Ako sa pozerať na šialených mužov v roku 2020: Späť na šesťdesiate roky

Zaujíma vás, aký bol život na začiatku 60. rokov pre ľudí, ktorí neboli v protikultúre? Šialení muži vás pokryli. Z toho vyplýva bizarné konanie don Drapera, výkonného riaditeľa reklamy v New Yorku a jeho kolegov, ktorí prechádzajú veľmi mätúcim desaťročím. Aby sme sa ubezpečili, že to budete môcť sledovať, zostavili sme túto príručku o tom, ako sa pozerať na Mad Men.


Ako sa uvádza v úvode epizódy 1 sezóny Mad Men, názov sa vzťahuje na vedúcich pracovníkov reklamy, ktorí sa označili za „šialených“ za hektický životný štýl, v ktorom žili pri práci na Madison Avenue. Okrem práce ako blázni pili, hazardovali a smiali si životom, zatiaľ čo ich manželky trpezlivo čakali, až sa vrátia domov, éter v luxusných apartmánoch na Manhattane alebo v domoch na predmestiach Jersey..

Don Draper je do značnej miery štandardným nositeľom tohto životného štýlu. Zahrávaný Jonom Hammom, Draper stojí vysoký, má bradu takú štvorcovú ako sekanie a môže hovoriť zo všetkého alebo von. Za týmto vysekaným vonkajším vonkajším prostredím ho však skrývajú tajomstvá a túžby, aj keď sotva rozumie.

Nie je jediný. Celkom celá dramatická osobnosť je zložená z komplikovaných postáv so silnými oblúkmi, ktoré prechádzajú tým, čo na ne môže Amerika v 60. rokoch hodiť, a vyjsť na druhú stranu, zmeniť. 

Ak táto kombinácia dobového dielu a skutočne vynikajúceho písania znie ako druh veci, ktorú môžete na gauči skrútiť počas niekoľkých víkendov, čítajte ďalej, keď vám ukážeme, ako sa pozerať na Mad Men online.

Ako sa pozerať na Mad Men online

Mad Men pôvodne vysielali na AMC, domov Breaking Bad a Better Call Saul, ale sieť nemá veľa streamingových stránok sama o sebe, väčšinou len ukazuje niekoľko posledných epizód a súvisiacich krátkych filmov. Zdá sa, že existuje dohoda s Netflixom, avšak najviac, ak nie všetky, AMC relácie sa tam dajú nájsť. Mad Men nie je výnimkou.

Mad-men-Netflix

Webovú stránku Netflix sme skontrolovali pomocou virtuálnej súkromnej siete a našli sme šialených mužov vo všetkých z nich a tiež vo všetkých siedmich sezónach. Jedinou vecou, ​​ktorá sa medzi krajinami líšila, boli dostupné titulky. Ak chcete sledovať Mad Men, Netflix je vaša najlepšia stávka; možno by ste si však mali prečítať náš článok o najlepších hackeroch Netflixu, aby ste si čo najviac užili.

Ak ste v krajine, ktorú sme nekontrolovali, a Mad Men sa stane, že tam nie je, alebo ak jednoducho potrebujete titulky, ktoré nie sú k dispozícii v krajine, v ktorej sa práve nachádzate, budete potrebovať VPN, svoju polohu do krajiny podľa vášho výberu. Pre začiatočníkov to môže znieť oveľa komplikovanejšie, než je, preto to vysvetlíme.

VPN je program, ktorý presmeruje vaše pripojenie na internet a zašifruje ho, vďaka čomu sa môžete zdať, že kdekoľvek, kde je služba, ktorú si vyberiete, server a bezpečnejší, aby sa zaviedol. Sú to celkom užitočné nástroje, ale so sieťou Netflix nebude vďaka VPN zákazu fungovať iba VPN. Ak si chcete vyskúšať, ako to funguje, prečítajte si článok o najlepších VPN pre Netflix.

Ako sa pozerať na šialených mužov zadarmo

Sieť VPN sa tiež hodí, ak sa rozhodnete pre nelegálnu cestu k sledovaniu Mad Men, a nie Netflixu. Nelegálne streamingové weby, ako napríklad WatchSeries alebo PutLocker, sa môžu používať zadarmo, často však prinášajú bezpečnostné riziká. Ak sa rozhodnete navštíviť niektorú z nich, budete musieť na streamovanie použiť jednu z najlepších sietí VPN alebo riskovať vystavenie vírusom a malvéru..

Vec je, že hoci sú tieto stránky veľmi pohodlné, stále musia zarobiť peniaze aj bez predplatiteľov. Robia to tak, že vás bombardujú reklamami, z ktorých niektoré obsahujú škodlivé súbory cookie. Okrem použitia siete VPN možno budete chcieť nainštalovať aj jeden z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien a niektorý antivírusový softvér, než sa tam pustíte..

S týmto vylúčením zodpovednosti z cesty sme sa pozreli na niekoľko streamingových serverov a boli sme prekvapení, keď sme zistili, že Mad Men je dosť ťažké nájsť. Náš bežný program PutLocker ho nenosil, čo je čudné, pretože má veľa iných, oveľa temnejších predstavení, ako sú napríklad Štít a Nadčasový..

Mad-men-watchseries

WatchSeries však má šialených mužov, ale pri sledovaní toho bude cvičenie frustrované, pretože aj napriek všetkým chráneným funkciám budete musieť čeliť mnohým presmerovaniam a vyskakovacím oknom. Hádaj, že to je len cena zadarmo.

Ako sa pozerať na šialených mužov na Kodi

Oveľa príjemnejšou cestou môže byť inštalácia Kodi a sledovanie Mad Men týmto spôsobom. Kodi bol pôvodne vyvinutý ako platforma streamovania médií pre Xbox, ale teraz je k dispozícii takmer pre každé zariadenie. Pozrite sa na nášho úplného sprievodcu spoločnosťou Kodi, aby ste ho mohli začať používať. 

Ako obvykle sme prvýkrát otvorili doplnok Poseidon a našli tam Mad Men, všetkých sedem sezón. Ak ešte nemáte Poseidon, je to pod jedným z najlepších úložísk Kodi, Kodil a má v ňom takmer každú show. Keďže však ide o porušenie autorských práv, pred zapojením sa do pirátstva musíte mať jednu z najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi..

Mad Men Torrents

Keď už hovoríme o rovnom pirátstve, stále sa nám veľmi páčia staré pravidlá torrentu. Pri zdieľaní súborov P2P budete musieť samozrejme používať jednu z najlepších sietí VPN alebo čeliť niektorým veľmi prísnym pokutám. Nevýhodou je, že na pevnom disku budete bývať Mad Men, ideálne, ak nemáte mať najstabilnejšie pripojenie k internetu.

mad-men-torrentov

Pirate Bay má viac torrentov z Mad Men, na ktoré môžete triasť palcom, pričom obe sezóny sú k dispozícii samostatne alebo dokonca celú šou naraz (to si však chvíľu stiahnete). Zdá sa, že väčšina nahraných videí je tiež kvalitná, aj keď je vždy dobré prečítať si všetky komentáre ako prvé.

Záverečné myšlienky

Mad Men je show zameraná na postavy s dobrými príbehmi a zaujímavým pohľadom na svet, ktorý za pár desaťročí zmizol. Odporúčame ho každému, kto hľadá pomalé popáleniny plné tajomstiev. Vyššie uvedené tipy vám uľahčia pozeranie online s ľahkosťou.

Čo si myslíš o Mad Men? Príliš pomalý alebo len dobrý? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ako aj vo všetkých tipoch, ktoré by ste mohli mať a ktoré sme nespomenuli. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map