Ako sa pozerať na synov anarchie v roku 2020: SAMCRO vyhovuje očarovaniu

Ak máte radi antihrdiny na veľkých bicykloch, drsných bradkách a veľkých zbraniach, potom by pre vás mohla byť show synovia Anonchy. Motocyklový klub Sons of Anarchy Motorcycle Club, známy tiež ako SAMCRO, zaujal významné miesto v fiktívnom meste Charming v severnej Kalifornii. Hoci mottom mesta Očarovanie je „naše meno hovorí za všetko“, nedochádza k tak očarujúcim veciam. Pozrite sa, čo s naším sprievodcom o tom, ako sledovať synov Anarchie.


Synovia prevádzkujú garáž a nelegálny obchod so zbraňami a zároveň sľubujú skorumpovanej polícii, aby zabránili predajcom drog a iným zločincom mimo mesto. 

Vzhľadom na skutočnosť, že SAMCRO sa prakticky spojil so silami s miestnou políciou, vonkajšie agentúry – napríklad FBI a Úrad pre alkohol, tabak, strelné zbrane a výbušniny – sa začali zaoberať udalosťami v očarujúcej krajine. 

Preto musia byť Clay, Jax a ďalší členovia klubu obzvlášť opatrní, pretože pravidelne prekračujú legálne hranice. Hlavnou postavou výstavy, Jax Teller – ktorý sa v klube dostal cez svojho otca Johna Tellera – obratne manévroval medzi trestným činom a rodinným otcom.. 

Synovia anarchie vyrábala a vysielala v roku 2008 spoločnosť FX, spoločnosť Walta Disneyho. S recenziou 89% na Rotten Tomatoes a 8,6 hviezdičkami na IMDb je to jedna z najlepšie hodnotených relácií.

Ako sa pozerať na synov anarchie online

Ak chcete sledovať synov Anarchie online, máte veľa možností. Napríklad Netflix má v súčasnosti vo svojom portfóliu streamovania všetkých sedem sezón. Pretože však synovia anarchie nie sú originálom Netflixu, nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. 

Netflix sa nielen chráni pred možným porušením práv na streamovanie geoblokom všetkých svojich titulov, ale je tiež mimoriadne ťažké poraziť zákaz siete Netflix VPN. To znamená, že ak používate nejakú službu VPN, Netflix to často pozná a nebudete mať prístup k jej filmom a reláciám. 

Skryli sme vašu IP adresu a skontrolovali sme niekoľko miest. Zlá správa pre fanúšikov SAMCRO v USA a Kanade: Synovia anarchie nie sú v sieti Netflix k dispozícii v žiadnej krajine. V Európe však vyzerajú veci inak. Jaxa a jeho priateľov sme si mohli užiť na Netflixe vo Francúzsku, Nemecku, Turecku a mnohých ďalších krajinách po celej Európe.

how-to-strážnych synmi-of-anarchia-free-streamovanie Netflix

Našťastie sme otestovali veľa sietí VPN, ktoré prechádzajú zákazom Netflix. Pozrite si náš článok o najlepšej sieti VPN pre Netflix. 

Ďalšou spoľahlivou možnosťou sledovania online synov Anarchie je Amazon Prime Video. Amazon Prime vám umožňuje sledovať vaše obľúbené relácie online rovnako ako Netflix. Geobloky sú však ďalšou vecou, ​​ktorú majú tieto dve spoločnosti spoločné. 

V USA, Kanade, Nórsku a Spojenom kráľovstve môžete sledovať video Anonymous Sons of Anarchy na videu Amazon Prime, musíte si však zakúpiť všetkých sedem sezón za 19,99 dolárov. Ak máte účet Amazon Prime, ale nechcete minúť 140 dolárov na sledovanie toho, ako Clay Morrow vedie jeho klub, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN na výber videí Amazon Prime Video..

V Nemecku je to podobný obrázok: Je k dispozícii piata sezóna SAMCRO, ale všetky ostatné ročné obdobia budete musieť kúpiť. Vo Francúzsku geoblok siaha tak ďaleko, že nie je možné ani kúpiť tituly. Synovia anarchie preto nie sú vo Francúzsku k dispozícii na videu Amazon Prime Video.

Ak chcete vedieť, ako používať Amazon Prime Video a ako prechádzať jeho geoblokačnými mechanizmami, pozrite si nášho sprievodcu, ako sledovať Amazon Prime..

Ako pozerať synov anarchie online zadarmo

Ak nechcete platiť toľko peňazí za Amazon Prime Video alebo sa prihlásiť na odber Netflix za účelom streamovania Sons of Anarchy, môžete vždy vyskúšať bezplatné streamingové služby. 

Predtým, ako ich začnete používať, skontrolujte, či je vysielanie v krajine, v ktorej žijete, legálne. Väčšina krajín má zákony, ktoré vám môžu spôsobiť problémy, ak sa pokúsite streamovať filmy alebo seriály na internete. V každom prípade by ste mali skontrolovať naše najlepšie siete VPN, či neobsahujú návrhy na streamovanie.

Môžete sledovať synovia anarchie na SolarMovie, kde sme našli všetky epizódy všetkých siedmich sezón. Len si uvedomte nepríjemné kontextové okná a nebezpečné vírusy, ktoré na takýchto stránkach pretrvávajú. 

Ak chcete hrať bezpečne, použite jeden z našich najlepších návrhov na blokovanie automaticky otváraných okien v prehliadači a najlepšie tipy na antivírusový softvér na svojom zariadení, pretože je lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať.

how-to-strážnych synmi-of-anarchia bez-streaming-solárneho filmu

Existujú aj ďalšie služby bezplatného streamovania, v ktorých sme našli synov Anarchie, napríklad PutLocker, CouchTuner a 123Movies..

Ako pozerať synov anarchie na Kodi

Kodi je ďalší spôsob, ako bezplatne sledovať synov Anarchie. Aj keď existuje od roku 2004, spoločnosť Kodi vzlietla až v posledných rokoch. Aplikácia domáceho kina s viacerými platformami je k dispozícii na stiahnutie takmer vo všetkých operačných systémoch, ako sú Windows, iOS, Android alebo Linux. Viac informácií o používaní Kodi nájdete v našej príručke Kodi). 

Samotné Kodi je legálny spôsob, ako organizovať vaše obľúbené televízne programy, filmy, hudbu alebo videá, ale pri používaní doplnkov Kodi by ste mali byť opatrní. Existujú legálne doplnky (ktoré spoločnosť Kodi ponúka) a nie také legálne. S neoficiálnymi doplnkami by ste mali zaobchádzať ako s torrentmi a používať ochranu ako VPN (pozrite si nášho najlepšieho sprievodcu VPN pre Kodiho sprievodcu).. 

Ak nechcete, aby vám polícia klope na vaše dvere (nemôžete si ich kúpiť, ako to robí SAMCRO), mali by ste skontrolovať, či sú doplnky legálne alebo nie skôr, ako sa rozhodnete ich stiahnuť.. 

how-to-strážnych synmi-of-anarchia-free-streaming-kodi

V doplnku Poseidon sme našli všetkých sedem sezón synov Anarchie. Tento doplnok môžete získať nainštalovaním úložiska Kodil. 

Synovia anarchických torrentov

Jedným zo spôsobov, ako sledovať synov anarchie, sú zločiny. Môžete si ho stiahnuť a sledovať na svojom zariadení. Väčšina webových stránok s torrentom ponúka rôzne veľkosti súborov a kvalita ich videí sa tiež líši. Našli sme SAMCRO na rôznych torrent stránkach, ako napríklad Knaben alebo The Pirate Bay. 

how-to-strážnych synmi-of-anarchia bez-streaming-pirátske-bay

Používanie torrentov je nezákonné a odporúčame každému, kto má vo vrecku pár dolárov proti nemu.

Stiahnutím súborov z torrentovej lokality riskujete veľa vecí vrátane bezpečnosti. Každý súbor, ktorý si stiahnete do svojho zariadenia, môže byť škodlivý a poškodiť vás a vaše zariadenie. 

Vaše zariadenie a prehliadač by ste mali chrániť pred všetkými vírusmi a hrozbami, ktoré sa vyskytujú pri sťahovaní prostredníctvom torrentov (pozrite si naše návrhy na najlepší bezplatný antivírusový softvér). Ak chcete vedieť, ako môžete bezpečne plaviť tieto pirátske vody, prečítajte si naše najlepšie siete VPN. Pamätajte: Byť psanec je v pohode iba so správnym strihom a hlasným bicyklom.

Záverečné myšlienky

Zločin, násilie a tragédia sú každodennou záležitosťou motorkárskeho gangu v Sons of Anarchy. Séria je ideálna pre každého, kto miluje bicykle, zbrane a drámu. Katey Sagal získala Zlatý glóbus za svoju výkonnosť ako Jaxovej mamy z dobrého dôvodu. 

Najjednoduchší spôsob, ako streamovať sériu, je prostredníctvom účtu European Netflix, kde budete mať plný prístup ku všetkým epizódam vo väčšine krajín. Ak by sme vás nemohli presvedčiť, aby ste vyskúšali synov Anarchie, prečítajte si náš archív článkov o zábave. 

Čo si myslíš o synoch anarchie? Pozerali ste to? Čo si myslíte o našich možnostiach prezerania? Poznáte niečo lepšie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map