Ako sa pozerať na Peaky Blinders v roku 2020: Grime & Violence

Birmingham, 1919: Anglické ulice pokrývajú korupcia, anarchia, brutalita a veľa špiny. Po prvej svetovej vojne sa mesto Birmingham, rovnako ako zvyšok Európy, stále zotavuje. Poskytuje šancu, že gang Peaky Blinders, vedený rodinou Shelbyovcov, chce použiť na vybudovanie svojej ríše.. 


Rodina Shelbyovcov sa pomenovala ako bookmakeri, vydierači a gangstri. Najstarší brat Arthur Shelby je zvyčajne vodcom gangu a má na starosti. Avšak rýchlo sa vyjasní, že skutočným ľudom v pozadí diania je jeho mladší brat Thomas Shelby. 

Peaky Blinders, televízna relácia BBC, je založená na skutočnom príbehu o gangu, ktorý bol skutočným obchodom na začiatku 20. storočia. Rodina Shelbyovcov je však úplne vymyslená. 

V sérii môžeme vidieť, že naše antihrdinové nosia určitý druh sivej čiapky, známej tiež ako „peaky“. Názov „Peaky Blinders“ dostal gang, pretože bolo známe tým, že do svojich peaky vložilo žiletky, aby ich mohli použiť v boji..

V tomto článku vám poskytneme tie najlepšie tipy, ako sledovať Peaky Blinders online.

Ako sa pozerať na Peaky Blinders online

Vzhľadom k tomu, Peaky Blinders je BBC show, najjednoduchší spôsob, ako sledovať, že by bolo cez BBC iPlayer. Môžete si bezplatne zaregistrovať účet BBC, ale to je len jedna strana mince. Aby ste si mohli vychutnať program BBC v iPlayeri, musíte byť fyzicky vo Veľkej Británii, inak musí BBC vidieť britskú IP adresu.  

Vzhľadom na skutočnosť, že BBC je k dispozícii iba vo Veľkej Británii a nikde inde, musíte nájsť spôsob, ako prekonať ich geoblok. Virtuálna súkromná sieť je solídnou voľbou. Ak neviete, ktorá z nich sa má použiť, prečítajte si náš najlepší článok pre sieť VPN pre BBC iPlayer. 

Ďalším spôsobom, ako sledovať Peaky Blinders online, je Netflix. Budete si musieť predplatiť túto službu, ale dobré je, že ponúka bezplatnú mesačnú skúšobnú verziu a môžete sa odhlásiť každý mesiac. S bezplatnou skúšobnou verziou sa môžete sami presvedčiť, či sa vám služba páči a či ju chcete naďalej používať alebo nie. 

Chúlostivou súčasťou Netflixu je jeho takmer nepreniknuteľný zákaz geobloku a VPN. Našťastie sme pre vás napísali článok o tom, ako prekonať zákaz siete Netflix VPN. Piata a posledná sezóna však nie je v súčasnosti na Netflixe k dispozícii, čo je hanba.

how-to-strážnych Peak-klapky bez-streamovanie Netflix

Ak ste však ešte nevideli prvé štyri ročné obdobia, potom je pre vás Netflix dobrou možnosťou. Prvé štyri ročné obdobia Peaky Blinders sú k dispozícii vo Veľkej Británii, Nórsku, Kanade, USA, Nemecku a mnohých ďalších krajinách (nemohli sme otestovať každú krajinu). 

Piata sezóna sa objaví na americkom Netflixe 4. októbra. Stále však nie je jasné, či to bude deň, kedy fanúšikovia European Peaky Blinder konečne uvidia svoje vystúpenie aj na Netflixe..

Amazon Prime je tiež skvelý spôsob, ako sledovať filmy a seriály online. Vo väčšine krajín vrátane Nemecka, Nórska, USA, Kanady a Hong Kongu je však možné zakúpiť iba prvé dve sezóny Peaky Blinders.. 

Jedinou krajinou, v ktorej môžete na Amazon Prime kúpiť všetkých päť sezón, je Spojené kráľovstvo. Otázkou je, prečo by si ju niekto chcel kúpiť na Amazon Prime, ak ho môže sledovať na iPlayer BBC zadarmo? Ak nepoznáte Amazon Prime, prečítajte si nášho sprievodcu, ako sledovať Amazon Prime.

Ako sa pozerať na Peaky Blinders online zadarmo

Okrem vyššie uvedených služieb plateného streamovania môžete Peaky Blinders streamovať online zadarmo aj prostredníctvom iných platforiem. Na internete existuje veľa bezplatných spôsobov, ako sledovať, ako rodina Shelby buduje svoju ríšu. 

Skôr ako vám ukážeme, kde to môžete sledovať, pár rád: Pri prístupe na tieto stránky by ste mali byť naozaj opatrní, pretože väčšina z nich je zaťažená nevyžiadaným softvérom a škodlivým softvérom.. 

Preto by ste mali používať antivírusový softvér na ochranu svojho zariadenia a prehliadača pred škodlivými kontextovými oknami a vírusmi, ktoré môžu tieto stránky priniesť. Mali by ste tiež zvážiť spôsoby, ako skryť svoju IP adresu, len pre prípad. 

how-to-strážnych Peak-klapky bez-streaming-123-filmy

Jedným z miest, kde sme našli všetkých päť sezón Peaky Blinders, je 123Movies, ale existujú aj ďalšie bezplatné weby, napríklad CouchTuner a SolarMovie, ktoré tiež umožňujú sledovať, ako gang vládne nad Birminghamom..

Ako sa pozerať na Peaky Blinders na Kodi

Ďalším spôsobom, ako pozerať Peaky Blinders zadarmo, je používanie aplikácie domáceho kina Kodi s viacerými platformami. Kodi vám umožňuje organizovať a ukladať vaše obľúbené televízne programy, hudbu, filmy a videá už takmer 15 rokov. 

Keďže ide o viac platformovú aplikáciu, znamená to, že ju môžete nainštalovať na niekoľko platforiem (samozrejme). Aj keď niektorí ľudia hovoria inak, spoločnosť Kodi je oprávnená používať ich a je k dispozícii na stiahnutie vo Windows, iOS, Linux alebo Android. 

S doplnkami sa to však trochu komplikuje, pretože je to legálna sivá oblasť. Niektoré z nich sú legálne a iné nie. Preto by ste mali dvakrát premýšľať o tom, ktoré chcete nainštalovať a používať. Ak potrebujete pomoc so spoločnosťou Kodi, prečítajte si nášho komplexného sprievodcu o používaní Kodi.

how-to-strážnych Peak-klapky bez-streaming-kodi

V doplnku Poseidon sme našli všetkých päť sezón Peaky Blinders. Tento doplnok môžete získať nainštalovaním úložiska Kodil. Len sa uistite, že používate správny inštalačný odkaz, pretože tieto zmeny sa menia každý týždeň. 

Peaky Blinders Torrents

Skôr než sa nad tým zamyslíte, mali by ste si naozaj prečítať nášho sprievodcu o tom, čo je torrentovanie a či je vo vašej krajine legálne alebo nie. Používanie služby torrent môže byť zložité, môže narušiť vaše súkromie a poškodiť váš systém. 

Rovnako ako v prípade bezplatných streamovacích služieb, aj súbory stiahnuté z torrentu môžu byť poškodené. Opäť vám odporúčame chrániť systém pomocou antivírusového programu. Ak máte málo peňazí, pozrite si našu recenziu najlepšieho antivírusového softvéru zadarmo. 

Používanie antivírusového softvéru však nemusí stačiť. Aby ste boli na bezpečnej strane, vytvorte si VPN. Ak neviete, ktorá VPN robí slušnú prácu, prečítajte si v našich najlepších sieťach VPN sprievodcu torrentovaním. 

how-to-strážnych Peak-klapky bez-streaming-Knaben

Teraz sa pustíme do práce: Všetkých päť sezón Peaky Blinders si môžete stiahnuť online z niekoľkých torrent stránok. Všetky ponúkajú rôzne veľkosti a formáty súborov. Niektoré populárne pirátske stránky sú Knaben alebo The Pirate Bay. 

Záverečné myšlienky

Ak máte radi historické predstavenia s činohrou a zločinom, potom je Peaky Blinders len show pre vás. Sledujte, ako Thomas Shelby prenasleduje svoje veľké ambície a buduje legitímne podniky na celom území Spojeného kráľovstva na základe násilia, dlhov a trestných činov..

Peaky Blinders je skvelá show, ktorú môžete sledovať na zariadeniach BBC iPlayer, Netflix a čiastočne na Amazon Prime. Existujú aj ďalšie možnosti streamovania a torrentovania.

Ako je uvedené vyššie, jednoznačne vám neodporúčame pozerať sa na Peaky Blinders online zadarmo alebo si ho sťahovať ako torrent, pretože existujú spôsoby, ktoré sú jednoduchšie a legálnejšie. Napríklad odporúčame, aby ste dostali slušnú sieť VPN pre Veľkú Britániu a potom sledovali Peaky Blinders v aplikácii BBC iPlayer.. 

Čo si myslíš o Peaky Blinders? Pozerali ste to? Čo si myslíte o našich možnostiach prezerania? Poznáte niečo lepšie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map