Ako sa pozerať na Sherlocka online v roku 2020: Nie je to elementárne

Sherlock je britský televízny seriál o kriminalite, ktorý produkuje BBC. Je založený na príbehoch Sira Arthura Conana Doyla a sleduje Sherlocka Holmesa (Benedikt Cumberbatch) a jeho verného pomocníka, Watsona (Martin Freeman), pretože riešia rôzne záhady v dnešnom Londýne..


Ak, rovnako ako my, radi prepínate zuby do vražedného tajomstva, hľadáte stopy, zbierate dôkazy a vidíte, či dokážete zistiť, „kto to urobil“ pred veľkým finále, potom je Sherlock hodný vášho času. Ukážeme vám, ako sledovať Sherlocka online.

Sledujte Sherlocka online

Netflix má pôsobivú knižnicu, takže nebolo prekvapením, že zahŕňal Sherlocka. Našli sme všetkých 12 epizód na serveri Netflix spolu s obsahom v zákulisí ako bonus.

how-to-hodinky-sherlock-Netflix

Váš prístup k určitému obsahu môže byť ovplyvnený obávaným zákazom siete Netflix VPN, ale našťastie je Sherlock k dispozícii na serveroch v USA aj EÚ. Ak sa momentálne nenachádzate v USA alebo EÚ, budete potrebovať virtuálnu súkromnú sieť, aby ste sa dostali do jednej z týchto knižníc a získali prístup k Sherlockovi.. 

Iba niekoľko sietí VPN môže prekonať detektory VPN spoločnosti Netflix, ale náš zoznam najlepších sietí VPN pre sieť Netflix obsahuje niektoré, ktoré sú k dispozícii.

Rovnako ako Netflix má Amazon vo svojom trezore veľké množstvo filmov a televíznych relácií, takže nás neprekvapilo, že sme Sherlocka videli aj v jeho zostave. Môžete sa rozhodnúť kúpiť jednotlivé epizódy v HD od 6,99 $ alebo získať celú sezónu v HD od 9,99 $. Výhodou pri nákupe z Amazonu je to, že si ponecháte kópiu Sherlocka a stiahnete ju na pevný disk.

how-to-hodinky-sherlock-amazonka

Ďalšou streamovacou platformou, na ktorej sme našli Sherlocka, bol Vudu. K dispozícii sú všetky štyri ročné obdobia, s Vudu však neplatíte žiadne mesačné poplatky, jednoducho platíte za jednotlivé epizódy alebo ročné obdobia. Jednotlivé epizódy na SD začínajú 4,99 dolárov a HDX 6,99 dolárov. Počas celej sezóny začína na SD $ 12,99 a HDX 19,99 USD. 

K dispozícii je aj obsah v zákulisí, ale ceny sa medzi jednotlivými videami líšia. S Vudu budete tiež vlastniť kópiu Sherlocka, takže ju môžete mnohokrát sledovať.

how-to-hodinky-sherlock-voodoo

Ak však chcete sledovať Vudu mimo USA, narazíte na problémy. Je to preto, že je k dispozícii iba v USA z dôvodu prísnych licencií na obsah. Keď sme sa k nemu pokúsili získať prístup zo servera mimo USA, dostali sme čiernu stránku. Sú známe ako geobloky a môžete ich prekonať pomocou adresy VPN na získanie adresy IP v USA.

Ak sa chcete vyhnúť akýmkoľvek obmedzeniam, môžete si z našich VPN recenzií vybrať poskytovateľa, ale ExpressVPN je naše hlavné odporúčanie. Môže sa dostať do ľubovoľnej služby streamovania a ťaží z vysokých rýchlostí a neobmedzenej šírky pásma. Je to tiež naša najlepšia sieť VPN na streamovanie. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Sledujte Sherlock zadarmo

Existuje veľa bezplatných streamingových serverov, ktoré ponúkajú rovnaký obsah na pozeranie, a vybrali sme dva, ktoré si myslíme, že bude dobré pozerať Sherlocka.

Prvým je PutLocker. Je to dobrá voľba, pretože sa ľahko naviguje a má na svojich serveroch veľké množstvo obsahu. Našli sme ročné obdobia jedného až štyroch Sherlockovcov, na ktorých je možné sledovať. 

Jednou zlosťou v prípade programu PutLocker a ďalších streamingových serverov je to, že ste dostali spam prostredníctvom kontextových reklám, ale môžete proti tomu ľahko bojovať inštaláciou jedného z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien..

how-to-hodinky-sherlock-putlocker

Na všetkých streamovacích serveroch budete mať tiež výhodu z inštalácie slušného antivírusu kvôli malvéru a vírusom, ktoré môžu prichádzať s kontextovými reklamami..

Sherlock Torrents

Ak si chcete obsah nechať a vytvoriť si vlastnú knižnicu, môže byť pre vás torrentovanie dobrou voľbou.

The Pirate Bay je populárny torrenting server a my sme nemali problém nájsť Sherlocka tam. Jednalo sa o štyri obdobia a všetky vyzerali, akoby boli v dobrej kondícii. Pred stiahnutím z torrentu vám odporúčame pozrieť sa na to, koľko sejačiek je vedľa odkazu. Čím viac sejačiek má, tým väčšia je šanca na dokončenie sťahovania.

how-to-hodinky-sherlock-the-pirát-bay

Ak The Pirate Bay nie je pre vás, potom sú k dispozícii alternatívne torrent stránky, z ktorých si môžete stiahnuť. Podobne ako pri všetkom, čo sťahujete, však existuje nebezpečenstvo, že by mohol obsahovať škodlivý obsah. Z tohto dôvodu je vhodné používať antivírusový program. 

Bitdefender je dobrá antivírusová voľba, pretože vás ochráni pred akoukoľvek počítačovou kriminalitou, s ktorou sa stretnete. Prečítajte si našu recenziu Bitdefender Antivirus.

Aj keď je torrentovanie jednoduchá a lacná trasa, veľká väčšina obsahu je chránený autorskými právami a jeho sledovaním porušujete zákon. Mali by ste použiť VPN, aby ste svoju IP adresu nezakryli pred zvedavými očami. 

Vieme, že hľadanie vhodnej VPN môže byť mätúce, preto odporúčame NordVPN. Je to najlepšia VPN na torrenting vďaka svojim vlastným P2P serverom a vynikajúcej bezpečnosti, ale môžete si prečítať našu recenziu NordVPN a rozhodnúť sa sami.. 

Sledujte Sherlocka na Kodi

Možno ste už počuli o spoločnosti Kodi, ale ak nie, ide o softvér domáceho kina s otvoreným zdrojom, ktorý vám pomôže spravovať vašu zbierku digitálnych médií, ako sú televízne programy, filmy, fotografie a hudba. Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti Kodi, prečítajte si nášho sprievodcu spoločnosťou Kodi.

Okrem ukladania médií, ktoré už máte, môžete získať prístup k ďalšiemu obsahu prostredníctvom úložísk a doplnkov. Niektorí ľudia si myslia, že len nainštalovanie Kodi na ich zariadenia je nezákonné, to však tak nie je. Protizákonnosť nastane až vtedy, keď začnete pozerať obsah chránený autorskými právami, ku ktorému ste sa dostali prostredníctvom nezákonných tokov.

Hľadali sme doplnok Exodus, ktorý sa nachádza v repozícii Kodi Bae a našli sme všetky štyri sezóny Sherlock..

how-to-hodinky-sherlock-kodi

Upozorňujeme, že keď použijete Kodi na streamovanie Sherlocka, pravdepodobne to budete robiť prostredníctvom torrentu. Z tohto dôvodu dôrazne odporúčame nainštalovať a používať sieť VPN. Keď streamujete nelegálny obsah, musíte mať na starosti vašu IP adresu. 

Našou najlepšou voľbou je ExpressVPN, ale CyberGhost je tiež skvelá voľba s veľkou bezpečnosťou a súkromím. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost alebo si pozrite našu najlepšiu príručku VPN pre Kodi, kde nájdete viac možností.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol a vy viete, ako sa Sherlocka pozerať online. Existujú jednoduché platené trasy, na ktoré sa môžete vydať, alebo si môžete vybrať, či sa vydáte na bezplatné streamovanie, torrentovanie alebo cestu Kodi.

Ak sa rozhodnete pre tento program, uistite sa, že ste chránení antivírusom a sieťou VPN. ExpressVPN nemôžete poraziť, pretože má vynikajúce zabezpečenie a je skvelou voľbou pre streamovanie. Okrem toho ponúka aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, 

Ak viete o lepšom spôsobe sledovania Sherlocka online, neváhajte a zanechajte svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Keď ste tu, prečo sa tiež pozrieť na naše ďalšie články o zábave? Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map