Ako sa pozerať na cudzie veci online v roku 2020: Havoc v Hawkins

Will Byers zmizol v lete 2016 a odvtedy je ťažké nesledovať Hawkins v Indiane. Stranger Things bola odpoveď na otázku, ktorú sa nikto nepýtal. Kombinovala hrôzu Stephena Kinga, syntetickú horúčku a milú skupinu priateľov do sci-fi príbehu, ktorý kričí jeho vplyvy.. 


Bohužiaľ, je to exkluzívne Netflix a ignoruje sa skutočnosť, že nie každý má prístup k Netflixu. Ak chcete sledovať odber v prémiovom rozlíšení 4K, budete musieť na jar zaregistrovať prémiové predplatné. To znamená, že sa nemusíte trápiť, pretože sme tu, aby sme vám ukázali, ako sa pozerať na Stranger Things online pomocou niekoľkých legitímnych a niektorých, no nie tak legitímnych trás..

Sledujte cudzie veci online

Ako už bolo spomenuté, Stranger Things je exkluzívny produkt Netflix, takže ak ho chcete sledovať tak, ako to bolo zamýšľané, budete potrebovať predplatné. V závislosti od toho, kde žijete, by to mohlo predstavovať problém. Ak žijete v krajine, ktorá ponúka Netflix, mali by ste byť v poriadku, pretože streamujúci gigant zabezpečil, aby jej predná šou mala adekvátne preklady.

Bohužiaľ, nie každý má to šťastie. Napríklad Čína má jedno z najprísnejších zákazov médií na svete, ako to môžete prečítať v článku o cenzúre internetu v Číne. Na oboznámenie sa s týmito geoblokami budete potrebovať virtuálnu súkromnú sieť, ale nebude fungovať žiadna VPN VPN, ako vidíte v našej časti chyby proxy servera Netflix..  

Budete musieť použiť našu najlepšiu sieť VPN pre Netflix, ExpressVPN. Ako vidíte v našej recenzii ExpressVPN, jedná sa o najrýchlejšiu sieť VPN v okolí, prichádza s nezmyselným rozhraním a má veľa funkcií na zavedenie. Najdôležitejšie je, že vás zavedie do Netflixu, takže ak cestujete do zahraničia, kde sa Netflix nedostane, je to bezpečná stávka. 

To znamená, že dosah spoločnosti Netflix je veľký, takže ste pravdepodobne na mieste, ktoré má prístup k platforme. Ak však nechcete platiť poplatok 15,99 $ mesačne za prémiové predplatné, budete musieť pre streamovanie Stranger Things získať viac zdvorilosti..

Sledujte cudzie veci online zadarmo

Našťastie existujú spôsoby, ako streamovať Stranger Things online zadarmo. V skutočnosti je ich veľa. Pretože je to jedna z najpopulárnejších televíznych relácií, existujú neoficiálne streamy pre Stranger Things na takmer každom webovom serveri. Rozhliadli sme sa a našli sme epizódy Couchtunera, Nové epizódy a Putlockera. 

how-to-hodinky-cudzinec-čo-gauč-tuner

Nájdenie voľného toku však neznamená, že ste mimo lesa. Tieto webové stránky sú hlavnými cieľmi počítačovej kriminality, čím sú VPN ešte dôležitejšie. Nie je prekvapením, že ExpressVPN prevzal korunu v našom najbezpečnejšom sprievodcovi VPN, ale TorGuard tiež nie je zlá možnosť (prečítajte si našu recenziu TorGuard).. 

Mimo sieťového pripájania predstavujú tieto typy streamovaných webových stránok pre váš počítač niekoľko problémov, konkrétne kontextové okná a škodlivý softvér. Nezabudnite použiť jeden z našich najlepších blokátorov automaticky otváraných okien pred vstupom na web, aby ste neboli bombardovaní reklamami. Našťastie väčšina z nich je zadarmo. 

Antivírus je tiež dôležitý, pretože zachytenie v botnete alebo stiahnutie ransomware pri prehliadaní Demogorgonu nie je ideálne. Náš najlepší sprievodca antivírusovým softvérom je dobrým miestom na vyhľadávanie, pretože všetky možnosti vás ochránia pred hrozbami lokálne aj online. Odporúčame Bitdefender (prečítajte si našu recenziu Bitdefender Antivirus).

Sledujte cudzie veci s Kodi

Ďalším spôsobom, ako sledovať Stranger Things zadarmo, je Kodi. Ak neviete, spoločnosť Kodi je softvér pre multimediálne centrum, ktorý bol vyvinutý pre Xbox. Vzhľadom na svoju povahu otvoreného zdroja sa však dá rozšíriť o doplnky, z ktorých mnohé vám umožňujú prehľadávať online zdroje televíznych relácií a filmov. 

how-to-hodinky-cudzinec-čo-kodi

Viac informácií o Kodi nájdete v našom sprievodcovi Kodi ao doplnkoch v našej najlepšej ponuke doplnkov Kodi. Čo sa týka Stranger Things, zistili sme, že Poseidon má vysielané všetky epizódy, ktoré sme stiahli prostredníctvom úložiska Kodil.. 

Aj keď spoločnosť Kodi predstavuje inú tvár, v zásade prechádzate rovnakým procesom, aký je uvedený vyššie. Tieto doplnky nemajú obsah. Skôr hľadajú online viac zdrojov a umožňujú vám odtiaľ prúdiť. Z tohto dôvodu platia rovnaké pravidlá: použite VPN a antivírusový softvér. 

VPN je však najdôležitejšia, pretože váš počítač neotvára webové stránky. Tento kanál je stále otvorený, takže ak si neželáte nezašifrované pripojenia alebo oznámenia DMCA, mali by ste skryť svoju IP adresu. Náš najlepší sprievodca VPN pre streamovanie je slušné miesto, na ktoré sa treba pozrieť, ale máme tiež vyhradenú najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi.

Sledujte cudzie veci Torrent

Ak sa na streamovanie príliš nezaujímate, môžete sledovať lokálne veci lokálne pomocou torrentu. Stručný prehľad populárnych webových stránok s torrentom, napríklad The Pirate Bay a LimeTorrents, ukazuje, že všetky epizódy sú k dispozícii na stiahnutie. Niektoré webové stránky, napríklad RARBG, majú aj verzie 4K. 

how-to-hodinky-cudzinec-čo-torrent

Torrenting vám umožňuje sťahovať drobné kúsky súboru z viacerých miest. To umožňuje používateľom uchovávať súbory dlhšie, pretože súbor neobsahuje údaje, takže súbor technicky nestahujete. Môžete si prečítať našu príručky, ktorá slúži ako sprievodca konkrétnymi prípadmi, ale v krátkosti je to prefíkaný spôsob, ako obísť porušenie autorských práv.. 

Používanie siete VPN je dôležité. Aj keď by ste asi dokázali stlačiť niekoľko stiahnutí okolo vášho poskytovateľa internetových služieb, zábava nebude trvať dlho a vy budete zasiahnutí upozornením o autorských právach. Tieto oznámenia môžu byť zastrašujúce, pretože poskytovateľ internetových služieb v podstate tvrdí, že ak budete pokračovať, budete na milosť držiteľa autorských práv.

Ak však nepoužívate servery DNS vášho poskytovateľa internetových služieb, nemôžu vedieť, čo sťahujete, a to sa stane, keď používate sieť VPN. Náš najlepší sprievodca VPN pre torrenting je skvelým miestom na kontrolu, pretože všetky možnosti zaistia rýchle pripojenie na torrenting pri zachovaní bezpečnosti vašich údajov.. 

Vďaka mnohým špeciálnym serverom sa spoločnosť NordVPN radí na prvé miesto v zozname. Niektoré z týchto serverov sú navrhnuté tak, aby umožňovali torrentovanie, čo vám umožní plne využívať servery s peer-to-peer hladovým dátovým hladom. Podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN. 

Ak je torrentovanie nezákonné, porota je stále aktívna – môžete si prečítať nášho sprievodcu nelegálnym torrentom, aby ste zistili, ako zložitá je – je však najlepšie zostať na bezpečnej strane. Pomôže vám to použitie siete VPN a zostanú skryté pred vládnymi iniciatívami v oblasti zberu, ako je napríklad PRISM.

Záverečné myšlienky

Stranger Things je jedna z najlepších vysielaných relácií, ktorá sa momentálne vysiela, s 95 percentami kritikov a pozorovateľov Rotten Tomatoes. Vzhľadom na to, že jeho dostupnosť je obmedzená na Netflix, nie každý má šancu zažiť podivné udalosti v Hawkins, čo je škoda.. 

Našťastie existujú spôsoby, ako sledovať Stranger Things online, bez ohľadu na to, či ide o Netflix, Kodi, Couchtuner alebo torrent. Ak chcete čítať ďalšie príručky, ako je tento, pozrite si náš archív streamovania. Nedávno sme publikovali, ako sa pozerať na Westworld a ako sa pozerať na Doom Patrol, takže si prečítajte tieto kusy, ak máte záujem o niektorú z týchto show.

Ako sledujete Stranger Things? Aké sú vaše myšlienky v seriáli? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Časté otázky – časté otázky

Kde sa natáčajú divné veci?

Väčšina divných vecí sa natáča v Atlante a okolitých oblastiach. Zoznam ikonických miest natáčania nájdete na wiki Stranger Things. 

O čom sú cudzie veci?

Stranger Things sleduje skupinu mladých priateľov, ktorí sa snažia nájsť Will Byersa, keď zmizol. Počas cesty odkrývajú tajné experimenty a podivné udalosti, ktoré sa odohrávajú v meste Hawkins, Indiana. 

Kto napísal cudzie veci?

Divné veci napísali a vytvorili Duffer Brothers, Ross a Matt. Prehliadka vzdáva poctu 80. rokom a inšpiruje sa Stephen King, John Carpenter a Steven Spielberg. 

Ako strašidelné sú cudzie veci? 

Cudzie veci sú strašidelnejšie ako strašidelné. Aj keď existuje hrsť skokov, show sa zameriava na vytvorenie tajomnej a fantastickej atmosféry. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map