Ako sa pozerať na Westworld online v roku 2020: Smerom k utópii robota

Westworld je predstavenie o zábavnom parku na Divokom západe, doplnené živými robotmi, s ktorými môžu hostia prežiť svoje fantázie, hrdinské aj romantické. To, čo si o tom roboti myslia, sa stáva čoraz dôležitejším, keď sa výstava pokračuje. Ak premýšľate, ako sa pozerať na Westworld, pomôžeme vám ho vystopovať.


Westworld hrá Anthonyho Hopkinsa ako egotistického génia a obsahuje obsadenie robotov prechádzajúcich existenciálnymi krízami, ktoré trpia v rozmaroch nepríjemnejších návštevníkov parku. Je tma, odvážny a NSFW, takže to nebudete chcieť pozerať s babičkou, hoci to bude pravdepodobne sledovať, len čo sa otočia chrbát..

how-to-hodinky-Westworld-Netflix

Sezóna 1 a 2 Westworld sú už vonku, sezóna 3 je horúca na pätách. Existuje niekoľko spôsobov, ako ju zobraziť, ako napríklad streamovanie, Kodi a torrenting.

Humanoidní roboti s problémami s pamäťou si možno želajú, aby mohli svoje údaje efektívnejšie mazať. Ak chcete mať istotu, že vaše informácie budú odstránené, prečítajte si článok o tom, ktoré online služby zálohovania neodstránia vaše súbory.

Sledujte Westworld online

Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako sledovať Westworld, je prostredníctvom online streamingových služieb. Amazon nesie prvé dve sezóny v mnohých krajinách. V USA môžete sledovať epizódu 3,99 USD alebo sa prihlásiť na odber HBO za 14,99 USD po dokončení bezplatnej sedemdňovej skúšobnej verzie. V niektorých krajinách, napríklad v Japonsku, je predplatné Amazon Prime Video zdarma.

Náš článok na pozeranie článku Amazon Prime Video je skvelým miestom, kde začať, ak máte záujem vyskúšať túto službu.

how-to-hodinky-Westworld-amazonka

Ak nenájdete službu, ktorá vysiela vo vašej krajine, existujú spôsoby, ako ju sledovať bez ohľadu na to. Virtuálna súkromná sieť vám umožní prístup na internet a zdá sa, že pochádza z iného miesta, ako z ktorého ste. Ak relácia nie je k dispozícii na miestnej úrovni, pripojte sa odinakiaľkoľvek s našim najlepším sprievodcom videom VPN pre Amazon Prime.

To môže, ale nemusí byť legálne, v závislosti od toho, kde sa nachádzate a do ktorej krajiny sa chystáte prihlásiť, takže buďte opatrní. Nechceli by sme snívať o tom, že zákony napísané podnikovými lobistami majú menšiu morálnu váhu ako zákony týkajúce sa vraždy a krádeže..

Niektoré streamingové služby zistia, kedy používate sieť VPN, a zablokujú vás, ale to, že sa nemôžete prihlásiť s jednou službou, neznamená, že to nemôžete urobiť s druhou. Nakupujte v okolí alebo ušetrite čas a prečítajte si článok o najlepšej sieti VPN na streamovanie.

Zobrazujú sa hlavné streamingové služby, prichádzajú a odchádzajú, takže ak nemôžete nájsť Westworld na videu Amazon Prime Video, skontrolujte, čo je k dispozícii inde. Momentálne sa nenachádza na serveroch Netflix alebo Hulu. Ak potrebujete prelomiť akékoľvek bloky, pozrite si našu recenziu ExpressVPN, najlepšiu službu na prekonanie akýchkoľvek digitálnych stien.

Nemusíte ho streamovať, pretože je k dispozícii na DVD a Blu-ray. Aj keď bežný Netflix túto show nenesie, jej služba požičiavania DVD áno. Možno ich dokonca nájdete v obchode (pamätáte si na ne?).

Sledujte Westworld online zadarmo

Streamovanie relácií môžete zadarmo nájsť aj na webových stránkach, ako je Couchtuner. Europix je ďalšia populárna webová stránka na streamovanie údajov a vy môžete byť oboznámení s ostatnými. Použitie týchto webových stránok je riskantné, takže pred návštevou je potrebné zabezpečiť, aby bol váš počítač chránený pred nastiami. Prezrite si náš najlepší antivírusový program a zistite, ktorý softvér vám poskytuje najlepšiu ochranu.

how-to-hodinky-Westworld-Amazon Dolores

Pri kontrole týchto webových stránok by ste mohli mať dosť práce s automaticky otváranými oknami, takže sa pozrite na náš najlepší článok o blokovaní automaticky otváraných okien. Buďte opatrní pri odovzdávaní súkromných informácií. Náš návod na ochranu vášho sprievodcu ochranou osobných údajov vám poskytne niekoľko tipov.

Sledujte Westworld Via Kodi

Kodi je mediálna platforma, ktorá vám umožňuje streamovať video z mnohých zdrojov. Existuje celý rad spôsobov, ako ju používať. Našťastie máme k dispozícii množstvo článkov, ktoré vám môžu pomôcť. Náš najlepší článok spoločnosti Kodi builds alebo Sprievodca Kodi sú dobré miesta, kde začať.

Nástroje ako Kodi vám umožňujú organizovať a spravovať toky údajov na vašom televízore alebo inom mediálnom zariadení. Webové stránky ponúkajúce streamy sú často rovnaké ako tie, o ktorých diskutujeme, keď hovoríme o bezplatnom streamovaní, preto sa znova odporúča opatrnosť.

Niektoré z nich sú právne sporné, preto ich používajte na svoje vlastné riziko a snažte sa vyhnúť nepríjemným hľadajúcim zdrojom. Citlivé preventívne opatrenie je pripojenie prostredníctvom siete VPN, napríklad pripojenie v našom najlepšom článku pre sieť VPN pre spoločnosť Kodi.

Kde nájsť Torwenty Westworld

Torrenty sú skvelý spôsob prístupu k súborom na sieti. Westworld nebude chránený autorskými právami ďalších 40 až 60 rokov, v závislosti od toho, kde žijete, a či veľké korporácie v nadchádzajúcich rokoch ešte viac utiahnu hrdla našich zákonodarcov..

Ak si nie ste istí, či je legálne používať stránky s torrentom vo vašej oblasti alebo v prípade konkrétneho predstavenia, prečítajte si nášho protizákonného sprievodcu, ktorý vám poradí.

Ak uvažujete o torrentingu, prečítajte si v našom najlepšom článku o torrentovaní, kde nájdete rady, ako to urobiť bezpečne.

Záverečné myšlienky

Vo Westworldu nové technológie veľa sľubujú, ale realita nie je vždy taká hladká, ako sa očakávalo. To nie je nepodobné internetu, kde sen o slobodnej a otvorenej komunikácii ustúpil mínovému poli spywaru, počítačovej kriminality a legálnej situácie..

Rovnako ako v prípade Westworld, nie je vždy jasné, či sú zlí chlapci, ktorí strieľajú zo svojich zbraní, alebo tí, ktorí behajú z veží zo slonoviny..

Pred niekoľkými rokmi ste si možno mysleli, že zlá spoločnosť, ktorá používa technológiu škodlivo, je fikciou. Teraz to vieme lepšie. Ak chcete mať prehľad o tom, čo robia naši zlí vládcovia v reálnom živote, pozrite si náš najnovší článok o stave cloudu..

Ako sme videli, existuje veľa spôsobov, ako sledovať Westworld. Niektoré sú legálne a iné nemusia závisieť od toho, kde žijete. Existuje veľa dobrých možností VPN, napríklad možnosti v našom najlepšom článku VPN. Kodi je tiež dobrá voľba.

V súčasnosti existuje veľa skvelých televízií, takže nikdy nebol lepší čas na využitie rôznych spôsobov, ako ju sledovať. Ak ste dokončili Westworld a sledujete niečo iné, pozrite sa na náš článok o tom, ako sledovať Black Panther a ako sledovať články príbehov slúžky..

Ak sledujete niekoľko relácií na serveri Kodi, môže vám dôjsť nedostatok miesta, takže si pozrite nášho najlepšieho cloudového úložiska v sprievodcovi Kodi.

Ak máte skúsenosti s niektorou zo služieb, o ktorých sme diskutovali, alebo s odporúčaniami, ktoré sme nespomínali, podeľte sa s nami v komentároch nižšie. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map