Ako sa pozerať na Hotstar odkiaľkoľvek

Zatiaľ čo väčšina sveta je prilepená k sieťam Netflix, BBC iPlayer a Hulu, veľa ľudí v Indii si svoju zábavu opraví prostredníctvom streamovacej služby s názvom Hotstar. Táto služba je však pevne zakorenená za geoblokami, aby sme sa ubezpečili, že indická diaspóra stále dokáže získať svoje bollywoodské a kriketové opravy mimo Indie, zostavili sme tohto sprievodcu, ako sledovať Hotstar odkiaľkoľvek.


O tom, čo Hotstar ponúka, si povieme trochu viac, ale buďte si istí, že dostať sa do Hotstar zo zahraničia je dosť jednoduché, ak používate virtuálnu súkromnú sieť, a vy sa nemusíte ani uspokojiť s oslabenou americkou verziou, a to buď. V našich testovacích kolách sme dosiahli najlepšie výsledky pomocou ExpressVPN, takže ak sa ponáhľate, pretože zápas sa má začať, kliknite na tento odkaz a zaregistrujte sa..

Ak sa ponáhľate a chcete poznať celý rad možností, pokiaľ ide o odblokovanie služby Hotstar, kliknite na časť v obsahu napravo. Pre zvedavých, budeme hovoriť trochu viac o Hotstar a geobloky v ďalšej časti.

Prečo je Hotstar zablokovaný?

Ak je pre vás nový termín Hotstar, je to v podstate odpoveď Indie na Netflix. Namiesto ponúkania filmov a televíznych relácií by si západné publikum uvedomilo, že je takmer výlučne venované dvojitým posadnutiam subkontinentu Bollywoodom a kriketom..

HotStar-Cricket

Aj keď Netflix ponúka niektoré indické filmy – a dokonca aj niekoľko relácií – Hotstar je pre fanúšikov indickej kinematografie a športu skutočným zdrojom. Nezáleží na tom, či ste indián žijúci v zahraničí alebo zahraničný fanúšik, Hotstar má indický prúd, ktorý túžite. Nie že kriket je jediný ponúkaný šport – zistíte, že badminton a kabaddi sú tiež na bridlici..

HotStar-Main-Screen

Podobne ako všetky ostatné streamingové služby tam, Hotstar ponúka odlišný výber v závislosti od krajiny, z ktorej pristupujete na web. Je to kvôli problémom s licenciami, pretože prevádzkovatelia televízneho vysielania sa chcú ubezpečiť, že vyždímajú každý cent z toho, čo produkujú a vysielajú. Ak sa na ňu dostanete napríklad z USA, dostanete inú uvítaciu obrazovku, ako je obrazovka uvedená vyššie. Je to preto, že vaša adresa IP ukáže, že ste mimo Indie.

HotStar USA

Ťažká časť americkej hotstar je, že sa musíte zaregistrovať, čo vás stojí 10 dolárov mesačne. Indická verzia je zadarmo, s výnimkou prémiového obsahu, ktorý musíte zaplatiť 1 000 rupií (15 USD) ročne, ak si chcete prezerať video. Napriek tomu je to lepšia ponuka ako obrazovka, ktorá sa zobrazí pri prístupe k službe Hotstar z Európy.

HotStar-Europe

Po zlých správach z cesty sa pozrime na dobré správy.

Ako odblokovať Hotstar

Na rozdiel od známeho zákazu siete Netflix VPN je obchádzanie geobloku Hotstar veľmi jednoduché. Zdá sa, že služba streamovania sa zvlášť nezaujíma o to, aby ľuďom zabránila v prístupe k indickej verzii. Vyskúšali sme niekoľko z našich najlepších poskytovateľov VPN, ktorí majú servery v Indii, a takmer všetci sa dostali, s výnimkou niekoľkých služieb, ktoré majú problém s falšovaním indickej IP adresy (väčšina z nich medzi našimi najhoršími poskytovateľmi VPN).

V prípade nezasvätených je geoblok založený na vašej polohe, takže stačí zmeniť svoju IP adresu tak, aby vyzerala, ako keby ste pristupovali na svoj zvolený web z „správneho“ miesta..

VPN to môže ľahko urobiť tak, že vám umožní prístup na internet prostredníctvom servera v inej krajine, napríklad indického servera, ktorý vám poskytne indickú IP adresu. Ako bonus bude tiež skrývať vašu online aktivitu vďaka niečomu, čo sa nazýva VPN tunel, čím sa zabezpečí vaša online prítomnosť.

Tento článok sa napríklad píše z Bosny a Hercegoviny, ale adresa IP znie ako adresa v Bombaji, meste, v ktorom tento spisovateľ nikdy nevstúpil..

HotStar-IP-Address-Mumbai

Niektoré streamingové služby, ako Netflix, BBC iPlayer a Hulu, aktívne idú za službou VPN a blokujú priradené adresy IP, čo znamená, že na tieto stránky sa spoľahlivo dostane len málo služieb. V našom prípade však Hotstar tento problém nemá. To znamená, že ak budete chcieť sledovať kriket alebo Lagaan, budete mať oveľa menej problémov s pokusmi a chybami.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o vstupe do streamovacej služby inej ako Hotstar, odporúčame vám prečítať si naše články o najlepšej VPN pre Netflix a najlepšej VPN pre BBC iPlayer..

Najlepšie VPN pre Hotstar

Vyššie uvedené neznamená, že všetky služby VPN sú vytvorené rovnako. Napríklad niektoré služby VPN sú jednoducho príliš pomalé na správne streamovanie obsahu alebo neposkytujú druh zabezpečenia, aký by sme radi videli.

Nevýhodou, ak používate VPN, je to, že to stojí peniaze alebo aspoň tie dobré. K dispozícii sú aj niektoré bezplatné služby VPN, ale tie najlepšie bezplatné VPN obmedzia toľko prenosu, cez ktorý môžete smerovať, zatiaľ čo najhoršie jednoducho predá vaše údaje a zarobí pár dolárov..

To znamená, že používanie služby VPN nemusí narušiť ani banku. Väčšina našich najlepších výberov VPN pre Indiu vám poskytne viacročnú dohodu za primeranú sumu peňazí a všetci majú zaručenú snahu o prístup k službe Hotstar. Mnohé z nich ponúkajú záruku vrátenia peňazí, takže sa na ne môžete vrátiť, ak nemáte prístup k službe Hotstar.

Našou obľúbenou hotstar VPN zo zväzku je však ExpressVPN vďaka svojej rýchlosti a ľahkému použitiu – hoci je to trochu drahé. Okrem svojich serverov v Indii má aj servery v 93 ďalších krajinách. Ak chcete získať viac informácií o tejto službe, prečítajte si našu úplnú recenziu ExpressVPN.

Nezáleží na tom, pre ktorú službu sa rozhodnete, stačí sa zaregistrovať, nainštalovať aplikáciu alebo klienta a potom vybrať indický server. Po pripojení k indickej adrese IP prejdite na stránku www.hotstar.com a ak by ste mali mať prístup k službe Hotstar mimo Indie. Ďalšou výhodou používania VPN je, že takmer všetci poskytovatelia budú mať tiež aplikáciu pre smartfóny alebo tablety, čo znamená, že službu môžete odblokovať aj po stiahnutí aplikácie Hotstar..

Sledujte Hotstar s Kodi

VPN nie sú jediný spôsob, ako sledovať Hotstar z krajín mimo Indie. Ďalšou skvelou možnosťou je použitie služby Kodi na prístup k službe Hotstar. Ak s touto službou nie ste oboznámení, prečítajte si základné pokyny týkajúce sa Kodi. Pravdepodobne sa vám bude páčiť.

Pozreli sme sa na niekoľko najlepších repozitárov Kodi a zdá sa, že spodná časť funguje pre väčšinu ľudí najlepšie. V tomto sprievodcovi použijeme program SuperRepo.

 • Otvorte Kodi a prejdite na svoje nastavenia (ikona ozubeného kolieska)
 • Kliknite na „Správca súborov“
 • V ľavej ponuke kliknite na položku „pridať zdroj“
 • Vyberte „žiadne“ a napíšte „http://srp.nu/“
 • Kliknite na „hotovo“, prejdite na prázdny riadok a zadajte „SuperRepo“
 • Vyberte „OK“
 • Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a vyberte položku Doplnky.
 • Vyberte „doplnkový prehliadač“ (ikona otvoreného poľa) a potom „inštalujte zo súboru zip“
 • Ďalej zvoľte „SuperRepo“, „Krypton“, „all“ a „superrepo.kodi.krypton.all-x.x.x.zip“
 • Vyberte z možností „Inštalácia z úložiska“ a potom „SuperRepo All“, potom prejdite na „doplnky videa“. > “HotStar” > “Inštalácia”
 • Počkajte, kým zapnutie doplnku bude nejaký čas trvať
 • Vráťte sa na hlavnú obrazovku a vyberte položky „videá“ a „doplnky“.
 • Vyberte Hotstar

To by malo viesť k tomu, aby ste v okamihu sledovali kriketové alebo indické televízne programy. Kvôli zvýšenej bezpečnosti si môžete pozrieť aj našu najlepšiu VPN pre Kodi.

Záverečné myšlienky

Aj keď existujú iné spôsoby, ako odblokovať Hotstar, vyššie uvedené metódy sú takmer zaručené, aby vám umožnili prístup k Hotstar alebo k aplikácii Hotstar z krajín mimo Indie a zaistia vašu prítomnosť v bezpečí. Ďalšie možnosti nájdete v našom sprievodcovi o tom, ako získať indickú adresu IP. Proxy, ďalší obľúbený dav medzi odblokovacím davom, sú často nespoľahlivé a nikdy v bezpečí, takže ich neváhajte odporučiť na prístup k Hotstar. 

Máte nejaké ďalšie tipy alebo triky na sledovanie služby Hotstar mimo Indie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map