Ako sa pozerať na DAZN v roku 2020: Sledujte športy z USA a Kanady

Existuje celá rada streamingových služieb, ktoré súťažia o vašu pozornosť a ponúkajú najlepšie filmy, televíziu a hudbu. DAZN sa zameriava na fanúšikov športu tým, že ponúka široký výber programov divákom po celom svete. Ak ste sa niekedy pýtali, ako sa pozerať na DAZN, toto je článok pre vás.


DAZN je relatívne nový, ale od uvedenia na trh v roku 2016 získal veľa trakcie. Je založený vo Veľkej Británii, napriek tomu, že tam nie je k dispozícii. Na mnohých miestach je DAZN jediný spôsob, ako legálne sledovať konkrétne turnaje alebo zápasy. Bola to jediná služba, ktorá napríklad ukázala všetky popredné ligové zápasy v Japonsku v minulej sezóne.

Ak si nie ste istí DAZN, vyskúšajte fuboTV, ktorý ponúka všetky druhy športu a zábavy.

Čo je DAZN?

DAZN je k dispozícii na väčšine zariadení. Spustí sa v prehliadači, takže ho možno použiť na akomkoľvek bežnom počítači. Existujú aj aplikácie DAZN pre Android a iOS, takže ich môžete používať aj na cestách. Skontrolujte si však šírku pásma, pretože to môže stáť za priebežných nákladov. Beží tiež na herných konzolách a najmodernejších televízoroch.

how-to-hodinky-dazn-main

Kvalita prúdu je 1080p. To je dosť dobré pre väčšinu ľudí, ale možnosť 4 kB by bola pekná. Kvalita je vo všeobecnosti dobrá. Neurobili sme to technicky, ale obraz je ostrý. Máme podozrenie, že snímková frekvencia je nižšia ako v prípade káblovej televízie, aspoň čiastočne. Počas živých podujatí má príležitostné poklesy kvality, ale zriedkavo sa v poslednom roku zlepšili.

K dispozícii je široký výber športov vrátane amerického futbalu, futbalu, tenisu, motoristického športy, boxu a basketbalu. MLB, NFL a Formula 1 sú zahrnuté, ale pozrite sa, aby ste zistili, ktorá je k dispozícii vo vašej oblasti. Futbaloví fanúšikovia môžu tiež oceniť náš spôsob sledovania článku Ligy majstrov.

how-to-strážnych dazn-majstrov liga

Program DAZN je nepredvídateľný. Hry sú vysielané v priamom prenose a zvyčajne sú k dispozícii na streamovanie za týždeň alebo dva potom. Môžete sledovať vysielanie alebo iba zvýraznenie, aj keď niektoré veci sú k dispozícii iba ako zvýraznenie. Dostanete aj príležitostný rozhovor alebo špeciálnu funkciu, ako sú týždenné ligy.

Okrem USA je k dispozícii v Kanade, Japonsku, Brazílii a vo viacerých európskych krajinách, ale anglicky hovoriaci Európania možno budú musieť využiť výhody našej najlepšej VPN pre Veľkú Britániu alebo najlepšej VPN pre Írsko..

DAZN náklady

DAZN stojí v USA 19,99 dolárov mesačne. Nedávno zdvojnásobil svoje ceny v snahe prinútiť používateľov k plneniu ročných plánov. Ročné predplatné, 99 dolárov, je oveľa lacnejšie ako jeho mesačná ponuka.

Ponúka slušný výber spôsobov platby. Okrem platenia kreditnou kartou môžete používať služby PayPal, Apple Pay, Amazon In-App Purchasing a Google Play Billing. Na niektorých miestach sú k dispozícii aj predplatené karty.

Bezplatná skúšobná verzia spoločnosti DAZN trvá jeden mesiac, takže môžete skontrolovať, aká je pre vás kvalita a zistiť, aké športy sú v ponuke. Výber sa líši podľa oblasti, takže sa uistite, že máte k dispozícii to, čo chcete.

Je možné, že predplatné môžete automaticky pozastaviť. Ak váš tím hrá v sobotu a vaše predplatné sa obnoví nasledujúcu stredu, môžete predĺženie predĺžiť až do nasledujúcej hry, ktorú chcete sledovať. Táto funkcia sa vám však nezobrazí, až keď kliknete na tlačidlo Zrušiť odber, takže je dobré vedieť, že je k dispozícii.

DAZN USA & DAZN Kanada

Ak služba DAZN nie je vo vašej krajine k dispozícii alebo uprednostňujete výber ponúkaný inde, na prístup k nej budete môcť použiť sieť VPN. Máme veľa článkov VPN, takže sa pozrite na našu najlepšiu príručku VPN na streamovanie alebo prejdite na našu recenziu ExpressVPN a prečítajte si jeden z najlepších. Pri takomto prístupe môžete naraziť na výkon, takže by sa malo stáť za to urobiť ho najprv bezplatnou skúšobnou verziou.

Sieť VPN môže maskovať vašu polohu tak, aby vyzerala ako v takmer každej krajine na svete a umožňuje vám prístup k službám, ktoré sú k dispozícii iba v tejto krajine. To môže, ale nemusí byť zákonné, ale v mnohých prípadoch sú geografické obmedzenia závislé od dohody o licenčných obchodoch a majitelia platforiem sú radi, že vám môžu vziať vaše peniaze..

Streamovanie DAZN

Existujú aj iné spôsoby, ako dosiahnuť, aby vaše športy boli oprava, vrátane niekoľkých bezplatných webov, ako je napríklad Couchtuner. Buďte opatrní, pretože obsah na týchto webových stránkach môže byť nezákonný alebo nebezpečný. Ak sa chcete dozvedieť viac o ochrane pred počítačovou kriminalitou, prečítajte si nášho online sprievodcu ochranou osobných údajov.

K dispozícii je tiež mediálna aplikácia Kodi, ktorá beží na inteligentných televízoroch a ďalších zariadeniach. Môže to znemožniť spojenie s prúdmi, ale opäť by ste s ním mali byť opatrní, pretože nie všetok obsah, ktorý ponúka, je legálny alebo bezpečný..

Kodi má doplnok DAZN, ale nie je oficiálny. Kodi prichádza v mnohých príchutiach, z ktorých väčšina sme tu ochutnali na Cloudwards.net. Ak uvažujete o jeho použití, prečítajte si našu príručku spoločnosti Kodi alebo článok o najlepších zostaveniach spoločnosti Kodi.

Ak ste vynechali hru a chcete ju dobehnúť, môžete nájsť torrent na stiahnutie. Legálnosť toho bude opäť závisieť od športu, udalosti a krajiny, v ktorej sa nachádzate. Ak sa chcete pomýliť opatrne, pozrite si naše najlepšie siete VPN na torrenting..

Ak vás omrzí šport, je k dispozícii množstvo kvalitných televízorov. Prečítajte si náš článok o tom, ako sa pozerať na článok Outlander, alebo ak uprednostňujete anime, nášho sprievodcu, ako sa pozerať na sprievodcu One-Punch Man.

Záverečné myšlienky

DAZN je skvelou voľbou pre milovníkov športu vďaka širokému výberu podujatí a dobrej kvalite obrazu. Nie je to ani príliš drahé. Ak k nemu nemáte prístup tam, kde ste, existuje niekoľko možných riešení, ako sme videli.

Ak nie ste v športe, ale potrebujete niečo pozerať, prečítajte si náš článok o tom, ako pozerať článok Amazon Prime Video na alternatívu. Aplikácia Amazon Prime Video obsahuje najrôznejšie filmy a televízne programy, ktoré vás udržia v obsadenosti.

Ak ste DAZN vyskúšali alebo sa pokúsili o prístup pomocou niektorej z metód, o ktorých sme diskutovali, dajte nám vedieť, ako ste sa v komentároch dostali. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map