Ako sa pozerať na Cowboa bebopa v roku 2020 predtým, ako ho Netflix zruinuje

Cowboy Bebop je základná séria anime, ktorá dokáže prekonať toľko žánrov, je to vzrušenie, len sa na ňu pozerať. Konvertovalo veľa skeptikov na myšlienku, že japonská animácia by nakoniec mohla mať nejaký význam. Aby sme sa ubezpečili, že sa tiež pripojíte k radom veriacich, zostavili sme tohto sprievodcu, ako sledovať Cowboye Bebopa online.. 


Pôvodné anime sa vysielalo v roku 1998 a spočiatku sleduje dobrodružstvá Spika a Jeta, dvoch lovcov poctivých, ktorí cestujú galaxiou na palube Cowboy Bebop, malej vesmírnej lode držanej pohromou, rovnako ako štrukturálnym know-how. Po niekoľkých epizódach sa k nim pripojili Faye a ďalší, pričom Faye pôsobil najmä ako fólia pre mnohé plány gangov..

Šou sa široko rozbieha téma. Spike aj Jet sú rozčarovaní, ale principiálni muži. Spikeova minulosť ho často prenasleduje. Faye je na druhej strane takmer nemorálny umelec, ktorý z času na čas vytvára v posádke napätie. To znamená, že okrem skúmania týchto ťažkých predmetov má Cowboy Bebop aj veľa smiechov, čo vytvára opojnú zmes tónov..

Cowboy Bebop odvysielala iba 26 epizód a stala sa tak trochu kultovou klasikou. Mnohí z nich majú radi aj to, že sú jedineční. Jeho nájdenie online však môže byť zložité, preto sme zostavili nasledujúce spôsoby, ako môžete sledovať Cowboye Bebopa online..

Sledujte Cowboy Bebop online

Pokiaľ ide o legálne vysielanie, existuje niekoľko možností, ako sledovať Cowboy Bebop. Hulu aj Amazon Prime Video to ponúkajú. Hulu je lepšou voľbou, pretože ak ste prihlásení na odber, môžete jednoducho vysielať obsah svojho srdca. Medzitým vás Amazon núti platiť zvlášť za prehliadku, ktorá je pôvodnou japonskou verziou, takže buď radšej hovoríte jazykom, alebo sa naučíte žiť s titulkami.

Cowboy Bebop Amazon

Zistili sme, že pre väčšinu ľudí je Hulu lepšia stávka. Prichádza však s vlastným problémom, konkrétne s tým, že Hulu je geoblokovaný pre kohokoľvek, kto nepoužije adresu IP v USA. Je to hanba pre kohokoľvek mimo štátov, pretože Hulu má všetkých 26 epizód Cowboye Bebopa, a to v subbed aj dabovanej verzii..

Cowboy Bebop Hulu

Ak nie ste v Amerike, ale napriek tomu chcete získať prístup k Hulu – okrem Cowboy Bebop, má aj niekoľko ďalších skvelých predstavení, napríklad The Handmaid’s Tale and Castle Rock -, môžete blok zablokovať pomocou virtuálnej súkromnej siete alebo VPN. Zostavili sme zoznam najlepších VPN pre Hulu, ktoré fungujú ako kúzlo.

Vaša posledná legálna voľba je Funimation, ktorá obsahuje všetky druhy Cowboy Bebop v angličtine aj japončine. Má tiež skoro všetko anime, aké ste kedy mohli sledovať, čo si v našom sprievodcovi vyslúžilo zmienku o tom, ako sledovať Dragon Ball. Ak ste fanúšikom žánru, táto stránka je nevyhnutnosťou.

Funboy kovbojského bebopu

Geoblok však chová svoju škaredú hlavu aj pomocou funkcie Funimation. Nie je to však také prísne presadzovanie ako zákaz siete Netflix VPN alebo zákaz siete Hulu, takže sa nám pomocou služby ExpressVPN podarilo ľahko prejsť. Ak chcete zobraziť podrobnosti o tejto skvelej službe VPN, pozrite si našu recenziu ExpressVPN.

Živé akčné adaptácie Cowboy Bebop

Populárna ako Cowboy Bebop je stále, aj keď uplynulo 20 rokov, bolo nevyhnutné, aby sa niekto konečne obišiel s licencovaním práv a ich prepracovaním. Netflix bol prvý, kto vyzdvihol túto konkrétnu rukavicu a oznámil, že vytvorí živú akciu verzie orientačného bodu anime.. 

V čase písania nebolo oznámené, kedy začne strieľať, nieto už vysielané. Netflix ho má vo svojej knižnici, ale neexistujú žiadne iné informácie ako krátky popis toho, o čom bude show.

Cowboy Bebop Netflix

Keď príde čas, budeme tento článok aktualizovať. Keď sme však videli, čo sa stalo s Bleachom, nedali by sme nádej, že Netflixov kovbojský bebop bude dobrý.

Sledujte Cowboy Bebop zadarmo

Ak však všetky vyššie uvedené správy o predplatných a sieťach VPN znejú ako priveľa problémov, máte k dispozícii aj množstvo bezplatných možností streamovania. Našli sme Cowboye Bebopa na dvoch nelegálnych streamingových serveroch, hoci sme si istí, že viac neohrozených pirátov medzi vami nájdete niekoľko ďalších.

Prvým krokom je PutLocker, ktorý je dosť stabilným zdrojom kvalitných streamov, pretože v našich sprievodcoch sa dozviete, ako sledovať štít a ako sledovať Archera. Nielenže má všetkých 26 epizód dabovaných v angličtine, ale ponúka aj film Cowboy Bebop, ktorý je jedinou z našich možností..

Cowboy Bebop PutLocker

Druhou možnosťou je Animefreak, nelegálna stránka na streamovanie údajov venovaná – a možno ste uhádli – trhania anime. Rozhranie je rovnako nudné ako čokoľvek, ale ponúka všetky epizódy Cowboy Bebop v anglickom dabingu aj v japončine so sub. 

Cowboy Bebop AnimeFreak

Obidva weby sú však rozšírené o kontextové reklamy a ďalšie nepríjemné triky s malvérom. Z tohto dôvodu dôrazne odporúčame, aby ste pred vydaním sa na niektorú z lokalít používali jeden z najlepších blokátorov automaticky otváraných okien a jedno z najlepších antivírusových riešení..

Kravaty z kovbojského bebopu

Ak chcete, aby sa vaše nelegálne sledovanie Cowboy Bebop stalo trochu staršou školou, bude to vždy trvať. Stručný pohľad na Pirate Bay ukazuje, že existuje veľa možností, takže sa nemusíte starať o nájdenie ničoho, napríklad s Timeless. Existuje niekoľko torrentov so všetkými 26 epizódami, ako aj film a dokonca aj soundtrack.

Kravaty z kovbojského bebopu

Rovnako ako u všetkých nezákonných vecí na internete je však dôležité, aby ste sa pri zdieľaní súborov P2P chránili. V opačnom prípade môžete dostať nepríjemný list alebo dokonca navštíviť miestneho strážcu práv na ochranu autorských práv. Na torrentovanie odporúčame použiť ktorúkoľvek z našich najlepších sietí VPN, ale môžete použiť aj serióznejšie alternatívne weby torrentu.

Záverečné myšlienky

Cowboy Bebop je medzník, ktorý, podobne ako Evangelion, formoval anime a ovplyvňoval aj nespočetné množstvo ďalších tvorivých diel. Odporúčame každému, kto má rád hlboký príbeh so silným vývojom postavy. Dúfame, že vyššie uvedené tipy vás posunú cez čokoľvek, čo vás bráni v sledovaní.

Čo si myslíš o Cowboy Bebopovi? Je to umelecké dielo alebo len niekoľko maniakov, ktorí pobehujú okolo vesmírnej lode? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ak si myslíte, že sme preskočili akékoľvek cesty na pozeranie Cowboy Bebop, radi by sme vás tiež počuli. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map