Ako sa pozerať na Avengers online a zadarmo

V roku 2008 spoločnosť Iron Man účinne uviedla film Marvel Cinematic Universe. O desať rokov a 20 filmov neskôr sa MCU stala vzorom, ktorý chce každý napodobniť. Aj keď existuje veľa samostatných filmov, franšíza Avengers patrí medzi najobľúbenejšie a najlukratívnejšie. Vzhľadom na to sme si mysleli, že by vás zaujímalo, ako sa pozerať na filmy Avengers, a preto sme vytvorili tohto sprievodcu.


Všetky tri filmy Avengers sú vyvrcholením rôznych dejových línií v MCU. MCU začala pred 10 rokmi a zahŕňa viac fáz a filmov, čím vytvára spoločný vesmír a kánon. Avengers 4 bude posledným filmom v tretej fáze, potom sa posunieme do štvrtej fázy.

Filmy Avengers sú mimoriadne úspešné a všetky tri zarobia viac ako 1 miliardu dolárov a dostanú sa na zoznam tých najvyšších filmov všetkých čias. Ak ste ich ešte nevideli, sme tu, aby sme vám pomohli vyšplhať sa pod svoju príslovečnú horninu a prejsť niekoľkými spôsobmi, ako ich sledovať..

So štvrtým filmom Avengers, ktorý bol predbežne naplánovaný na jar 2019 a slúžil ako záver k filmu Avengers: Infinity War, je teraz dobrý čas ako ktorýkoľvek iný, aby dohnal alebo prehodnotil filmy MCU – dvakrát, takže ak počítate dni kým kapitán Marvel nenarazí na divadlá.

Sledujte Avengers online

The Avengers je k dispozícii na streamovanie na serveri Netflix, rovnako ako na iných filmoch MCU, ako napríklad Black Panther, Thor: Ragnarok a Guardians of the Galaxy Vol 2. Ako sme diskutovali v našom postupe, ako poraziť sprievodcu zákazom používania služby Netflix, vaša knižnica sa bude líšiť podľa vášho regiónu.

Sledovanie Avengers na Netflix

V tomto článku prechádzame cez niekoľko virtuálnych súkromných sietí, ktoré sú schopné obísť detekciu siete Netflix VPN, takže máte prístup k obsahu s obmedzením na región. Ako vidíte v našej recenzii ExpressVPN, nemôžete s ExpressVPN urobiť chybu, pokiaľ ide o Netflix..

Všetky tri tituly – The Avengers, The Avengers: Age of Ultron a The Avengers: Infinity War – si môžete požičať na videu Amazon Prime Video. Odberatelia ich však nemôžu streamovať zadarmo. Regionálne obmedzenia sa vzťahujú aj na Amazon Prime Video, takže pozrite si našu najlepšiu príručku VPN pre streamovanie, kde nájdete návrhy, ako sa vysporiadať s geoblokom..

Je ťažké poraziť ExpressVPN, ale NordVPN je ďalšou najlepšou voľbou pre streamovanie. Prečítajte si o našich skúsenostiach s tým v našej recenzii NordVPN.

Orezanie obsahu Marvel na Hulu nie je presvedčivé. K dispozícii sú iba série Marvel Animated Feature Series. To znamená, že Vudu má k dispozícii všetky tri pohyby Avengerov na prenájom. Google Play a YouTube sú tiež solídnym výberom, pretože ich pravidelne majú vo svojich knižniciach.

Sledujte Avengers zadarmo

Na sledovanie filmov Avengers sú vo všeobecnosti dostupné bezplatné možnosti, pokiaľ nemáte záujem o kvalitu alebo zákonnosť. Je pravda, že pri sledovaní pirátskych filmov existuje riziko, ale ak je to vaša vec, nie sme tu preto, aby sme to súdili. Len to bezpečne a diskrétne.

Putlocker je hlavným zdrojom pirátskych filmov a v dôsledku toho upútal pozornosť Americkej filmovej asociácie a riadiacich orgánov, ktoré presadzujú zákony o autorských právach a duševnom vlastníctve na celom svete. Z tohto dôvodu sa doména neustále mení.

SolarMovie bol považovaný za Netflix pirátskeho obsahu a je pravdepodobne najobľúbenejšou alternatívou neslávneho 123Movies. Vo Vietname sa 123Movies v roku 2018 náhle zastavilo z neznámych dôvodov, hoci sa verí, že to bolo pod tlakom, keďže MPAA a vietnamská vláda sú zakorenené v globálnej kampani proti nelegálnym filmovým odbytiskám.

Pomstitelia
© BollywoodLife

Couchtuner je ďalšou možnosťou, ale zameriava sa skôr na televízne programy, ako na filmy. Jeho adresa IP tiež preskočí, takže pri jej sledovaní postupujte s náležitou starostlivosťou.

Prístup k nezákonnému obsahu ohrozuje vaše údaje a súkromie, ako aj bezpečnosť vášho počítača. Okrem toho existuje riziko súdneho sporu za porušenie autorských práv. Veľa riskantných tokov je priviazaných k vyskakovacím oknám, reklamám a malvéru. Uistite sa, že antivírusový softvér túto úlohu zvládne.

Prečítajte si našu recenziu Bitdefenderu, aby ste zistili, prečo je pre danú úlohu zrejmou voľbou, ako aj to, čo patrí medzi najlepší antivírusový softvér..

Pokiaľ sa pri sledovaní filmu The Avengers nenájdete vyskakovacie okná pre porno, budete chcieť na palube svojej pirátskej lode blokovať automaticky otvárané okná. Naše najlepšie blokátory automaticky otváraných okien pomôžu udržať vaše súkromie a bezpečnosť nedotknuté.

Aj keď by to malo byť samozrejmé, budeme to aj tak hovoriť: použite sieť VPN. To maximalizuje vašu bezpečnosť a udrží vás v anonymite. VPN maskujú vašu IP adresu, šifrujú vašu komunikáciu a skryjú vás pred poskytovateľom internetových služieb. Vyberte si z našich najlepších sietí VPN.

TorGuard má osobitný význam pre anonymitu. V našej recenzii TorGuard vidíte, prečo je to dobré pre pirátov aj tmavých webových obyvateľov.

Sledujte Avengers na Kodi

Kodi je program s otvoreným zdrojovým kódom pre správu médií na serveri, ktorý pomaly získal trakciu pri streamovaní milovníkov. Umožňuje vám ukladať a organizovať všetky druhy médií, je kompatibilný s väčšinou operačných systémov a je podporovaný viacerými zariadeniami.

Kodi sa ponúka ako prázdne plátno, takže možnosti zábavy zostanú na vás. Veci sa stávajú zaujímavými doplnkami, najmä neoficiálnymi. Tu nájdete úložisko pirátskeho obsahu.

Reprezentácia Blamo bola jedným z najobľúbenejších repozitárov pre pirátske filmy a televízne relácie, ale v septembri 2018 bola vypnutá. Ďalší populárny doplnok Exodus zostáva k dispozícii prostredníctvom repozitára Kodi Bae. Úložisko Crazy Aces má doplnok Marvel obsahujúci mnoho filmov MCU.

Pomstitelia
© KodiVPN

Ak sa chcete dozvedieť viac o spoločnosti Kodi, prečítajte si našu dôkladnú príručku pre spoločnosť Kodi. Diskutujeme o jeho inštalácii, nájdení doplnkov a úložísk a bezpečnostných opatreniach, ktoré by ste mali prijať. Ak ste už boli iniciovaní, pozrite si naše najlepšie úložiská Kodi.

Záverečné myšlienky

Sledovanie všetkých filmov Avengers môže byť zložitejšie, pretože sa zvyčajne šíria na viacerých miestach. Nie každý poskytovateľ má ich všetky a ich príslušné knižnice odliv a tok. Ak ste ochotní si prenajať, Amazon Prime Video a Vudu sú najjednoduchšie miesta, kam ísť.

Netflix má prvý film Avengers a nepochybne bude mať Avengers: Infinity War už príliš dlho. Okrem toho má často aj ďalšie filmy MCU, ak vás zaujímajú filmy nad hranicou franšízy Avengers. Hulu je väčšinou poprsie s filmami Marvel, takže to pravdepodobne nestojí za váš čas.

Pre pirátov z vás sú vašou najlepšou stávkou Putlocker a vyššie uvedené úložiská pre Kodi. Rýchle prehľadanie v Pirate Bay ukazuje viac torrentov pre Avengers: Infinity War, ak je torrent taška. Nezabudnite si najskôr prečítať naše najlepšie VPN pre sprievodcu torrentingom.

Dúfajme, že sme pomohli objasniť vaše možnosti, ako sa pozerať na filmy Avengers a ako sa pripraviť na koniec fázy tri v roku 2019. Ďakujeme za prečítanie a ak sme niečo vynechali, komentujte alebo tweetujte na nás.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me