Zastavený vývoj je neuveriteľne zábavná show naplnená okrajom suchými poznámkami, rozoznávaním vtipov s mŕtvym zápalom a špičkovými postavami. Prehliadka – vytvorená Mitchellom Hurwitzom a rozprávaná (veľmi sarkasticky) Ronom Howardom – nadväzuje na bohatú rodinu, ktorej členovia sú všetci veselo v kontakte so skutočným svetom. Zistite, ako sledovať zastavený vývoj a zistite, prečo sú v banánovom stojane vždy peniaze.


Na začiatku prehliadky rodina Bluthovcov zápasí po tom, ako bol patriarcha klanu George Sr. uväznený v nadväznosti na niektoré morálne a právne pochybné obchodné rokovania. Vstúpte do Michaela Blutha, stredného syna Georga Sr., ktorý hrá Jason Bateman – ktorý sa musí snažiť udržať rodinný podnik nad vodou, napriek zvyškom bláznivej starožitnosti svojej rodiny..

Pripojiť sa k Michaelovi je jeho alkoholická a často krutá matka Lucille; jeho dvaja neustále nezrelé bratia, Gob a Buster; jeho sestra, Lindsay, jej manžel, Tobias (samostatne identifikovaná „nikdy-nahá“) a ich dcéra Maeby; a nakoniec Michaelov syn, George Michael.

Napriek tomu, že bol okamžitý hit kritiky, prehliadka dostala zlé hodnotenie a bola zrušená po svojej tretej sezóne v roku 2006. Netflix nakoniec túto show získal, a – po dlhých prestávkach v dôsledku rušných programov obsadenia – produkoval štvrtú a piatu sezónu prehliadka.

Ako sledovať zatknutý vývoj online

Odkedy Netflix túto výstavu prevzal, môžete na streamingovej platforme sledovať všetkých päť sezón Zastaveného vývoja. Keďže však iné siete v niektorých krajinách stále vlastnia distribučné práva pre skoršie obdobia, show nie je všade k dispozícii, na rozdiel od väčšiny relácií vlastnených priamo spoločnosťou Netflix..

Netflix

Zastavený vývoj môžete sledovať na Netflixe iba v USA, Kanade, Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Belgicku, Francúzsku, Taliansku, Holandsku, Portugalsku, Španielsku a Veľkej Británii, ako aj v severských a latinskoamerických regiónoch. Ak sa nenachádzate na žiadnom z týchto miest, môžete si pozrieť nášho sprievodcu najlepšou sieťou VPN pre sieť Netflix, aby ste obišli zákaz siete VPN Netflix..

Pretože poplatky za predplatné služby Netflix sa líšia v závislosti od regiónu, presná cena bude závisieť od krajiny, v ktorej je zaregistrovaný spôsob platby – pohybuje sa však medzi 5 až 10 $ za mesiac streamovania.

Hulu

Môžete tiež sledovať prvé tri ročné obdobia na Hulu. Keďže je však platforma k dispozícii iba pre zákazníkov so sídlom v USA, budete si musieť sami zistiť adresu IP v USA, aby ste tam mohli sledovať zastavený vývoj. Hulu však veľmi dobre blokujú používatelia, ktorí sa pripájajú cez VPN, preto vám odporúčame prečítať si článok o najlepšej VPN pre Hulu predtým, ako začnete. Predplatné služby Hulu vás bude stáť 5,99 dolárov mesačne.

AmazonPrime

Nakoniec si môžete zakúpiť aj zastavený vývoj z Amazon Prime Video, kde každá sezóna stojí 19,99 dolárov (s výnimkou sezóny jedna, ktorá je iba 9,99 dolárov) alebo si môžete kúpiť jednotlivé epizódy za 2,99 dolárov. Ak ste túto službu ešte nikdy nepoužili, prejdite k nášmu sprievodcovi, ako sledovať videá Amazon Prime Video.

Ako sledovať zatknutý vývoj zadarmo

Zastavený vývoj je možné sledovať online zadarmo a našli sme všetky dostupné ročné obdobia na zariadeniach Couchtuner aj PutLocker, aj keď niektoré odkazy na epizódy na prvom prípade nefungovali. Mali by ste však pamätať na to, že tieto prúdy sú nezákonné a stránky sú neuveriteľne útržkovité.

Putlocker

Ak chcete tieto stránky používať na sledovanie zastaveného vývoja, z dôvodu ich pochybnej povahy sa oplatí prijať ďalšie preventívne opatrenia. Ich primárnym zdrojom príjmu sú nepríjemné a často škodlivé kontextové reklamy, takže sa pred začatím sledovania vyzbrojte jedným z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien..

Pripojenie prostredníctvom siete VPN je tiež dobrý nápad, najmä s ohľadom na zákonnosť používania týchto serverov typu streamovanie. Preto si pred začatím sledovania pozrite zoznam našich najlepších sietí VPN, aby ste mohli primerane chrániť seba a svoju totožnosť..

Couchtuner

Najdôležitejšou vecou je solídny antivírusový program, pretože Couchtuner aj PutLocker sú plné rôznych škodlivých kódov a iného škodlivého obsahu, ktorý môže infikovať váš počítač. Ak nemáte antivírusový softvér a zaujíma vás, kde začať, náš najlepší sprievodca antivírusovým softvérom vám poskytne niekoľko nápadov.

Ako sledovať zastavený vývoj na Kodi

Ďalšou alternatívou na streamovanie online zastaveného vývoja je Kodi. Prehliadku sme urobili rýchle a zistili sme, že je dostupná v doplnkoch Poseidon a Incursion prostredníctvom úložiska Kodil. Ak nie ste oboznámení s Kodi alebo potrebujete pomoc s jeho nastavením, máme sprievodcu Kodi, ktorý vám pomôže začať.

Poseidon

Sledovanie zastaveného vývoja v spoločnosti Kodi je rovnako nezákonné ako používanie iných alternatív bezplatného streamovania uvedených vyššie. Z tohto dôvodu stále odporúčame používať sieť VPN. Predtým, ako začnete sledovať, nezabudnite sa pozrieť na zoznam najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi. Stiahnutie a inštalácia správnych repozitárov pre Kodi môže byť tiež dosť komplikované, takže máme zoznam najlepších repozitárov Kodi, ktoré vám uľahčia proces..

Zatknuté vývojové prúdy

Nie je prekvapením, že pre takúto populárnu šou nájdete Arrested Development na viacerých torrenting stránkach. Avšak rovnako ako pri bezplatných možnostiach streamovania je torrenting nezákonný, keď ho používate na sťahovanie materiálu chráneného autorskými právami, takže sa chráňte pomocou jednej z najlepších VPN na torrenting, kde NordVPN na prvom mieste zoznamu.

torrentov

Ako vždy pri torrentingu, pred stiahnutím čohokoľvek hľadajte dôveryhodných nahrávačov a torrentov s komentármi, ktoré overujú ich autenticitu a kvalitu, pretože torrent stránky sú často mínovým poľom vírusov a falošných nahrávaní..

Záverečné myšlienky

Zastavený vývoj je jednou z najväčších televíznych komédií posledných rokov a existuje viac ako dosť spôsobov, ako si ho pozerať, a to bezplatne aj za platené streamingové služby.

Čo si myslíte o zatknutom vývoji? Miluješ nedotknuteľné starožitnosti rodiny Bluth, alebo je šou jednoducho príliš absurdná alebo suchá pre tvoj vkus? Čo si navyše myslíte o možnostiach streamovania a sťahovania uvedených v tomto článku? Sú tam všetci, alebo nám niečo ušlo? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me