Ako sa pozerať na vlasť v roku 2020: High Stakes

Siedma ôsma a posledná sezóna vlasti je naplánovaná na premiéru 9. februára 2020. Či už chcete preskakovať predchádzajúce epizódy, alebo ste sa o výstave dosiaľ dozvedeli, existuje veľa možností, ako sa pozerať na vlasť online.


Homeland nasleduje operačný dôstojník CIA Carrie Mathison. Je presvedčená, že americký námorný Nicholas Brody sa stal al-Káidou po tom, čo bol ôsmymi rokmi držaný ako vojnový zajatec. Zatiaľ čo jej šéf a kolegovia ho nazývajú hrdinom, vykonáva vlastné vyšetrovanie, aby dokázala, že predstavuje riziko národnej bezpečnosti a že plánuje teroristický útok na americkú pôdu..

Ako séria pokračuje, konajú sa udalosti na okraji vášho sídla a príbeh sa prehlbuje. Ak ste sa ešte nestratili v akčnej show spoločnosti Fox 21, teraz je čas dobehnúť ju. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako môžete sledovať vlasť online.

Sledujte vlasť online

Vlasť je produkovaná spoločnosťou Fox 21 a vysielaná na kanále Showtime, takže môžete jednoducho prejsť na webovú stránku Showtime a sledovať ročné obdobia jednu až sedem. To znamená, že si musíte predplatiť službu, ktorá stojí 10,99 dolárov mesačne. Showtime však ponúka bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu.

how-to-hodinovým vlasti-Showtime

Vlasť je k dispozícii aj na Amazone a môžete si kúpiť jednotlivé epizódy za 2,99 dolárov alebo celú sezónu za 13,99 dolárov.

how-to-hodinky-vlast-amazonka

Ak ste členom Amazon Prime Video, môžete do svojho balíka pridať službu Showtime a pozerať sa tam. Doplnok Showtime stojí 10,99 dolárov mesačne a Amazon Prime Video stojí 8,99 dolárov mesačne. Noví členovia oboch z nich však môžu využívať bezplatné skúšobné verzie, ktoré sú v ponuke.

how-to-hodinky-vlast-amazonka-prime-video

Ak narazíte na nejaké geobloky, môžete použiť jeden z našich najlepších výberov VPN pre Amazon Prime Video, ktorý vám ich pomôže obísť..

Keď sme sa pozreli na Hulu, zistili sme, že je k dispozícii všetkých sedem ročných období vlasti. Hulu predplatné začína na 5,99 dolárov za mesiac, ale môžete získať svoj prvý mesiac zadarmo. 

how-to-hodinky-vlast-Hulu

Ak sa však snažíte pozerať na Hulu mimo USA, narazíte na problémy, pretože je k dispozícii iba v štátoch. Môžete to prekonať pomocou jedného z našich najlepších VPN pre výber Hulu a zmenu vašej polohy.

Po rýchlom pátraní po Netflixe sme našli všetkých sedem ročných období vlasti. Je však k dispozícii iba v sieti Netflix EÚ, takže ak sa nenachádzate v Európe, musíte svoju polohu spoofiovať, aby ste k nej mali prístup. Môžete použiť jeden z našich najlepších výberov VPN pre výbery Netflixu, ktoré vás dokážu dostať okolo detektorov VPN spoločnosti Netflix..

how-to-hodinky-vlast-Netflix

Rovnako ako ostatné služby, aj Netflix stojí peniaze, ale ak ste používateľom prvýkrát, môžete využiť 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a dohnať všetky epizódy vlasti v tomto období. Potom sa plány začínajú na 8,99 dolárov mesačne, v závislosti od vybraného balíka. 

Pre ľahkú cestu cez tieto regionálne obmedzenia vám odporúčame použiť ExpressVPN. Je to najlepšia sieť VPN na streamovanie a môže sa dostať do takmer akejkoľvek platformy na streamovanie. Budete tiež ťažiť z vysokých rýchlostí a neobmedzenej šírky pásma. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, pozrite si našu recenziu ExpressVPN.

Sledujte vlasť zadarmo

Ak váš bankový zostatok ľutuje sám za seba alebo jednoducho nechcete platiť niečo, čo môžete získať zadarmo, máte šťastie. Existuje niekoľko možností, ako sledovať vlasť zadarmo.

K dispozícii je veľa bezplatných webových stránok na streamovanie, takže môžete skúsiť vyhľadávať na nich. Skontrolovali sme PutLockera a zistili sme, že ukazuje ročné obdobia jedna až sedem, a epizódy boli v dobrej kvalite obrazu a boli zobrazené aspoň v 720p.. 

how-to-hodinky-vlast-putlocker

Ak však používate bezplatné webové stránky na streamovanie, odporúčame vám dobrý blokovač automaticky otváraných okien, pretože bez nich sa vám budú zobrazovať spamové reklamy. Pozrite si náš zoznam najlepších blokátorov automaticky otváraných okien, kde nájdete niekoľko odporúčaní.

Vlasti Torrenty

Webové stránky s torrentom môžete tiež použiť na sťahovanie filmov a televíznych seriálov do svojho zariadenia. Rýchlo sme sa pozreli na The Pirate Bay a našli sme tam vlasť. Súbory vyzerali dobre a môžete získať prístup do všetkých siedmich sezón. Môžete sa tiež pozrieť na alternatívne torrent lokality pre domovskú krajinu.

how-to-hodinky-vlast-the-pirát-bay

Ak sa rozhodnete pre torrent, uistite sa, že ste vopred chránení slušným antivírusom. V súboroch, ktoré sťahujete, sa nedá povedať, aký škodlivý obsah sa môže skrývať, takže sa musíte uistiť, že ste v bezpečí pred počítačovou kriminalitou. Bitdefender je dobrá voľba, pretože má vynikajúcu ochranu a vlastnosti. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii antivírusového programu Bitdefender.

Väčšina obsahu v torrentových súboroch je tiež obsah chránený autorskými právami, čo znamená, že jeho porušovaním budete pozerať. Záleží len na vás, čo robíte, ale odporúčame vám, aby ste zostali v anonymite, ak sa zapaľujete. 

Môžete to urobiť tak, že skryjete svoju IP adresu pomocou VPN. Budete tiež chránení jeho bezpečnosťou, ktorá je nevyhnutná pri potenciálne riskantných súboroch. NordVPN má niektoré z najlepších dostupných zabezpečení a má tiež vlastné P2P servery. Preto je to naša najlepšia VPN na torrenting, ale naše preskúmanie spoločnosti NordVPN ide podrobnejšie.

Sledujte vlasť na Kodi

Ďalším spôsobom, ako môžete sledovať vlasť, je Kodi. Ak ste o Kodi ešte nikdy nepočuli, ide o program s otvoreným zdrojom, ktorý vám umožňuje streamovať filmy a živé televízne vysielanie, ako aj ukladať a organizovať v ňom mediálne súbory.. 

Môžete ho nakonfigurovať tak, ako chcete, a funguje na rôznych platformách, ako sú napríklad stolné počítače, mobilné zariadenia a streamingové zariadenia. Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi.

Samotná spoločnosť Kodi nie je nezákonná (naša právna časť je v Kodi podrobnejšia). Nainštalováte archívy a doplnky, aby ste získali prístup k požadovanému obsahu. Tento obsah môže byť nezákonný. Napríklad doplnok Dohovor vám umožňuje prístup k pirátskemu obsahu.

Prostredníctvom doplnku Poseidon, ktorý je súčasťou úložiska Kodil, sme sa dostali do všetkých siedmich ročných období vlasti. Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych úložiskách a doplnkoch Kodi, pozrite si naše najlepšie úložiská Kodi a zoznamy najlepších doplnkov Kodi..

how-to-hodinky-vlast-kodi

Majte na pamäti, že ak používate Kodi na sledovanie vlasti, pravdepodobne to robíte prostredníctvom torrentu. Je dôležité používať VPN na pokrytie vašej identity. 

Pre nás je to ExpressVPN, ale tiež odporúčame CyberGhost, pretože ponúka tiež skvelé služby. Môžete si prečítať o tom v našej recenzii CyberGhost alebo sa pozrieť na našu najlepšiu sieť VPN pre Kodi, kde nájdete viac možností.

Záverečné myšlienky

V tejto príručke sme vám ukázali niekoľko spôsobov, ako sledovať vlasť. Najmenej stresujúcim spôsobom je zvoliť si platené predplatné, napríklad Hulu. Ak však chcete radšej streamovať bezplatne, máte k dispozícii niekoľko možností.

Ak sa rozhodnete používať bezplatné streamingové stránky alebo sťahovať torrent, buďte opatrní, pretože sú dôvodom rozmnožovania vírusov a škodlivého softvéru, ktorý čaká na inštaláciu do vášho zariadenia. Ak sa chcete ochrániť, postupujte podľa našich rád: použite antivírusový program a sieť VPN. VPN bude tiež skrývať vašu identitu pred zvedavými očami, čo je pri torrentovaní nevyhnutné.

ExpressVPN je tou najlepšou voľbou bez ohľadu na to, aké sú vaše potreby. Zmení to vašu polohu, ochráni vás pred nebezpečenstvami online a skryje vašu skutočnú adresu IP. Prečo to nevyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí?

Ak viete o inom spôsobe sledovania vlasti online, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Prezrite si aj naše ďalšie články o zábave. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map