Ako sa pozerať na Dragon Ball Super online v roku 2020

Dragon Ball sága, ktorá bola prvýkrát vyrobená v Japonsku v polovici 80. rokov, pokrýva päť sérií, z ktorých tri mali zodpovedajúcu komiksu z manga. Ak ste v sérii nováčikom, alebo ste len veľký fanúšik, ktorý sa snaží znovu vládnuť tejto islamskej iskre, ktorá vás ako dieťa vštípila, existuje veľa spôsobov, ako sledovať všetkých päť sérií Dragon Ball online..


Série, o ktorých budeme diskutovať, sú Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, Dragon Ball Z Kai a Dragon Ball Super. Všetkých päť je k dispozícii online, v pôvodnom japončine as anglickými dabami. Niektoré možnosti zobrazenia sú platené služby predplatného a niektoré sú bezplatné (aj keď menej ako legálne).

Pozrime sa, ako môžete online zachytiť každú silu, transformáciu a Kame Hame Ha zo série Dragon Ball.

Sledujte Dragon Ball Z online

Existujú štyri platené služby, ktoré vám umožňujú sledovať päť sérií Dragon Ball online s predplatným. Všetko, čo je tu uvedené, je zahrnuté v ponukách USA. Obsah geobloku služieb je však potrebný, aby ste mali prístup k niektorým reláciám z krajín mimo USA, musíte použiť virtuálnu súkromnú sieť. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi geoblokom a v našej najlepšej zozname VPN pre streamovanie.

Hulu streamuje Dragon Ball a Dragon Ball GT, ale sú k dispozícii iba v pôvodnej japončine s anglickými titulkami. Táto služba zahŕňala obmedzené obdobia hry Dragon Ball Z v angličtine a japončine, ale odvtedy sériu odstránila zo zoznamu možností. Hulu Plus ponúka živú televíznu službu v spojení s online streamingom. Vďaka tejto funkcii môžete sledovať Dragon Ball Super a Dragon Ball Z Kai, ktoré sa stále vysielajú na Cartoon Network v USA..

Funimation je spoločnosť zodpovedná za distribúciu všetkých seriálov Dragon Ball v USA. Naraz dokonca niesla dominantný japonský anime Evangelion, ale bohužiaľ to už nie je (ak to hľadáte, pozrite si nášho sprievodcu o tom, ako sledujte Evangelion). Funimation zahŕňa všetkých päť sérií Dragon Ball. Ponúka až 10 epizód z každého zadarmo, ale čokoľvek iné si vyžaduje platené predplatné.

Windscribe-protocol-Nastavenia

Ak sa nachádzate mimo územia USA, funkcia Funimation bude fungovať, iba ak používate sieť VPN; na našom pokuse ExpressVPN sa ľahko dostal, ako vždy. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN a získajte viac informácií o tomto fantastickom poskytovateľovi.

Crunchyroll a VRV sú ďalšie dve služby na šírenie anime s platenými odbermi. Obe sú však drahšie ako Funimation a majú originálnu japonskú a anglickú dabku Dragon Ball Super.

Streamujte Dragon Ball zadarmo

Existuje veľa neoficiálnych webov na streamovanie, ktoré vám umožňujú zadarmo sledovať sériu Dragon Ball na počítači alebo mobilnom zariadení. Pri práci s takýmito webovými stránkami musíte byť opatrní a urobiť svoj prieskum.

Mnoho z nich načíta váš počítač pomocou adwaru, škodlivého softvéru a spywaru, čo sú škodlivé vírusy, ktoré vás môžu otvoriť až po krádeži identity. Ak plánujete používať webovú stránku na bezplatné streamovanie, odporúčame vám použiť výkonný antivírusový program, z ktorých mnohé sú bezplatné. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi najlepším antivírusovým softvérom zadarmo.

GoGoAnime je jeden z mála bezplatných webov s priamym vysielaním s pozitívnou povesťou a jeden z mála, ktorý by sme odporúčali používať. Celkovo má všetkých päť sérií Dragon Ball. Obsah je v pôvodných japonských a anglických daboch.

Windscribe-Doly

Hoci je program GoGoAnime bezpečný web, má zásadný problém s kontextovými reklamami. Odporúčame použitie silného blokovania automaticky otváraných okien. Prečítajte si náš zoznam najlepších blokátorov automaticky otváraných okien, kde nájdete odporúčania.

Ďalším dobre známym webovým serverom na bezplatné šírenie anime je AnimeFreak.tv. Má všetkých päť sérií, ale počet pornografických reklám, ktoré tvoria jednotlivé videá, by vás mal prinútiť premýšľať o prístupe k nemu v zmiešanej spoločnosti..

Dragon Ball Torrents

Samozrejme by ste sa mohli vydať na cestu torrentom: naposledy sme skontrolovali všetkých päť sérií loptičiek Dragon, ktoré nájdete na niekoľkých alternatívnych stránkach s torrentmi. Nie sme schopní ručiť za každý jeden, samozrejme, ale aspoň dva nám dali slušné video a audio.

Ako obvykle, samozrejme, nezabudnite hrať bezpečne a používať jednu z našich najlepších sietí VPN na torrentovanie alebo sa môžete ocitnúť na konci jedného z tých nepríjemných oznámení DMCA a výsledných pokút.

Sledujte Dragon Ball Super na Kodi

Kodi je multiplatformová aplikácia domáceho kina, ktorá funguje už viac ako 15 rokov. Nenesie obsah, ale môžete ho načítať pomocou doplnkov, ktoré obsahujú bezplatnú alebo platenú hudbu, filmy a televízne relácie. Viac informácií o používaní Kodi nájdete v našej príručke Kodi.

V doplnkoch nájdete všetkých päť sérií Dragon Ball na serveri Kodi. Funimation má oficiálny platený doplnok Kodi s názvom Funimation Now, ale existuje mnoho doplnkov zadarmo, ktoré majú rovnaký obsah..

Medzi najobľúbenejšie doplnky pre Dragon Ball patria 9Anime, Exodus, Covenant, AnimeGo a ďalšie. Viac informácií o doplnkoch Kodi nájdete v našej príručke k najlepším doplnkom Kodi.

Zákonnosť spoločnosti Kodi je často spochybňovaná, pretože množstvo obsahu, ku ktorému máte prístup, je pirátske. Viac informácií nájdete v našom právnom článku spoločnosti Kodi. Pretože vám umožňuje prístup k nezákonnému obsahu, najlepšie je chrániť sa anonymizáciou relácie prehliadania pomocou VPN.

VPN sieť tuneluje vašu IP adresu na server nachádzajúci sa v inom regióne, čo vám umožní nielen odvrátiť úsilie geobloku, ale tiež skryť vaše prehliadanie pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Odporúčania nájdete v našej najlepšej príručke VPN pre spoločnosť Kodi.

Záverečné myšlienky

Franšíza Dragon Ball bola prvýkrát debutovaná v roku 1986. Odvtedy nazbierala 700 epizód. Je to veľa obsahu, ktorý je potrebné stráviť, ale je to možné pomocou správnej služby streamovania. Tieto platformy predstavujú dostatok príležitostí na dobehnutie dobrodružstiev Son Goku, podrobne popisujúcich každú epickú bitku, surový žart a senzu fazuľa, ktorú franšíza ponúka..

Ste fanúšikom Dragon Ball? Na akú platformu sa chystáte vziať v každej kaioken a duchovnej bombe, ktorú séria predstavovala za posledné tri desaťročia? Poznáte spoľahlivú bezplatnú službu, ktorá nám chýbala? Zvuk v komentároch nižšie a dajte nám vedieť. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me