Dobré miesto je zriedkavou show v tom, že dokáže urobiť niekoľko vecí naraz a skutočne ich dobre robiť. Aj keď sa občas ocitnete nad tým, či je to komédia, tajomstvo, štúdia postavy alebo cvičenie v absurdite, nikdy nebudete mať nudný okamih. Z tohto dôvodu sme si mysleli, že by bolo dobré, keby sme zostavili sprievodcu, ako sledovať dobré miesto.


Séria začína smrťou Eleanor Shellstrop, ktorá sa ocitá na Dobrom mieste, v časti posmrtného života, kam pôjdeme, ak by sme žili dobrý život. Prekvapuje to Eleanor, keď bola celkom hrozná osoba. V humorných retrospektívach uvádzame druhy vecí, ktoré urobila, všetky sú jednoducho strašné, od odhadzovania po krádež až po zradenie ľudí, ktorí jej dôverovali.

Zvyšok obsadenia je tvorený pestrým sortimentom dobre napísaných postáv, vrátane intelektuálnych a úzkostlivých Chidi, prilepeného dobrodruha Tahaniho, jednoduchého a nedotknuteľného Jasona a Janet, sprievodcu Dobrým miestom, ktorý dokáže vyčarovať spravodlivých o čomkoľvek z tenkého vzduchu. 

Krádež show je však Ted Danson ako Michael, architekt dobrého miesta a muž, ktorý riadi veci. Danson si očividne vychutnáva každú sekundu svojej úlohy a dobrý kúsok zábavy, ktorú získate z miesta The Good Place, ho jednoducho sleduje na obrazovke. Dúfame, že vám táto chuť do jedla vyhovuje, a preto vám ukážeme, ako sa pozerať na The Good Place online.

Ako sa pozerať na dobré miesto online

Good Place je show NBC a nedá sa nájsť v proprietárnej službe streamovania, na rozdiel od relácií od HBO alebo CW (prečítajte si nášho sprievodcu o tom, ako sledovať drôt alebo nášho sprievodcu, ako sledovať CW)..

Avšak, ako každá iná prehliadka NBC (prečítajte si nášho Nadčasového sprievodcu pre iného), The Good Place nájdete na Hulu v Spojených štátoch a na Netflix v Európe a častiach Ázie. Hulu má momentálne všetky tri sezóny a je pripravované začať vysielať sezónu 4 na Good Place v septembri 2019.. 

The-Good-Place-Hulu

Hulu je vynikajúca streamovacia služba s množstvom ponúkaných relácií a po prečítaní niekoľkých našich sprievodcov (napríklad ako sa pozerať na Archera) existuje šanca, že sa budete chcieť prihlásiť na odber. Ak ste v štátoch, nie je to problém. Avšak, ak ste kdekoľvek inde, budete potrebovať virtuálnu súkromnú sieť, aby ste mohli svoju polohu lokalizovať ako v USA..

Stručne povedané, sieť VPN presmeruje vaše pripojenie na požadované miesto a tiež ho zašifruje, takže ho nebudete môcť sledovať, keď ho budete používať. Sú to veľmi šikovné nástroje, ak sa chcete počas prehliadania zachovať anonymne a zároveň využívať výhody zábavy. Spoločnosť Hulu sa však veľmi dobre snaží zistiť, či ju používate, takže pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite jednu z našich najlepších sietí VPN pre službu Hulu..

Sieť VPN sa tiež hodí, ak chcete sledovať NetBlix s dobrým miestom. Pozreli sme sa na ponuky spoločnosti Netflix z niekoľkých európskych krajín a zistili sme, že tam nájdete všetky tri existujúce sezóny, hoci nie je čo povedať, kedy sa pridá štvrtá sezóna..

The-Good-Place-Netflix

Ak ste mimo Európy, ale uprednostňujete Netflix pred Hulu, budete musieť použiť jeden z našich najlepších VPN výberov pre Netflix, aby ste prekonali obávaný zákaz VPN pre Netflix. Je to ťažké, ale opakovane sme otestovali niekoľko sietí VPN, aby sme sa ubezpečili, že fungujú, pričom naša obľúbená položka na Cloudwards.net je ExpressVPN..

Ako sa pozerať na dobré miesto zadarmo

Internet by samozrejme nebol internet bez dobrého pirátstva. Urobili sme niekoľko vyhľadávaní a našli sme tri cesty, pomocou ktorých môžete online sledovať Dobré miesto. Nezabúdajte však, že na všetky tieto účely budete musieť použiť jednu z najlepších služieb VPN alebo pokutu za riziko..

Prvým krokom je nelegálne streamovanie. Podobne ako pri iných predstaveniach, ktoré sme venovali, ako Outlander, nájdete všetky ročné obdobia The Good Place na serveri PutLocker, ktorý vysiela na streamovanie. Funguje to podobne ako Netflix a Hulu, okrem toho, že namiesto platenia peniazmi je mena vašou trpezlivosťou.

The-Good-Place-Putlocker

PutLocker a podobné weby generujú svoje výnosy z reklám. Tieto reklamy sa na vás objavia vždy, keď sa im to bude páčiť, a niekedy vás dokonca presmerujú na riskantné stránky. Aby ste tomu zabránili, odporúčame vám používať VPN v spojení s ktorýmkoľvek z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien.

Ako sledovať dobré miesto na Kodi

Ďalšou možnosťou, ktorá nie je legálna, je použitie platformy Kodi, streamovacej platformy, ktorú musíte nainštalovať na akékoľvek zariadenie, ktoré kolísate. Je to veľmi ľahké, najmä preto, že máme kompletného sprievodcu spoločnosťou Kodi, ktorý vám pomôže. Nezabudnite však vyskúšať aj najlepšiu VPN pre Kodi, aby ste ju nemohli sledovať.

Rýchla kontrola Poseidonu, nášho najobľúbenejšieho a najlepšieho doplnku Kodi, ukazuje, že sú prítomné a započítavané všetky tri sezóny na Dobrom mieste. Ak nemáte Poseidona, mali by ste. Nájdete ho pod jedným z najlepších úložísk Kodi, Kodil.

Dobré miesto Torrenty

Nakoniec sme skontrolovali aj The Pirate Bay, aby sme zistili, či by sme nenašli nejaké slušné torrenty v The Good Place, samozrejme, pomocou NordVPN, najlepšej VPN na torrenting. Keby sme to nemali, mohli by sme vsadiť doláre na šišky, ktoré by nás zasiahli naše ekvivalenty oznámenia DMCA, čo nie je zábava.

The-Good-Place-Torrent

Mohli sme nájsť torrenty pre všetky ročné obdobia, ale ako zvyčajne, nebudeme ručiť za kvalitu, okrem toho, že všetci používatelia, ktorí odovzdali video, majú vysoké hodnotenie. Ak nie ste fanúšikom The Pirate Bay, máme aj článok o najlepších alternatívnych stránkach torrentu.

Záverečné myšlienky

Good Place je skutočne jedinečná show a odporúčame každému, kto má radi nejakú filozofiu, aby šla so svojimi chichotmi. Získal veľa ocenení a my vidíme prečo: Nie je tam nič také ako vonku a čakáme na okraj našich sedadiel na budúcu sezónu..

Čo si myslíš o The Good Place? Radšej by ste radšej sledovali Cheers? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo ak máte pocit, že nám nejako unikol spôsob, ako ukázať show online. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me