Better Call Saul je prequel k Breaking Bad a sleduje Saula Goodmana – jednu z najfarebnejších postáv z ságy Waltera Whitea – keď sa vyvinul z bojujúceho právnika do spodného podávača, ktorého sme si zamilovali. Keďže sa jedná o veľmi populárnu šou, rozhodli sme sa, že ľuďom pomôžeme a ukážeme vám, ako sa pozerať na službu Better Call Saul online..


Skutočným menom Saula Goodmana je Jimmy McGill a kedysi sa veľmi líšil od plynulo hovoriaceho, eticky flexibilného polotrestiteľa, ktorý bol zobrazený v Breaking Bad. Keď sa Better Call Saul prvýkrát otvorí, jeho kancelária je v zadnej časti nechtového salónu, nemá prakticky žiadnych klientov a väčšinu dní trávi starostlivosťou o svojho chorého brata, partnera v topflight právnickej firme..

Jimmy sa rozhodol postaviť svoju minulosť ako podvodníka za ním a urobiť z nej seriózny krok ako právnik, ktorý sa postaví za malého chlapca, ale okolnosti sa proti nemu sprisahajú – rovnako ako jeho vlastná postava – a pomaly, ale určite je sa zmenil na Saula Goodmana.

Better Call Saul je toľko ako štúdia charakteru, ako Breaking Bad, a určite ju odporúčame každému, kto má radi hlbokú drámu. Nech už robíte čokoľvek, nepozerajte sa na to pred Breaking Bad, alebo túto show zničíte – vážne. Máme sprievodcu, ako sa pozerať na službu Breaking Bad, takže si ju najprv prečítajte skôr, ako začnete sledovať program Better Call Saul.

Ako sa pozerať na lepšiu službu Saul online

Doteraz sa vo svojej domácej sieti AMC vysielali štyri sezóny programu Better Call Saul, pričom sezóna 5 Better Call Saul je naplánovaná na rok 2020. Keďže spoločnosť AMC nemá vlastnú streamovaciu sieť, napríklad povedzme, Showtime áno (pozrite si naše ako sa pozerať na sprievodcu miliardami pre jednu vynikajúcu show v tejto sieti), službu Better Call Saul nájdete v celom rozsahu na stránkach Netflix..

Lepšie-Call-Saul-Netflix

Rovnako ako iná šou AMC, Mad Men, pokiaľ vieme povedať, že sieť Netflix každej krajiny nesie všetky služby Better Call Saul, čo znamená, že všetko, čo potrebujete, je predplatné Netflix a je dobré ísť. 

V závislosti od vašej polohy môže Netflix stáť len 10 dolárov mesačne a otvára obrovský svet zábavy; odporúčame to každému, najmä keď dostanete prvých 30 dní zadarmo.

Ak ste však v krajine, ktorú sme nekontrolovali, a vo svojej knižnici nemáte službu Better Call Saul, budete musieť použiť virtuálnu súkromnú sieť, aby ste predstierali, že ste niekde inde, čo robí nosiť dobrodružstvo Jimmyho McGilla. Stručne povedané, VPN skryje vašu IP adresu a umožní vám, aby ste sa objavili, akoby ste niekde inde, čo je celkom užitočné.

Na prístup k sieti Netflix v inej krajine však nemôžete použiť žiadnu sieť VPN. Dozvieme sa príčiny, prečo sa v našom podrobnom článku o zákaze VPN v Netflixe zdá, že iba niekoľko služieb VPN sa môže spoľahlivo dostať k Netflixu.. 

Vyskúšajte našu najlepšiu kúsok VPN pre Netflix pre krém plodiny. Ak však nie ste typ čítania, môžete skočiť priamo na stránky nášho víťaza ExpressVPN..

Ako sa pozerať na lepšie volajte Saula zadarmo

Pokiaľ ide o legálne vysielanie, Netflix je vaša najlepšia stávka na sledovanie hry Better Call Saul na míľu v krajine. Internet by však nebol internetom, ak by neexistovalo veľa morálne nejednoznačných spôsobov, ako chytiť výrobu postavy tak morálne nejednoznačnej ako Saul Goodman.. 

Naozaj myslite na to, čo by urobil Saul.

Pokiaľ ide o riskantné streamingové weby, môžete si vybrať, ale v priebehu rokov sme zistili, že PutLocker je najspoľahlivejšou – alebo možno najmenej nespoľahlivou – zo svojej blbec tam. Rýchla kontrola ukazuje, že má sezónu 1 až 4 programu Better Call Saul, a to aj v dobrom stave.

Lepšie Caule-Saul-PutLocker

Pokiaľ však nemáte radi bombardovanie reklamami na porno, hazardné hry a iné veci, ktoré sa najviac baví v súkromí, odporúčame vám pri návšteve PutLocker alebo na iných podobných stránkach nainštalovať jeden z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien. Aj keď ste na tom, nebude mať jeden z najlepších antivírusových riešení bežiacich na pozadí žiadny negatívny dopad. Bitdefender sa nám veľmi páči, takže si to pozrite.

Ako sa pozerať na službu Saul na Kodi

Poslednou možnosťou streamovania je Kodi, ktorá, ak ste o nej nikdy nepočuli, je mediálna platforma, ktorá bola vyvinutá pre Xbox, ale je teraz k dispozícii takmer na každom zariadení. Ak by ste chceli, pravdepodobne by ste ho mohli spustiť na OS vášho auta.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tom, ako Kodi funguje, prečítajte si nášho úplného sprievodcu Kodi, ale jeho inštalácia sa zníži, potom vyjednajte cestu medzi najlepšími úložiskami Kodi – a niektorými z najhorších – a nájdite doplnok- na tom je predstavenie, ktoré chcete. 

Našli sme Better Call Saul na doplnku Poseidon, ktorý nájdete pod repetíciou Kodil. Používanie Kodi na pozeranie obsahu chráneného autorskými právami je však technicky nezákonné, preto vám odporúčame, aby ste pri výbere Kodi využili jeden z našich najlepších VPN pre výber kodi..

Radšej volajte Saul Torrents

Poslednou možnosťou sledovania programu Better Call Saul, o ktorej budeme hovoriť v tomto článku, je torrent. Jeho výhoda spočíva v tom, že budete mať skutočne k dispozícii kópie relácie bez toho, aby ste sa museli spoliehať na nespoľahlivé streamingové stránky.. 

Jeho nevýhodou však je, že torrenting je pravdepodobne najviac sledovaným spôsobom, ako zachytiť svoju obľúbenú zábavu. Torrenting bez toho, aby bola povolená sieť VPN, vyžaduje iba problémy.

Na Pirate Bay sme našli všetky sezóny Better Call Saul, aj keď ako zvyčajne sme nezaručili za kvalitu. Rozpoznávame však niektoré úchyty používateľov, ktorí odovzdali video, takže by ste mali byť v poriadku.

Lepšie-Call-Saul-Torrenty

Predtým, ako sa dokonca pustíte na Pirate Bay alebo na alternatívne weby s torrentom, vám odporúčame, aby ste si prečítajte článok o najlepších sieťach VPN na torrenting, aby ste sa mohli chrániť. Ak chcete vynechať priradenie na čítanie, sme veľkými fanúšikmi spoločnosti NordVPN, pokiaľ ide o zdieľanie súborov P2P, takže si môžete službu vyskúšať pomocou 30-dňovej doby vrátenia platby..

Záverečné myšlienky

Better Call Saul je jedným z najzaujímavejších predstavení, ktoré sa tu dnes vyskytuje, pretože je jedným z mála, ktoré ukazuje, ako môže byť postava formovaná ich okolnosťami, aj keď tým nechce byť. V niektorých ohľadoch je v tomto ohľade dokonca silnejší ako Breaking Bad, hoci mu chýba výbušnosť rodičovskej show.

Čo si myslíš o Better Call Saul? Hodný dedič alebo zlý uchádzač? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ako aj o všetkých spôsoboch, ktoré sme mohli vynechať pri sledovaní tejto skvelej show. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me