Ako sa pozerať na NFL bez kábla v roku 2020: Znížte káble a choďte online

Nemohlo uniknúť, že ste si všimli, že sa začala futbalová sezóna. Počas nasledujúcich približne 17 týždňov budete môcť sledovať všetky NFL, s ktorými môžete pracovať, viackrát týždenne. To znamená, že ak ste pripojení na káblový kanál. Existuje však veľa webových alternatív na sledovanie NFL bez kábla a my sa pozrieme na tie najlepšie v tomto článku..


Prečo koniec koncov, prečo platiť káblovej spoločnosti veľké peniaze za sledovanie NFL – a bez ohľadu na ďalšie nezmysly, ktoré držia vo vašom nafúknutom, predraženom balíku – ak sa môžete prihlásiť na odber niečoho online s trochou presnosti a za oveľa menej peňazí? Mediálne prostredie je v dnešnej dobe o streamovaní a nasledovali športy. Prečítajte si náš článok o tom, ako pozerať Wimbledona na ďalší príklad.

Predtým, ako sa dostaneme k tomu všetkému, uvedomte si, že Super Bowl je iná kanvica rýb v porovnaní s bežnými NFL hrami. Z tohto dôvodu si pozrite náš článok o tom, ako sledovať Super Bowl.

Ako sa pozerať na NFL online s NFL Game Pass

Najkomplexnejším riešením na sledovanie všetkých hier NFL je NFL Game Pass. Dodáva sa v dvoch variantoch, Pro a Essential. Pro je ten, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou chcete, pretože vám umožňuje prístup k živému vysielaniu všetkých hier plus veľa bonusov, zatiaľ čo program Essential vám poskytne iba vrcholy a doplnky. Zdá sa, že väčšinou existuje pre účastníkov káblových sietí, ktorí chcú nejaký ďalší oomph.

Hra Pass Pass stojí 100 dolárov pre ľudí prihlásených z adresy IP v USA a je dodávaná so sedemdňovou skúšobnou verziou, aby ste si ju mohli vyskúšať. Naozaj sa nám hra Game Pass páči ako voliteľná možnosť, pretože sto dolárov nie je až tak veľa v porovnaní s poplatkami za káblové predplatné a získate živé hry, záznamy, veľa. 

Ak však nie ste v štátoch USA, veci sa stávajú o niečo drahšie. Hra Pass tiež prichádza v medzinárodnej verzii, ktorá vám ponúka rovnaké hry a doplnky, ale stojí 200 dolárov namiesto 100 USD, hoci cena v eurách je pre ľudí v Európe. Balík Essential prichádza o niečo menej ako polovica.

Skontrolovali sme niekoľko krajín, ktoré ponúkajú virtuálnu súkromnú sieť – program, ktorý dokáže spoof vašu polohu kdekoľvek na svete – a žiadna z nich neklesne pod túto hranicu 200 dolárov. 

To znamená, že máte jednu z dvoch možností, ak ju čítate mimo USA: môžete zaplatiť 200 dolárov za hru Pass, aby ste mohli sledovať všetky hry, ktoré sledujú vaši americkí kolegovia, za 100 dolárov, alebo môžete získať vlastnú sieť VPN. Týmto spôsobom môžete zaplatiť iba 100 dolárov, ako to robí Yank. 

Použili sme ExpressVPN a bez problémov sme sa dostali na web Game Pass. Opäť sme dokázali, že je to najlepšia sieť VPN. Je to najdrahšia možnosť, ktorá sa ponúka za 100 dolárov, ale nakoniec by ste platili to isté, čo by ste platili s medzinárodným herným pasom, a tiež budete mať za rok skvelú sieť VPN.. 

Napríklad môžete ľahko sledovať, čo chcete, prostredníctvom Netflixu, ľahko obísť zákaz VPN na týchto stránkach alebo sledovať CW relácie z krajín mimo USA zadarmo. Sieť VPN otvára svet zábavy a zároveň vás udržiava v bezpečí. Odporúčame vám, aby ju každý mal. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Ako sa pozerať na NFL online s FuboTV

Ďalšou možnosťou, ako sledovať NFL pre káblové rezačky, je fuboTV, streamingová služba, ktorá ponúka veľa rôznych kanálov, vrátane kanálov, kde môžete zachytiť NFL. Pomocou NBC môžete napríklad sledovať nedeľný nočný futbal, zatiaľ čo Fox má štvrtkový nočný futbal. FuboTV nie je lacný za 55 dolárov mesačne, ale to vám dáva prístup k stovkám kanálov po celom svete. 

Podobne ako v prípade akejkoľvek streamovacej služby, sú tu aj niektoré geobloky, čo znamená, že nemôžete sledovať všetko odkiaľkoľvek. Americká verzia stránky má najväčšiu ponuku vrátane prémiových televíznych kanálov, zatiaľ čo futbal nájdete v európskej a latinskoamerickej verzii napríklad prostredníctvom mexickej adresy IP..

Tu prichádza náš starý priateľ ExpressVPN. FuboTV pozitívne víta použitie VPN a nemali sme žiadne problémy dostať sa do rôznych verzií stránok, ktoré ho používajú. FuboTV je dodávaný so sedemdňovou skúšobnou verziou, takže vám odporúčame vyskúšať si ho, ak vám sledovanie športu na lacné znie dobre.

Ako sa pozerať na NFL online s DAZN

Športovo orientovanejším konkurentom fuboTV je DAZN a streamuje hry NFL priamo, ale iba v USA sa nám to páči, pretože je to dosť lacné, stojí to 20 dolárov mesačne alebo 99 dolárov ročne, ale je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách. Viac informácií o tejto službe nájdete v našom sprievodcovi, ako sledovať DAZN.

Keďže však spoločnosť DAZN má v USA iba hry NFL pre divákov v USA, na vstup sa budete musieť použiť službu ExpressVPN. Ak ste v USA, ale chcete sledovať medzinárodné športy, pozrite si našich sprievodcov o tom, ako získať brazílčana IP adresa a nemecká IP adresa.

Ako sa pozerať na NFL online s Hulu

Podobne ako fuboTV, streamingový záložný server Hulu ponúka aj káblové kanály ako NBC a Fox, ktoré môžete použiť na sledovanie hier NFL. Volá sa Hulu + Live TV a nie je lacná za 45 dolárov mesačne. Cena je kompenzovaná skutočnosťou, že získate nielen prístup k mnohým kanálom, ale aj rozsiahlu knižnicu streamovania Hulu, ktorú sme pokryli v našich sprievodcoch, aby sme okrem iného sledovali príbeh a lukostreľbu The Handmaid’s Tale and Archer.

Hulu + Live TV však opäť funguje, iba ak sa prihlasujete zo Spojených štátov, takže ak nebudete v Spojených štátoch, budete chcieť použiť jednu z našich najlepších sietí VPN pre spoločnosť Hulu, ale znie to ako možnosť pre vás. , Máme tiež sprievodcu, ako sa pozerať na Hulu na vašom televízore, ak sú veľké obrazovky rýchlejšie.

Ako sa pozerať na NFL online zadarmo

Na záver by sme chceli zdarma zoradiť všetky možnosti, ktoré máte na pozeranie NFL. Nezabúdajte však, že žiadna z týchto možností nie je úplne legálna, takže na bezpečné používanie budete musieť mať zapojenú sieť VPN, ako aj jedno z najlepších antivírusových riešení, aby nič nechcené nezasiahlo vaše pripojenie.. 

Najlepším miestom na nájdenie nelegálnych tokov hier NFL je Reddit. V minulosti boli r / nflstreams dobrým zdrojom na ich nájdenie a rýchly pohľad ukazuje, že tomu tak je aj teraz. Platia však obvyklé upozornenia, preto buďte opatrní.

Ďalšou možnosťou je použitie Kodi. Táto mediálna platforma obsahuje všetky druhy zaujímavých úložísk, v ktorých môžete sledovať hry NFL v minulosti i súčasnosti. Ak chcete nájsť najlepšie možnosti, prečítajte si nášho sprievodcu najlepšími doplnkami spoločnosti Kodi pre športy. Ak nie ste oboznámení so spoločnosťou Kodi, pozrite si nášho úplného sprievodcu spoločnosťou Kodi, aby ste mohli začať používať túto pôsobivú platformu.

Záverečné myšlienky

Americký futbal je najobľúbenejším športom v USA, čo vysvetľuje, prečo sa tak veľa z neho skrýva v drahých káblových zväzkoch. Dúfame, že vyššie uvedené návrhy vám pomôžu sledovať NFL najmenej za peniaze, ktoré by ste inak minúli, a možno aj zo zahraničia pomocou ExpressVPN..

Dajte nám vedieť, či sme vynechali váš obľúbený spôsob sledovania NFL bez kábla a zanechali komentár pod týmto článkom. Okrem toho vám prajeme skvelú futbalovú sezónu a veľa radosti z pozerania. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me