postáv, ktoré obývajú túto fiktívnu verziu Nového Mexika, je absolútne najvyšším bodom v televíznom rozprávaní príbehov a odporúčame ju každému, kto má rád dobrý príbeh, ktorý bol dobre rozprávaný. Dúfajme, že ktorákoľvek z vyššie uvedených ciest na sledovanie Breaking Bad vás zaujme v dobrom duchu.

Bonusom je, že keď budete hotoví, stále sa musíte tešiť na službu Better Call Saul, čo je prequel, ktorý prechádza životom jedného z najodľahlejších právnikov, ktorý kedy bol uvedený na obrazovku..

Čo si myslíte o Breaking Bad? Poznáte lepší spôsob, ako sa pozerať na ten, ktorý je uvedený nižšie? Radi by sme sa od vás dozvedeli v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map