Ako sa pozerať na šípku online v roku 2020 predtým, ako toto mesto zlyháte

Arrow je šou, ktorá vysiela na CW a sleduje dobrodružstvá Olivera Queena, miliardár otočil vigilantu s lukom, ktorý bol na päť rokov uviaznutý v zahraničí. Ak si myslíte, že to znie strašne veľa ako Batman, neobviňujeme vás, ale Oliver má tiež čo ponúknuť, a preto vám odporúčame sledovať Arrow online pomocou tohto komplexného sprievodcu..


Šípková sezóna 1 sa zameriava na Oliverov návrat do svojho domova v Starling City potom, čo bol päť rokov stroskotaný na opustenom ostrove pri pobreží Číny, aj keď v zábleskoch sa rýchlo dozvieme, že tam nebol ani zďaleka sám. Jeho hlavnou misiou po návrate je ísť cez zoznam, ktorý mu dal jeho zosnulý otec, ľudí, ktorým zlyhalo mesto Starling, väčšinou bohatých ľudí, ktorí sa prebojovali k bohatstvu..

Najjednoduchšie je sledovať prvú sezónu, najmä keď je obsadenie menšie, pretože vystavovatelia sa menej zameriavali na zostavenie celej Arrowverse, súboru spinov CW divoko úspešnej show. Popri Oliverovi je tu aj Diggle, jeho vodič a bodyguard a Felicity, sekretárka, ktorá si vyžaduje nejaký čas, aby sa vyvinula v milostný záujem, na rozdiel od niektorých show vonku (pri pohľade na vás, Outlander)..

Ak však chcete sledovať celú sezónu Arrow 7, pripravte sa na nejaké domáce úlohy, pretože nielen budete musieť sledovať každú sezónu skôr, možno budete musieť sledovať aj Flash a podobne, ak naozaj chcete vedieť, čo je deje sa. Občas to vyzerá, akoby sa celý vesmír DC preplnil do Arrow, s portréty od Konštantína a ďalších protagonistov.

K tomu však existuje pozitíva. Ak sa vám nedarí dosť Arrowa, Arrowverse ťa dostal. Medzi vedľajšie produkty patria Flash, Supergirl a Legends of Tomorrow, takže ak si ich chcete tiež pozrieť, prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako pozerať CW online. Najprv však uvidíme, kde sa dá Arrow pozerať online.

Ako sa pozerať na šípku online

Ako CW show, Arrow a všetky jeho spinoffs si môžete prezrieť pomocou CW aplikácie. Veľmi sa nám to páči, pretože je to zadarmo a ponúka veľa zábavy, upozorňujeme však, že reklamy sa môžu trochu otravovať. Potom by sme radšej zaplatili trpezlivosťou ako dolármi, takže tu je to. Upozorňujeme však, že samotný web CW ponúka iba niekoľko položiek na streamovanie, musíte aplikáciu nainštalovať, aby ste získali prístup ku všetkým.

Arrow-TheCW

Ak však chcete pristupovať na webovú stránku CW alebo do aplikácie, musíte sa prihlásiť z USA, pretože obidve sú uzamknuté v rámci regiónu. Ak nie ste v Amerike, budete potrebovať adresu IP v USA, aby ste mohli sledovať Arrow zadarmo a legálne.

V prepojenom článku nájdete niekoľko návrhov najlepších virtuálnych súkromných sietí, ktoré by ste mohli použiť, ale najlepšou stávkou je pravdepodobne ExpressVPN. Nie je to najlacnejšie, ale dostanete sa cez akýkoľvek geoblok.

Podobne ako v prípade The Shield však existuje viac ako jeden spôsob, ako sledovať Arrow prostredníctvom online streamingu. Európski diváci to môžu sledovať prostredníctvom Netflixu, čo znamená, že ľudia mimo Starého sveta to môžu sledovať aj tak dlho, pokiaľ používajú ktorúkoľvek z našich najlepších sietí VPN pre výbery Netflix..

Arrow-Netflix

Výhodou trasy Netflix je to, že máte k dispozícii nielen sedem sezón Arrow, ale môžete si vybrať ešte väčšiu knižnicu ako s CW, keď skončíte s Arrowverse. Aj keď to stojí zhruba 10 dolárov mesačne, je pravdepodobné, že vy alebo niekto, koho poznáte, ste už prihlásení, takže je pravdepodobne dobré ísť.

Ako sa pozerať na šípku online zadarmo

Ak si nemôžete dovoliť VPN, aby ste si mohli pozerať CW zadarmo a nechcete sa prihlásiť na odber predplatného Netflixu, sú k dispozícii aj iné, menej legálne možnosti, aj keď by ste určite mali mať zapojenú jednu z najlepších služieb VPN. tieto trasy. Ani jedno z našich najlepších antivírusových riešení nebude poškodené. 

Prvou možnosťou, ktorú máte, je nelegálne streamovanie cez webové stránky ako Couchtuner a PutLocker. Ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi o tom, ako sa pozerať na The Wire, sme nadšenými fanúšikmi PutLocker, pretože vždy majú najvýhodnejšie ročné obdobia, a nie je príliš frustrujúce množstvom reklám na obrazovke, ktoré používa. Stále je dobrý nápad používať jeden z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien.

Arrow-PutLocker

V čase písania je PutLocker aktuálny v Arrow, takže môžete sledovať celú vec podľa svojho srdca..

Ako sledovať šípku na Kodi

Ďalšou možnosťou je platforma Kodi, ktorá sa musí streamovať, ktorú musíte nainštalovať na ktorékoľvek zariadenie, na ktorom robíte väčšinu svojich frázov – ako si môžete prečítať v našom úplnom sprievodcovi Kodi, bude fungovať takmer na čomkoľvek. Po krátkom vyhľadávaní sme v doplnku Poseidon našli celú šípku.

šípka-kodi

Poseidon je súčasťou spoločnosti Kodil, jedného z najlepších repozitárov spoločnosti Kodi a bol uvedený v mnohých našich zábavných článkoch ako prehliadka predstavení a filmov vrátane nášho sprievodcu o tom, ako sledovať Archer. Pokiaľ vieme, všetky súbory sú v poriadku.

Arrow Torrents

Dokončíme tento článok tým, že pôjdeme do starej školy a skontrolujeme vaše možnosti na torrentovanie Arrow. Samozrejme platia varovania: zdieľanie materiálov chránených autorskými právami je nezákonné a ak tak urobíte, mali by ste mať vždy jednu z najlepších sietí VPN na zapojenie do torrentu alebo riskovať, že sa dostanú do vážnych problémov..

Arrow-torrentov

Ako vidíte, máte k dispozícii veľa možností, ak si želáte Arrow torrenty s najnovšími ročnými obdobiami, ktoré majú najzdravšie množstvo sejačiek a pijavíc (ak to pre vás nič neznamená, pozrite si nášho sprievodcu torrentom). Máme podozrenie, že alternatívne torrent stránky majú k dispozícii aj zdravé množstvo súborov.

Záverečné myšlienky

S týmto náznakom pirátstva dokončíme tento článok. Šípka je skvelá show, najmä ak ste v úpravách komiksu, so živým vrhnutím a vtipným dialógom. Pomocou vyššie uvedených tipov by ste sa mali ocitnúť pozerať sa na ne v žiadnom momente.

Čo si myslíš o Arrow? Zmeškali ste nejaké cesty, ako to sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me