Ako sa pozerať na workoholiky v roku 2020: Vyhýbanie sa práci, americký štýl

Workaholics je americká komédia, ktorá bola prvýkrát vysielaná v roku 2011. Rýchlo sa stala populárnou, bežala celkom sedem sezón a každá epizóda bola plná smiechu. Či už ste novým fanúšikom koncertu alebo si chcete pozrieť svoje obľúbené okamihy, táto príručka vám ukáže, ako sa pozerať na workoholiky online..


Pre každého, kto nevidel túto šou, sú to asi traja muži, ktorí spolu žijú, spolupracujú a čo je najdôležitejšie, párty. Svoje dni trávia vo svojich nudných zamestnaniach pri plánovaní večierkov čo najmenšou prácou. Chlapci sú problémové magnety a všade, kam idú, prinášajú škodu.

Koniec cesty pre náš obľúbený zväzok lezcov prišiel v roku 2017. Keď skončila siedma sezóna, povedali sme tak dlho Blakeovi, Adamovi a Andersovi a rozlúčili sme sa s ich párty. Keďže Workaholics sa už v televízii nezobrazuje, museli sme ho trochu nájsť, ale našli sme veľa spôsobov, ako si ho môžete pozrieť online..

Ako sa pozerať na workoholik online

Hulu má vo svojej zbierke všetkých 86 epizód workoholikov. Na ich sledovanie je však potrebné platiť mesačné predplatné, aj keď spoločnosť Hulu ponúka bezplatné skúšobné obdobie. 

how-to-strážnych workoholici-Hulu

Hulu je však k dispozícii iba v štátoch, takže ak ste mimo USA, budete musieť zmeniť svoju online polohu pomocou virtuálnej súkromnej siete. Pomôže vám to náš sprievodca, ako získať adresu IP v USA, a náš najlepší sprievodca VPN pre Hulu. 

Ak však chcete rýchlu opravu, odporúčame vám ExpressVPN. Je to vynikajúca služba, ktorá spoofsuje vašu polohu a poskytuje vysoké rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma. Je to jeden z našich najrýchlejších výberov VPN a tiež naša najlepšia VPN na streamovanie. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

how-to-strážnych workoholici-amazonka-prime-video

Amazon Prime Video je ďalší spôsob, ako môžete sledovať workoholiky online. Ak sa stanete predsedom, budete mať prístup k reláciám bez ďalších poplatkov. Ak sa rozhodnete, že nechcete mať členstvo, môžete si kúpiť jednu epizódu od 2,99 EUR, ako aj celé sezóny od 19,99 $. 

Ak zistíte, že ste blokovaní programom Amazon Prime Video alebo jeho obsahom, naša najlepšia príručka pre pripojenie k sieti VPN pre Amazon Prime Video obsahuje niekoľko odporúčaní.

how-to-strážnych workoholici-voodoo

Po rozhliadnutí sme zistili, že Vudu ponúka tiež workoholiky. Vudu je veľmi jednoduchý a ponúka jednotlivé epizódy od 1,99 dolárov za každú sezónu od 14,99 dolárov za celé obdobie..

how-to-strážnych workoholici-google-play

Zaradíme Google Play do zoznamu, pretože môžete ísť rovno a celú sériu nakúpiť naraz. To vás bude stáť 49,99 dolárov, ale ak je toho príliš veľa na to, aby ste mohli minúť naraz, predajú tiež jednotlivé sezóny za 18,99 dolárov a epizódy za 1,99 dolárov. Nie všetky epizódy sa však dajú kúpiť jednotlivo. 

how-to-strážnych workaholics-itunes

Pretože sme zahrnuli spoločnosť Google, je správne, že spomíname spoločnosť Apple. Workaholics je k dispozícii v knižnici iTunes a stojí od 24,99 dolárov za jednu sezónu.

Sledujte workoholiky zadarmo

Ak nechcete platiť, máte šťastie, pretože sme našli stránky, ktoré ho zobrazujú zadarmo. PutLocker je bezplatná stránka na streamovanie údajov, ktorá obsahuje rozsiahlu zbierku knižníc. Ľahko sme našli všetky epizódy workoholikov a vyzerali, že sú v dobrej kondícii. 

how-to-strážnych workoholici-putlocker

Pozreli sme sa aj na Couchtunera. Rovnako ako PutLocker má aj veľkú knižnicu filmov a televíznych relácií, z ktorej si môžete vybrať. Po rýchlom zadaní do vyhľadávacieho panela nás privítali sezóny jedna až sedem.

how-to-strážnych workoholici-couchtuner

Musíme vás však upozorniť, že na týchto stránkach sa nachádzajú spamové kontextové reklamy pripravené na infikovanie vášho zariadenia. Okrem toho existuje niekoľko stránok skopírovaných stránok, ktoré tvrdia, že sú to isté. Ak sa chystáte používať webové stránky, ako sú tieto, odporúčame vám nainštalovať jeden z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien, ako aj antivírusový program, aby vám poskytli najlepšiu ochranu..

Workaholics Torrents

Torrent stránky sú ďalším spôsobom sledovania relácií, ktoré už nie sú vo vzduchu. Rýchle vyhľadávanie v The Pirate Bay sa vrátilo s obdobiami Workaholicsov od jednej do siedmej, takže môžete sledovať najstaršie epizódy až po najnovšie.

how-to-strážnych workoholici-the-pirát-bay

Existujú aj alternatívne stránky torrentu, takže si môžete zvoliť svoju vlastnú trasu. Majte však na pamäti, že sťahovanie torrentov má svoje nevýhody. Súbory môžu byť balené s malvérom a vírusmi, čo je ďalší dobrý dôvod na inštaláciu antivírusu.

Majte na pamäti, že pri streamovaní alebo torrentovaní bezplatného obsahu je s najväčšou pravdepodobnosťou chránené autorské práva a použitím tohto materiálu porušujete zákon. Konečné rozhodnutie je na vás, ale musíme vás upozorniť.

Môžete si pomôcť tým, že skryjete svoju IP adresu a budete sa držať v tieni. Môžete to urobiť pomocou VPN. V tomto prípade odporúčame spoločnosť NordVPN z dôvodu jej vynikajúcej bezpečnosti a vlastných serverov typu peer-to-peer, vďaka čomu je jednou z najlepších sietí VPN na torrenting. Naša recenzia spoločnosti NordVPN ide podrobnejšie. 

Neustále spomíname inštaláciu antivírusu, aby ste sa vyhli nebezpečenstvu online, a preto vám odporúčame nainštalovať Bitdefender, pretože ho považujeme za najlepší antivírusový softvér. Chráni vás v reálnom čase, ale viac si môžete prečítať v našej recenzii antivírusového softvéru Bitdefender.

Sledujte workoholiky na Kodi

Kodi sa v posledných rokoch stala populárnejšou a vidíme prečo. Ak neviete, čo je Kodi, skrátka je to softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý má možnosť streamovať televízor a filmy prostredníctvom úložísk. Môžete ho tiež použiť na uloženie mediálnej knižnice.

Inštalácia Kodi sa dá ľahko nainštalovať na väčšinu zariadení a môžete si prečítať nášho sprievodcu Kodi, ktorý vám pomôže začať. Samotný Kodi je legálny a prístup k obsahu môžete získať nainštalovaním najlepších repozitárov Kodi spolu s doplnkami. 

Pozreli sme sa na doplnok Poseidon, ktorý môžete získať v repetíte Kodil, a našli sme všetkých sedem sezón workoholikov. Ak Poseidon nemá to, čo chcete, nebojte sa. Existuje mnoho ďalších, z ktorých si môžete vybrať, ako môžete vidieť v našom zozname najlepších doplnkov Kodi.

how-to-strážnych workoholici-kodi

Keď používate Kodi na streamovanie workoholikov, robíte tak prostredníctvom torrentu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať sieť VPN. Udržiavanie svojej identity mimo centra pozornosti je nevyhnutnosťou pri nelegálnom streamovaní. 

Našou najlepšou voľbou je ExpressVPN, ale CyberGhost je slušná voľba. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost alebo si pozrite našu najlepšiu príručku VPN pre Kodi, kde nájdete viac možností.

Záverečné myšlienky 

Či už si vyberiete jedno z našich odporúčaní alebo si zvolíte vlastnú cestu na sledovanie workoholikov online, dúfame, že sme vám urobili krok správnym smerom.

Ak plánujete jednoduchú cestu jednoducho ju bezplatne streamovať, najprv sa uistite, že ste chránení antivírusom a sieťou VPN. ExpressVPN nemôžete poraziť, pretože má vynikajúce zabezpečenie a je skvelou voľbou pre streamovanie. Navyše, so zárukou vrátenia peňazí 30 dní sa nemôžete pokaziť.

Ak máte nejaké návrhy na to, ako sledovať Workaholics online, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Keď ste tu, prečo sa tiež pozrieť na naše ďalšie články o zábave? Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map