Ako sa pozerať na Super Bowl online v roku 2020 z vlastného gauča

Je to ročné obdobie, na ktoré čaká každý hlavný futbalový fanúšik – Super Bowl 2020. Majstrovstvá tejto sezóny NFL sa začnú o 18:00. EST v nedeľu 2. februára, keď uvidíme, že šéfovia mesta Kansas idú priamo so San Francisco 49ers. 


Ľudia sa naladia nielen z celého sveta, aby zistili, ktorý tím bude korunovaný víťazom NFL šampionátu, ale veľkolepá ukážka polčasov sa stala udalosť sama osebe. Tento rok sa Jennifer Lopez a Shakira spoja so stredobodom pozornosti. Súdiac podľa interpretov, ktorí sa dostali na pódium pred nimi, budú musieť veľa vyhovieť.

Štadión, ktorý bude hostiť Super Bowl do roku 2020, je štadión Hard Rock v Miami Gardens na Floride, domov Miami Dolphins. Má kapacitu viac ako 65 000 sedadiel, ale čítajte ďalej, pretože vám povieme, ako sa pozerať na Super Bowl LIV v pohodlí svojho domova pomocou ExpressVPN..

Môžem sledovať Super Bowl online?

Existuje veľa spôsobov, ako sledovať Super Bowl naživo prostredníctvom legálnych streamovacích služieb, ale za mnohé z nich budete musieť zaplatiť. Niektoré zo služieb sú však dostupné iba v niektorých krajinách a ak tam nie ste, nemáte k nim prístup.. 

Tieto geobloky však môžete obísť pomocou virtuálnej súkromnej siete. Pomôže vám to spestriť vašu polohu a získať prístup k ktorejkoľvek zo streamovacích platforiem uvedených nižšie. ExpressVPN je vaša najlepšia stávka na danú prácu. Je to najlepšia všestranná sieť VPN na trhu a môžete si prečítať našu recenziu ExpressVPN a zistiť, prečo.

líška

Spoločnosť Fox má právo zobrazovať Super Bowl do roku 2020, takže ak žijete v USA a máte televízne predplatné, ktoré zahŕňa kanály Fox, budete môcť bezplatne používať aplikáciu Fox Sports GO. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa u svojho poskytovateľa televíznych služieb a môžete si ho pozrieť na mnohých zariadeniach.  

how-to-hodinky-the-super-bowl-2020-fox

Ak si však urobíte prestávku od februára zimy a opaľujete sa na dovolenke v inej krajine, s najväčšou pravdepodobnosťou vám bude blokované používanie aplikácie Fox Sports GO. Je to preto, že je k dispozícii iba pre obyvateľov USA. Našťastie môžete ľahko získať prístup pomocou VPN, ktorá vám poskytne americkú IP adresu.

Ako sa pozerať na Super Bowl bez kábla?

Pre tých z vás, ktorí už kábel prerušili, môžete použiť niektorú z nižšie uvedených metód na zobrazenie hry.

Hulu

Môžete sledovať Super Bowl 2020 na Hulu pomocou plánu Hulu + Live TV, ktorý stojí 54,99 dolárov mesačne. 

Vďaka tomu získate viac ako 60 živých kanálov a kanálov na požiadanie, vrátane ESPN, CBS, NBC a samozrejme Fox, jedného kanála, ktorý musíte sledovať v Super Bowl (živý stream CBS ho nezahŕňa, bohužiaľ). Navyše môžete pomocou Huluovho týždňového pokusu zistiť, či sa vám to páči.

how-to-hodinky-the-super-bowl-2020-Hulu

Rovnako ako Fox, aj keď je Hulu k dispozícii iba pre obyvateľov USA, takže ak sa snažíte pozerať zvonka okresu, budete musieť použiť sieť VPN a pripojiť sa k americkému serveru. S tým vám však môže pomôcť náš najlepší sprievodca VPN pre Hulu.

BBC iPlayer

BBC získala právo vysielať Super Bowl už mnoho rokov. Hra bude vysielaná na BBC One a môžete si stiahnuť BBC iPlayer, aby ste si ju mohli pozrieť online zadarmo. 

how-to-hodinky-the-super-bowl-2020-bbciplayer

Rovnako ako naše ďalšie voľby, nie je k dispozícii pre všetkých. Aplikácia BBC iPlayer je k dispozícii iba pre obyvateľov Veľkej Británie, takže na získanie adresy IP vo Veľkej Británii budete potrebovať pomoc VPN. Naša najlepšia VPN pre BBC iPlayer má niekoľko odporúčaní.

Pri pripájaní k aplikácii BBC iPlayer sa zobrazí výzva na registráciu účtu s platnou e-mailovou adresou. Môžete byť požiadaní o platné poštové smerovacie číslo (PSČ), ale môžete to obísť vložením platného poštového smerovacieho čísla (aj poštového smerovacieho čísla pre samotné ústredie BBC).. 

Navyše, pretože televízne, rozhlasové a online služby spoločnosti BBC sú financované predovšetkým prostredníctvom licenčného poplatku, môže sa vás opýtať, či ju máte. Keďže nie je potrebný žiadny dôkaz, môžete ho jednoducho potvrdiť a získať prístup na platformu. Teraz by ste mali byť pripravení a pripravení sledovať Super Bowl naživo na iPlayeri BBC.

FuboTV

FuboTV ponúka streamingové balíčky už od 19,99 dolárov mesačne, ale na to, aby ste si hru Fox mohli užiť, budete potrebovať aspoň rodinný balíček. To vám vráti 59,99 dolárov mesačne, získate 103 kanálov vrátane viac ako 130 udalostí uvedených v 4 kB, takže je dobré sa pozerať na šport s FuboTV. Ako bonus môžete získať týždenný skúšobný balíček pre rodinu. 

how-to-hodinky-the-super-bowl-2020-fubotv

Je smutné, že rovnako ako mnoho iných streamingových služieb je služba FuboTV k dispozícii iba v prípade, že žijete v USA. Regionálne obmedzenia môžete obísť pomocou siete VPN. Umožní vám to sledovať NFL bez kábla podľa toho, ako sa vám páči..

Závesný televízor

Ďalšou službou, ktorá ukáže Super Bowl 2020, je Sling TV. Na výber sú dve úrovne: Sling Blue a Sling Orange, alebo ich môžete kombinovať a mať balíček najvyššej úrovne, Sling Blue + Sling Orange. 

Každý jednotlivý balíček stojí 30 dolárov mesačne a kombinovaný balík prichádza s cenou 45 dolárov mesačne, ale za prvý mesiac dostanete zľavu 10 dolárov s ktorýmkoľvek z nich. Aby ste sa však dostali na kanál Fox, musíte sa rozhodnúť aspoň pre Sling Blue.

how-to-hodinky-the-super-bowl-2020-popruh

Rovnako ako niektoré z ďalších možností, ktoré sme spomenuli, služba Sling TV je k dispozícii iba pre obyvateľov USA, takže ak sa chcete naladiť z inej krajiny, budete sa musieť pripojiť k americkému serveru prostredníctvom siete VPN..

Spôsoby, ako sledovať Super Bowl Neskôr

Ak z nejakého dôvodu nemôžete Super Bowl chytiť na začiatku februára, môžete si ho kedykoľvek pozrieť. 

Aj keď vám program BBC iPlayer umožní sledovať jeho živé vysielanie, môžete s ním sledovať aj jeho vysielanie a ďalší obsah na požiadanie. Super Bowl 2020 by mal byť uložený na svojich serveroch na obmedzený čas, čo vám umožní užiť si najväčšiu americkú športovú udalosť vo svojom vlastnom čase.

Ďalším spôsobom, ako môžete sledovať Super Bowl neskôr, je použitie Kodi. Ak ste o Kodi ešte nikdy nepočuli, ide v podstate o softvér s otvoreným zdrojom, ktorý umožňuje v ňom ukladať a organizovať médiá. Potom ho môžete použiť na prehrávanie uloženého obsahu, môžete ho však použiť aj na zobrazenie iného obsahu. Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi.

Po nastavení systému Kodi môžete nainštalovať archívy a doplnky, ktoré vám umožnia prístup k tonám iného obsahu. Kodi samotná je legálna, ale časť obsahu, ku ktorému získate prístup, nie je vrátane materiálu chráneného autorskými právami. Z tohto dôvodu je najlepšie použiť jednu z našich najlepších sietí VPN, ktorú si vyberiete pre spoločnosť Kodi, aby vás neunikla.

Po krátkom pohľade na Kodi sme zistili, že by ste mali mať možnosť sledovať Super Bowl 2020 pomocou doplnku SportsDevil v úložisku Kodil.. 

how-to-hodinky-the-super-bowl-2020-kodi

Záverečné myšlienky

Bez ohľadu na to, z akého zdroja vysielania sa rozhodnete ísť, uistite sa, že má športový kanál, ktorý musíte sledovať na Super Bowl 2020, ktorým je v tomto prípade Fox. Všetky naše návrhy vám umožnia prezerať ich naživo online a prípadne zadarmo. 

Nezabudnite tiež použiť sieť VPN, ktorá vám pomôže pri navigácii v regionálnych uzamknutiach a aby vaše pripojenie zostalo súkromné. Ako sme už povedali, odporúčame ExpressVPN, pretože je to to najlepšie, čo si dokážete kúpiť, a najrýchlejšia VPN, ktorú sme celkovo testovali. Navyše ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ak viete ľahší spôsob, ako sledovať Super Bowl online, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Prezrite si aj naše ďalšie články o zábave. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

FAQ

 • Kedy začína Super Bowl 2020??

  Super Bowl 2020 sa začne o 18:30. EST alebo o 15:30 hod. PST v nedeľu 2. februára.

 • Koľko ľudí sleduje Super Bowl?

  V roku 2019 bolo 98,2 milióna ľudí, ktorí sledovali Los Angeles Rams a New England Patriots.

 • Môžem sledovať Super Bowl na Netflixe?

  Jednoduchá odpoveď je nie. Hovorí sa o tom, že Netflix a Amazon môžu mať práva na vysielanie Super Bowl 2022, ale od tejto chvíle niet ničoho.

 • Môžem sledovať Super Bowl na Hulu?

  Áno, môžete sledovať Super Bowl na Hulu. Viac informácií nájdete v časti Hulu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map