Ako sa pozerať na Black Mirror a Bandersnatch v roku 2020

Čierne zrkadlo nám umožňuje cestovať do nie tak vzdialenej budúcnosti a zažiť život, ako by to fungovalo, keby sa niektoré technológie vyvíjali rýchlejšie ako rýchlosť svetla. Ak ste sa niekedy pýtali, aké by to bolo prehranie vašich spomienok, alebo ak máte radi vzrušenie post-apokalyptického sveta ovládaného mutantmi, táto show je pre vás to pravé.


Epizódy sú samostatné a dôvtipné o ľudskej povahe, takže niet divu, že upútali pozornosť ľudí od svojho debutu v decembri 2011. Série je naplánovaná na spustenie piatej sezóny a na konci roku 2018 vyšla interaktívny film s názvom Black Mirror: Bandersnatch..

Myseľ za čiernym zrkadlom je Charlie Brooker. Netflix spustí prehliadku teraz, keď si kúpil sériu od BBC v roku 2015. Podľa toho, ako to vyzerá, bude to nejaký čas okolo.

Ak ste zvedaví na najlepší spôsob sledovania, mali by ste vziať do úvahy bezpečnosť a cenu. Čítajte ďalej a získajte najlepší spôsob, ako sledovať čierne zrkadlo.

Ako sa pozerať na čierne zrkadlo: Bandersnatch

Vďaka Bandersnatch sa do Black Mirror dostalo veľa ľudí. Je to umelecké dielo, ktoré leží na hranici filmu a videohry. Je to film, ale umožňuje divákovi výber pri sledovaní. Ako dobre to funguje, necháme na jednotlivého čitateľa.

Film je založený na knihách Vyberte si vlastné dobrodružstvo, ktoré boli známe v 70. a 80. rokoch. Ich popularita klesla, keď sa interaktivita presunula na scénu videohier, kde zostala po dlhú dobu.

To je doteraz. Bandersnatch priniesol revolúciu do filmov tým, že vám umožní zvoliť, ako sa bude príbeh rozvíjať. Nie je to dokonalé umelecké dielo, ale pre filmový priemysel sa vytvorilo veľa príležitostí.

how-to-hodinky-black-zrkadlo-Bandersnatch

Ak hovoríme o platenom streamovaní, Netflix je jediné miesto, kde ho môžete sledovať. Názov neobsahuje žiadnu inú platformu.

Bandersnatch nájdete na niekoľkých bezplatných weboch, ktoré je možné streamovať. Bohužiaľ, bezplatné možnosti vám umožnia pozerať film iba s vopred pripravenými voľbami. Je to dobrá voľba, ak ste zvedaví na sprisahanie, ale pre plnú skúsenosť budete potrebovať predplatné Netflix..

Platené streamovanie

Pokiaľ ide o Black Mirror všeobecne, Netflix je platforma, na ktorú sa dá ísť. Existujú však aj alternatívne spôsoby, ako sa na to pozerať.

Netflix

Všetky sezóny Black Mirror sú k dispozícii na streamovanie na Netflix vo vysokom rozlíšení a s titulkami. Platené platformy, ako je Netflix, nepredstavujú veľa hrozieb, ale pre vašu bezpečnosť odporúčame stále streamovať anonymne.

Ak sa chcete vyhnúť problémom, mali by ste používať virtuálnu súkromnú sieť. V zásade zmení vašu IP adresu tak, aby vyzerala, akoby ste prehliadali z inej krajiny.

To vám pomôže zostať pri streamovaní v bezpečí, pretože vaše informácie nebudú k dispozícii organizáciám. Netflix je dôveryhodný, ale prehliadanie bez VPN stále robí vás zraniteľnými v prípade porušenia.

Video Amazon Prime

Amazon Prime Video nemá Black Mirror, ale spoločnosť uviedla na trh Electric Dreams v roku 2017. Je to podobné ako Black Mirror a hoci je oproti bitu Charlie Brookera blednutie, je to dobrá šou.

Sériu nájdete na Amazone. Napríklad prvá séria Black Mirror je k dispozícii iba za 33 dolárov. Okrem toho tu nájdete špeciály Black Mirror, ako je napríklad spoločenské hry Black Mirror: Nosedive.

Amazon nie je tým najlepším miestom na ponorenie sa do sveta Black Mirror, ale nájdete tu pekné veci.

Hulu

Hulu nemá nič spoločné s Black Mirror, ale môžete sledovať In The Dark, ktorý bol dabovaný ako konkurent tejto šou. Pochádza od tvorcov The Purge a hoci je to podobné ako Black Mirror, zameriava sa oveľa viac na poskytovanie vzrušenia..

Sledujte čierne zrkadlo zadarmo

Mnoho bezplatných webov s funkciou streamovania je vybavené čiernym zrkadlom. Je to slávna séria, takže ju nebudete mať nikdy bezplatne k dispozícii. Odporúčame vám však, aby ste sa o to postarali. Mnoho z týchto webových stránok predstavuje bezpečnostné hrozby, ako sú malware alebo phishing.

Odporúčame IOmovies.to na streamovanie show. Nie je to najlepší web z hľadiska obťažovania – má veľa reklám – ale je to bezpečná platforma. Ak chcete vyriešiť problém s automaticky otváranými oknami, požiadajte o pomoc náš najlepší zoznam blokujúcich automaticky otváraných okien.

Niektoré webové stránky takýto softvér zistia, ale vyskúšali sme ho a program uBlock Origin spolupracuje s IOmovies.

torrentov

KickassTorrents bol stiahnutý a The Pirate Bay nie je ľahko dostupný. V roku 2019 však stále môžete pijať údaje, takže si prečítajte nášho sprievodcu torrentom a zoznam alternatívnych webových stránok torrentu.

Black Mirror a Bandersnatch nájdete na torrent serveroch špeciálne, ale opäť vám musíme poradiť, aby ste sa o ne postarali. Riziko je omnoho vyššie v porovnaní s bezplatným streamovaním, takže nezabudnite vykonať potrebné opatrenia.

Jedným z najbežnejších problémov pri torrentingu je sťahovanie škodlivého softvéru, čo sú v podstate vírusy ukryté v bežných súboroch filmu. Dobrým bezpečnostným opatrením je použitie antivírusového programu. Pred začiatkom si preto prečítajte náš prehľad najlepších bezplatných antivírusových programov.

Najdôležitejšie je urobiť všetko anonymne. Niektoré krajiny nevynucujú svoje zákony proti pirátstvu, ale stále je lepšie hrať bezpečne a získať najlepšiu sieť VPN na torrenting.

kodi

Kodi je aplikácia pre domáce kino. Začalo to ako aplikácia pre konzolu Xbox pred 15 rokmi, je však teraz k dispozícii na mnohých platformách.

how-to-hodinky-black-zrkadlo-kodi

V zásade sťahujete doplnky, ktoré obsahujú požadovanú reláciu alebo film, aby ste ich mohli sledovať pomocou Kodi. Všetky série Black Mirror sú k dispozícii na stiahnutie a sú k dispozícii aj vo vysokom rozlíšení.

Nastavenie Kodi je zložitejšie, preto si pozrite našu príručku Kodi. Ak sa vám softvér páči, môžete si stiahnuť ďalšie doplnky, takže si pozrite aj nášho sprievodcu najlepšími doplnkami spoločnosti Kodi..

Záverečné myšlienky

Čierne zrkadlo je zábavné pozerať sa, ale zároveň kladie dôležité otázky týkajúce sa našej existencie. Ak máte záujem, skúste to streamovať. Spravidla by ste mali prehliadať web bezpečne. Ak si to chcete najlepšie prečítať, prečítajte si o najlepších poskytovateľoch VPN.

Bol tento sprievodca užitočný? Páčilo sa vám Black Mirror? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map