Ako prekonať zákaz siete Netflix VPN od apríla 2020

Nie každý si to uvedomuje, ale Netflix má inú knižnicu filmov a televíznych relácií pre každú krajinu, v ktorej je aktívny. Nie je to v tom samé: Hulu, Amazon a niektoré kodi repozitáre majú rovnaké obmedzenia. To, čo odlišuje svetovú jedničku v streamovaní, je obávaný zákaz siete Netflix VPN. Tento článok je o tom, ako ho prekonať.


Teoreticky by sa akýkoľvek geoblok, ako je Netflix, mal ľahko obísť jednoduchým použitím virtuálnej súkromnej siete. Predstierať, že vaše pripojenie je niekde inde, než je vaše skutočná poloha. Netflix však zaviedol jeden z najmodernejších systémov detekcie VPN, aby sa tak nestalo..

Skôr ako sa dostaneme k dôvodom zákazu, pozrime sa na dôvody, ktoré viedli k vzniku rôznych verzií služby. Nakoniec vám poskytneme niekoľko sietí VPN, ktorým sa nejako podarilo udržať krok o krok pred sieťou Netflix a umožní vám prístup k sieťam Netflix z rôznych krajín – no, samozrejme, väčšinu času.

Ak sú pre vás všetky tieto informácie a čo je príliš veľa informácií a chcete vedieť najlepšie VPN, aby ste porazili zákaz Netflix VPN, odporúčame vám prejsť na náš najlepší článok o VPN pre Netflix. Ak chcete ísť ešte rýchlejšie, zaregistrujte sa do ExpressVPN je zlatá vstupenka na prístup k akémukoľvek Netflix odkiaľkoľvek. Týmto spôsobom sa pozrime na jemnejšie body autorského zákona.

Päť sietí VPN, ktoré pracujú s technológiou Netflix 2020

Netflix a distribútori

Za vytvorenie takmer 200 sietí Netflix je zodpovedný predovšetkým zákon o autorských právach. Aj keď táto služba v súčasnosti vytvára stále viac a viac svojho vlastného obsahu, väčšina toho, čo ponúka, je stále vyrábaná a distribuovaná ostatnými. To znamená, že tieto spoločnosti sa zase vyjadria v tom, čo sa ukazuje, kde.

Je to často preto, že Netflix nie je jedinou stranou, ktorá vysiela televízne programy a filmy. Mnoho distribútorov uzavrelo zmluvy so sieťami v krajinách, ktoré poskytujú exkluzívne práva na prezeranie. Distribútori nemôžu sotva predať rovnaké práva dvakrát, čo znamená, že spoločnosti Netflix bude povolené zobrazovať v USA upozornenie na upálenie, napríklad v Holandsku, kde je vlastníkom týchto práv miestna televízna sieť..

Tento systém udeľovania licencií vytvára čudnú zmes toho, čo je k dispozícii a čo nie je v rôznych krajinách. Predplatitelia v USA majú zďaleka najväčšiu dostupnú knižnicu, zatiaľ čo niektoré trhy boli dobre a skutočne šité skôr, ako sa na scénu objavil Netflix..

Práve títo distribútori určujú, čo sa ukáže, kde má Netflix sám o tejto veci vzácne slovo, a pripustil, že by radšej všade ukazoval všetko; ako si viete predstaviť, existuje viac ako niekoľko konkurentov, ktorí sú proti.

Blokovanie sietí VPN spoločnosti Netflix

Ako zákazník si takmer nič nevšimnete: stačí navštíviť stránku www.netflix.com a hore sa objaví domovská stránka, ktorú ste si zvykli poznať a milovať. V zákulisí vás však spoločnosť Netflix presmerovala na stránku krajiny, z ktorej k nej pristupujete..

Upozorňujeme, že to nemá nič spoločné s krajinou, v ktorej ste vytvorili svoj účet, a to má vplyv iba na to, koľko platíte každý mesiac (ázijskí predplatitelia vo všeobecnosti platia o niečo menej ako tí americkí, zatiaľ čo Európania zvyčajne platia doláre alebo podobne). IP adresa, ku ktorej pristupujete na web, určuje, či môžete sledovať Black Panther.

Niekto s trochou dôvtipu na internete bude týmto opisom prísť na to, že všetko, čo musíte urobiť, je povoliť sieť VPN a môžete ísť. VPN sfalšuje IP adresu a umiestni vás kamkoľvek budete potrebovať na pozeranie konkrétneho filmu alebo televíznej show.

Mnoho ľudí to robilo až do januára 2016: všetci naši najlepší poskytovatelia VPN by vám umožnili prístup k sieti Netflix bez problémov. Čo sa zmenilo, bolo to, že distribútori, s ktorými Netflix uzavrel partnerstvo, si začali uvedomovať, že strácajú peniaze, pretože ľudia používali Netflix na sledovanie relácií..

Keďže strata peňazí je v rozpore so základným princípom akéhokoľvek podnikania, spoločnosť Netflix sa ocitla pod značným tlakom, aby zabránila ľuďom v používaní siete VPN bez toho, aby to tak vyzerala. V reakcii na túto službu služba nastavila najlepší systém detekcie VPN mimo Čínskej ľudovej republiky na chytanie páchateľov..

Výsledkom bolo hromadné zdesenie, keďže predplatiteľov všade zasiahli chyby servera proxy vľavo, vpravo a v strede, čo im znemožňovalo sledovať show, pokiaľ nevypínali svoju sieť VPN..

Kedykoľvek sa implementuje rozsiahle riešenie, samozrejme dôjde k určitému vedľajšiemu poškodeniu. V tomto prípade sa tak stalo, že ľudia, ktorí používajú VPN na ochranu svojho súkromia, nemohli tiež získať prístup k Netflixu, čím spoločnosť otvorili obvineniam, že vedie vojnu o súkromie..

Hlavným dôvodom, ktorý tu na Cloudwards.net obhajujeme pomocou VPN, nie je pozerať filmy – to je len bonus. VPN sú prvou líniou obrany pred vládnym dohľadom a špionážou zo strany firemných spoločníkov. To, že nemôžete používať sieť VPN, dokonca ani keď sa odchádzate popoludní v nedeľu popoludní, je zlá vec.

VPN, ktoré prekonali zákaz Netflix

Našťastie sa niektorým z najlepších poskytovateľov v rámci našich recenzií VPN podarilo zostaviť potrebné zabezpečenie a protokoly, aby ich Netflix nezistil. Nič z toho však nebude fungovať po celý čas, budete musieť občas prepínať servery, keď Netflix chytí. To znamená, že aj po týždňoch používania sa niekedy niekedy vyskytne chyba servera proxy.

Dobrá služba však bude mať na prístup k Netflixu viac ako jeden server, takže vo všeobecnosti všetko, čo musíte urobiť, je prístup do ponuky VPN a výber nového servera zo zoznamu. Naše najlepšie výsledky boli doteraz vždy v službe ExpressVPN, takže vždy odporúčame túto službu na rozdiel od služby IPVanish (prečítajte si naše porovnanie ExpressVPN verzus IPVanish). Okrem toho, že je najlepšou sieťou VPN na streamovanie, je to tiež najrýchlejšia sieť VPN. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

ExpressVPN je však drahý, takže pre tých, ktorí cítia, že je to príliš veľká investícia, sme NordVPN odporúčali. V posledných mesiacoch sa však jeho rýchlosť ukázala ako nespoľahlivá a čitatelia museli prejsť desiatkami serverov predtým, ako nájdu server, ktorý funguje (podrobnosti si prečítajte v našej recenzii NordVPN).. 

Dve ďalšie služby VPN, ktoré sa dostali na náš radar nedávno a ktoré sa slušne snažia dostať do siete Netflix, sú Astrill a Windscribe. Ako si môžete prečítať v našej recenzii Astrill, ponúka dobré ceny a slušné rýchlosti, ale má problémy dostať sa do niečoho iného ako American Netflix..

Windscribe je zaujímavý, pretože je to jediná služba, ktorú odporúčame s plánom zadarmo, vďaka čomu je štandardne najlepšia bezplatná sieť VPN pre Netflix. Prečítajte si o podrobnostiach tohto v našej recenzii Windscribe a prečítajte si našu časť Windscribe vs. NordVPN, aby ste videli, ako sa porovnáva s jednou z našich najlepších sietí VPN..

V prípade čestných zmienok by sme vás chceli upozorniť na naše hodnotenie VPNArea a kontrolu Ivacy. Tieto dve služby občas prekonajú chybu servera proxy, ale snažia sa prísť s rýchlosťou potrebnou na sledovanie obsahu v kvalite HD.

Záverečné myšlienky

Aj keď to v žiadnom prípade nie je presná veda, použitie niektorej z našich obľúbených sietí VPN pre Netflix by vás malo väčšinu času dostať do väčšiny verzií Netflixu. Prostredníctvom pokusov a omylov, ako aj dôsledného sledovania stránky Cloudwards.net by ste mali byť schopní sledovať všetko, čo chcete, bez prílišných problémov. Akonáhle sa na to pozriete, pozrite si naše hacky Netflix, aby ste si vylepšili prehliadač.

Aké sú vaše skúsenosti so zákazom siete Netflix VPN? Máte na to nejaké myšlienky? Pripojte sa k diskusii v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie a veľa šťastia, že zostávate o krok pred Netflixom.

Časté otázky týkajúce sa zákazu siete Netflix VPN

V priebehu rokov sme na túto tému dostali veľa otázok. Nižšie nájdete tie, na ktoré sme narazili najčastejšie.

 • Bude Netflix zakázať používanie VPN?

  Nie, používanie siete VPN a Netflix vás nedostane do skutočných problémov. Najhoršia vec, ktorá sa stane, je, že uvidíte správu „Zdá sa, že používate odblokovač alebo server proxy“. Už niekoľko rokov sme si vymieňali správy s VPN v sieti Netflix, že sme od spoločnosti Netflix nikdy nedostali správu, ktorá by ju zaklepala..

 • Čo máte na mysli s „prepínacími servermi?“

  Namiesto použitia servera, ktorý vám VPN pridelila, musíte ísť do ponuky nastavení alebo serverov a zvoliť iný. Pripojte sa k nemu a zistite, či to funguje s Netflixom, ak nie, umyte, vypláchnite, opakujte.

 • Je legálne sledovať Netflix pomocou VPN?

  Áno. Netreba sa obávať problémov. Všetko, čo robíte, je nad palubou.

 • Ako môžem obísť blok Netflix VPN?

  Použitím VPN. ExpressVPN robí najlepšiu prácu, ale je tu aj niekoľko ďalších, ktorí sa darí dobre.

 • Aké siete VPN blokuje spoločnosť Netflix?

  Technicky všetci, hoci niektorí prekonali blok lepšie ako ostatní. Ak služba VPN tvrdí, že nie je blokovaná, je to lož.

 • Môže Netflix detekovať VPN?

  Áno, a tiež veľmi dobre. Podľa našich skúseností teraz na trhu neexistuje jediná sieť VPN, ktorá sa vždy dostane do siete Netflix.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me