Ako sa pozerať na Doom Patrol v roku 2020: Ísť na DC

Doom Patrol, ako chybný, vyvrhnutý X-Men vesmíru DC, spája tých najpravdepodobnejších hrdinov za extrémnych okolností. Je to tiež jedna z prvých relácií vysielaných na platforme DC Universe streaming, spolu s Titans a Krypton.


V tejto príručke o tom, ako sa pozerať na Doom Patrol, vám ukážeme všetky spôsoby streamovania relácie online. Aj keď sa budeme zaoberať legitímnymi spôsobmi, ako ju streamovať, budeme hovoriť aj o spôsoboch, ako môžete streamovať alebo stiahnuť reláciu zadarmo.

Sledujte Doom Patrol online

Ako už bolo spomenuté, Doom Patrol je k dispozícii výlučne prostredníctvom platformy DC Universe streaming. Okrem malej zostavy koncertov zahŕňa DC Universe exkluzívne výrobky, moderné grafické romány, klasické komiksy a animované show DC z minulých čias. To znamená, že je to drahé.

how-to-hodinky-doom-patrol-line

Aj keď niektorí fanúšikovia DC môžu byť v poriadku a platiť ročnú cenovú značku 80 dolárov, platforma je drahá. Navyše je k dispozícii iba v USA, s výnimkou Titans, ktorý je distribuovaný prostredníctvom Netflixu mimo USA a Číny (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu VPN pre Netflix).

Existujú však spôsoby, ako streamovať vesmír DC, ak sa nenachádzate v USA. Pomocou virtuálnej súkromnej siete sa môžete javiť prakticky akoby ste kdekoľvek na svete. Dosiahnete to pripojením k vzdialenému serveru predtým, ako prejdete na otvorený internet, a nahradením vašej adresy IP a informácií o geografickej polohe adresou servera..

Vo fungovaní VPN znie podobne ako servery proxy, ale ako to vidíte v našom sprievodcovi VPN verzus proxy verzus Tor, nie je tomu tak. Server proxy je zvyčajne možné zistiť pomocou streamovacích platforiem – prečítajte si náš postup, ako poraziť sprievodcu zákazom siete Netflix VPN, aby ste videli, že v praxi – tak je sieť VPN bezpečnejšou stávkou..

Je to preto, že siete VPN šifrujú vaše počiatočné pripojenie. Softvér pomocou protokolov VPN zakóduje požiadavky, ktoré odosielate, a účinne maskuje, kto ste a čo robíte online. Na rozdiel od serverov proxy sa k vám VPN nedá vysledovať. Podrobnosti o tomto procese nájdete v našej príručke zabezpečenia VPN.

Pri tunelovaní do USA je tiež veľa možností. Naša najlepšia VPN a najlepšia VPN pre amerických sprievodcov sú dobrým miestom, kde začať hľadať jednu, ale ExpressVPN vyhráva oboje. Ak vám nezáleží na nakupovaní, môžete prejsť priamo na našu recenziu ExpressVPN.

Sledujte Doom Patrol zadarmo

Dokonca aj pri VPN musíte zaplatiť cenu za vstup na streamovanie na DC Universe. Našťastie existujú spôsoby, ako sledovať Doom Patrol zadarmo. Pri pohľade online sme našli streamy na serveroch Couchtuner a Europix pre všetky epizódy dostupné v čase písania. Pravdepodobne existujú aj ďalšie platformy, ktoré sú vzdialené iba od vyhľadávania Google.

how-to-hodinky-doom-patrol-zadarmo

Hoci väčšina z týchto streamingových platforiem je k dispozícii na celom svete – pokiaľ nežijete v krajine s prísnou cenzúrou – mali by ste pri ich streamovaní na nich stále používať VPN. Platformy ako Couchtuner a Europix prosia o počítačovú kriminalitu, takže nezabezpečené pripojenie by mohlo viesť k snoopingu alebo, čo je horšie, k malvéru.

Náš najbezpečnejší sprievodca VPN obsahuje zoznam poskytovateľov, ktorí vás môžu chrániť najviac, ale sieť VPN je iba jednou časťou hádanky. Svoj počítač by ste mali chrániť aj pomocou nášho najlepšieho antivírusového softvéru. Aj keď snooping je vždy problémom, týka sa to aj miestneho útoku, napríklad z ransomware.

Bitdefender Antivirus je náš antivírusový softvér typu go-to, a to nielen kvôli jeho ľahko použiteľnému rozhraniu a množstvu funkcií, ale aj kvôli vynikajúcim výsledkom ochrany. Viac sa o tom môžete dozvedieť v našej recenzii antivírusového programu Bitdefender.

Sledujte Doom Patrol na Kodi

Ak chcete sledovať Doom Patrol na vašom gauči, máte Kodi. Ako si môžete prečítať v našej príručke Kodi, jedná sa o klientske rozhranie pre mediálne centrá, ktoré vám umožňuje organizovať vaše televízne programy, filmy, hudbu a ďalšie, bez toho aby ste opustili svoj gauč. Aj keď pre spoločnosť Kodi existuje aplikácia DC Universe, budeme hovoriť o iných spôsoboch streamovania Doom Patrol na platforme..

Kodi je rozhranie front-end, ale je možné ho rozšíriť pomocou doplnkov. Ako názov napovedá, doplnky vám umožňujú rozšíriť funkčnosť Kodi, čo v tomto prípade znamená viac streamingu. Náš najlepší sprievodca doplnkami Kodi vás môže sprevádzať inštaláciou doplnkov na server Kodi a poskytuje krátky zoznam našich odporúčaní na prechod.

Streamovanie doplnkov v podstate umožňuje prehliadanie webových stránok, ako sú Couchtuner a Europix, a kompiluje tieto prúdy na vašom zariadení Kodi. Stále budete streamovať z ľubovoľného webu, ktorý nájde, ale budete to robiť z televízora namiesto monitora.

Z tohto dôvodu budete stále musieť byť chránení. Ako hovoríme v našom právnom sprievodcovi spoločnosťou Kodi, v súvislosti s streamovaním pomocou platformy existuje určitá sivá oblasť. VPN je kľúčom, pretože môže skryť vašu IP adresu a požiadavky na sledovanie konkrétnej relácie.

Naša najlepšia sieť VPN pre spoločnosť Kodi uvádza niektoré z našich obľúbených položiek, ale CyberGhost je bezpečný výber. Je to jedna z našich najlepších sietí VPN na streamovanie, je vybavená značkou s nízkou cenou a dlhým zoznamom serverov určených na streamovanie na viac ako 50 platformách po celom webe. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si prečítať našu recenziu CyberGhost.

Sledujte Doom Patrol Torrent

Ak si neželáte streamovať Doom Patrol, môžete to naštartovať. Torrenting je proces sťahovania súboru prostredníctvom peer-to-peer pripojenia. Zvyčajne je v spojení viac počítačov, ktoré vám doručujú malé kúsky súboru, ktoré sa na vašom počítači zhromažďujú prostredníctvom torrent klienta..

how-to-hodinky-doom-patrol-torrent

Pri pohľade na populárne webové stránky s torrentom sme našli viac súborov pre Doom Patrol, vrátane ripov s rozlíšením 720p a 1080p. To znamená, že s ďalšími spôsobmi, ako sledovať Doom Patrol zadarmo, budete chcieť mať VPN a antivírus predtým, ako niečo stiahnete..

Vysvetľujeme, prečo je v našej publikácii ilegálny sprievodca, ale ten krátky je, že sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami je vo všeobecnosti nie. Neboj sa však, náš najlepší VPN sprievodca pre torrenting vás môže nastaviť na správnu cestu.

Spoločnosť NordVPN sa vďaka vynikajúcej bezpečnosti a rozsiahlej sieti serverov radí na prvé miesto v zozname. Má tiež dedikované torrentovacie servery, ktoré dokážu zvládnuť masívny prenos dát, ktorý vyžaduje pripojenie P2P. Viac informácií o spoločnosti NordVPN a jej dlhom zozname funkcií nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN.

Záverečné myšlienky

Doom Patrol stojí za pozornosť, najmä s 95 percentami na Rotten Tomatoes. Našťastie, možnosti na pozeranie sú dosť, od streamovania cez DC Universe až po stiahnutie torrentu, aby ste si ju mohli pozrieť lokálne. Nezáleží však na tom, ako sa na to pozeráte, nezabudnite sa chrániť pomocou VPN a antivírusového softvéru.

Ak si chcete prečítať viac podobných sprievodcov, pozrite si náš archív streamovania. Nedávno sme publikovali, ako sa pozerať na americký hororový príbeh a ako sa pozerať na Brooklyn Nine-Nine, takže si prečítajte tie, ktoré vás zaujímajú.

Ako sa pozeráš na Doom Patrol? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me