Ako sa pozerať na hru trónov v roku 2020: Zima prišla

Začiatok konca je tu. Uplynuli takmer dva roky od toho, ako Starks a Lannisters naposledy požehnali naše televízne obrazovky, a teraz môžete získať ďalšiu opravu ohňom dýchajúcej fantasy drámy s ôsmym obdobím. V tomto článku vám povieme, ako sledovať poslednú sezónu hry Thrones, aby ste zistili, kto končí na železnom tróne..


Aj keď myšlienka, že ide o poslednú sezónu, vás môže nechať plakať v kožušinách, najmenej nedeľa v noci bude vyplnená na nasledujúcich pár mesiacov. Game of Thrones priniesla šokujúce príbehy, ako napríklad Červená svadba. Armáda nočného kráľa je teraz na ceste a je v sázke budúcnosť Westerosu.

Nemôžeme vás obviňovať z toho, že ste chceli sledovať záver tohto ohromujúceho príbehu pomocou háčika alebo podvodníka. Našťastie existuje veľa spôsobov, ako sledovať poslednú sezónu hitových sérií HBO, bez toho, aby ste museli spievať pieseň ľadu a ohňa. Zahrnuli sme kombináciu platených a bezplatných metód, aj keď niektoré tipujú právne stupnice a mali by sa používať opatrne.

Sledujte hru o tróny online

Hra o tróny HBO

Existuje veľa online služieb, ktoré môžete použiť na sledovanie hry o tróny. Najviditeľnejšou je predplatné HBO. Ak máte káblové predplatné, budete mať prístup k HBO Go, jeho funkcii on-the-go. Môžete tiež použiť samostatnú službu HBO Streaming HBO Now, ktorá má často k dispozícii bezplatnú skúšobnú verziu, keď sa zaregistrujete.

Ak ste členom Amazon Prime, môžete do svojej služby pridať predplatné kanála HBO. K dispozícii je aj bezplatná sedemdňová skúšobná verzia. Pre ľudí, ktorí chcú využívať túto službu z krajín mimo USA, vám odporúčame použiť jednu z našich najlepších sietí VPN na výber videí Amazon Prime. Celkovo vzaté, je to celkom dobrá služba a oplatí sa investovať.

Hulu ponúka podobnú službu a rovnako ako v prípade HBO je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia. HBO a Hulu sú vďaka geoblokom dostupné iba v USA. Virtuálnu súkromnú sieť však môžete použiť na maskovanie svojej skutočnej polohy a získanie prístupu. Naše najlepšie VPN pre HBO Teraz a najlepšie články pre VPN pre Hulu majú dobré odporúčania.

Ak by ste radšej nechceli prekonať ťažkosti s výberom jedného, ​​odporúčame vám ExpressVPN. Vďaka tomu budete mať možnosť spoofovať svoju polohu a tiež profitovať z jej neobmedzenej šírky pásma a vynikajúcej bezpečnosti. Je to tiež najrýchlejšia sieť VPN na trhu. Kombinácia týchto funkcií je dôvodom, prečo je to naša najlepšia sieť VPN na streamovanie. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste mali lepší pohľad.

Sledujte hru Tróny zadarmo

Hra o tróny Torrent

Ak máte vrecká naložené jemnými chĺpkami, budete radi, keď budete počuť spôsoby, ako bezplatne streamovať hru Thrones. Rýchly pohľad na Putlockera bol sľubný. Iné webové stránky zamerané na bezplatné streamovanie sú v okolí, ale buďte opatrní, pretože riziko nakazenia vírusom je vysoké. Je tiež dobré nainštalovať jeden z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien.

Mohli by ste ísť aj cestou k torrentu. Rýchle vyhľadávanie na The Pirate Bay ukázalo, že epizódy z predchádzajúcich ročných období boli k dispozícii, ako aj zo ôsmej sezóny. Rovnako ako pri bezplatných webových stránkach na streamovanie údajov sú riziká spojené s torrentom.

Či už je to prostredníctvom streamingovej webovej stránky alebo torrentu, sledovanie alebo sťahovanie materiálu chráneného autorskými právami je v rozpore so zákonom. Nie sme tu preto, aby sme súdili, len vás chceme upozorniť na nebezpečenstvá. Okrem toho sú súbory a streamy často priviazané k malvéru, takže sa musíte chrániť pred tým, ako sa oddáte.

Použitím siete VPN budete chrániť svoju IP adresu pred snoopermi a chrániť sa pred počítačovou kriminalitou. NordVPN je v tomto ohľade vynikajúcou voľbou. Má vynikajúcu bezpečnosť vrátane zabíjačov a vlastných serverov typu peer-to-peer. Niet divu, že je to naša najlepšia VPN na torrenting. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN a získajte viac informácií.

Je tiež dobré vyzbrojiť sa najlepším antivírusovým softvérom. Odporúčame Bitdefender, pretože v reálnom čase funguje dobre. Ak by sa vírus chcel pozvať na večierok prostredníctvom vášho streamu, Bitdefender by ochránil vaše zariadenie. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii Bitdefenderu.

Sledujte hru Tróny na Kodi

Hra o tróny Kodi

Prípadne môžete použiť Kodi. Ak to nepoznáte, ide v podstate o domáce kino s otvoreným zdrojom. Môžete z neho streamovať, rovnako ako v ňom ukladať a organizovať médiá. Môže byť nainštalovaný na väčšine platforiem a môžete si ho prispôsobiť podľa svojich preferencií. Ak chcete začať, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi.

Rovnako ako torrenting, aj samotný kodi nie je nezákonný (náš právny dokument je úplne podrobný). Ak chcete získať prístup k obsahu, inštalujete archívy s doplnkami. Niektoré z nich sú oficiálne a legálne, zatiaľ čo iné, ako napríklad Dohovor, nie. Prostredníctvom druhého tábora máte prístup k pirátskemu obsahu, napríklad Game of Thrones. Náš najlepší zoznam doplnkov Kodi obsahuje odporúčania.

Nezabudnite, že ak používate Kodi na streamovanie hry o tróny, robíte tak prostredníctvom torrentu. Je nevyhnutné používať VPN na ochranu vašej identity. Nemôžete poraziť ExpressVPN, ale CyberGhost tiež ponúka solídne služby, ako si môžete prečítať v našej recenzii CyberGhost. Môžete si tiež pozrieť našu najlepšiu ponuku VPN pre Kodi, kde nájdete viac možností.

Záverečné myšlienky

Po tom všetkom očakávaní dúfame, že svoju opravu drakov a drámy môžete získať teraz, keď viete, ako môžete sledovať hru trónov online. Môžete sa rozhodnúť pre jednoduchší, ale drahší spôsob a zaregistrovať sa pre známu streamingovú službu alebo môžete použiť bezplatné streamingové webové stránky, torrenting alebo Kodi.

Ak si vyberiete druhú možnosť, nezabudnite zostať v bezpečí pomocou jednej z našich najlepších sietí VPN a dobrého antivírusu. ExpressVPN nie je len najlepším poskytovateľom zabezpečenia, ale je tiež vybavený funkciami. Navyše ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si ju môžete vyskúšať ako prvú.

Dajte nám vedieť, či môžete v sekcii komentárov odporučiť iný spôsob, ako sledovať hru trónov online. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map