Ako sa pozerať na sobotu v noci v roku 2020: Laughs Galore

Každý potrebuje dobrý smiech a aký lepší spôsob, ako získať jeden z pozerania svojej obľúbenej šou, Saturday Night Live. Či už ho sledujete pre svojho obľúbeného komika, alebo si len chcete oddýchnuť a opiť sa nápojom, ukážeme vám, ako sa pozerať na Saturday Night Live online.


Saturday Night Live je v televízii viac ako 40 rokov a v tom čase hostili ikonické série niektoré z najväčších mien v šoubiznise, pričom niektoré z nich hostili šou viac ako raz.

Prehliadka pozostáva z hlavného obsadenia komikov, ako aj z iného špeciálneho hosťa každý týždeň. Spoločne vystupujú v komediálnych náčrtoch počas celej šou pre smiech. 

Saturday Night Live často hity na populárne témy, napríklad o tom, čo sa stalo v predchádzajúcom týždni. Či už ide o politiku alebo celebrity, nikto nie je v bezpečí pred zaradením do tejto ocenenej komédie s ocenením Emmy Award. 

how-to-hodinky-sobota-noc live-youtube

Mohli by ste jednoducho použiť ich oficiálny kanál YouTube na prezeranie zábavných klipov z relácie (prečítajte si náš článok o tom, ako odblokovať YouTube). Ak však chcete sledovať celú epizódu, budete musieť použiť jednu z našich metód uvedených nižšie.

Sledujte sobotu v noci naživo online

Pretože Saturday Night Live je show NBC, stačí ísť rovno na ich webovú stránku alebo si stiahnuť aplikáciu a sledovať epizódy zadarmo. To znamená, že v dôsledku geoblokov sú tieto možnosti dostupné iba obyvateľom USA. 

Ak ste mimo krajiny, budete musieť zmeniť svoju polohu pomocou virtuálnej súkromnej siete.

how-to-hodinky-sobota-noc live-NBC

Na Hulu môžete tiež sledovať Saturday Night Live. Po registrácii môžete sledovať ktorúkoľvek epizódu z ktorejkoľvek sezóny. Hulu ponúka aj bezplatnú skúšobnú verziu, takže si ju môžete vyskúšať ako prvú. 

Znova je však k dispozícii iba pre obyvateľov USA, preto na prístup potrebujete miestnu IP adresu. Tu sa dozviete, ako získať adresu IP v USA, a tiež si môžete prečítať našu najlepšiu príručku VPN pre Hulu.

how-to-hodinky-sobota-noc live-Hulu

Používanie siete VPN, napríklad ExpressVPN, vám pomôže sledovať váš obľúbený program z inej časti sveta zmenou vašej adresy IP na tú, ktorú potrebujete. Nebudete sa obmedzovať na šírku pásma a keďže ide o najrýchlejšiu sieť VPN, nebudete čakať, až sa načíta. Je to tiež naša najlepšia sieť VPN na streamovanie. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Ďalším spôsobom, ako sledovať Saturday Night Live, je stať sa členom Amazon Prime Video. Potom ho môžete pridať do balíka a sledovať jednotlivé epizódy alebo celé sezóny, aj keď budete musieť zaplatiť príplatok. Jedná sa však o vystrihnuté verzie prehliadky, takže niektoré úvodné scény a náčrtky chýbajú.

how-to-hodinky-sobota-noc live-amazon-prime

Ak zistíte, že nie je vo vašej krajine k dispozícii, prečítajte si našu najlepšiu príručku VPN pre Amazon Prime Video.

Sledujte sobotu večer naživo zadarmo

Ak máte záujem o peniaze, budete radi, že existuje niekoľko bezplatných spôsobov, ako môžete sledovať službu Saturday Night Live. Možno ich nájdete na mnohých bezplatných weboch na streamovanie údajov. Mali sme rýchly prehľad o Putlockerovi a našli sme nedávne aj staršie epizódy. 

how-to-hodinky-sobota-noc live-putlocker

Buďte opatrní, pretože v okolí je veľa miest na kopírovanie s rovnakým názvom, ale v zákulisí môže byť škodlivý obsah. Bude tiež užitočné nainštalovať jeden z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien.

Na prístup k najnovším epizódam môžete použiť stránky s torrentom, napríklad The Pirate Bay, a môžete ich tiež použiť na sledovanie starých obľúbených položiek, ak sú stále na serveri.. 

Existuje veľa alternatívnych stránok torrentu, takže by ste mali niekde nájsť, čo chcete. Pri používaní torrentov buďte vždy opatrní, pretože malware sa môže v niektorých súboroch skryť.

how-to-hodinky-sobota-noc live-the-pirát-bay

Tiež je potrebné pamätať na to, že obsah na bezplatných streamovacích serveroch a serveroch torrentu je viac ako pravdepodobný materiál chránený autorskými právami a jeho používanie porušuje zákon. Je však len na vás, čo urobíte. Chceme vás len upozorniť.

Používanie siete VPN vám pomôže chrániť vás online tým, že skryje vašu adresu IP a udržuje vás v anonymite. Ak hľadáte vynikajúce zabezpečenie VPN, odporúčame NordVPN, ktorý má vlastné servery typu peer-to-peer. Preto považujeme za najlepšiu sieť VPN na torrenting. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN, kde nájdete ďalšie informácie a informácie o tom, ako zostať v bezpečí v našom online sprievodcovi ochranou osobných údajov.

Vzhľadom na to, že by ste mohli byť v ohrození vírusmi a iným škodlivým obsahom, odporúčame vám tiež stiahnuť Bitdefender, ktorý považujeme za najlepší antivírusový softvér. 

Funguje to v reálnom čase, takže vás chráni pred akoukoľvek počítačovou kriminalitou, s ktorou sa stretnete pri sťahovaní obsahu. (Viac informácií nájdete v našej recenzii antivírusového softvéru Bitdefender.)

Sledujte v sobotu večer na Kodi

Prípadne môžete použiť Kodi. Pre tých, ktorí nepoznajú Kodi, je to domáce kino s otvoreným zdrojom, ktoré vám umožňuje streamovať filmy a televízne programy, ako aj v ňom ukladať a organizovať médiá. 

Môžete ho nainštalovať do svojho počítača a mobilných systémov, ako aj prispôsobiť preferencie tak, aby vyhovovali vašim vlastným nastaveniam. Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi. Nezabudnite, že používanie Kodi ako také nie je nezákonné. Z dôvodu autorských práv je však väčšina streamov vo vašej krajine bydliska pravdepodobne nezákonná.

Ak chcete získať prístup k obsahu, môžete si nainštalovať najlepšie archívy a doplnky Kodi. Niektoré z týchto doplnkov sú legitímne, zatiaľ čo iné nie. Napríklad Covenant poskytuje prístup k pirátskemu obsahu (tu sa dozviete, ako nainštalovať Covenant na Kodi)..

Rýchlo sme vyhľadali doplnok Poseidon, ktorý je súčasťou úložiska Kodil, a zistili sme, že je k dispozícii všetkých 44 sezón sobotňajšieho nočného života. Tieto súbory tiež vyzerali, že sú v dobrom funkčnom stave. Ďalšie odporúčania nájdete v našom zozname najlepších doplnkov Kodi.

how-to-hodinky-sobota-noc live-kodi

Majte na pamäti, že ak používate Kodi na streamovanie Saturday Night Live, robíte tak prostredníctvom torrentu. Z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste používali sieť VPN, pretože pri torrentovaní je nevyhnutné chrániť vašu identitu. 

Aj keď nemôžete poraziť ExpressVPN, CyberGhost je tiež slušná voľba. Môžete si prečítať našu recenziu CyberGhost, aby ste zistili, či vám to vyhovuje, alebo si môžete vyskúšať našu najlepšiu sieť VPN pre Kodi, kde nájdete viac možností..

Záverečné myšlienky 

Dúfame, že sme vám pomohli nájsť spôsob, ako vyriešiť problém Saturday Night Live, nech už ste kdekoľvek. Či už chcete dohnať najnovšiu epizódu alebo len sledovať jednu z vašich obľúbených položiek, existuje veľa spôsobov, ako to urobiť.. 

Väčšina z nás nenávidí platenie za niečo, čo môžeme získať zadarmo, ale nezabudnite, že niektoré z týchto spôsobov sú riskantné. Mohli by ste jednoducho ísť po jednoduchej ceste k registrácii do Amazon Prime Video. 

Niektoré riziká však môžete odstrániť pomocou dobrého antivírusu a jednej z našich najlepších sietí VPN. ExpressVPN odporúčame pre svoju vynikajúcu bezpečnosť a veľké množstvo funkcií. Navyše ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže pri prvom vyskúšaní nie je čo stratiť.

Ak nám môžete odporučiť iný spôsob, ako sledovať Saturday Night Live online, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Nahliadnite do našich ďalších článkov o zábave. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map