Ako sa pozerať na Harryho Pottera: Mapa vášho záškodníka na rok 2020

Ste skromný Hufflepuff alebo záludný Slizolin? Prvý film Harryho Pottera možno vyšiel takmer pred 20 rokmi, ale osem filmov v sérii je nadčasová a magická klasika, ktorá stále zachytáva srdcia miliónov detí a dospelých na celom svete.


Filmy sa zameriavajú na mladého osirelého čarodejníka Harryho Pottera, keď bojuje so zlým čarodejníkom Voldemortom, zatiaľ čo sa spriateluje, študuje v magickej škole Rokfort a počas cesty sa dozvie o láske. Filmy – a knihy, na ktorých sú založené – trvajú jeho dospievajúce roky.

Jediným problémom je nájsť sériu sledovať. Filmy by ste mohli uchopiť na Blu-ray alebo DVD, ale možno nemáte správny prehrávač. Okrem toho je to rok 2019, nie 2001. Ak chcete vedieť, ako sa pozerať na Harryho Pottera, existujú lepšie spôsoby, ako to urobiť, takže poďme spoločne hľadať najlepšie spôsoby..

Ako sa pozerať na Harryho Pottera online

Ak ste použili Netflix, viete, aké frustrujúce je počuť o skvelom vydaní nového filmu alebo televízneho seriálu na platforme, iba ak zistíte, že nie je vo vašej krajine k dispozícii. To nie je problém, ak používate sieť VPN a viete, ako prekonať zákaz siete Netflix VPN.

HarryPotter-Netflix a Austráliou

Ak hľadáte Harryho Pottera na americkom Netflixe, budete sklamaní. Filmy sú momentálne k dispozícii iba v austrálskej, francúzskej, belgickej, gréckej, rumunskej, španielskej a švajčiarskej verzii Netflixu. V prípade siete VPN, ktorá vám umožní prístup k sieti Netflix v týchto oblastiach, odporúčame ExpressVPN (prečítajte si našu recenziu ExpressVPN).

Harry Potter nie je k dispozícii ani vo videu Amazon Prime Video. Spoločnosť HBO bola držiteľom práv v USA donedávna, ale spoločnosť SyFy ich vytrhávala. V roku 2018 boli tiež na Hulu, ale už nie sú k dispozícii..

Prenajatie Harryho Pottera nie je problém, pretože filmy sú k dispozícii na vypožičanie alebo zakúpenie v službách YouTube, iTunes a Filmy Google Play..

Ak nemáte predplatné na káblové pripojenie v USA a nechcete si filmy požičiavať alebo si ich kúpiť, najjednoduchším a najlepším spôsobom, ako streamovať Harryho Pottera, je použiť Netflix a VPN z našej najlepšej VPN pre výber Netflix..

Ako sa pozerať na Harryho Pottera zadarmo

Účet Netflix samozrejme nemá každý. Harry Potter je populárny seriál, takže je takmer zaručené, že sa bude nachádzať na menej známych streamovacích webových stránkach.

Je na vás, aby ste sa rozhodli, či pirátstvo je vaša vec. Neodporúčame to ani ho neodporúčame, len vám uvádzame fakty. Ak sa rozhodnete používať bezplatné streamingové webové stránky, aktualizujte antivírusovú ochranu. Ak nemáte antivírusový program, pred pokračovaním si nainštalujte jeden z nášho najlepšieho antivírusového softvéru.

Je tiež dobré použiť na svoju ochranu sieť VPN. Niektoré z nich, napríklad Surfshark (prečítajte si našu recenziu Surfshark), prichádzajú s blokovaním škodlivého softvéru, čo by vám malo poskytnúť ďalšiu ochranu.

Filmy123, Putlocker, Yesmovies a Vumoo majú k dispozícii sériu Harry Potter, ale webové stránky s bezplatným streamovaním, ako sú oni, hrajú konštantnú hru na schovávanie a vyhľadávanie s autoritami, aby mohli zostať online. Ich doménové mená sa zmenia, ale služby zostanú väčšinou rovnaké.

Sledujte Harryho Pottera na Kodi

Ak nechcete riskovať svoj počítač pomocou automaticky otváraných okien a škodlivého softvéru, zvážte streamovanie Harryho Pottera pomocou Kodi a streamovanie doplnkov..

Ak ste predtým nepoužili Kodi, prečítajte si nášho sprievodcu Kodi. Je to prehrávač médií, ktorý si môžete nainštalovať na všetko z počítača do zariadenia s Androidom. Môžete si ho dokonca nainštalovať na svoj Xbox One.

HarryPotter-Kodi-Yoda

Doplnky na streamovanie doplnkov Kodi majú „chuť mesiaca“. Niektoré z nich sú podporované niekoľko mesiacov predtým, ako dôjde k ich vypadnutiu a iné zaujmú miesto. Mnoho z nich sú vidlicami jedného z pôvodných doplnkov pre streamovanie, Exodus. Dobré miesto na sledovanie nových doplnkov pre streamovanie je náš zoznam najlepších doplnkov Kodi.

Doplnky, ako sú Exodus Redux a Placenta, sú teraz súčasťou „starého davu“, zatiaľ čo nováčikovia, ako sú Seren, 13 klaunov a Yoda, očakávajú svoje miesto. Nainštalujte jeden alebo dva z nich a pozrite sa, koľko streamov Harryho Pottera nájdete.

Možno budete musieť vyhľadať archívy, ktoré potrebujete, aby ste si niektoré z týchto doplnkov mohli získať, pretože sa môžu pomerne rýchlo meniť. Pozrite si náš zoznam najlepších úložísk Kodi, ktoré vám pomôžu začať.

Harry Potter Torrents: Dobrý alebo zlý nápad?

Nie sme morálnou políciou tu v Cloudwards, takže sa nemôžeme vyhnúť zmienke o torrentingu, keď hovoríme o Harrym Potterovi. Napríklad by vás mohlo zaujímať, či je nelegálne šírenie torrentov a na sťahovanie týchto filmov môžete použiť torrent.

HarryPotter-PirateBay

Technicky, pokiaľ ide o Harryho Pottera, torrentovanie nie je na právnej strane. Výrobcovia hollywoodskych filmov berú porušenie autorských práv vážne, preto by ste mali zostať v bezpečí, mali by ste preto používať sieť VPN alebo zvoliť službu cloudového torrentu, aby bola vaša identita skrytá.

Hlavná séria, ako je Harry Potter, sa objaví na väčšine webových stránok s torrentom, ale medzi mnohými „sejačkami“ alebo ostreľovačmi sa môže skrývať hollywoodsky zimolez, ktorý sa snaží získať vašu IP adresu. S VPN zameranou na ochranu súkromia, ako je napríklad súkromný prístup na internet (pozri našu kontrolu PIA), to ešte nie je príliš veľké riziko.

Rýchly pohľad na zástupcu servera Pirate Bay zistil, že všetky filmy sú k dispozícii a majú veľa sejačiek. To znamená, že ak sa chcete rozplývať, urobte tak na svoje vlastné riziko.

Záverečné myšlienky

Séria Harry Potter je jednou z najúspešnejších sérií filmov a kníh, ktoré boli kedy vyrobené, a séria Fantastic Beasts prequel zasiahla divadlá v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov..

Neodporúčame torrentovanie Harryho Pottera bez VPN, preto si pozrite naše najlepšie VPN na torrenting, aby bola vaša identita v bezpečí. Používanie Kodi je ďalšou možnosťou, preto si prečítajte našu príručku o používaní sprievodcu Kodi na prípravu mediálneho centra.

Okrem zapožičania alebo zakúpenia filmov je najlepšou možnosťou sledovania Harryho Pottera doma skombinovať Netflix so službou VPN, napríklad ExpressVPN alebo NordVPN, aby sa vysielali z jedného z miest, ktoré sme spomenuli, napríklad z Austrálie alebo Francúzska..

Nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie články o streamovaní, kde nájdete ďalšie tipy a odporúčania, a ak máte svoj vlastný obsah, dajte nám vedieť v komentároch. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map